Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
12. led 2009

Zlatuš v Lipníku nad Bečvou.Pan Motan,myslím 😕

jakoubka
12. led 2009

Dali-moc krásný 🙂 Jsi šikovná ,moc 🙂

zlatka
12. led 2009

Ty wole...tvoje ségra má deset prstů..... 😀 😀 😀 😀

Pěkný, ale já bych ti u toho za takovou dobu zešedivěla. Na nehty do vietnamu chodí babi a je spoko.
Už fakt letím.

zlatka
12. led 2009

jsem sežrala čokopiškoty,tak je jdu vyskákat.

janica..
autor
12. led 2009

Zdeňucho aji nechtíčky děláš jo? šikulka moc pěkný 😉

dali
12. led 2009

No jo 10 😀 😀 😀 si ze mě nedělej srandu 😠

Jo Jani já jsem žena činu.....nesnáším nudu 😀 😀 😀 proto nechodím tak často na koňa.Je to docela dobrý k mateřské...sice si beru málo,ale zaplatím si materiál a něco mám i navíc a já za to aspoň nikomu nemusím platit 😀 😀

Zlatuše...čoko piškoty???děláš mi chutě...já si zakázala sladkosti a zatím teda nemám ani absťák 😒 ale to brzy příjde 😀

Byly jsme taky v sobotu na plese 😒 a slíbila jsem si že do příštího budu hubená jak lunt 😀 😀 😀
A loni jsem slíbila pozvání na maškarák tak je to tady:25.1. asi ve 14h...pokud budete mít zájem musíte dát vědět,aby byla možná rezervace místa 😅

entik
12. led 2009

ahojky,
pamatujete na hrajici nocnik od Zlatky??? tak nas to taky postihlo, uz mi tady hraje hodinu, strcila jsem ho pod velkeho plysoveho slona, abych ho utlumila, ale nic moc, asi pujde na mraz, holomek jeden 😅
Na maskarak bysme asi mohli, kdo vse by se pridal??
nehty jsou krasne! jak dlouho to tak vydrzi? pri kazdodennich cinnostech?

zlatka
12. led 2009

my máme, myslím, maškarák aj u nás, tak půjdeme sem, ale jinak bysme šli.. Musíš silou, Peti,-nožem odstranit ten spodek a pak to tam zase zpátky nalepit. Soucítím s tebou. 🙂

A kdy bys chtěla na to plavání chodit? bych se přidala...

janica..
autor
12. led 2009

Tož to je dobrý s tím nočníkem 😀 mladej ho má u bábinky a v poho 😎

zlatka
12. led 2009

Dali a ty sis koupila jako tu lampu, gely a všechno? a jsi samouk nebo máš kurz?

bazalka
12. led 2009

Zdar holky

Marci 😀 😀 😀 😀 ... fakt jsem se nasmala ... to jsem po dnesnich nervech potrebovala 😉

Marti, kocaaaaaa 🙂

Ja slysela na Vietnamce celkem chvalu ... ja jsem mela nechty na svatbu z Dolniho Namesti ... a pak jsem tam jeste do tehu chodila na manikuru. Platila jsem 500,- za nehty a 150,- za manikuru.

Ve st asi do MC dorazime ... taky vratit ukradene a vyzvednout objednane 😉. jen jestli tam bude nekdo marod, tak odchazime 😠

Zdeni, ty jsi sikovnaaaa ... ze bych dorzila 😉 . No, ale pokud pujdu do prace, tak by to nehrozilo ☹. Ty svetly, co ma segra jsou nadherny!!!

Peto 😀 😀 😀 ... na mraz s nim 😀

Holky ... ja mam nervy v ... . To odnaucovani bez plin me asi zabije 😖. Martas je ignoraaaaant!!! 4 dny bez plin, 2 zdarile nekolimililitrove pokusy a pak zbytek do gati. Na otazku, jestli chce curat vetsinou ignorantsky mlci nebo rekne ne a pak hrk a je to v gatich ☹ ...vi, ze to udelat nemel, citi se provinile a obcas i zacne plakat, kdyz vidi, ze se mracim. Snazim se drzet a byt "hodna mami" ... ale je to o nervy, vecer jsem uz nemohla. No, asi to chce cas ... snad to nebude uz dlouho trvat. Jen se mi zda, ze je mu to fuk 😖

dali
12. led 2009

tak je vidět že pereš a pereš Ivčo 😀 😀 u nás je to s nočníkem stejný...musíme počkat ještě aspoň 2. měsíce.

Nehty jsem spíš samouk...mám kurz na manikůru......a gelovky jsem dělala když jsem pracovala jako kosmetička asi tak 10x........pak jsem dala výpověď....na dlouhé vyprávění..............teď jsem přemýšlela nad výdělkem navíc a tak mě to napadlo..tak jsem se vybavila a zjistila jsem že mě to baví a začíná čím dál tím víc 😉
Jinak vydrží při běžné práci doma,úklidu, nádobí docela hodně....jen když jsem čistila sprcháč fixinelou tak se začaly odlupovat,ale každá normální ženská to dělá v rukavicích 😀 😀
Já i ségra je máme vždycky 3 týdny a pak si je doplňujem. 😉

Ivčo dorazit klidně můžeš a hlavně už taky na tu návštěvu 😢 ,al eteď jsme zase nemocní my.....Filda už začíná taky měl 37,2...zatím nic moc,ale čekám to zítra....mě asi jebne 😠
Jinak to 500,- je dobrá cena.....,ale už určitě podražily....taková klasika je 700,-......já jsem levná beru jen 400.-
Musím jít holčiny...táta už mi zdrhnul do postele,taky na něj asi něco leze....pořád mrčí že má asi teplotku....no chlap 😀 😀

Tak dobrou 🙂

janica..
autor
12. led 2009

Ivi no tak to ještě odložte 😉 já jsem to chtěla taky vzdát a pak se to zlomilo, někdy máme taky nehody, ale z 90 procent jde do nočníku, vím že to prčím tím , že mu dávám plínku, když jdem z domu, tak to teď zkusím bez plín, zítra jdu ke kámošce malé popřát, tak doufám, že ji to tam nepočůrá 😅, ale dnes jsme byli venku dopo a v poho 😎 se vyčůral než jsme šli ven.....

janica..
autor
12. led 2009

Tý jo Zdeni tak to jsi šikovná, na to že jsi samouk 😎

prool
12. led 2009

ahoj kecalky 😀 😀
děcka mi už přes den nespíme, asi mě odvezou a ty scény před spaním v noci, jak kdyby spal 3 hoďky přes den ach jo.

Maškarní, tak to bychom šli - napište kdy a kam - přijedeme i do Grygova 😉
Cvičit děcka, tak to jste dobrý, já bych šla plavat, ale mám obavu, že se utopím.
Zrušili jsme dudlík, první den v pohodě, ostatní dny špatný - jak vidí postýlky, tak totální hysterie, ale asi mu ho nevrátím. Když jsem viděla sousedovic vnuka, kterému je 2,5 a měl dudlík přes den, tak se mi dělalo zle.

Hlášky výborné, úplně všechny...mě si líbila paní... 😀 😀 😀 moccccc
Plesat bych šla hned, ale nemáme hlídání pro Vašíka, takže nic ☹ mám slíbený jeden ples v únoru a to bude hlídat moje mamka 😵 😵

Miláček byl dneska na zabití - nechtěl jíst, oblíkat se, spát, odmlouvál, nechtěl nočník, kňoural, neposlouchal, nicccccccc - matka - totální ignorace....uf, tak doufám, že jsme si to dneska vybrali - bobkoval celý den, tak možná se už klubou stoličky - uvidíme...

bazalka
12. led 2009

Vodim, ze je to na vsech frontach stejny 😉 😖

Jani, ja to moc odkladat nechci ... davam mu jeste dva dny 😉

Zdeni, dorazime ... jak budou vsechny choroby pryc 😉 ... ale fakt uz jo 😉

No, tak se asi nastvu a dudel taky poleti ... Olco, nechala sis jeden v zasobe, kdyby bylo nejhur, ze jo? Ja beru zitra ty, ktery stejne nechce, do popelnice. A budu delat, ze je tam i ten nas jeden vyvolenej ... budu zla ☹

bazalka
12. led 2009

Holky, dobrou

cecil
13. led 2009

Ahoj,

Zlatušáku, hodila jsem Ti tu tu adresu do IP. Čekáme minimálně tak krásnej pohled jakej jsme poslaly my!
😀 😀 😀

Jináč Emilka měla včera úplně super den, ráno se vyspala do růžova, ani nechtěla mlíko, pak za celý dopoledne ani nezakňourala, až do tří hodin neměla plínu a měla jen jednu nehodu, vlastně dvě, ale jedna byla malinká. Pak hodila malinkýho bobánka do punčocháčků a hned hlásila a, a ,tak to dodělala do nočníka....

cecil
13. led 2009

Musela jsem odběhnout...

...to se jako nechci chlubit, jen že mi to připadlo jako bych to děcko ani neměla doma, nebo že to ani není moje! 😀 Šmarjá, to by bylo bezva kdyby měla takové aspoń dva dny v týdnu, ne nebudu skromná, aspoń čtyři!!!! 😀 😀 😀 😀
Marci a u mě teda vede blecha na ní!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 to musel být trapas!....asi takovej jako když synovec jel s tatou ve vlaku a naproti seděla paní s knírkem a on povídá...tati, ta paní si nehcala narůst vousy, ale já jsem ji stejně poznal!!! 😀 😀 😀

No ale chtěla jsem napsat, že já to s těma plínama teda nijak nehrotila, a už vůbec ne k 1.1. 😅 , ale jak tu tak píšete, tak jsem si uvědomila, že to chci nechat na léto, až budeme běhat venku...no a to jen kvůli své pohodlnosti, že? 😕 ...takže včera Emilka řekla že plínu nechce a já si řekla, že to zkusíme bez nich úplně.
Ale přesně jak píše Janča, blbnu ji dáváním plín na ven...ve tři jsme jeli do Nákla, takže jsem jí plínu dala, když jsme dojeli tam, už byla počůraná a pak jsme šli na led, takže zase plína...pak cesta dom autem, to se vyčůrala než jsem jeli...hodně...ale stejně ji měla doma mokrou . 😒 Taky jak se naplije víc čajem, nebo se nakojí v poledne ,tak pak je většinou nehoda, ale bu´d to nějak půjde, nebo nepůjde.... 😉 ...ale spíš myslím ež půjde.

cecil
13. led 2009

JOooo a byli jsme včera u tchánů a jak já ráda zamávala na rozloučenou 😅 😀 ...tak pro obrázek....T mi říkala, jestli jsem se dívala na ty Střepiny, že už to bylo moc... no neřeknu, ten rok, dva (tak si ještě říkám jak je T.rozumná, taková moderní, když ona kojila tři měsíce)...a za minutu z ní vypadne, že to není normální, tak dlouho kojit....tak ty dva měsíce, půl roku! 😀 Ona prostě mění názory jak ponožky, někdy ještě rychleji a tím pádem se nemůžete zavděčit, ani kdyby jste se posraly! 😀 😝 ...navíc je tím strašně nevypočitatelná....a to já nemám ráda, já mám ráda jistotu. 😉

zdarec

fajn
13. led 2009

holky jste šikovné všechny s tím nočníkem 😀 teda vaše děti.

prool
13. led 2009

Ivi, dudlíky jsem odložila do šuplíku, aby je Vašík nenašel a jsem rozhodnutá mu je nedat i za to, že už nebudem spát po obědě. Myslím, že ho vyloženě nechce - nebrečí, že by chtěl dudu. Ještě mi přijde, že bez nich v noci spí líp!!!
Když ho měl, tak když mu v noci vypadl, tak se vzbudil a začal ho hledat, takhle se opravdu budí jen na počůrání a svědění nebo že ho trápí něco jiného, jako dneska, kdy si ráno úplně neskutečně uprdl - jestli ho to trápilo v noci, tak teda chudák.

Totálně mi odešel mobil, takže odpo klušem do města ho reklamovat. Plínky zkusíme od příštího týdne, tenhle jedeme do Brna a změn už má dost. Ještě musím naprat a nažehlit do zásoby, ale hrotit to nehodlám. Do centra chceme taky, ale radši slibovat nebudem.
Evi jak píšeš s tchýní, já mám taky ráda jasno a letošní vánoce jsou asi posledním hřebíčkem - zpětně jsme se dozvěděli od prababičky, že rodina ze Slovače nedorazila kvůli chřipce a průjmu a nám se vymlouvali na střechu, práci, zamrzlou vodu a kdoví co ještě. Kdyby řekli, že jsou nemocní, tak by to bylo OK, ale výmluvy úplně nesnáším....

linn
13. led 2009

Ahoj holky,
Oli, no s tim dudlikem jste teda dobri, ale se spanimj mas pravdu, Samous se taky nekdy budi, ze mu vypadne treba z postylky a tak, jedet k te doktorce?
To ja jsem mela taky s jednim mobilem neustale reklamace, no nakonec mi vratili penize 😉
No tchanovce Vam teda Oli a Evi nezavidim, u nas aspon ti jedni fungujou jak maji, do niceho nekecaji 😉 ale s druhou tchyni se vidime fakt tak dvakrat do roka 😒

janica..
autor
13. led 2009

Ahojte,

Linduš všechno nejlepší k narozeniním, hlavně hodně zdravíčka a ať tě chlapi doma poslouchaj 😵 😵 😵

Evi a Oli no ty vaše tchýně tchýni 😠 Evi tak to je šikovná Emuš, jen tak dál 😉

prool
13. led 2009

jo jo ve čtvrtek jedeme ke kožařce, tak jsem zvědavá, co nám řekne, ale je zima, tak jsem realistka, žádný zázrak nečekám 😔 hlavně vidím jak vypadá ☹
Vašík právě našel vánoční ozdoby a všechny je vytahal a křičí tady strom strom 😀 😀 d
asi mě POrAzi, Vašík si tu ke mě lehnul na koberec napsal "d" zahlásil děda končím, řádí jak tornádo

janica..
autor
13. led 2009

Oli 😀 😀 😀

entik
13. led 2009

tak my byli dopo v MC tady u nas..

Matula uz krasne hlasi, ze chce na zachod je to prima, jen v MC se dnes pocural, nemel cas, lumpik, ale hned prisel a hlasil. Venku je to blby, vzdy koukne, ja mu reknu, ze muze do plinky a je to. 😉

Spani bez kojeni taky fajn, uz spi celou noc, jen se sem tam probudi, ujisti se, ze tam jsme a hned zase spi. Jen spi s nama v posteli 😒 na jednu stranu fajn, na druhou silene cestuje a je to nepohodlne, to budem jeste muset doresit, ale jedno po druhem, ze 😵

S dudlikem vydrzte, kdyz uz jste zacli, tak by to byla skoda prerusit.

Jo, a nocnik. HIHI, nechala jsem ho v pokojiku, pod slonem, zavrela dvere a jak prisel Pavel, tak do toho buchnul a ono to prestalo, ted zas funguje, hihi 😅

janica..
autor
13. led 2009

Peti já když jsem přestala kojit, tak mladej taky vyžadoval spaní s náma v ložnici, předtím spinkával sám v pokojíčku, tak spával asik 14 dní s náma a pak se stěhoval zase do pokojíčku a v poho 😎

dali
13. led 2009

Ahoj holky přemýšlíte už o dovolené???my jo ........vydíme to letos na Malorku 😒 co vy na to byly jste tam některá???honem s názorama???

bazalka
13. led 2009

Zdar holky!!!

Olco, teda ty vasi tchani 😖. Vasa je teda dobrej oraz ... se doma nenudis 😉

Jee, Lindi ... ty mas dnes narozky??? Tak vsechno nej nej od nas vsech trech!!!

Holky, nas tatin ma neco s ramenem ... zitra se dozvi co, mozna urvanej upon a hrozi mu operace ☹. No, zitrek rozhodne ... snad to dobre dopadne.

Martas dnes zvladnul dopo bravurne ... ani jedno pocurani. Jen min pil, tak cural od pul osme do pul dvanacte jen jednou a to do nocniku. jak jsem mu dala ale plinu pred spanim, tak to hned hodil do ni 😔 😅