Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
7. únor 2009

Zlatu užijte si to na chatě 😉

zlatka
7. únor 2009

jééé, díky, už se balím(teda nás balím).Tak se tu holky mějte a za týden ohóó´j, už teď s ena vás těším.

Jsem ráno mluvila s beruš o tom jejím nočním mrčení a ona mi říká:"hmmm, mamiko, zobila bijanka.Netěla..." takovej kukuč, že bylo odpuštěno. 🙂

prool
7. únor 2009

zlatko, tak to si uzijte 😉
decka nemate nekdo znameho nebo tip na truhlare - stolare. Chceme si nechat udelat stul do kuchyne a mame specificke rozmery 😲 Radi nekomu udelame kseft. Pokud teda mate nekoho sikovneho, tak sem s nim 🙂
Koukam, ze se vsichni vikendujou 😎 hmm tak jdu zehlit 😔

fajn
7. únor 2009

prool já mám šikovného manžela takže se stačí ozvat. Myslím že je dost šikovnej, nechci vychvalovat 😉

cecil
8. únor 2009

Zlatuš, mějte se......ha, ha, už to mladá i okecá! 😀 To se máš 😉

Nemůžu spát...a to jsem siříkala, ež se poslední noc bez budíka vyspím dosyta. 😔

Včera jsem byli na bowlingu a na večeři....snad po třech letech, s bráchou a se ségrou....super 🙂

konoupek
8. únor 2009

Oli můj Tom je truhlář a mají firmu,tak kdyby jste měli zájem není problém 😉

fajn
8. únor 2009

i můj Jaromír je truhlář a má firmu 😀

bazalka
8. únor 2009

Tak muj Vilas neni truhlar a nema firmu 😀 😀 😀.
Hezkou nedeli ... i kdyz za oknem je hnus fialovej a to jsme meli takovy plany ☹

konoupek
8. únor 2009

Holky 😀 😀 😀
Oli tak si můžeš vybrat 😀

linn
8. únor 2009

Zdarec, no proti vcerejsku hnus hnusnej, takovy pocasi 🙂
Vcera jsme byli zase v Bohunovicich a dopo super, celkem malo lidi.
Tak zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaa

konoupek
8. únor 2009

my byli včera na Kopečku v zoo a taky super,málo lidí a super počasí.Skoro vůbec tam nefoukalo za to tady byl fujavec,jak blázen.

bazalka
8. únor 2009

No ja jsem uplne zhnusena z toho pocasi 😝 ... nastesti jsme to doma v poho zvladli, ale je poznat, ze ta prochazka chybi ☹ ... snad to bude zitra lepsi 😉

prool
8. únor 2009

ahoj baby,
tak to jsem ani nedoufala 😀 😀 nejak se domluvime 😉
Ivi 😀 😀
jeje Vasa se ozyva

dali
9. únor 2009

Zdarec

tak Zlatuš nám odjela...se má 🙂

Jak je ženský...to máte tolik práce že není co číst???? včera tak hnusně a tu nikdo 😀

bananek
9. únor 2009

Ahoj holky tak se hlásíme pořád jako marodi z mladým jsem byla v pondělí u Mudry a má zápal plic a mladá dostakla hexavakcínu a tak jsem tady měla lazary dva a ty moje záda no špitál je oproti tomu pohodička 😀 😀 😀 A dnes jsem zase lítala po úřadech a zase nic vyřízené no my jestly začnem najaře stavět tak to bude zázrak pořád po tobě někdo něco chce a honí tě od čerta k ďáblu no děs a mám zato že jsem vyděla Olinku u vlakáču co ty na to?Zítra se zase ozvem musíme alespoň občas napsat že 😔 😔

bananek
9. únor 2009

Jó celkem jsem to proletěla já mám chlapa taky truhláře a vodu dáváme od roku už dávno z kohoutku už to neřešíme Mudra říkala do roku tak asi ještě tak 🙂 🙂 🙂

bazalka
9. únor 2009

Ahoj holky!!!

Teda moc to tu nezije ☹ ... kde je Janca???

Marti, teda vy si to vyzirate ☹(( ...sama choroba 😠 ... at uz je konecne lip!!!

cecil
10. únor 2009

Ahoj

Zápal plic, no fuj tajbl jeden! Tak ať je Toník z toho brzo venku!

No u nás furt taky holky soplí, zelený sopliska, ble...včera Emilka ráno nechtěla smrkat a pak si v obchodě kýchla a vyletěla jí zelená nudle 😀 😀 😀 asi čtyřcentimetrová, nekecám...ale aspoń se jí pak zbytek dne pěkně dýchalo 🙂 . A Pipina už chodí do školy šťastná jak blecha, že je zase s děckama...no uvidíme jak to bude dlouho. No a tata, ten je zahleněnej, ale hlavně že musel v neděli na čutec...teď vypadá na lehnutí a zrovna má rozepsaných tolik služeb...to jsem sama zvědavá, jak to udělá.

Vodu dávám asi taky od roku a něco naši studniční. Ale teď máme obecní, chlorovanou, fuj, ani ten čaj mi z toho nechutná, tak to te´d dělám tak, že mám dva džbánky, ty napustím s dostatenčým předstihem aby voda odstála a tu pak pijem, vaříme čaj atd...na vaření dávám rovnou z kohoutku.

Toš nazdárek děvčátka.
Jo, ještě ....Peti...co ten křeček? Jako nespěcháme na něj, jen jestli už klučina došel a jestli ses ho zeptala.

janica..
autor
10. únor 2009

Helou,

jako padl mán počál a jako fotky jsou nejspíš včoudu, tož jsem mega naštvaná, ještě že Petráš dělal na vánoce DVD s fotkama a máme Damiánkovi stránky, tak jsou aspoň nějaký 😒

Jinak v neděli jsem měla takovou kocovinu, co snad nepamatuju, jako jsem toho ani moc neměla, ale jakosik mi to nesedlo, no fuj, už nechce vidět chlast 😔

Za chvilku vyrážíme do Bohuněk, tak jsem zvědavá jak si mladej zaplave 😎

Ani jsem vás nedočetla, večír dočtu 😉

zatím papa

bazalka
10. únor 2009

No, aspon ze vim,e ze zijes 😀

S tema fotkama to fakt nastve ... no aspon ze neco mate. My nastesti tak co pul roku vse zalohujem, ale ani to neni jistota

linn
10. únor 2009

Cau zensky,
my zitra vyrazime do Orlove na takovy prodlouzeny vikend 😉 , tak spis nebudu, nez budu, ale snad mrknu 🙂

Evco, obcas trochu smiruju AP (zajimave ctivo 🙂) a vsimla jsem si, cemu jsi byla v nedeli on line pritomna - no muj nazor na domaci porody to sice nemeni, ale teda fakt klobouk dolu, pusobilo to uplne prirozene, chce se mi napsat az idylicky, ale v souvislosti s porodem to nejak nezni 🙂 (Gedren porodila druhou holcicku doma)

Marti, brzo se uzdravte 😵

Jani, no fotky taky obcas zalohujem na dvd, ale uz jsme to opet hoodne dlouho nedelali, budu to mudset zaurgovat 🙂

mejte se fajn 😵

bananek
10. únor 2009

Ahojte no mě ten počál zlobí taky budu muset vše zálohovat nebo budu jak píše Lin ještě bez fotek pravidelně to taky zálohujem ale jak se lítá po úřadech tak nestíhám .Marod je o nějaké zase procento lepší tak uvidíme co nám Mudra řekne v pátek snad to bude už OKat může v pondělí do školy už tak zameškal celý týden a chodí unuděnej no děs 😀 😀 😀

janica..
autor
10. únor 2009

Tý jo tak v těch Bohuňkách to bylo boží, mladej úplně nadšenej, jen jsem teda byla zmatená z těch šaten, no ještě že jsem tam byla se sestřenkou, tak nám vše ukázala. Jel s námi i Petráš, tak pohoda, jsem se prostřídali v hlídání mladýho, tak jsem si zaplavala a Petráš sjížděl tobogán, no pohoda, jsem nadšeni a příští týden jedeme zas 😎

janica..
autor
10. únor 2009

NO my taky zálohujem, všechny fotky máme do roka na DVD, ale stejně to dvd vydrží tak 10 let, tak Peťan chtěl zrovna kupovat, cosik za 2000,- že to tam vydrží nafurt, no a zrovno nám to padlo, ach jo, ale dost fotek mají i Petrášovic rodiče, no aspoň tak....

janica..
autor
10. únor 2009

Marti teda zápal plic, to je mazec, tak ať se ti mladoch brzo uzdraví 😕

Linduš užij si prodloužený víkendek 😎

cecil
10. únor 2009

Jo..Lindi, to byl fakt úžasnej zážitek...já to nechápu, prostě jsem se vzbudila neusnula a šla kouknout na net, co se děje...že aspoň něco zajímavýho počtu...a koukám že na AP to žije, tak jsem samozřejmě nakoukla 🙂 . A pak už jsem nemohla odejít, žejo! 😀 No ona Gedren se chystala na ambulantní porod a pozvala si domů PA a jelikož se to vyvíjelo dobře, tak zůstala doma. No já nevím, já si myslím, že určité % porodů je prostě bezproblémových ...stejně tak moje obou holek. Tak když to jde hladce a porodnice je pět minut autem, tak proč ne. Já osobně bych neriskovala tu dálku do města.....

Ale je to fakt jakoby nic, že?? 😀 ...takové strašně samozřejmé....když ta ženská věří sobě a hlavně PA, tak to jde myslím mnohem víc v klidu....navíc musí být to sžívání doma ve svém prostředí úplně jiné, to závidím.

....stejně nechápu proč se neuskutečnily ty porodní domy atd...je to škoda, aspoň že to Vrchlabí zase otevřeli.

Toš tak, užijte si víkend v Orlové....já chci taky někam vypadnout!!!!! Aúúúú...ale momentálně mi docela stačí, ež aspoň chodíme se "soplíkama" ven 😀

Emča mi normálně odmítá smrkat! 😕 Jako co to??? Doteď pěkně frkala a teď horor!

Jani a to s tím chlastem nikdy víc jsem tady četla už víckrát 😀 😀 😀 😀 😀 ..jsem ale škaredá, co???? 😀

hancas
10. únor 2009

ahoj holki můžu se taky přidat.jinak zdravím Olomouc

bazalka
10. únor 2009

Zdar holky!!!

Hancas vitej!!! Jasne, ze se muzes pridat 😉 ...vidim, ze mas dvojcatka ... to tu jeste nemame 😉

Evko, tak jsem dala na Vase rady a taky jsem to precetla. Parada!!! Pokud by byla zaruka, ze bude takovej kazdej porod, tak proc ne. Ale jinak muj nazor znate 😉. Ona tahle holcina je na me gusto malinko "zvlastni" 🙂

Lindi, uzijte si prodlouzeny vikend!!!

bazalka
10. únor 2009

Zdeni, ty jsi sikulkaaaaaa!!!!

Nedorazite na kafe, kdyz mate prazdniny??? Teda jinak, nedorazite pro rifliky 😀?

janica..
autor
10. únor 2009

Evi 😀 😀 😀 😀 no to seš, teda škaredá, ale tak mi fakt dlouho nebylo 😝

JJ v AP taky šmíruju, taky se mi dobře čte, když mám čas, jako já ty maminy obdivuju, na to já prostě nemám 😒

Hancas vítej 😉 odkud přesně jsi?