Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
1. čer 2009

holky maminky řekněte mi brali jste manžela (nebo přítele) aby viděl mimi na UTZ? A případně kdy???
Vím, že Petr by to vidět chtěl ale teď je ještě brzo a taky nevím zda to není divný ale nakonec proč ne že jo? To se přece může ... 🙂

konoupek
1. čer 2009

Beku na prvním UTZ se mnou byla mamka,pže Tom byl v práci,ale na druhej už si čas našel 😉 .Blbý to není vůbec,spíš bych řekla,že dnes už skoro automaticky si tam ty těhulky někoho berou s sebou 😉 .Takže neváhej a pokud můžeš,tak tatínka tam vem 😉 😉

konoupek
1. čer 2009

Evi holky,at jsou brzo zdravé.Kam jedete do Beskyd,jestli se můžu zeptat? 🙂 .

Jinak,jak říkám já bych bez masa být nemohla,luštěniny moc nemusím,soju zase neumím udělat,tak nám snad ani nic jinýho nezbývá 😀

zlatka
1. čer 2009

Bekul určitě vem už ve 12tt!to ti pustí tlukot srdíčka a uvidíš,jak tam drobek skáče a lítá🙂, je to krásný a mrzí mě, že to Přema neviděl. Na tobě ještě není nic moc vidět a přitom v Tobě je takovej zázrak života, určitě ho vem.

zlatka
1. čer 2009

Nejdete zítra s prckem někdo na bazén? Tak třebas kolem páté odpo?

bekulkamama
2. čer 2009

kon: zlatu: tak ju to zní slibně, Petr by moc rád, jen aby měl čas, toho moc není ☹
jestli bude moct řeknu mu - no mě to vychází teď asi na 10 tt ta kontrola a pak zase asi až za 4 týdny ☹

bananek
2. čer 2009

Ahoj ,ahoj a ještě jednou ahoj zdravíme všechny co nás znají a i všechny co nás neznají opravdu to holky nedočtu nemám šanci.Včera mi konečně technyk nahodil spět internet a tak hned píši vše u nás OK.Už děláme půdní vestavbu a tak jsme byly bez internetu teď mám dráty přes pokoj ale jedeto a to je hlavní.Pokud se děje něco nového tak pisnite mi ať mi nic neuteče jinakse máme fajn Marťa a Lucka

bekulkamama
2. čer 2009

ahoj bananku, jsem ráda, že ti to frčííííííííí 🙂

cecil
2. čer 2009

Ahoj Marti, už jsem si říkala co s váma je 🙂 .

Jani, jedem k Čeladné. 😉 Zajedem si do Rožnova, do Ostravy do Zoo, do Kopřivnice...už se těším(e). 😵

bekulkamama
2. čer 2009

ahojky Evi, co nového? Už jste zdraví?

cecil
2. čer 2009

Ne ne, Emilka v noci začala kašlat a lehce štěkat, přidušovat se, tak jsme do ní museli narvat Ditustat a otevřít okno a rozvěsit mokrý plíny. A co vstala, jen kašle a kašle. Štěpule je na to m furt stejně. Já líp 😉.

Holky koukají na Rychlý Stripes, Štěpánka to žere...od včera už to vidím potřetí 😀 .

Jdu něco dělat, ještě tu sedím v pyžamě.

Páček

konoupek
2. čer 2009

nazdárek ve spolek,

Evi ,zoo v Ostravě je super my tam byli minulý rok a nemohli si ji vynachválit 😉 .

No Banánku to byla doba 😀 ,tak ted už od kona ni krok 😀

Jdu dělat oběd 😝 ,ale od příštího týdne jsem si út a čt objednala obědy tady ve škole,abych u té plotny stála ještě mín bo mě vaření fakt nebaví 🙂

linn
2. čer 2009

Zdarec,

my jedem ted o vikendu ke tchanum, tak o navsteve ostravske zoo uvazuju, jestli teda vyjde pocasi 😉 , tak jsem rada, ze mam aspon nejaky pozitivni ohlas 🙂

Marto, to je dobre, ze jsi zase tady 🙂

Evi, ten odkaz je vybornej 🙂 holkam prejem brzke uzdraveni. Sebik je jeste porad osypanej, ze by to mizelo, to zatim moc ne, asi prece jen pujdem zitra na tu krev, jestli nebudu pozorovat nejake zlepseni 🙂

A Beku, na UZ manzu urcite jo, zvlast kdyz vidi mimi na Uz poprve, tak je to fakt krasnej zazitek.

U Samouse ted vede parasatko Peppa. 😉

linn
2. čer 2009

prasatko 😉

bananek
2. čer 2009

No tak to mi nebudete ani věřit u nás letí dáda myslím máme 2dvd a 2 videokazety,Michal z kouzelné školky ale nejvíce je na prvním místě Garfild 1 a 2 jsem vyděla za minulí týden asi 20 no hrůza už mě vnoci i prohání ha ha

prool
2. čer 2009

ahojky,
u nas vede Borek a hlavne se po obede pri nem pekne usina. Nahoru do patra ho nemuzu dostat, tak mame roztazenou pohovku 😎
Jinak taky Jen pockej 😎
ahoj Bananku 😉

zlatka
2. čer 2009

Tak u nás sněhulák frosty, Kniha džunglí s mauglím a hurvínek. Prasátko peppa vůbec.

Dnes jsme byly u denisky na hřišti a bylo tam moc fajn. Jsem s ní chtěla na ten bazén, ale pak jsme nikam nejely, bo začala posmrkávat, tak uvidím, co z toho vyleze, ale to kino v pátek bych chtěla zkusit.

Ahoj banani, dost, že zdravíš z Malty!

janica..
autor
2. čer 2009

Ahojky,

taky se těším do kina, kde si dáme srazík?

Marti ahoooooooooooooj 😉

No u mladýho stále vede krtek 🙄 už mě leze krkem 😅 no a školka, večerníček a elmo to jsou jeho pořady 😅

konoupek
2. čer 2009

Jani,tak to má Denuš naprosto stejný,snad jen v jiném pořadí 😀

janica..
autor
2. čer 2009

JaNI 😀 😀 😀

janica..
autor
2. čer 2009

Zlatuš jen furt nemůžu najít co hrajou 😒

janica..
autor
2. čer 2009

ááááááááá už jsem to našla 😅, teda vstupný 10,- hmm 😀 😀 😀

entik
2. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jedna fotka fesaka, v sobotu jsme byli na svatbe🙂 to jsem vam ani nepsala, ze kdyz se nevesty a zenicha ptali, jestli se vezmou, tak matysek zacal na celou obradni sin kricet ham, ham. Takze jsme zadne ano neslyseli 😒 tak to byl takovy mensi trapas...

zlatu, matej ma porad rymu, tak s tim bazenem to jeste tento tyden neklapne (pisu brzo, co?) 😔

Jee, ahoj bananku. co zada? jak jsi na tom?

entik
3. čer 2009

Dobreee rano🙂 dnes jsem prvni 😵

bekulkamama
3. čer 2009

ahojky 🙂

bananek
3. čer 2009

Ahojte Enotiku záda celkem dobrý ještě nosím pořád spevnění krku do 9.6.pak pomalu budu sundávat a zároveň mi začnou rehabky tak to budu mít nacvaknutý ale už se těším potřebuji se prohýbat jak hrom to tak nejde už jsem cslá stuhlá.ZLATUŠ na Maltě je skvěle jedem jako šroupci akorát já bych tak chtěla makat sními a nemůžu postaví mě k plotně a tak vařím a vařím a vařím a maximálně mě táta dovolil mlátit štětkou abych natřela desky na záklop a to je tak vše 😀 😀

linn
3. čer 2009

Dobre rano,

Peti 😀 a Matyskovi to moc sluselo. 🙂

vcera vecer u nas byla kadernice a ostrihala Samouse, uplne nakratko 😅 je to teda poradnej nezvyk, ale neni to tak zle, ja jsem se bala 😅 vypada urcite starsi 😅

Ahoj Beku, jak je dneska?

linn
3. čer 2009

Marti, to je dobre, ze te nechaji jen varit, setri se 🙂

bekulkamama
3. čer 2009

ahoj linn: jj dobrý, já už ty nevolnosti vychytala, ráno zvracím dovrovolně 😅 a pak je mi dobře, už jím docela normálně 🙂 tak jsem ráda, bo mám trochu rýmu a potřebuju teď ovoce.. 🙂 navíc se těším až začnu s manžou chodit na bazén, moc sem se nehýbala tak bych měla zase začít... taky jsem vytáhla balón, no jenže mi ho nikdo nějak nechce dofouknout 😀 a mě to jaksi nejde a krom toho mi ta guma smrdí 😀 pusou to teda dělat nehodlám a jehlu nemám ☹