Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
29. kvě 2008

Joooo, ten taky bude 🙂 ... myslim, ze se ted v lete muzem vidat castej, ne? A venku, kdyz je teplo a i pro prcky to bude lepsi

janica..
autor
29. kvě 2008

Já jsem pro, pač musím furt pro malýho vymýšlet, nějaký výletky, on doma nebude ani za nic 😠

bazalka
29. kvě 2008

Jani, nechces me taky tak vzit na letno 😀 😀 😀 ???? Ja bych sla hned, ale Vilas by me zabil 😅. Ja jsem uz byla vyjeta trojkou a bylo to boziiiii 😎

janica..
autor
29. kvě 2008

Ivi klidně, nekecej ty seš borka, ty jsi měla snad na té hlavě všechno 😕

bazalka
29. kvě 2008

joooo ... jako dite vlasy po mas a ve 22 holou hlavu 😀

bazalka
29. kvě 2008

Ale to by asi Vilas nerozchodil 😅

janica..
autor
29. kvě 2008

😀 😀

bazalka
29. kvě 2008

Nebo ja ne 😀

zlatka
29. kvě 2008

Tak pytle už přišly, takže pytlařky, kdy si rpo ně dorazíte na golfík? Můžeme už v týdnu???

janica..
autor
29. kvě 2008

Jsem nedávno na tebe narazila na beremku a tobě šíleně slušely dlouhý vlasy......

janica..
autor
29. kvě 2008

klidně zítra Zlatuš 😀 😀

bazalka
29. kvě 2008

Ale ta prace s nima ... mam je rovny jak hrebiky, denne jsem je musela foukat a s kratkyma se citim mnohem lip 😉
Zlatus, tak my zitra ne ☹ ...co vikend?

janica..
autor
29. kvě 2008

Musím pustit Petráša, ještě mrknu 😉

bazalka
29. kvě 2008

papa

zlatka
29. kvě 2008

tak já zase nemůžu o víkendu, ale ten další by to šlo, nebo kldině i v týdnu, že byste počkaly, až dojdou tatici z práce a přijeli pak všichni na kafčo, je to jen 8km. Tak se nějak domluvíme, golf je otevřenej od 15hod.

linn
29. kvě 2008

Zaltus a o vikendu je tam otevreno jak?

zlatka
29. kvě 2008

http://www.h-minigolf.cz/index.php?menu=1&rid=1
v sobotu do sedmi a v neděli jen do šesti

cecil
29. kvě 2008

Holky, tak ještě byla lovecká chata, ne???

U nás může být sraz téměř ihned, zítra už konečně zmizí dřevo ze dvora. 🙂

Holky, dnes jsme si přivezli kozenku 🙂 🙂 🙂 , malou. Štěpánka jí chce říkat Róza, Rozinka. Má velké uši jak netopýr 😅 .

Pěkně teď bojuju s časem, lítáme až do večera po venku,j teď jsem ještě dělala domácí špenát na zítra, měla bych žehlit a kdy budu třídit to sezónní oblečení, to teda netušim 😕 🙄 .

Zdarec palec

cecil
29. kvě 2008

Jé, na mimigolfu jsem byla naposledy jako děcko v Plumlově 😅 , teda asi.

entik
29. kvě 2008

na srazik navrhuji pristi ctvrtek,jedno kde...

zlatka
29. kvě 2008

čtvrtek je ideální
peti, jakej bys zvolila znak pro rohlík a křupky???? 😒

entik
29. kvě 2008

rohlik jsem prevzala z ceske znakovky, naznacis ukazovackem a palcem pred sebou tvar rohliku, nebo jinak:spojis ukazovacky a palce obou ruk a rozjedes je do oblouku. Pro krupku jsem zacla delat stejny znak jako pro piskoty, protoze jsem piskoty nedavala, tak jsem ho prevzala, ale ted si rikam, ze to byla blbost. No, zatim to nerozlisuju a delam stejny znak pro oboje, respektive pro cokoliv takhle zuzlaciho (koupila jsem ted pohankove susenky a delam stejny znak taky). Napadlo me pro piskot udelat z ukazovacku kolecko (oprit o palec)...

bananek
30. kvě 2008

Zlatuš do Grygova se já nedostanu nemám auto teda spíš řídičák ale pokud bude srazík v olomouci stopro dojedu není problém a pokud na Lovecké chatě tak tam přímo došlapu to mám zarohem pokud tedy myslíte tu naší v Horce ale pokud potřebuješ penízky pošlu na účet není problem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak přeji všem pěkný slunečný den dnes jdeme na děcký den teda hlvně z velkým malá stoho ještě nic nemá ale aspň se zase proběhne kolem lavečky strašně ju to baví držet se za lavečku a chodit dokola doma tolik prostoru není tak tam se vždycky vyřádí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dali
30. kvě 2008

Ahojky,já vás nestíhám ani dočíst...nemám vůbec čas,pořád někde trajdáme 😀

Ivčo plavečky měteda mrzí 😀 😀 😀

Posledních pár dní u nás začala trošku vzdorová nálada,Filip něco chce já mu to samozřejmě nedám,protože to není vhodné a on si lehne na zem a strašně se steká 😠

Dnes se u nás kácí májka tak jdeme,zatím pa a pokud někdo něco má přímo na mě tak prosím do IP,jinak si toho opravdu nevšimnu. 🙂

entik
30. kvě 2008

bananku, ja taky auto nemam, ale snad dorazime vlakem ci busem, neco tam snad jezdi, ne? nepridas se?

bananek
30. kvě 2008

no musím kuknout na spoje ale lepší to je pro nás v olomouci ale neva když né tam tak někde jinde ale kdybys jela z olmika tak se přidám k tobě 😀 😀 😀

linn
30. kvě 2008

Ahoj zensky,
Zlatus, diky za odkaz.
Ctvrtek muzem 🙂 pripadne bysme mohli nekoho pribrat v ol. 🙂 , kdybysme teda srazikovali v grygove 😉

bazalka
30. kvě 2008

Tak my muzem ct taky 😉
JANI, kdybys chtela nasi plavenku do Delfina, tak je tva ... je tam 5 hodin 😉 ... byli jsme dnes na koznim ... nemame plavco zakazany, ale nechci to pokouset. Dle dr by nas eksem mel ustoupit jak vse odkvete, tak treba od zari zas budem chodit. Zatim mame tu pusu nic moc 😒

bazalka
30. kvě 2008

Malos mi usnul v buse minutu pred vystoupenim, tak jsem rychle zdrhala domu, prelozila ho do pelechu a uz spi pres dve hodky ... on proste potrebuje tu postylku, v kocare spi hodku max a to mu nestaci

bazalka
30. kvě 2008

Lindi, mam dotaz ... Martas bere Zodac 2x5kapek ... zda se mi po nem mnohem lepsi ... netece mu z nosu, nekasle, ale porad ma trochu otekly ocka ... napada te neco, co by mu pomohlo? Ten eksem v obliceji mame taky z te alergie, teda aspon to tvdri kozarka i nase dr ... ale na to ten Zodac nezabral ☹ ... mame mazat Ambidermanem ... ma tu kuzi dost presusenou, teda jen ty mista, kde ma ty fleky. A taky obcas tou mastickou, kterou nam napsala minule (je v ni Framykoin a nejaky kortik, uz nevim jaky). Ja se ptala, jestli by nam doporucila neco od Bioderny, LaRoche nebo Avene. Pry se mam vykaslat na kremy z lekarny, ty obsahuji konzervacni latky a ten anbiderman ne. Jakej mas na to nazor???