Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
1. srp 2009

Tááák jsme zpět z oslavičky, bylo to super, až na to, že pak chudáčka oslavence píchla včela do víčka, chuďátko malí ☹ měl to pěkně napuchlý, ale jak jsme odjížděli, tak už to měl lepší, ufff........

Zlatuš veděla to jen Marťa, Evik a Zdeňuša pač chtěla vědět kolik vypijem u ní piv na srázku, tak jsem jí napsala že nula, pač jsem v jináči a Petráš pije pivo jen večer, přes den neee 😉

efinna
1. srp 2009

Jani nebuj, tomu je zle ještě teď!! No Honza si jel ráno pro malýho a ještě teda nežil ☹ , no chudák nebylo mu vubec ok"! Ale malej Jénik bude zdravej jak rybka 🙂

😀 intim chvilka u filtru, jsem se pobavila 😀 😀

Jé chudák Kubík! Téda do víčka to muselo bolet ☹ ! Tak hlavně, že už je ok!

Hi já to věděla 😅

bazalka
1. srp 2009

Tyyyjoooooo, tajnustkari Starusaci 😀 .... moc moc gratulujem!!! To budou prcci od sebe skoro presne tri roky, co? Jak ti vychazi termin, Jani .... konec unora zas brezna?

Chudula Kubik ☹ ... ja bych chytla nerva jak blazen. Mam na vcely hnusnou alergii a mela bych strach, aby ji Marta nemel taky

My byli cely den u tchanu. Blbla jsem s Martou a uplne jsem zapomnela, ze jsme na rozlozenym gauci a ne na zemi (rozlozenej je asi 15 cm nad zemi) a nejak jsem chytla vangla, malem zborila skrin a mam fest narazenou ruku 😠 ... bolelo to jak .... no nemam slov. Uz ale celkem dobry 😉 ... jak jsem stara, tak jsem blba!!!!

janica..
autor
1. srp 2009

Jj Ivi vychází to tak na 25. února, ale doktor mi ještě nedal přesně termín, tak uvidím příště 😉 Ivi hlavně, že jsi celá 😅

bazalka
1. srp 2009

Tak to paradne vyjde, ze mimi uzije hromadu veci po Samikovi .... pokud to nebude holka 😀

No, ani nemluv, jsem myslela, ze mi ta ruka upadne 😖

janica..
autor
1. srp 2009

Damíkovi 😀 😀 Ivi nepřejmenovávej mi malýho jo 😀 😀 😀 😀

bazalka
1. srp 2009

Je, promiiiiin .... Damianku, velka omluva 😅

fajn
1. srp 2009

cecil jo když jsme doma spolu samy tak je pohoda,ale venku na hřišti nebo třeba v tom obchodě. Taky u doktorky když ji něco nedovolí tak se vztekne. Ségra mi říká že klid ať si uvědomím čím musela projít ,ale ona to n čele nemá napsany že je extrémní nedonošenec a pořád to vysvětlovat mě už nebaví. A pořád ju omlouvat když neumí poslouchat tak to taky nejde.

Zlatuš to já moc nepiju ,ale když se potom k tomu dostanu tak to se neznám. Já ho mám ještě levnyho protože toho moc nevydržím. Jednou k nám přijela návštěva (neohlášená) a já jim povídám ...skočím do obchodu za 5 minut jsem tady... Jarek jim uvařil kafe a já šla. Jenomže u obchodu seděl jeden spoluobčan a pořád dejte si se mnou já dnes slavím narozky ..no vymlouvala jsem se ale to fakt nešlo.. Tak jsem řekla že teda jednu že máme doma návštěvu ..no z jedné byly 3 flašky šampusu ve dvou a já přišla dom jak delegát a návštěva pořád u nás .. práskla jsem sebou do postele ,ale napřed jsem se slušně omluvila
A jednou jsem šla zaplatit Andree stravenky k sousedce v 5 hodin večer a vrátila jsem se ve 3 ráno a v šest jsem byla v práci sice na šrot ale byla 😀

konoupek
1. srp 2009

Fajn a pak po kom ty blbiny ta holka má 😀 😀 😀 .Z tebe co vypadne to je taky perla 😀 😝 😉

janica..
autor
1. srp 2009

Marci ty seš číslo 😀 😀 😀 taky se už nedivím, po kým Didka je 😀 😀

jakoubka
1. srp 2009

ahojte 🙂

Děkujeme za gratulace 😉 😵

Ludra včela,jsem myslela,že mě jebne ☹ Ale naštěstí už v pořádku 😉 Chvilku to byl můj poloviční Žižka 😵

Marci-ty jo ,ty jsi éro 😀 😀

Jani-máte u nás kruh 😉 Už se těším,až budeš mít bříško 😵 já budu chtít taky 🙂

konoupek
2. srp 2009

Kubíčkovi taky přejem všechno nej nej,chudě malý to muselo být hrozný,včela jedna pitomá 🙄

zlatka
2. srp 2009

jako Marci, to jsem zažila taky několikrát, teda do práce jsem z "akce" šla jen jednou, a víckrát už teda nee, ale jako do školy......jsem se taky vždycky takhle někde s někým nečekaně zapomněla 😢 a pak třebas gymnastika a sestava na kladině- to bylo o hubu a jednou jsem v takovým stavu šla na praxi, to bylo ještě horší, bo tam máš nad sebou kontrolu.jako ale s návštěvou je to luxusní zážitek, to bych asi pak rozdejchávala dost dlouho a nevěděla bych, jak se jim omluvit. 😀 😀 😀 😀 Je fakt, že už mám taky "levnýho", právě prd vydržím, tak je to na dvě věci.
A co Kubíček všechno dosta???

zlatka
2. srp 2009

kromě toho píchance od ffffčely.......

jakoubka
2. srp 2009

dobré ránko 🙂

Kubulka dostal :hudební nástroje(od Starovic) 🙂 ,2 popelářský auta,zahradní skluzavku,nafukovací autíčko s balonkama,plyšovou žrající opicu,knižky,pracovní ponk,golfovou sadu,houpačku a prolízací síť,knížky,oblečení 😅

cecil
2. srp 2009

Marci, tak to je jasný, doma je v pohodě a jak má obecenstvo, dělá scény. Myslím že i psycholožka by ti dala radu jak na ni...nechodíte ohledně nedonošenců někam do poradny? Že by ses zeptala? Já jen čerpám z knížky "Proč jsou šťastné děti šťastné". Doporučovala nám ji tady Peťa. Psali tam, že právě zabírá ignorace....vůbec si nevšímat co děcko dělá, absolutně na to nereagovat...uděláš to prý ze dvakrát a pak když nemá odezvu, tak toho děcko nechá. Čemuž bych věřila. A hlavně se nenechat vytočit a za žádnou cenu nereagovat!

(hele, a taky si myslím, že akorát jabko nepadlo daleko do stromu....tvoje mama si nestěžuje na tvou pubertu??????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀)

Já kdybych dostala žihadlo, tak bych bonusově dostala i tak tři dny v nemocnici ...jako dovolenou od děcek, ha háááá. 😀 😀 😀 😀

Jo a včera jsme teda ještě koníky stihli, i šermíře.... 😅...ono se jim nějak nechtělo domů,tak tam byli až do večera. A byla tam paní a malovala děckám obličeje...ale nádherně, pak dodám foto 😉.

Kubíčkovi dodatečně vše nej k narozeninám, koukám že měl spíš Vánoce...tolik dárků 🙂.

cecil
2. srp 2009

A Jani...Štěpánka je 21. února....a je to teda Ryba...trochu moc citlivý znamení s bujnou fantazií 😅 .

bazalka
2. srp 2009

Ahoj holky!!!

Tak jsme si udelali soukromy minisrazek v Olympii 😅 ... cucim, kdo nam blokuje masinku a ona Zlatka s Beru. Tak jsme si presedli a za rohem se vynorili Konoupkovic 😀

Teda, Kubiku, tys musel byt nejhodnejsiiiii 🙂

jakoubka
2. srp 2009

Dala jsem nějaké fotečky 🙂

efinna
2. srp 2009

Ahojky jdu vás pozdravit 🙂
Marci ty jsi teda expert 😀 !
Marti fotečky krásný!!!!!! Téda to byli fakt jak vánoce ne?
Ivi a ty na sebe dávej pozor 😲 ,

jakoubka
3. srp 2009

JANI,všechno nejlepší k narozeninám 😵 Hlavně zdraví a pohodové těhulkování 😵

prool
3. srp 2009

Ahojky baby,
Cecil - dala jsem mu toho dve velke lzice ☹ s marmeladou a kdybyste videli jak papal, je mi z toho uplne zle. Myslim s jakou radosti, ze ma neco novyho..no nechame to byt.
jojo Zlatu ja jsem myslela jako nas starochy 😉 s Vasikem chodime, ale dle doktora stejne musime vsechno odzkouset.
Jinak Vasik jeste chrni. Po tech mega davkach kortikoidu na zastaveni jakkekoli reakce je hrozne spavej. Az ho chodim kontrolovat. 😔

Jani vse nej🙂

Zdeni jeste jsem Sivkovi nepsala, ale napisu, neb se nam seznam potravin, ktere muzem nejak nerozsiruje.
Marci 😵 😵 ale jak jsem po porodu zhubla a v tehu nepila a pri kojeni skoro rok taky ne, tak ji mam skoro okamzite jak z praku 😎 Musim se dopredu najist jinak muzu jit rovnou chrupkat. 😀 😀

bekulkamama
3. srp 2009

dobré ránko, měla jsem poradu ☹
Janico ty opico, moc ti gratuluju, že si to utajila když já do tebe ryla s tím druhým 😀

konoupek
3. srp 2009

Dobré den,

Beku,mám plavky 😉 z Atlantisu v Olympii,no na mě moc velkej výber není,ale tak co už.A včera jsme se teda hnedle jeli koupat do Chopyně.Ale hlava na hlavě fakt hnus 😝 .

Jani teda vše nej nej k narozkám a kolikátý? 😀 😝 😉
Mimísek ,at pěkně v bříšku roste 😉

bekulkamama
3. srp 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...
kon ahojky no aspoň něco, super 🙂 my se včera koupali u nás, dojela Zlatuš... 🙂

reni7
3. srp 2009

ahoj

Jani všecko nej k narozkám,hlavně zdravíčko a klidný těhu jako sem měla já 😉

Marťo-Kubíčkovi dodatečně vše nej k narozeninám,sem nějak nestihla v sobotu ani napsat 🤐

my sme byly dnes v poradně a máme už 59cm a 3560g a pohybově sme natom jak 3měsíční mimčo,malá si prostě sama drží v pohodě hlavu i když je na rameni i na bříšku 😅

konoupek
3. srp 2009

Beku,kuchyn máš teda krásnou 🙂

janica..
autor
3. srp 2009

Ahojky,

Evi i Damiánek je ryba, no jsem zvědavá jestli bude i druhý......

ÓÓÓ děkuji za gratulace, Jani 27 😝

Radi jako kdyby jsi se mě zeptala osobně, tak by jsi to na mě poznala, ale takhle přes PC, se to dalo 😉 Kuchyň krásná 😎

ÁÁ Renátka má novou fotečku, pěkný holky sluší vám to 😎 a Karolínka je nejšikovnější 😵 😵

bekulkamama
3. srp 2009

díky holky, jsem s ní spokojená 🙂
Jani no tak to jo nedokážeš to utajit ju? 🙂 No teď už je to venku tak tu nejsem sama, Peťka je už dál v těhu..
Zlatu: včerejšek byl fajn, musíte zas dojet 🙂

konoupek
3. srp 2009

jani ty jo ty jsi ještě mladá kost 😀 😀 😀