Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
7. srp 2009

Toš děvčata my máme doma bacila, Štěpule od půlnoci blinká a srajdí...no to jsou chuťovky...ale hlavně v sobě nic neudrží....ani colu, kulíška, čaj...teď jsem do ní narvala smectu a vypadá to dobře.....už asi 15 minut ji má v sobě a odbrkla si. Tak to už vypadá nadějně. Už je ale chudina celá slabá a bledá, horečku má...no uvidíme kdo další to chytne. Teda dali jsme si preventivně laktobacila a smectu taky.

Zlatu, nevím jak to kdo má, když na jazyky je/není. Třeba já docela jsem a měla jsme na gymplu spolužačku co není....jenže jsme prostě obě začaly s anglinou až v patnácti. Ona z toho měla čtyřleté trauma a táhlo se to s ní dál....dokonce se pak jako dospělá objednala na angličtinu sama z vlastní iniciativy, aby se toho zbavila. A pak mi říkala, že si pamatuje jak jsme se ve škole učili předložky a ona nechápala jak je možný, že já to slyším, co tam patří??? Že ona to neslyší. No a až po těch letech doučování řekla, že už to tam slyší taky. Prostě na to potřebovala jen víc času a víc to procvičovat. Možná by si ty všechny nervy byla ušetřila kdyby dělala jazyk od školky a ne až od patnácti.

A k magnézku řeknu jen to, že jsem taky jedla šest denně a stejně měla křeče. Průjem taky.U Štěpánky. Pak mi homeopatka řekla, že když je člověk na tak vysokejch dávkách, receptory se proti tomu nadměrnému množství uzavřou a pak stejně jen koluje v krvi a do svalů nepřechází. Tomu bych věřila. S Emilkou jsem jedla Dologran a ten byl lepší. I Petr po normálnám magnesku má průjem a po Dologranu ne.

Musím letět...

bekulkamama
7. srp 2009

to mě mrzí Evi ☹ tak ať je doma brzo dobře ☹
no jo za nás AJ ve školce teda nebyla 😖 že!
no když tělo nepřijímá MG tak si ho pícháš injekčně do svalu! Průjmy jsou jen když to tělo nechce přijmout z tablet v zažívání, co aspoň vím... no tož to byla rychlovka, a zas čau! 😀 pa pa

bazalka
7. srp 2009

Zdar holky!!!

Evko, at je Stepulce brzo lip!!!! Co to mate za hnusnyho bacila ☹

Jsme ted u tchanu. Marta tu bude pres noc a my jedem na takovou malou akcicku 😉

fajn
7. srp 2009

ahojte ,jdu o radu nevíte některá jak se zavařujou brosve ,respektive loupou. Ta slupka normálně nejde dolů ,jestli se to musí spařit jak rajče., díky

bekulkamama
7. srp 2009

bazi: a jééé to se budem slavit a klait viď? 🙂 tak opatrně! 🙂

fajn, no jasně, jako rajče apod. věci! jen se to spaří horkou vodou! 🙂

konoupek
7. srp 2009

Zlatu ,ptala jsem se Toma ny ty dveře a říkal,že neví.To chcete asi na terasu ne?To by mohl Přema stlouct sám né 😀

fajn
7. srp 2009

bekul. díky ale ani tak to nejde loupat ☹

bekulkamama
7. srp 2009

fajn to je divný to musí! tak to krátce povař! a loupej to horké!

prool
7. srp 2009

Zdarec baby,
my jsme taky všichni marodi☹ Měli jsme z pondělí na úterý návštěvu a nejmladší Kačenka soplila jak blázen a nás to s Vašíkem skolilo ze středy na čtvrtek a Maroše dneska. Ale nic to nemá na kámošku, která se svejma 2 dětma skončila s nějakou zvracecí virozou na kapačkách v nemocnici a ještě stačili nakazit polovinu rodiny z obou stran 😕 Evi, asi to teď lítá ☹
papa

bekulkamama
7. srp 2009

prool: jeee to máte doma veselo ☹ ty virózy jsou hnus, ještě teď mám husinu když si vzpomenu na tu svou poslední před pár týdny 😖 v křečích na pohotovost není sranda ☹
tak holky mejt ruce a ovoce! a bacha na všechno!

aktekram
7. srp 2009

Broskve jsem dělala minulý týden, taky mi horká voda nepomohla. Jak jsou méně zralé tak to nejde, nakonec jsem to z lehka okrájela.

cecil
7. srp 2009

Tak broskve jsme odjakživa zavařovali ve slupce-nám to tak chutná, takže neporadim. Ale posledně (před třema roky) jsem koupila nové sklenice i víčka a víčka byla asi mírně větší, protože mi z 20 sklinek držely jen 2 😖 . Takže jsem to převíčkovala znovu a znovu sterilovala, znovu to nedrželo 😠 , takže jsem to vysypala ze sklínek, svařila na marmeládu a tu jíme doteď, protože není vůbec dobrá 😝 .

Takže když jsem si spočítala všechny energie, práci, čas a peníze za cukr, zařekla jsem se že nikdy více a teď je beru v akci v obchoďácích...zrovna ve středu jsem si koupila dvě plechovky za 17,90. No to je myslím cena co bych dala jen za ty broskve.

Štěpánka už je lepší...volala jsem dr.a ta říkala, že děláme všechno dobře, jen dávat colu s laktobacilem po lžičkách. Prý je tam jiný polykací reflex než u pití hlty...což jsem teda nevěděla. Myslela jsem že jde čistě jen o množství a malý hlt je jako lžička. No a odpoledne si Štěpánka 2 hodiny zchrupla a vstala a už nezvracela ani nekadila. Jen má ještě teplotu, ale už to bude dobrý. A tu smectu v poledne ještě vyblinkala.

jo a Beku...teda čučela jsem na tu tvoji známou kolik umí jazyků, to je mazec 🙂

cecil
7. srp 2009

Oli, nic si z toho nedělej,já už si týden stříkám atb.do krku, naštěstí zabrala lokální léčba. V létě jsou ty angíny hnus 😝 .

Ivi, vy musíte mít i praxi, jo??? To čumim, to jsem ani nevěděla. jsem myslela, ež chodíte jen po přednáškách. No to víš, já neregistrovaná nejsem v obraze.
Ahoj.
Emi usnula, jdu na nádobí.

fajn
7. srp 2009

holky díky za rady,nakonec jsem broskve oloupala jak brambory a bylo.
cecil já bych se taky na to vysr..,ale já jsem je dostala za dara 😉 a tolik bychom jich neujedly

bananek
7. srp 2009

Koukám že už máš zavařeno já broskve zavařuji a dávám je taky i ze slupkou máme je tak rádi 😀 😀 😀 😀
Eviku já když mám nová víčka tak oni kolikrát moc nesedí ta tak dám na víko utěrku a přitlačím teprve hlavu a když jsou stále volná tak tu hadru dám dvojitě a pak zaručeně nesjedou.Mám to tak vyskoušené a funguje to oni totiž ze supermárketů fat nesedí 😀 😀 😀

janica..
autor
7. srp 2009

Holky hilfe, mladej má druhej kotník, jako takový napuchlý, nevíte co to může být? jako vůbec ho to nebolí 😕

zlatka
7. srp 2009

To bude nějaká anomálie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zase musíte něčím být extra, co? Těžko říct takhle z hlavy.......

Jani, chtěla jsem se zeptat, bolí tě jizva po CŘ, teď když jsi těhu?

Hmmmm, broskve zavařený miluju, mňam!!ale teda neumím to.

Jsme si s Beruš udělaly bramboráčky, taky mňamka, jsme to nejedla tak přes rok.

zlatka
7. srp 2009

Jo, Jnai, dneska mi při sportovních zprávách došlo, koho mi připomíná Tvůj Petr- Schumachera!!!! 😀 😀 😀

janica..
autor
7. srp 2009

Tý jo nevím Zlatuš, ale je to škaredý, doufám, že je to jen nějaká naraženina 😕

Vůbec zatím nebolí a doufám, že bolet nebude 😅

Jé bramboráčky bych si taky dala.......

janica..
autor
7. srp 2009

Jéééééééé to mu musím říct, to bude mít radost, pač je jeho fanda, jako taky mu to řikám 😅

zlatka
7. srp 2009

No, tak zajdi radši k mudře, a má to někde u žíly, nad- pod kotníkem????

zlatka
7. srp 2009

Jani, na bramboráky dojeď,zbylo!!! A jako taky jsem myslela na to, že sjme tady plánovaly nějakou pařííc kacičku, že???a ty si klidně otěhotníš a zase na dva, tři roky utrum, co??,

janica..
autor
7. srp 2009

No má to tak cenťák od kotníku dolů, hmm jen mě zaráží, že ho to vůbec nebolí, no asik ráno sjedem radšik k doktorovi, jestli to nezmizne......

janica..
autor
7. srp 2009

Tak tak, no vůbec mi to teď nevadí, pač nemůžu cítit alkohol, mám k tomu momentálně totání nechuť 😅

janica..
autor
7. srp 2009

Jo a sousedka říká Petrášovi, že je podobnej na Sámera 😅 😅

zlatka
7. srp 2009

paříc kacička- je pařící akcička 😨

zlatka
7. srp 2009

Já bych potřebovala, aby otěhotněl Přéma, aby přestal kouřit..... nevíte o něčem????

janica..
autor
7. srp 2009

😀 😀 😀 😀 jsem si říkala

janica..
autor
7. srp 2009

To bych taky potřebovala, pač mě Petráš s tím taky sere, nejvíc 😠 😠 😠 😠

zlatka
8. srp 2009

Bré ránko a hezký víkend.my jsme si dneska pochrupovaly s bruš až do devíti-parááááááádáááá!!!!
Jani, co Damčův kotník???