Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
22. říj 2009

Zlatuš ozvali, ale jako ony byli takový zamidrákovany krávy 😀, to se mi stalo porpvý, abych měla problém s nějakou maminou 😒

Saruspec držím pěsti ať je synáček brzo stebou 😵 to je fajn, že už je bez přístojů 😉

saruspec
22. říj 2009

Díky holky teď jsem přijela z olomouce,Matysek už je moc šikovnej velkej jedlík už vypil 70ml z láhve setřičky ho chvalej že je velkej bojovník to je po mě a že vubec neplače to jsou moc hezké zprávy,nejkrasnější to bude až bude doma u nás. 🙂 😖

zlatka
22. říj 2009

Saruspec, to musí být pro vás a hlavně pro tebe šílený, být tak daleko od něj, já bych to asi stěží rozdejchávala. No, právě vnitřně řeším, že beruš pokňukávala a stěžovala si, že ji bolí hlavička, nemohla spinkat a je celá jakási marná, jeslti mám vůbec od ní zítra odjíždět, i když je to jen na jednu noc. A co je bolení hlavy, popř. nějaká viróza proti operaci takovýho malýho drobečka. Přeju hodně síly Tobě i Matýskovi.

bazalka
22. říj 2009

Ahoj holky!!!! Tak mam za sebou dalsi pracovni den 😉

Saruspec ... drzime palce, at mate Matyska co nejdriv doma 🙂 ... ale na JIP v Olmiku je o nej urco dobre postarano, prim Kantor je moc fajn a hlavne tam ma paradni personal okolo 🙂

Zlatu, tak jedes na vylet ... uzij si to!!! Lsagne delam celkem casdto, mame je radi ... naposled jsme je meli o vikendu 😉

Jani, kde jste byli? V Olympii? A co ty maminy blbly? Nechaly decka radit bez dozoru?

fajn
22. říj 2009

Saruspec souhlasím s bazalkou

Zlatuš S Maxíkem od Andry je to mooooooc blby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

prool
22. říj 2009

ahoj Peti,
porod jsem cetla jednim dechem 😀 Mala Lenicka je fakt uzasna ani jsem nedychala, kdyz jste mi ji ukazovali. 😵
Pavel teda musel mit nervy ze zeleza - klobouk dolu.
Jinak mam balit do lazni a vubec se mi nechce - ach jo zehleni.
Navic nam porad neni nic moc.
Jani - Vasik si z Hermanku cely den zpival a sel dovnitr sam ani necekal, ze pro nej nekdo prijde.
zatm ahoj odjizdime v sobotu po obede

bananek
23. říj 2009

Zlatuš dělám dělám ale dvěma spůsoby buď je koupím v Lídlu hotové a upeču a nebo jsem u ních steklá tak ten první spůsob je v klidu a ten druhý na prášky tak nejsi sama HA HA

cecil
23. říj 2009

Ženský....konkrétně Ivi...napiš jak ty potvory děláš! Sim sim! 😀 Já je dělala jen jendou a to už je asi deset let, tak bych si je ráda zopakovala a hned na poprve na jedničku!

Šárko...to je bezva že je malej lepší a snad budete brzo doma spolu! Takový dobrý reference má novorozenecká JIP. To je fajn.

No a Konoupku, co na to říct...???.... 😀....sorry.

Jo, Jani matky asi neměly moc autoritu a než se ztrapňovat že je děcko neposlechne, tak jsou radši při něm. Ono je to taky pohodlnější, že? Počkej ve školce...na takový typy nemá páku ani učitelka.Když doma neposlechnou vlastní rodiče, proč by poslouchali cizí???

Nevím co dnes vařit, včera u nás byly po třech letech zapékané brambory a katastrofa! Tata si "musel" ohřát klobásku na oběd. Ovšem já jsem si pošmákla. 😀
Jo a včera jsem byly uspávat broučky v Konici...no to byla akce! 😀 Od tří hodina jsem dělaly krovky broučkům, tykadla, honem vymyslet lucerničky, protože lampiony byly vykoupené... 😅...ale bylo to pěkný. Hlavně vyšlo počasí, bylo teplo. Nakonec začalo hustě pršet, tak jsme šli po dvou hodinách domů.
Na loňských fotkách v MC je vyfocená Miladka s rodinou 🙂.

cecil
23. říj 2009

Představte si, předevčírem mi neuhnul dřevěný kůń a ještě se mi zamotal pod nohy....hm....nomrálka mám na stehně modrý jelito...ale já jsem taky jelito....normálně jsem se rozplácla jak za mlada!!!!! 😀

cecil
23. říj 2009

Teď jsem to předčasně odeslala....
.... a tatovi zase neuhnula baterie ve vaně, když se koupal s děckama...no chudák se tam musel mačkat....a má normálně vrytej půlkruh do zad od toho ústí 😅 😀 😀 😀 ...jsem si vzpomněla na Cimrmanna....má na čele takové jakoby čtverečky! 😀 😀 😀

zdarec

reni7
23. říj 2009

ahoj 😵
Entik-moc gratuluju k miminku 😵 a porod si teda měla přímo ukázkovej a tvůj manžel je skvělej ,že ti tak pomáhal 🙂
Zlatuš-já dělám lazaně taky často,koupím si ty pláty a prokládám je bešamelem a boloňskou omáčkou,kterou si uvařím no a tvrdým sýrem a mozarelou,je to mňamka a nic na tom není 😉
Cecil-tak to ste pěkně s manželem označkovaní,tak bacha ať není žádná značka do třetice 😀
Jani-tož co ste to vyfásly za maminy,daly ste jim aspoň co proto? 😅

janica..
autor
23. říj 2009

Dobré ránko,

no ty maminy no coment, doufám že už je nepotkám 😀 😀 😀 byly to krávy a tečka 😀 😀

Zlatuš doufám, že je Beruš oki a ty jsi vyjela na školení v klídku, tak si to užij 😉

Evi 😀 😀 😀 jste dobře označkovaní 😅

Oli užijte si lázně 😎

Nic jdu vařit, budou zapečený brambory se sýrem(mmch Evi těch by se Petráš ujedl) 😀 a stehýnka upeču chlapům.....

cecil
23. říj 2009

Jé, Jani ty mi jdeš do rány...zrovna te´d tu byla tatova přítelkyně, má DNU a že neví co furt dokola vařit bez masa. Nemohla bys nám hodit nějakou inspiraci? Jako výběr potravin ví, ale recepty na bezmasá jídla. Takový ty základní povzpomínáme- sladká rýže, zapečené brambory, zapeč. těstoviny, smaž.sýr, ale třeba něco neokoukaného....

No to mě nenapadlo, že jsme teď označkovaní....jelito = pěkná kráva a půlměsíc na zádech = pěknej vůl !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Šmarja to jsem se nasmála!

janica..
autor
23. říj 2009

Evi co miluju a i chlapáci to maj rádi je zapečená paprika plněná rajčetem a sýrem luxusní 😵 pak mám ráda zapečený brambory s tvarůžkama taky super, brokolice na česneku, taky mňamka 😎

bekulkamama
23. říj 2009

šárinko tak ať je brzo vše v pořádku!!!
Jani: no vidíš, no ona je kost 😀 a vždy byla ale s malou dost nabrala jenže při její výšce to vlastně ani nebyl problém, stejně to shodí a bude zase krásná, jen sem teď tak vzpomínala na poslední vánoční firemní akci jsme se pěkně picli a hulili jsme jak fabriky 😀 a vidíš za rok na vánoce obě prcky.. mazec! no tak já ji neviděla ☹ snad mi pošle aspoň MMS moc mi neodpovídá na sms, asi má doma fofry ☹
Zlatuš hezký školeníčko 😅
teda holky to je slovník tady 😀
já dneska studuju návody, budem spouštět a rogramovat lednici, troubu atd. tak třete palečky, bojím se že mi vyteče pračka až ji prvně zkusím 😀

saruspec
23. říj 2009

Moc díky bekulko,my jsme velcí bojovnici my to zvládnem.A Vám at se narodí krasné a zdravé miminko. 😎

bekulkamama
23. říj 2009

díky šári 😅

efinna
23. říj 2009

Ahojky
Saruprec taky moc držíme palce, a ať máš Matýska co nejdřív doma 🙂

saruspec
23. říj 2009

díky holky,dala jsem par fotek Matyska před operaci tak se koukněte jestli chcete na toho mojého bojovníka. 😎 😲

prool
23. říj 2009

ahojky zensky,
tak zitra vyrazime - nejak se mi nedari balit a pradlo jako zrovna nechce schnout 😲
Budu se snazit ozvat z lazni aspon jak se dari.
Mejte se moc krasne papa - predpokladany navrat konec listopadu

konoupek
24. říj 2009

Dobré ránko,
saru já nevím,jak bych to vládala na tvým místě,ale jak se znám byla bych úplně v pr...Poklona tobě i malýmu 😉 .

oli mějte se moc krásně a užijte si to tam s Vašíkem.Ty jo je vrátíte a budou skoro vánoce 😀 😉

zlatka
24. říj 2009

Ahojte kočky moje, už jsem z5. Nakonec to bylo fajné, zvládli jsme aj lanovkou vyjet na pustevny- to byl teda adrenalínek pro mě a samo i pro prcka-jsem mu tam posílala kýble endorfinů🙂, bo taky docela pršelo.

Šári,malej je zlatej, takoevj drobeček. A můžu se zeptat, jeslti Ti to teda nevadí, s čím byl na operaci? Pokud bys o tom nechtěla psát, tak nereaguj.

Oli, hezky si to užijte, to bude taky parádička, bych to brala(ale bez toho ekzémku u malýho teda)

jdu se vybalit a asi převlíct postele, dkyž tu mám volný bojový pole. Berunka jela s tatínkem na výlet.

zlatka
24. říj 2009

Jo a školení bylo do oběda docela zajímavý, po-o už jsem myslela, že padnu, ale školil nás jeden psychouš, co se kouknul a hned poznal, co jsi za člověka, jestli jako bylo nějaký to traumátko v dětství a tak-hodně takovej "senzibilní", myslím machr ve svým oboru. A docela mě zarazilo, když říkal, jak je v životě důležitý odpuštění, prý se to v těle "ukládá"(neodpustíte-li někomu) a tohle se pak může objevit v genetické výbavě vašeho potomka nebo třebas ještě toho dalšího a dalšího......No, docela síla. = v dnešní době tolik dysfunkcí u dětí, nesoustředděnosti a tak.

saruspec
24. říj 2009

ahoj zlatko malemu špatně funguji ledvini ma dilataci obou ledvinovych panviček.tak že mu operovali levou ledvinku to je plastika ledvinové panvičky nebyla to žadná sranda operace trvala 3h ale dopadla dobře.akurát čekame co bude dál jaka prognoza,a co ta pravá ledvina. 😲 😖

bekulkamama
24. říj 2009

čau holky, tak já mám za sebou první pečení 😀 no ale ty programy to chce teda vyzkoušet, moc mi ta buchat nenaskočila ☹ ale půl kuchyně už je zařízená, huráááááá 😅
víkend pracovní, meju nádobí a vybaluju postupně noc o se dá dělat že...
všem hezký víkend

zlatka
25. říj 2009

bekul už se to pěkně rýsuje, co?

Šári, nj, žádná sranda- přišli na to Matýskovi už v těhu nebo až po porodu?Myslím na něj, ať je to všechno zase dobrý.

Dneksa jdeme s tatínkem do kina na dvojku bobuli, taks e těším jako malá, naposledy jsem tm byla s Berunkou v bříšku.

Jdu na nádobí, nechce se mi, nechce. 😝

saruspec
25. říj 2009

čau zlatko,zjistili mi to ve 23 týdnu těhotenství na genetickém ultrazvuku.ahoj konop.ja to zvladám dost špatně,kdybych neměla tak hodného manžela tak bych to asi nezvladla.právě jsme přijeli z olomouce v pátek davali malému tranfuzi krve měl špatné čer.krvinky ale teď už to je ok.je na dětským a možná v pátek ho pustí domu ale má ještě vyvod v ledvině a kanilu v pindíku je v zavinovačce svazanej aby si to nevyškubnul no hruza,a budou rozhodovat jestli ho pustí domu s vyvodem a za 3týdny by mu ho vyndali,nebo mu ho vyndaj v pátek.Takže jsem zase na pokoji brečela jak koza jak vydím ty hadičky tak je mi zle.a jak jsme odchazeli tak u vchodu seděli dvě mamky a hned se do mě pustili,jestli to je moje miminko že pořád pláče a jestli tam nemužu zustát,to mě dost zarazilo,ženská neví co ja už od těhotenství proživám a vyjede na mě,ja to prostě psychicky nezvladnu tam byt,ja mu nepomužu a musím se dát do kupy abych byla silna a doma se mu věnovala,kdo to nezažil tak neví co to je. 😒 ☹

konoupek
25. říj 2009

saru to je hrozný,když to čtu,tak mám slzy v očích 😢 .Ale musíte věřit,že bude líp.Já bych to taky asi nedala,tam sedět a koukat na ty hadičky to člověku na síle nepřidá a jak píšeš musíš být silná potom,až bude drobek doma.Ještěže máš teda muže,který je ti oporou to je mooooc důležité.

saruspec
25. říj 2009

to je kdo to nezažil tak neví,je to hnusné,ležela jsem tam s matyskem 7dní a to jsem myslela že to nezvladnu kdyby nas manžel nevzal na revers domu tak bych asi skočila z okna je to psycho.ja jsem strašně měká ja bych nejraději vzala matyska a utekla s ním domu,a pak taková ženská tě dostane tak si připadám jak nějaká hnusná matka pořád si to vyčitám.

fajn
25. říj 2009

saruspec nevyčítej si nic. Na krávu se vyser už ju možná nikdy neuvidíš. Já jsem byla zavřená na dětské klinice s Didkou na JIP sama jen ráno vizita a sestry a ani televize. Didka miminko takže ticho jenom pípání přístrojů,hráblo mi ztoho tak že jsem potom i dr. byla hnusná. Drž se a nabírej síly až bude prcek doma