Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

micinka22
26. dub 2008

Dneska byla narocnej den...ale satl za to .)tak jen taky..
VSE NEJ MARTASKOVI at je zdravý a dělá rodičům jen radsot .-)

entik
27. dub 2008

Tak sice jsem tu byla vcera prvni, ale na to nejdulezitejsi jsem zapomnela ☹

MARTINKU, HODNE SPOKOJENOSTI DO DALSICH ROKU A SUPR RODICE!!

ivi, jaky jste koupili to nositko?videla jsem na fotce, ale co to je za znacku? a podle ceho jste vybirali? taky uvazujem...na leto

entik
27. dub 2008

Lindi, pozde urcite neni, ted je ten nejlepsi vek, respektive aspon na to, abys videla brzo vysledky. A hlavne u tebe je fakt vyhoda, ze i to male miminko bude videt znakovani od malicka a je pak predpoklad, ze bude znakovat drive a hlavne, ze bude znakovat se Samikem🙂 Treba rodice dvojcat jsou z toho nadseni, ze si decka pokecaji🙂
Az budou cervnove terminy, dam ti vedet.
My jdem za chvili na fotbal, bracha hraje,tak jdem fandit, do cernovira.

entik
27. dub 2008

Miso,chystas se tento tyden do Ol?

janica..
autor
27. dub 2008

Čauvec,

dnes bylo tak krásně, by mohlo být tak pořád, bych neměla čas na jídlo a byla bych konečně hubená, fakt takový dny miluju, jsme se dnes a včera nezastavili, uff 😎 Včera spinkal milášek u bábuška a dědy, tak jsem mu mohla ráno umýt jeho letní sídlo(balkón) tam by mohl být od rána do večera 😅 Odopo jsme šli prababičce popřát a pak jsme trajdaly na kole, ale je to marast dva roky jsem na něm neseděla 😒 No včera jsme byly i na lodičce no super 😎

Peti taky bych měla zájem o přenášku, když to tu tak chválíte 😉

Pro srazík na lovecké chatě jsem pro, tam se bude Damiánkovi stopro líbit 😎

janica..
autor
27. dub 2008

Hodila jsem pár foteček 😉

janica..
autor
27. dub 2008

Miši super nový fotečky 😉 Holky jsou fakt kočky 😉

bazalka
27. dub 2008

Ahoj tety, kamosi a kamosky ... Martasek mooooc dekuje za pranicka!!!
Vikend byl narocny, ale super!!! Jen jsem vcera mela desne smutivou naladu ☹ ... vsechno mi nejak prislo lito ... jak to utika. Furt jsem brecela, ale stestim 🙂. Tatin nachystal krasny prekvapko ... videjko z fotek za cely rok ... posadil me pred TV, dal mi na klin kapesnik a odesel s martkem do pokojika ... ja jsem bulelaaaaa, jeste 2 hodky potom 🙂
Hodim za chvilku fotecky ... musim je zmensit. Dort je desnej, tak jsme ho zamaskovali 🙂

Jani, jak zitra? Martas sice stale sopli, ale jinak je dobrej. Mam strach, ze ta ryma je spis alergicka 😝. Porad si mne ocicka, ma pod nima cerveny flicky 😠 ... v ut jdem k dr, tak to s ni poresim

janica..
autor
27. dub 2008

Ivi o půl desátě by jsme dorazily, může být?

bazalka
27. dub 2008

Jasne, tesime se!!!
Fotecky jsou tam 🙂
Peto, nositko mame pujcene ... je to Chicco Caddy ... tusim. Je fajn, lehunke, polstrovane, ma sracky, strisku, plastenku, stinitko ... na nase tapani staci bohate

janica..
autor
27. dub 2008

FOtečky super i dort vypadá pěkně 😎

bazalka
27. dub 2008

No, pekne ne, ale byl mnam ... zitra ochutnas 😉

micinka22
27. dub 2008

Tak vikend byl pracovni jsem hotova a tesim se na tyden az si odpocinu ale brzo to asi nebude pac ma dojet dalsi fura kameni..ach joo ja uz to chci mit .a mit zahradu a travu ://
Bazi nahodou dort neni videt ze je nakej kraplej ..))a od manzi to bylo teda hezky 😵 😵 😵
Peti no ja do Ol nejezdim..jen na srazky ..nemam svoje auto..leda vlakem a to nevim jak by dopadlo 😀 (no aspon bych nejezdila hodinu po lese ze .-))
Jani..no ja se divala do zrcadla v loznici jak sem ukladala malou ..sme se na sebe divali..no katastrofa nejvetsi hnus humus ..medved hadra 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
jo a jsme pozvani a svatbu sousedum..ale az v cervenci..tak kdyz uz nekojim tak bych mohla prestat "zrat" a zacit jist jak kralici 😀 😀 😀

zlatka
27. dub 2008

zdarec,
jen se hlasím, celej den jsem toho taky moc nepojedla, ale pěkně večer jsem to dohnala- prasisko jedno.Ale omlouvám se tím, že jsem stále ještě kojná 😅 😅 My slavíme příští víkend, tak doufám, že bude počásko jako tento víkend, to by bylo do pohody. A bazi, to jste slavili jen tak sólo?Ty , manža a Marťa? Mně se to už tak všechno smíchao, že nevím, jestli jsem přáůa M., tak pokud ne, tak všechno nej, pokud joo, tak jako že pššš, je tady těch oslavenců nějak moc.
JInak, cecilko, beruš už soplí taky, 😀 😀 , jsme si dovezli bacilka od emušky, myslím, že má i teplotu a k tomu jí ještě leze nahoře zoubek- takže žádná prča, dneska si v noci asi užijeme, pořád se budí a brečí, protože nemůže dejchat. Ale co ji nezabije, to jí posílí, první tři dny jsou nejhorší, pak už to snad bude lepší.
Tak papa, holky, dobrou!jdu se chystat do práce.

zlatka
27. dub 2008

Fotky moc pěkný, už jsem zkoukla.

cecil
27. dub 2008

Ahoj děvčata....jsem vyfluslá, ty oslavy!!! 😅

Jé, Zlatuš, to mě mrzí že máte sopliska, Emča už je zase má míň, a teplotu už taky nemá. Fakt byla nascípaná dva dny....a taky jí k tomu lezl zub.... 😅 ale to už jste od nás nechytli! 😀. právěže jsem nevěděla, jestli je ta teplota k těm zubům, nebo k rýmě... 😖

Dnes se chudina Emča tak nacapala, a Štěpánka nalítala...byly jak utržený z řetězu....no není divu, konečně po zimě celé odpoledne venku!

Ivi, dort zas nevypadá tak děsně, jsem mysela, že vám želva padá z dortu a ona zatím vypadá jen jak já po jednom pivu 😀 .

Mici...jakej medvěd...já když viděla fotky ze srazíku,t ak jsi tam byla šťouplá!

Jo a holky....co jsem vás viděla....Peti a Zlatko....vy si jezte co chcete...jste zdechliny nechutnýýýýýýýýý!!! 😀 😀 😀

Dobrou, brum, brum...

micinka22
27. dub 2008

Cecil rozdavate bacily jo???
a na te fotce byl asi nekdo jinej 😖 😖 😖 😖
Zdechlinky jsou tady vsechny se mi zda...kazde poslu 5 kilo a hned nam bude vsem lip 😀 😀 😀 😀

cecil
27. dub 2008

NO kurňa Micino nekecej, na Janinym albu jsi vyfocená s Lilčou na klíně, ...jsi normálně chudá....mi shcválně napiš do IP svoji váhu a já tě potěším, protože budu mít beztak víc!!! 😀 a budeš bez depky!!! 😅

bazalka
28. dub 2008

Dobre ranko .... tak u nas budik opet po seste 😝 ... budi nas rachot na sidlisti, lidi odjizdi do prace, brzdy piskaji, motory řvou 😖 ... o vik je kli, tak to se spi dyl 🙂
Zlatus, dopo jsme dali Martovi darecky, dort a odpo dosla rodina ... tatka potreboval fotecky s dortem do toho prekvapka, tak nas popslal po darkach na prochajdu a dodelal t o video, at je tam uceleny cely rok Martaska 😉

Holky, bude krasneee, tak fajn den!!!

cecil
28. dub 2008

Bazi, díky za přání pěkného dne....Tobě taky 😉

Lindo, no jo, to mě nenapadlo, že SAmík pak bude moct s bratříčkem komunikovat...se kluci domluví...a ty s nima! Já bych do toho určitě šla! Mě už Emilka ukázala jednou pít, ale včera třikrát po sobě, že si jde lehnout...ona říkává háhá, ale teď jak furt mávám rukama, tak má potřebu taky ukazovat rukama...

A když budeš v porodnici tak se třeba se Samem taky líp dorozumí babička nebo tatínek....do srpna máte dost času 🙂 . Hele, já tak nad tím uvažovala, jestli bych takovýho malýho prcka nechala doma čtyři dny samotnýho a asi bych šla do ambulantního porodu...i tak kdybych měla "někdy" třetí, tak bych do něj šla. Nás teda v porodnici furt probouzeli..... 😠 ...přišla uklízečka, dětská vizita, ženská vizita...pak zase uklízečka, pak návštěvy.....obě byly furt vzhůru ☹ ....a večer řvaly s bolením... 😝 . A stejně když mi ve tři ráno naskočil flek na křečáku, že se mi chytá zánět žil, tak mi sestra řekla, že mi na to Heparoid dát nemůže, že musí počkat, až to ráno uvidí doktor, takže jsem dostala mast až po vizitě...v deset 😝 . No to kdybych byla doma, tak nemusím řešit.....
Třeba chodí domů rodičky i po čtyřech hodinách, no to já ne, ale tak po 12 nebo 24 bych určitě šupala domů....Petr by nám uvařil, pohlídal Štěpánku a já bych měla úplně jiný klid na kojení a na všechno. Akorát se musí domluvit pediatr,aby přijel každý den miminko porhlédnout (ty první čtyři dny)...ale to by třeba moje dětská v pohodě přijela.

Stejně třeba v Olomouci je to takový volný....šití nikdo za čtyři dny nechtěl vidět....přišla sestra, zeptala se...jde to??? Nebo dře to??? 😀 , dalal mi třikrát denně paralen, protože mě bolela děloha jak se zavinovala...ale jinak nic. No a stolici sestra hrozně hlídala a furt se na ni ptala a nakonec jsem jim ji nenahlásila, jsme se se sestrou jaksi minuly 😅 ....a to jsem z té stolice měla takovou radost!!!!! 😅 😀 😀 😀 ...ani do propouštěcí zprávy mi ji nenapsali a spolubydlící JO! 😀 ...to mě teda dodneška mrzí 😀 😀 😀

No nic děvčata, všichni ještě spí....to miluju 😵 ...tak jdu posnídat.

micinka22
28. dub 2008

Dobre rano tak noc nic moc furt se proboizela jekotem:// nevim jestlůi ta mrkva nejak nesedla nebo co..no rano mela uzasnou duhovou stolici 😀 😀 😀 😀
J ja bych do ambulantniho porodu taky sla....no njeradsi bych kydy me rizly rovnou v obyvaku doma 😝 😝 ne ze by nebyly v porodce hodni ale taky porad buzeni,dite sem si musela vyzadovat,furt mi ji chteli brat..kdyz jsme prisly domu to bylo jak oaza klidu ..a lilca se mi zdala taky uplne klidnejsi..a to skoro nebrecela..
Cecil no kdyby mi manza rano prebalil malou tak asi jeste lezim..://ale to neee tak mam budicek po 7:///

bananek
28. dub 2008

Ahoj holky všechny zdravím konečně je zase po výkendu všichni vypadly a my jsme zase z malou sami 😀 😀 😀 Oslavencům přejeme dodatečně všechno nej a ať vás dětičky ty mamimy nezlobý 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Výkend byl dost náročnej v sobotu byly rybářské závody tak jsme tam musely jít a v neděly táta spravoval auto a já ho musela celé vysát a umýt ještě že je už pondělí a budem moct trochu lenošit neboť nás nikdo nevidí cha cha 🙂 🙂 🙂 Mci jak píšeš já kolem zrcadla už rači ani nechodím před malo jsem měla o 16 kg míň a teď se mě to drží jak klíště snažím se od pěti nic nejíst ale nepomáhá to musím vydržet až do kojím a pak se do toho vrhnout na tvrdo a neustoupit už aji vydím že to vadí tátovi on to neřekne ale já to na něm už poznám za ty léta a budíček jsem měla i já dnes o půl sedmé ale už zase na chvíly usla a tak jsem mohla zasednout 🙂 🙂 🙂

bazalka
28. dub 2008

Bananku, Konoupku, kdy se sejdem, at vam muzu predat pianka??? My uz musime vymenit baterky, martas je odrovnal 🙂

dali
28. dub 2008

Zdarec holky!!!

Fotečky nádherný 🙂

Vy co by jste šly do ambulantního porodu.....je vidět že jste neměly s porodem asi žádné komplikace,já bych takovou debilovinu nikdy neudělala ☹ jste mě fakt vytočily 😝 ..je fakt že se pomalu o nic nikdo nezajímá,ani o tu blbou stolici,ale já is na personál stěžovat nemůžu a domů bych možná po těch 12h,už kůli tomu mimču.
Nikdy v životě bych neriskovala porodem doma ani sebe ani mimčo,tak to je můj názor 😀 😀 😀

Jinak ze soboty na neděli mi přepadly kámoše,hajzlíci ho zmlátily a okradly...tady u nás na dědině,to pak abych večer sama nikam nechodila 😠

A taky jsem vám chtěla napsat náš super sobotní noční zážitek......v sobotu jsem připravila tátovi překvápko já...dala jsme děti k našim spinkat a že my půjdem pařit a tak jsme šly...nálada byla super a najednou 23,30 volá babi,že Filda histerčí ať dojdu....a tak jsme tam letěly a smraďoch tvrdohlavej beran ječel jak pardál,tak jsme ho zbalily pod mou bundu a šly s ním před dědini o půl noci domů 😀

bazalka
28. dub 2008

Zdeni, tak to byla teda v sobotu dobra parba 😀 ... Fifa vi, ze u maminky je nejlip 🙂
A s tim ambulantnim porodem ... Zdeni, to je porod v nemocnici, ale po porodu te za par hodin pusti. Do domaciho porodu bych nesla ani za zlaty prase!!! Vim, co se vse muze stat. A ten ambulantni ... jasny je, ze doma je lip, ale i porodu muzou nastat komlikace a vazny a co pak doma. ja vim, jsem profesne deformovana, s nim uz ale nic nenadelam 😉. Jednou me vylozene jedna kamoska nutila, at ji odrodim doma ... rodila potreti, vzdy bylo vse OK ... ale rekla jsem ji, ze do toho nejdu ani omylem, ze se nenecham zavrit ... byla nastvana, ale casem pochopila. Treti porod mela desne rychlej, bez komplikaci, byla jsem u toho, ale u nas v nemocnici 😉

bazalka
28. dub 2008

Jo a pred chvilkou odesla navsteva .... janca a Damianek 😀 ... Damca je chlap jak hora 🙂, pohodar, vyzkousel vsechny hracky 😉 ... jen byl na Martu moc rychlej, teda spis Martas byl pomalej 😀

konoupek
28. dub 2008

Ahoj holky,
tak tady píšete o těch porodech no mě to nevadilo tam ležet aspon teda s odstupem času ne.tehdy jsem možná říkala něco jinýho 😝 .
Bazi,Banánku...já bych mohla st,čt,pá dopo,tak po desáté,nebo potom út, čt,odpo,jindy mi to nepasuje,ale když tak se budu snažit přizpůsobit 😉 .
Fotky vám hned skouknu.
A my byli včera v zoo v Lešné,krásný to tam mají a denuš teda zvířátka vůůůbec nezajímaly,ale jak viděla někde vodopád a vodu,tak u toho jsme museli stát a stát 😀 😀 😀 ,jinak byl řev 😀 😀 😀 .teda lidí všude,jak mravenců a na každým kroku jsme zakopli o kočár 😝 .
Zlatu a nevím co jako pořád konkrétně ty chceš shazovat 😝

bazalka
28. dub 2008

Holky, pa dopo by celkem slo ... jeste ale nevim, jestli nebude mit tatin dovo. Ale i kdyby, tak muze jit s nama na prochajdu a ja Vam to predam 😉.

linn
28. dub 2008

Zdarec, tak se taky hlasim po na rocnem vikendu, udelala jsem ze vsech tech nasich oslav albicko, tak mrknete 😉
A zbytek nas ceka jeste od stredy - prijedou z Orlove, takze posledni oslava probehne v patek. Vcera to slo - na obed jsme byli v ol., jeste se slavila osmdesatka me babicky, pak oslava Samika u nas, pohodicka, diky krasnemu pocasi jsme konecne posedeli na terase, celkem jsme si to uzili.
Ivco, dort vypadal aspon na fotkach pekne,tak to takova hruza urcite nebyla 😉
A k tomu porodu, doma ani za nic, to bych Samika asi rodila jeste dnes 😉 , bez oxytocinu by to fakt neslo, a na nemocnici si nemuzu taky stezovat. A z komplikaci bychproste mela strach. Nastesti vim, ze Samik bude v poho doma s tatkou nebo babickou.

bananek
28. dub 2008

tak děvčata ani já bych nešla do domácího porodu Toníka jsem měla raz dva ani mě moc nešily asi dva stehy ale malá nechtěla ani za nic bolesti mi šly do zád a myslela jsem že polezu aji po zdi a rodit takle doma a bez injekcí proti bolesti co mi píchly tak nevím asi bych zdechla 🙂 🙂 🙂 Táta je v pátek doma ale skusím se domluvit a sjedu si pro to třeba kolem desáté šlo by to ? Akde?V parku jak byla restaurace? 🙂 🙂 🙂