Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
20. lis 2009

Jo hlídá babi,jsem denuš naložila do auta převezla jí,at má taky trochu změnu prostředí to jí prospěje.Má tam hafáka,tak se nudit nebude.

Ty jo Ivi ty jsi teda šprtka 😀 ,myšleno samo v dobrým,seš borka 😉

Kurna tady je zase celej den mlha a v Ol.vám prý krásně svítí sluníčko to není spravedlivý 😝 😉

bazalka
20. lis 2009

Jani, v Ol sviti asi od pul jedenacte 😉

zlatka
20. lis 2009

no, bazi, jen tak dál!!!!!Je dobrý, že s váma probírají aj ty seminárky, když si vzpomenu na VŠ, tam jsi to donesla, hodili to za sebe a pochybuju, že ji kdo kdy četl, tobě to dalo práce jako hrom, ale odezva žádná.Svědčí o tom i fakt, že dva kluci, co s náma studovali, si to vždycky od někoho okopírovali, na pc si udělalli jen tu přední stranu, ale jinak tam měli věty typu: viděla jsem, podílela jsem se na....zkrtáka v ženským rodě a nikomu to nebylo divný a vždycky jim to prošlo.🙂

zlatka
20. lis 2009

No a ve Vlastivědným je prý zase nějaká výstava panenek-prý tam vaří, pečou-takže tip pro holky, my pojedeme asi v neděli.

romca14
20. lis 2009

u vás svítí sluníčko,to je fakt nespravedlivý.u nás v Pv je od rána mlha a zima ☹

konoupek
20. lis 2009

Ha tak doufám,že v Ol.je už aspon stejná tma,jako u nás 😀

entik
20. lis 2009

ahojky🙂
Beku, nevim, jestli je to v ol jine, ale v prostejove jeste byl potreba toaletak a vlastni rucnik. Jinak jak psaly holky.

Ivi, moc a moc gratuluji ke zkouskam. To sis oddychla, co? 😵

Dnes jsem byla na masazich 🙂

Jani, Lenicka neni s matyskem ve stejnem pokojicku, ale kdyz se probudi o pul osme, tak ji nenecham plakat v loznici a uspavam matyska s ni. Kdyz jsme doma oba, tak to jde, ale kdyz je pavel v praci... uff. Zitra me to ceka. Lenicka je zrovna od te pul osme do deviti bdela.

Konoupku, joga se cvici v telocvicne na zdravce, myslim v utery vecer.

Holky konikovsky, kdy prijedete privitat Lenicku? Hodilo by se vam vice vsedni dopoledne, nebo o vikendu? V tydnu by slo asi o ctvrtecni dopo, kdyz ma Zlatka volno? nebo jinak? me je to celkem jedno. Tak navrhuji 26.11. nebo sobotu 28.11.?

A s tim neporadkem, Zlatu, jak pises. Ted je to jeste horsi, s dvema detma. Porad o neco zakopavame, porad neco premistujem, umistujem a neni to poznat. Matej je supr rychli premistovac vseho mozneho! Je proste dobrej 😀

entik
20. lis 2009

Je fakt, ze to druhy tehotenstvi si uz tak clovek neuziva 😒 poprve je vzdycky poprve. Ale snad miminko opravdu citi aspon to teseni. Lenicka je pekne klidnoucka, tak snad jo.

LIndi, at je o dalsi kapanek ba kapicku zase lepe! brzy se vsichni uzdravte!

entik
20. lis 2009

jste me tu dnes nechaly samotnou, co?

Zlatu, a s tema seminarkama, ba co i diplomkou, to u nas bylo stejny ☹

entik
20. lis 2009

nechaly 😝 tak dobrou

zlatka
21. lis 2009

Peti, přijedeme moc rády, ale myslím, že taky záleží hodně na tom, aby naše dětičky byly zdravý-bez soplů a tak, teď je taková blbá doba. bohužel ve čt dopoledne jsem v práci,vlastně mám volnej jen pátek a v sobotu máme plavčo, tak bysme se mohly stavit, jak pojedeme z něho, ale to zase berunka obvykle spí, no nevím, každopádně bych pak někdy dojela sólo, pokud by mi to nevyšlo teď hromadně.

Jinak berunka měla včera úraz, děda ji hodně houpal v houpací síti a ona z ní vypadla rovnou na hlavičku, tak jsem z toho byla maličko vyšoklá, je to docela vysoko, děcka, to, co se jí udělalo na čele jsme v životě neviděla-normálně jí naběhlo o několik čísel, udělala se jí tam velkej otok a celý to zmodralo, zfialovělo-jako boule je boule-ale tohle byla teda síla, tak jsem chladila a dnes tam má jen malou modřinku, ale včera to teda vypadalo strašidelně, fakt jsem se o ni moc bála.Ufff, žije!!!!
Zdravím Romču!

janica..
autor
21. lis 2009

Ahojky,

Peti věcná, máte ještě hada, jestli jo, tak mě to mrzí, ale na náštěvu nedorazím, fakt mám fóbii, nemůžu je vidět ani v televizi..........

Tak dnes je mega hnusně......

Ivi jsi nejlepší, jako učit se, chodit do práce a ještě se starat o prcka, klobouk dolů 😉 hezky oslavte Martáskův svátek

Super, že se Deniska tak brzo uzdravuje 😵

Peti tak to musí být síla to uspávání, tak na to se netěším už teď 😅

bazalka
21. lis 2009

Peti, my bohuzel ve ct nemuzem, jsem v praci a vik budem pryc ... solo ale dorazit muzem 🙂

Jani, tak do prace chodim nechodim a Vilas mi fakt desne pomahal, jezdil s martou ke tchanum, abych se mohla ucit ... tak pak to jde. Ale s tupou hlavou jsem nic nevymyslela, abych ji odtupila 😅

Holky, hodim do alba dort ... delala ho kamoska a sedla jsem na zadek, kdyz jsem ho videla. Neni profik, jen ted asi pul roku obcas neco nekomu upce, protoze ji to bavi. Je zdravotak, do toho masiruje, ma furt pohotovosti, 2 pesany ... nechapu, ale vse stiha 🙂

cecil
21. lis 2009

Zdarec!
Ivi, gratulace veliká ke zkouškám! Fakt. Seš dobrá. Já furt ještě nevím co s tím mým vzděláním, jestli vůbec taky půjdu ke zkouškám, to ukáže čas, no.
Teď ale budeme mít školení přes MC na počítače, tak jsem zvědavá co mi to přinese.

Peti - kdyžtak bychom se stavili sólo až budeme 100% zdraví, ale už teď vím, že 28.11. máme velké oslavy v Litovli.

JInak u nás je dnes celej den mlha, už to vypadalo, že se to protrhá, ale prdlajs.

Holky, zdravím, pá, mějte se.....

konoupek
21. lis 2009

Peti ,tak my taky příští týden ještě nehrozíme.Denuš prdlajs jí a bude ještě oslabená po nemoci,tak jí nechci nikam tahat moc mezi lidi,aby sme ještě něco nechytly.

Ted je fakt takový období,kdy je každej nachrchlanej

Dnes v noci jsme skoro vůbec nespaly,snad tak pět hodin a to né v kuse,takže jsem docela ko 😝 .denuš pořád svědily nožičky a nenechalo jí to vůbec spát.

Tak se loučím zatím páček...

zlatka
21. lis 2009

Já ybch ten termín taky posunula, možná jiný den než je sobota?

konoupek
22. lis 2009

Evi všechno nelepší k svátku 😀 😉

cecil
22. lis 2009

Toš teď jsi mě KOnoupku dostala! Jsme vůbec nevěděla co máš na mysli.

Ale Emilku jsem chtěla Cecilku, ale Emi je taky pěkné 🙂 .

Pěknou neděli!

prool
22. lis 2009

ahoj holky,
zdravime do Olomouce a okolí. Už se nám to krátí. V pátek už se vydáváme na cestu zpět.
Peti rádi dorazíme - jen dané termíny nestíháme - pokud navrhneš další, tak se rádi připojíme 😀
Ivi - blahopřejem ke zkouškám 😎 jsi dobrá
Jinak dneska Váša řádil - škrábání drbání - hrůza - nám to oteplení vůbec nesedlo 😔 a navíc čím dál víc zjišťujeme, že stres hraje u něho dost velkou roli 😔 uf uf uf
Mějte se a už se na vás těšíme. Nestíhám číst jako obvykle 😉 Tak se omlouvám, že nereaguju na vše.
Těhotenství prožívám s váma těhulkama, protože ségra čeká je asi cca 33tt a má teď komplikace a musí ležet 😲 tak se těhulky držte a nepřepínejte síly.
papa Olča a Vašík

linn
23. lis 2009

Ahoj holky,

tak musim zalepat, ze uz jakz takz dobry, ale uplne ok se jeste necitim, kluci jsou uz snad vsichni v poradku 😉

Peti, moc radi dorazime, taky nam vyhovuje radeji vsedni den.

Oli, my se pak musime domluvit ohledne toho stolecku.

Pa a pekny zacatek tydne

linn
23. lis 2009

A Ivi, ten dort je fakt moc povedenej 🙂

janica..
autor
23. lis 2009

Ahojky,

Ivi dokror, fakt parádní 😉

Včera jsme byli na obědě s Evikem a chlapama, jsme se nadlábli, v Dolanech fakt nezklamou 😎

A ty Zdeňucho mě neser, jako jsem měla takovou radost, že jsem chvíli vedla a ty mě musíš přehrát 😀

entik
23. lis 2009

Coz takhle patek, 4.12.?

linn
23. lis 2009

Peti, muzem 🙂

zlatka
23. lis 2009

V pátek mám taky volno🙂 jen teď bude záležet na berunce a jejím zdraví🙂

bazalka
23. lis 2009

Peti, to nam taky vyhovuje 😉

Tak jsem dnes byla opet v praci ... a ve stredu jdu zase ... nejak se mi ty pracovni dny kupi 😝. Navic dnes byl tatka na operaci s kolenem ... tak kapku nervy, ale nastesti v poho, ma to za sebou a dokonce si odpo i zasel do jidelny kuknout na telku fotbal 😀 ... rikal ze ho to cerstve po oeraci boli min nez pred ni, coz teda hleddim, snad to bude lepsi a lepsi!!!

entik
23. lis 2009

😵 Chtela jsem toho napsat vic, jen zacala plakat Lenicka a nechtela jsem at probudi Matulu... takze predbezne pocitejte s patkem 4.12., snad budete zdravi!!! spis dopo, nebo odpo?

Oli, toto uteklo! psychika dela se zdravim desny veci, to by az clovek neveril.

Lenicka ma uplakane vecery, az pred chvili usla, i vcera.

zlatka
23. lis 2009

Holky, kam jste chodily s prckama do Solné- na Jánského nebo u prioru? nevíte, kde je to lepčejší?
peti, o.k.

jakoubka
23. lis 2009

Zlati-já měla pernamentku do Solné u Prioru.Tam s dětmi mají vstup jen v 10 ráno a ve 4 odpo.Ale většinou ráno jsme měli smůlu,to chodí školky.
Jinak super.