Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
4. pro 2009

ahoj holky, dík za pozvání, ale mě se to nějak netýká 😖 pokud nemusím tak nikam nejezdím ☹ malej má půl hlavičky už mimo dělohu a ikdyž to čípek ještě drží tak mám dost bolesti a fakt je moc nízko, snažím se polehávat co to jen jde.. musím ještě týden až dva aspoň minimálně prej, streptokoka nemám a jinak vše v pořádku, toť mé aktuální info o dr. dneska ofiko nastupuju na MD tak jdu vyřídit papíry. Jen vás jdu všechny pozdravit, bo nemám net na baráčku ještě tak sem už nemám přístup tak často a to jsem vedle ☹ ale holt ležím a nebo po troškách vybaluju a zabydluju... už máme postavenou doma i postýlku 😅
Přeji všem krásný zimní pohádkový čas ať už na punči či doma v teple 😅
a prckům krásného Mikuláše, zatím pa pa

linn
4. pro 2009

Ahojky,

Samousek mel opet rano teplotu, jeste k tmu ma zaniceny ocicka, tak jsme radeji zasli zas k MUDre a dostal ATB 😒 Sebik zatim kapku lepsi, treba se to nerozjede.
Takze u nas stale stejne 😕

Jak bylo u Peti, kolik se vas seslo?

Beku, myslim na tebe, at Honzik jeste chvili vydrzi v brisku 😵

Evi ??? 😕

bazalka
4. pro 2009

Lindi, bylo to moc faj ... ucast slusna 😉 ... Zlatka, Evka, Janca, Bananek, Ola a my. Lenulka je krasny hodny mimi a Maty fajn kamarad ... vsem pujcoval hracky, no broucek hodnej

Beku, jeste chvilkuuuu ... je 35 je uz v poho. Martas se narodil 36 a dobry 😉, jen byl drobek

bananek
4. pro 2009

Ahojky už jsme doma malá se nabaštila a už půl hotky spinká já vařím papu 😀 😀
Moc se nám tam líbilo jen Luca je ´tula než se rozkecá pak se jí zase nechce dom že no ještě mě kecala celou cestu jako co bylo a kdo tam byl a hlavně pořát mlela miminko miminko 😀

entik
4. pro 2009

bylo to paradni, holky, krasne jste to vymyslely! sudicky byly uzasne! pranicka paradni, to ma Lenicka pred sebou krasny zivot 😉 a konik je bezkonkurencni!! Matysek uz se ptal Lenicky jestli si ho muze pujcit a za chvili ji nesl zelvu, na vymenu, jako 😀 jsem se smala, a tak s nim dnes spal.
Vecer zkusim pridat fotky, zalezi kdy usnou lumpici.
Jeste jednou mooooc dekujeme!

Zlatusko, snad uz mas lepsi naladu. Je jasne,ze od blizkych to zamrzi...

Beku, drzime palce at se tobe i miminku dobre dari!

Marti, 😀 😀 miminko, miminko 😀 a nechaly jste tu piti.

entik
4. pro 2009

Lindi, a vam pekny, zdravy vikend! 😉

dali
4. pro 2009

Ahojky holky,

díky za IP našla jsem přípravy až teď bohužel jsem o návštěvě u Peti nevěděla, no není se co divit když sem ani nejdu ☹
....tak snad někdy jindy......mějte se tu hezky všechny vás zdravím 😉

entik
4. pro 2009

Zdeni, tak jsem dnes uvazovala nad tim, kdo tu nebyl a rikala, jsem si, ze uz ses dlouho neukazala, tak jestli o tom vubec vis... ☹ promin, do IP jsem to nepsala... ukaz se casteji!!!
a jak se mas? co skola a rodinka?

efinna
4. pro 2009

Ahoj 🙂
jj bylo to super! Zlatka opět nezklamala, furt si říkám kam na ty nápady chodíš a kde bereš tolik energie? A na tchyňku se vyprdni 😠 , takový řeči, ať si zkusí zvládnout to co ty a pak ať mele nějaký nesmysli! 😠

Radi ty se drž 🙂 , hezky odpočívej a nech se pěkně obskakovat 😉 ! Ne aby si mě jako předběhla, to se nedělá 😉 !

Evi smích 😀 ! 😕 ?

Peti a děkujem 🙂 , jj na fotečky se těšíme!!!

A všem taky hezkého Mikuláše 🙂 ! Měj te se

janica..
autor
5. pro 2009

Helo

cecilovic tak ten fakt nemá chybu 😀 😀 😀

LIndi ať už jste zdraví, pěkně se to u vás táhne ☹

JJ náštěva byla fajn, Lenička super, hodňoučká, krásňoučká 😵

Pěknýho mikuláše a ať donese prckům, to co si přáli 😵

Jsem sama doma, Pítrs jel na do rachoty, Damiš je u bábi a dědy a já bych měla uklízet, ale jaksik se mi nechce 😝

konoupek
5. pro 2009

Holky a nějaký ty fotečky bych prosila 😉 .

My jsme s Denuš taky samy,tata je v práci.

A teda jako mě žádnej vtip nepřišel,nebo co to mělo být od Cecilovic 😕 😝

zlatka
5. pro 2009

Lenička je moc krásná, jen jsem si ji nemohla pochovat, to mě mrzí, tak snad příště. Matýsek je taky moc fajn. Jsem ráda, že jsem viděla po dlouhé době i Marťu s Lucinkou.
No a ještě jendou s eomlouvám, že jsem tam řešila svůj ranní spor s babi, ale byla sjem tooh plná, taks emi aspoň ulevilo.babi přišla v pdovečer jakoby nic půjčit si auto.Tak nevím, já nejsem hádavej typ, jen musím nějaký věci dýl rozdejchávat.

zlatka
5. pro 2009

Jani, na úklid prď, když se ti nechce!!! Víš jak, ty nemáš kontrolora...........🙂 já bych taky měla, ale naordinovali jsme si dneska klid.

janica..
autor
5. pro 2009

Zlatuš už to mám 😎 no jo mě se uklízí líp jak tobě, my máme celý byt jak ty obyvák 😅 ještě koupelka a je to, ale teď si půjdu na hoďku bucnout, jsem KO.....

bananek
5. pro 2009

Ahojky my jsme pitíčko měly to tam musel nechat někdo jinej Lucinka by bez pitíčka neodjela .Jinak to bylo super a Lucka kecala ještě i tatínkovi celej večer o miminku a koupíme taky .
Zlatuš na to se vyprdni já z tchýňou řeším taky pořád něco a nejvíc mě nase.. když si veme ze skříně triko nemůže říct než jedu připadá mi pak jak kdyby se do té skříně schválně dívala jak tam máme uklizeno taky to nemůžu přenýst přes srdce ale nikdy jsem jí to neřekla ona by se hned urazila a ještě by si malou nevzala .Jinak jsenm zjistila i to že mi šmejdí po bytě když hlídá moje mamka by to nikdy neudělala ale ona prostě je už taková.Holt to musíme brát jak to je prostě a jasně mají strach aby jejich chudáčkové náhodou nestrádaly ha ha . 😀

prool
5. pro 2009

ahojky baby,
u Peti super - sudicky nadhera. Rada jsem vas po dlouhe dobe vsechny videla i prcky 😉
Bananku omlouvam se, ale normalka jsem Te napoprve nepoznala a hnala se k Tobe a predstavovala. Normalka jsem uz uplne mimo 😲 Ale asi me hrozne zmatly vlasy barva, strih a moc Ti to sluselo
😉 teda jako vsem pritomnym maminkam.
Az jsem z toho byla namekko - mimi - tehulky 😵
Lindi, at jste brzo zdravi - je to zacarovany kruh co 😔
papa, drzte se

zlatka
5. pro 2009

Hezkýho Mikuláška pro prcky🙂

zlatka
6. pro 2009

Ahojky mamušky, tak já sjem úplně k.o, zítra mažu k dr. kvůli neschopence, to bych v takovým stavu ve škole asi neustála, bolí mě děsně v krku, do toho strašnej kašel, nemůžu spát.No a ještě mě začal bolet zub, když už, tak už, že.Jen doufám, že to nějak neublíží prckovi v bříšku, rptoože předtím spokojeně spinkal a dal o sobě vědět párkrát za den, kdežto teď sebou šije poměrně často.asi pošleme berunku k babi, z čehož nejsem nadšená, ale bojím se, aby to taky nechytla, přece jen jsem marná, potřebuju ležet, tak se jí ani nemůžu věnovat a přema taky ještě není stoprocentně v pořádku.

bananek
6. pro 2009

Oli děkuji za lichotku moc mě to potěšilo no dávám se do kopi abych vypadala alespoň líp než půjdu do práce ha ha 😀
Jinak mikuláš na městě byl pěknej ale těch lídí a lidí no děs a když Vám řeknu holky že tam lítaly tak 14 letí kluci a měly draka jak vydle tak mi to nebudete ani věřit stoho vyplívá našeho mlaďocha raději pod dozorem ještě že raději jede ze sestřičkou než z kámošama no děs běs.Malá se vůbec nebálá a naopak když skončil ohňostroj tak řvala eště eště no bylo to pěkné 😀
Jinak marodi ať se uzraví a je jím brzy fajne pa pa 😀

prool
6. pro 2009

ahojky bananku 😉 😉 fakt kocka
jinak odpo mame jit na Mikulaskou k Marosovi do prace a porada agentura Gong - tak jsem si hned vzpomnela na Ivu.Uvidime jestli budeme do konce - ma byt vyroba ozdob a zdobeni stromku a pak program a rozdavani darku. Ale na stromek bych se rada mrkla.
peknou nedeli
Vasa opet nekde pristyd a lita to z neho ach jo - minule mel rymu 5 tydnu a skoncilo to stejne u Pamyconu - teda mozna jen u neho. Uvideme ted.

bazalka
6. pro 2009

Ahoj holky!!!

Zlatusaku, tak ty jsi taky padal ☹(( ... prejem, at je ti brzo lip!!!!

Oli, tak to bude urco stejnej program ... jsme zvedava, co na to reknete.

Tak u nas uz je taky jakasi polonemoc ☹ ... Martas sopli a kasle, ale nalada v poho, tak to neresime a doufame, ze se to nebude horsit

Fajn vecer!!!

janica..
autor
7. pro 2009

Ahojky,

jéjej Zlatušáku brzo se nám uzdrav, ale tobě ta neschopenka prospěje, si aspoň odpočineš 😉

Mladej začal vykašlávat, rýmu nemá, jen ztrácí hlas, mluví fakt drsně 😅

Ivi co máte s mikuláškou, nelíbila se? no my měli jet včera, ale nejeli jsme, radšik ať tam Dam ještě něco nechytne, ale prej to bylo super, tož mě to mrzí ☹

Oli a u jaké jsi pojišťovny, že ti to proplatí tu školku?

bazalka
7. pro 2009

Tak u nas horsi ... Martas se pekne rozkaslal ☹

Jani, mikulaska nic moc, tako estrada a rozhodne pro vetsi deti, nez bylo psano. Trvalo to 1,5 hodky a muselo se sedet a poslouchat 😝

prool
7. pro 2009

ahojky baby,
nam se Mikulasska docela libila - zpivalo se a cert rekl za celou dobu jen 2 vtipy 😉 My jsme teda nesedeli, ale s Vasikem chodili okolo a na zachod a docela to slo. Pro vetsi deti to bylo, ale Vasik se dost zapojoval, kdyz se privolaval Mikulas, andele, certi. Ke konci byl teda dost unaveny, ale slo to. Potkali jsme par znamych, takze se to dalo. CD bych si teda rozhodne nekoupila, 1x za rok staci. Balicky si delala kazda instituce asi sama - teda podle toho co jsi Ivi rikala - deti meli v balickach uplne neco jineho nez vy.

Jani jsme u VZP, ale slo o dohodu s pani Tenglerovou, ze nam to napise jako cviceni s detma a my jsme si koupili na to konto 2 pernamenty plus nejake vstupy do Hermanku. Uz vubec nevim jak jsme se k tomu dostali a jak to vzniklo, ale proste nam to tak napsala, takze lonske a letosni jarni vstupy jsme meli proplacene od pojistovny, tak jsem si rikala, ze tu skolku nebudu hrotit, kdyz tam nepujdeme a penizky propadnou....takze tak jestli staci...muzem jeste pokecat vic na to konto v Hermanku a lip Ti to vysvetlim 😉
Zlatko drz se.
papa vyrazime na chvilku ven

linn
7. pro 2009

Cau holky,

tak vidm, ze nase bacily preskocily po dratech jinam, marodi, at je brzo lip a netahne se to jak u nas 😵 😵 😵

my uz jsme ok, jako fakt zdravi, neuveritelne 🙂
Samouskovi ty atb zabraly, jeste trosku kasle, ale jinak nic, teda akorat Marta ma opar, ale to uz jsou malickosti, teda ne pro nej 😉

papa a dorbou noc

cecil
7. pro 2009

No jooooooo, člověk se jednou splete a vy už jste našponovaný jak malý gatě, co???? 😀

Nemám čas sem moc čučet....tak se omlouvám, že jsem vás napínala.....je to tohle....

https://www.youtube.com/watch?v=BQOds0kCgOk
cecil
7. pro 2009

Zlatušáku, hele měly jsme teď ten seminář o akutním stresu....vlastně jsem sliboala něco poradit, že? Tak dýchat do břicha, pít vodu, to už jsem tu ale myslím psala, ne? Taky odvést pozronost, když to jde, protáhnout se a zařvat si! Úžasný!

Taky se líp stres zvládá,když ho čekáte, jenže u rodiny to člověk právě čeká nejmíň, proto to pak asi tak mrzí a bolí. Tak příště do tchýně už něco čekej! Já to tak dělám.
A taky jsem se o sobě dozvěděla...a tipovala bch že ty patříš Zlatuš do stejný sorty....nekonfliktní, který pak ale stres v sobě dusí a ten se obrací proti mě samotné. Takž mám zvýšený skon k fyzickým symptomům ze stresu - nemoce....takže tvoje tělo až asi taky řeklo, že toho má dost. Navíc bolest v krku vypovídá na něco nevyřčeného, že jsi něco musela spolknout. Není to tak? Nám by totiž víc prospělo stres víc ventilovat. Možná se i někdy ozvat. Já si to sama říkám, že bych si občas neměla brát servítky....

Chlapi jsou na tom většinou líp, protože vybuchnou a uleví se jim a neshromaždují si stres do napětí a nemocí.....

JInak hlásím u nás mikulášské besídky dobrý, na Emilku byl Mikuláš u nás doma, protože pořád kašle, aby to neroznášela. Ale jako kašle furt stejně, asi s ní nakonec přece pojedu k dr.

BEKU - co to čtu, ty už seš na rozsypání! Tak ještě chvilku vydrž!

A Leňulku jste přivítali, tak bezva....

zdravím a mizím.....

zlatka
7. pro 2009

Nazdárek mamušky, linn, to je fajn, že už jste zdraví.

tak já stále teda hodně kašlu a hůř se mi dýchá, mám to na plících,ale jinak bych řekla, že pohoda. No a jinak tesním po berunce jako štěně po mámě, waúúúúúúúúúúúúúúúúúú, strašně moc mi chybí a to spí u babi druhej den.Jsem já to ale matka závislačka, co? jako hotovo.asi budu brečet až ji uvidím, ale to bude zřejmě těma hormonama.

cecil
7. pro 2009

Zlatko, blázníš ??? Jakejma hormonama? Já v sobotu neviděla Emi pět hodin a setkání bylo velkolepé!!! 😀 😀 😀 Odmítla spát bez mámy, takže jsem musela dojet z oslavy, ale mě to ani nevadilo. S babičkou spát nechtěla, napřed jí říkala babi, pak bába, a nakonec to prý byla baba!

To my jsme závislačky, no taky pořád spolu, že?
Ale na semináři vydržela pět hodin blbnout s děckama a hračkama, až jsem hleděla. Akorát ji prý rozčilovala jedna holčička, protože jí všechno brala, tak na ni vzala skákací balon a praštila ji po hlavě! 😅 No aspoń se neztratí. Joooo, je vidět že je otrkaná, na rozdíl od Štěpánky.

Ovšem ty dvě dnes byly spolu jen chvilku, ale stálo to za to! Řvala buď jedna nebo druhá!

Ty se Zlatuš drž! Máš něco na odkašlání? Kdysi tu Iva radila Sinupret, je fakt dobrej a jen bylinkovej, můžou ho těhule.
Pa

linn
8. pro 2009

Zlatus, mohla bys pripadne i Mucosolvan, ale jestli se ti to bude zhorsovat a fakt se ti hur dycha, radeji skoc k doktorovi, aby to nebylo na ATB.