Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
9. čer 2008

Tak Konoupku na děcký den jsem šla v pátek ještě sama z dětmi a když jsem přišla domů a ten tam seděl jak boží umučení tak jsem to vzdala a začala sním zase mluvit tak jsem to zase prohrála ale alespoň jsem ho vytrestala si myslím 😀 😀 😀 Lucinka usnula tak honem smejčím ať zase může lozit a nemusím mět strach že něco oběví co nemá jako včera u mladýho kousek drátu už to cpala do pusi nevím kde se to tam zase vzalo ale holt máme velkýho kluka a nanosí co se dá že 😀 😀 😀

linn
9. čer 2008

No teda urcite jste se mely super, pekny fotecky.
Ivus, co chozeni u vas? U nas uz tak cca 2m ujdem a pak hodime drzticku, kdyz se neni o co chytit 🙂 ale za ruku lita jak sus 😀
Oli, uprimnou soustrast, budu moc rada, kdyz ti to vyjde v ten ctvrtek.

cecil
9. čer 2008

Zdarec!

Oli, upřímnou soustrast, babička měla požehnaný věk.

My dnes byly celý den venku, uf, už jsem ušlá jak listonoš a Emča spala od půl deváté do desíti a teď ještě nespí.
Děvčata, zítra jedeme do Olmika, máme velké vyřizování a samozřejmě nákup, takže se bojim, že ve čtvrtek nedorazim...bohužel ☹ .

Zatim páček, Emilka dělala háhá, třeba to už zalomí.

a dnes udělala jeden velkej čůranec do hrnce, ale to bylo přemlouvání 🙄

bazalka
9. čer 2008

Ahoj holky
Jani, tak teda joooo ... provedu 😀
Lindi, jsme na tom podobne 😉 ... par metru a buch, ale lepsi se to
S curancema to ujde a dnes byl i velkej kakanec, tak jsem mela desnou radost, ze to snad musel slyset celej panelak 😅
Evko, zitra dopo budu ve meste ... na deset ma kadernici na Dolnim Namesti, nebudete pobliz?

janica..
autor
9. čer 2008

Ivi dík 😀 😀 😀 😀

bazalka
9. čer 2008

Jsi desna baba 😀

bazalka
9. čer 2008

za trest mi musis poradit ... jak se jmenuje ta nova restaurace na Kopecku vedle ZOO... ta krasna kamenna

bazalka
9. čer 2008

potrebuju najit jejich stranky

janica..
autor
9. čer 2008

jé tak to ti neporadím 😒

bazalka
9. čer 2008

bananek
10. čer 2008

Ahoj holky tak koukám že z krásným počasím je vás tu míň a míň no já se nedivím když je krásně tak co sedět doma že 😀 😀 😀

janica..
autor
10. čer 2008

Pomóóóóoóóóc holky jinak mně snad odvezou, já mám vzteklý děcko, že to nemá obdoby 😠 😠 moje nervy, takovou scénu, co udělal před barákem no mazec, se s ním teď nebavím, protože mně jako fakt fest naštval 😠

janica..
autor
10. čer 2008

Tý jo a on to na mně zkouší aji doma mně fakt jebne 😔

prool
10. čer 2008

ahoj jani, moc neporadím, náš scénoval včera celý dopo a vůbec se nenechal zabavit - po dobrým nepomáhalo po zlým taky ne ☹ to nám to pěkně začíná 😀 dětičky
teď aspoň chvíli chrní ufff
Jinak na srázek nedorazím - ve čt je zrovna rozloučení s babčou. Sice to asi skončí, že budu hlídat ještě k Vášovi i ségri prcka, ale aspoň budu poblíž.
Tak ve čt naplánujte hned další srázek 🙂 🙂

janica..
autor
10. čer 2008

Ha zlobr chrupká, tož konečně klííííííííd, no doufám že se vyspí do pohody a odpo bude hodňajs 😅

linn
10. čer 2008

Jani, to asi budem muset prezit s detickama 😀 Samousek zuril na zahrade, kdyz nemohl porad vozit kocar, pak jsem ho teda ukecala na pisek.
U nas teda byl slavnostne jeden curanec do nocniku vcera, no aspon neco, ja uz jsem skromna, co se tyka nocniku a chozeni 😅 😅 😅 😉
Oli, tak priste 🙂

dali
10. čer 2008

Zdarec

Jani jako by jsme to včera neprobíraly,že 😀 no začínají vzdorovat a my musíme zůstat v klidu,jinak nám přerostou přes hlavu 😀 lumpíci jedni 🙂

Ivčo kde jsou ty fotečky???

Včera to bylo super návštěva,jsme pokecaly,fakt super 🙂 Ivča to tam má moc pěkný,takový útulný 🙂

Ve městě jsme moc nepokoupily,boty až v city v CCC.....Ivčo jak jsem se jim bránila,ale Viki prostě chtěla střevíce a všude měly spíš sport. sandálky tak má nakonec růžové s korálkama 😒 ,no hlavně že je spokojená ona 😉

bazalka
10. čer 2008

Jani, to je na nervy, co? Nastesti martas nezuri ... zatim 😉
Oli, skoda ... tak priste uz urco a muzem se vides spolu i driv 😉
Zdeni, o botach mi nemluv ... sehnat plateny tenisky c. 21 je neresitelny problem 😠 ... nakonec jsme koupili proti prioru ve sleve z 499,- na 390,- plateny sandalky ... oc hezky, ale opet ne na pisek 😖
Jo a mam novou hlavu 😀
Zdeni, na fotky se ptej Januchy 😀

dali
10. čer 2008

Tak to nechápu,Janucho kde jsou ty fotečky?????????????, 😠

zlatka
10. čer 2008

ahóooj, taky hilféééééééééééééééééééééééé!!!
vzdor ještě není, ale nechce mi spát vůbec, si ze mě dělá řiť, nemám chviličku klídečku. jsem se pustila do přesazování kvítek, ale s ní to tak budu dělat asi do vánoc, furt ji hlídám, aby mi tam nevlezla, nikde neposedí, jenom pořád lítá. Taťka ráno hlídal a měl pěkně po náladě, když jsme střídali směny 😀 😀
Normál jsem si odvážela kvítka ze školy a pak jela do Olympie pro nbenzín(asi 2km) a u pumpy jsem zjistila, že jsem si nechala na parkovišťu u auta celou tašku (mobil, peněženka- věci do práce- zkrátka fšecičko), tak jsem šuipatala zpátky, frajerka, jsem si to při couvání ještě přejela, naštěstí to tam bylo a vše v pořádku, až na rozjetej obal _CD a přejetej klasifikační deník.
jdu se pokusit ji uspat, kéž by aspoň hoďku!!!
😝 😝

janica..
autor
10. čer 2008

Zdeni já prosila Ivku ať mně smázne, pač jsme na fotce vypadala jak 150kilová bachyňa 😔

Zlatuš ty seš drsná 😀 😀 😀 to kámoška teď taky nechala v zámku u auta klíče a šla si vesele nakupovat, ale ta je 3 měsíce po porodu, tu to omlouvá 😀 😀 😀 ale neboj taky mám takový stavy 😅 😝
No jo musíš říct tatinovi ať navrtá Berčeničce houpajdu tam určo usne😉

dali
10. čer 2008

Jani ,ale kdybych tam byla já tak v tom případě vypadám jako 300kg bachyňa 😀

janica..
autor
10. čer 2008

Tys tam byla taky, ale pěkná, já jsem byla zabraná z blbýho úhlu, no jako bych byla minimálně v 6tým měsíci
😅

janica..
autor
10. čer 2008

Ivi a Lindi mám na vás prosbu prodáváte ještě na MMB, nemohly byste mi tam vrazit hopsadlo? zkouším ho prodat na aukru a nikdo ho tam nechce, je ještě v záruce

dali
10. čer 2008

Jani kdybys chtěla tak ti ho tam můžu taky dát to hopsadlo,prodala jsem tam teď i to chodítko za 499 😀 ,Fildu už nebralo a zabíralo místo tak jsem to zkusila a dnes šlo poštou 🙂

dali
10. čer 2008

Ivčo tak mi to pošly na mail 🙂 písnu ti ho do IP prosím 🙂

linn
10. čer 2008

Zdarec,
tak mam novej kocar doma, nejsme teda az tak uplne nadseni, ale snad to bude ok, ale zlatej Casualplay 😅
Jani, klidne ti to tam dam, mam predplacene clenstvi, posli mi to mailem, mas ho? No radsi ti ho pisnu do ip.
Papa

janica..
autor
10. čer 2008

Lindi seš hodná, už jsem to poslala Zdeňušce 😉

zlatka
10. čer 2008

Holky, nikdy si nepořizujte hrací ničník. Už hodinu apůl mi to tu hraje a nevím, co s tím!! 😠 😠

janica..
autor
10. čer 2008

Aspoň s Beruš paříte ne 😀 😀 😀