Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
10. čer 2008

Jo a Peťa ti vzkazuje "vytáhni baterky ne?!" 😀 😀 😀

zlatka
10. čer 2008

Peťana pozdravuj a vyřiď mu, že to nejde, nejde to vůbec nějak rozmontovat,jsem to zkoušela. se asi picnu, už mi z té melodie hrabe!!!

zlatka
10. čer 2008

Jani, mrkni mi na to aukro na nějakou autosedačku 9-36 kg, kámoška shání a mě ty stránky nějak haprujou, ty jsi v tom profík.

zlatka
10. čer 2008

NOČNÍK STÁLe HRAJE!!!!! 😠 😠
la la lááálááálalááála........ 🙄

micinka22
10. čer 2008

Zlati dobrou .." veselou"" noc...
kua ted mi do huby malem vletel ten obrovskej komaro važka nebo co to je za hnus://
Jo Zlati prachy poslany i s heslem ,.))
DOTAZ...dort z cukrarny MAMKA...zkusenosti?.. diky 😉 😉

bazalka
11. čer 2008

Dobre ranko ... tak jsem dnes prvniiii
Jani, ja uz clenstvi na MMB nemam ☹, ale zkus i deti.bazos.cz ... taky to tam celkem frci.
Zlatus, nas hraci nocnik u babi je taky smejdos ... hraje az pri vyplachovani vodou a Lambadu 😖 😝
Mici, pry nic moc ... delala tam kamoska a kvalita prej silena, nedelaji z masla 😒. Ale osobni zkusenost nemam. My byli vzdy spokojeni na Kopecku, jen tu zelvu nam ted trochu po..., ale chapu, ze to bylo asi slozite a atypicke 😉

bazalka
11. čer 2008

Jani, a co to hopsadlo hodit sem do bazarku na Kona?
Holky, teda ten zitrek ma byt divocina s pocasim .... snad to ale vyjde a sejdem se 😅

bananek
11. čer 2008

Ahojte přeji pěkný den Mici já u Mamky měla dort obědnanej a chutnal a byl pěknej. 😀 😀 😀 😀 No Zlati koukám že při kupování nočníku jsem udělala dobře koukala jsem na ten hrací taky ještě že jsem ho vrátila do toho regálu nebo bych teť nadávala úplně stejně 😀 😀 😀

micinka22
11. čer 2008

CAuec.-)
Dik holky,no ja nevim jeste mam cukrarnu http://www.dorty-katrin.cz/ tak to vypada solidne..

bazalka
11. čer 2008

Mici, ja jsem asi desnej kritik ... v te Katrin pecou slusne, ale s nama tam vydrbali se svatbou, tak bych tam uz osobne s nima nic spolecnyho mit nechtela. Je to matka a dcera, matka ma cukr vyrobnu a dcera restauraci ... chteli jsme tam svatbu a pekne nas chcteli natahnout a desne si diktovali podminky ... tak uz nikdy viiiic 😖 ... ale zas je to jen muj nazor a treba nekdo jinej tam byl spokojenej

bazalka
11. čer 2008

A co maj na strankach svatebni dorty, tak ty nedelaji, maji je drze stazeny z netu 😠

janica..
autor
11. čer 2008

DObré ránko

http://www.aukro.cz/item379038038_autosedacka_9... Zlatuš to co máme my, záleží kolik chce do toho kámoška dát, je tam dost sedaček 😉

Ivi taky mně to napadlo hodit sem na koňa, no počkám jestli to někdo bude chtít na mmb, jinak to mrsknu sem

dali
11. čer 2008

Zdarec....Jani zatím nic ☹

Tak počasí musí vydržet zítra vám na ten srázek moc vám to přeju i když tam nemůžu být,ale jen pro to že máme akci v té školce na zahradě 😀 😀 😀

micinka22
11. čer 2008

Bayi aha >{ tak ja uy nevim ..potrebuju dort k 30 pro manyu na rijen..je to takovej specialek tak se bojim abz to neykayilz nekde>{{ a stahnout z netu to je teda umeni :/// ja chtela takovej podobnej jak tam maji ale u nas rekli ze na to nemaji ty polevy aby to bylo tak pekny no :/(

To nakonec vidim ze ho budu vyrabet sama :(

linn
11. čer 2008

Zdarec zensky,
Jani, ja jsem ted tady na konovi prodala ohrivac Avent, takze taky se obcas nekdo chytne 🙂
Jinak mam dnes nejakou debilni naladu, jsem nas..... na celej svet, no snad se to zlepsi, nez prijde manza z prace, jinak ho zase urcite zdrbu za neco 😀
Zlatus, dobrej nocnik 😀 😀 😀 😀

linn
11. čer 2008

A jeste se chci zeptat, jestli je treba nejakej nahradni plan na zitrek, kdyby bylo hnusne? Tak kde?

bazalka
11. čer 2008

Co v te kafirne????

linn
11. čer 2008

No to by taky slo, od kolika tam maj otevreno?

bazalka
11. čer 2008

myslim od tri, ale kuknu .... jo, od tri

bazalka
11. čer 2008

Teda u nas je desna mela a ted mi volal Vilas, ze u nich v Hnevotine je taky hruza ... padaj kroupy, silena bourka

linn
11. čer 2008

Jj tady taky chvili nesla elektrina. ale Samouse to nastesti nevzbudilo 😉

bananek
11. čer 2008

Bzi to je hezký že jste se domluvily z Linn a kde to jako je ?Nemám ponětí o čem točíte tak mi to prosím pisni ať tam trefím ju díky 😀 😀 😀

linn
11. čer 2008

Pro bananka 🙂

zlatka
11. čer 2008

Počasíčko super, to tu dlouho nebylo.Ten zítřek se musí rozlousknout zítra do poledne, ať víme, co a jak.

Dnes jsem nechala beruš bez plínky a šla jí chystat oběd a z kuchyně jsem slyšela, jak tlačí, ale než jsem doběhla, bylo pozdě- seděla vedle nočníku na zemi, v ruce kus hoviša, zbytek pod sebou.....taky super 😀 😀

cecil
11. čer 2008

Zdarec maminy!!!

tak honem jsem zapnula Emilce znakovací dvd, abych vám aspoń napsala.... 😅 , štěnica jedna , druhá už naštěstí spí, dnes mají náladu děsnou, no oběma se spouští rýma, takže asi proto.

Včera jsme byli ve městě, Ivi v deset jsme byli teprve reklamovat baterii nad vanu,pak reklamace nábytku, pak město...Štěpánce a tatovi sandále, Emilce zavřené boty(jak píšeš, na písek to zase není 😝 )....pak tepve já letní kalhoty, oběd, Globus, vyzvednout baterii a poslední skříňku do pokojíku a hurá domů. Byli jsme úplně hotoví, děcka uvařený z auta, musela jsem Emču osprchovat a sebe taky 😝 ....vyjeli jsme v devět a ve čtyři jsme byli doma jak na koňu!!! 😝 🙄

A dens tu byla bouřka, no asi jako u vás, půl hodiny hromy, blesky, kroupy 3x, napadlo prý 40 mm. Tma tu byla, no vypadalo to, že to nemímní nikdy přestat 😝 .

Zlatuš, nejsi zamilovaná 😀 ?, a nočník dobrej, asi bych ho vyhodila někam hodně daleko 😀 😀 , napiš jak to dopadlo!

Holky, zítra má být zima a má pršet, oteplování hlásí až od úterý ☹ .......další sraz by mohl být už u nás, co vy na to???? Hoďte si datum, podívám se do diáře 😀 😀 😀 .
Ivi a včely už nelítají, bylo to období, kdy odkvetla řepka a tata jim zrovna sebral med 😖 .

ahojda a myslím na vás! 😉

cecil
11. čer 2008

Jo a díky za tipa na Modeltex!!!! 😉 koupila jsem si tam lněné kalhoty, jsou bezva a P. plátěňáky na léto....takové lidové ceny a za bavlněné věci a české výrobky...to jsem myslela, že už ani neexistuje!!! 😕 Super.

No a mě se nevzteká Emilka, ale Štěpánka má tak poslední týden divnou náladu.... ☹ ve školce je nudaaaaa, furt mě chytá za každé slovíčko, všechno musí být přesně podle nějakého řádu 😝 , jako že jsem jí dnes řekla, ať si udělá suk na teplácích a ona že to není suk ale souček! jeden suk je souček, dva suky je suk.....prosím vás, kde na to chodí?????.... a nikdo jí to nevymluví, že to tak není.....jo, ještě na brýlích není obroučka ale obroubka a jak ne, tak se úplně lítostivě rozbrečí 😖 . Propána, na puberu je ještě brzo, ne????

bazalka
11. čer 2008

Evko, jak uz vcely odletely, tak muzu dorazit 😀. To jste teda meli opravdu fofr den ... ja byla nakonec ve meste az do jedne ... byla jsem s kamoskou a jejim chlapem na obidku 😉, Martasek chrnel v kociku

Holky, tak si pisnem dopo, podle aktualniho stavu pocasi

Zlatus 😀 ... je o o nervy s tema nasima drakama 😖. Nam se sice povedlo hoviso do nocniku, ale curando zas dnes stavkovalo 😠

bazalka
11. čer 2008

Evko, no to jestli ma kazdy dite takovy obdobi, tak se fakt tesim 😝 😀

zlatka
11. čer 2008

Ceciku, reklamovali jste nábytek, co tam bylo špatně???? JInak jste dobří, že jste d´to tak zvládli, je to náročný. A se spaním ani nemluv, beruš kupříkladu dnes spala jen hodinku a od té doby strašila, lítala, chtěla se nosit.... 😠 (ať zapomene, když už chodí) a usnula až před chvilkou, jsem si říkala, že vytuhne třebas už v sedum. Tak nevím, proč ti kluci janičí a zdeničí chrupkají třebas i dvě tři hoďky a ty naše můrky za chvilku zavřou oko v letu a bude jim to stačit. jen já jsem vždycky K.O. a pak ještě uklízet tu spoušť, všechno roznáší po bytě....ufff...

Nočník hrál vesele i po příchodu taťky, tak ten to vyřešil mechanickou silou a byl klid....