Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
8. únor 2010

To má vybraný moje babi, Evi🙂🙂My ještě nemáme vybraný nic.No a Noemi je přece biblický jméno, tam je o ní několik příběhů-ještě aj s Rút tam kujou pikle.

cecil
8. únor 2010

Toš to mám mezery...a nejen v Bibli. 🙂
Už fakt mizím!

A pro mě je netradiční u Zlatka 😉 , nebo Linda, já jsem nenáročná. Hih. A Basiková říkala, že kdyby prý měli holčičku, jmenovala by se Emilka. No asi jí to i věřím, dvojčata mají taky česká jména, že?

entik
8. únor 2010

my mame na tabore dve segry: Bereniku a Isabelu a jsou obe moc fajn 😵 😵

linn
8. únor 2010

Ahojky,

jen jsem Vas zatim prolitla, Zlatus, Smectu muzes, v pripade potizi i nejake laktobacily - hylak apod., vic snad vecer 😉

bekulkamama
8. únor 2010

ahoj holky tak na neurologii mi dnes dr řekla že jsem na tom docela dobře a dovolila mi kojit do 4. měsíce malého tak super ne? a možná i do 6.m. ale to by se ještě vidělo pak už ale zas budu na injekcích i tak úspěch a to jsem ani neškemrala hi hi a teď vás jdu dočíst...

bekulkamama
8. únor 2010

uf tak sem vás dočetla, moc mě mrzí že tak válčíte s nemocí a teda chudák Zlatuš na pohotovosti ty nervy u toho co? ☹ doufám že už je líp, lítající mimča sem neshlídla no věřím že to musím být mazec...
srázek bude novej, teď je stejně dost zima a malému to dneska moc nebodlo ☹ ale snad budem jen u té rýmy co máme.. Zlatuš ke knize ses dostala? Posledně sem měla zprda za čokoládu tak posílám něco lepšího 😅
no kdybych holky já dávala zvláštní nebo nějaké atypické jméno bylo by to pro holku ERIN používám to jako jméno k tančení ale zdá se mi to moc hezké a zvučné, ale stejně jsme pro klasiku tak příště to bude prej Terezka heh no to nevím, o tom nějakou dobu nechci slyšet 😀

janica..
autor
8. únor 2010

Ivi prosímtě jaký jsi objednávala ty keramický nože tomu bráchovi na vánoce? hoď prosím odkaz 😉

Radi to je super 😎

Zlatuš Noemi, Naomi jsem se sekla no 😀 😀 jé Isabela se mi taky moc líbí, no jsem fakt zvědavá jaký jména vyberete 😉

Dnes jsem měla náštěvu Marťu s Kubíkem a Reňu s Karolínkou, to je mazec jak vyrostla, už má 7 měsíců 😕

janica..
autor
8. únor 2010

Lindi jak bylo? povykládej, to musel být šílenej nezvyk bez prcků, hlavně to ticho co?

cecil
8. únor 2010

Bekul, dobrý! Jen tak dál.

Isabela se mi vybaví Castillská, jak se chlubila, že se v životě nekoupala.... 😅 , no jo, holt, středověk.

Linda je plná dojmů..... to jsem zvědavá, co nám napíšeš, Lindo 🙂 .

entik
8. únor 2010

Lindi, ja tu koukla jenom kvuli tobe😉

entik
8. únor 2010

Noemi kuje pikle, Isabela se nekoupala... co ja se tu nedovim? 😀 😀

linn
9. únor 2010

Cauky,

tak vikend sel az do nedelniho rana povedl, v patek cetsa hnus, po ceste nehody, tak jsme trochu objizdeli, ubytovani super, fakt krasne, meli jsme rohovou vanu primo v loznici 😎 , vecer jsme jeste zasli do aquaparku, v sobotu dopo do IQ parku a odpo wellness, to tam maji moc pekny, vecer jsme melli romantickou veceriu pri svickach 🙂 a v nedeli rano se Marta probudil se zazivacimi problemy 😒 , zrejme nejaka viroza, protoze vecer mel i teplotu, takze dopo jsme museli zustat na pokoji 😅 a skoro celou cestu zpet jsem musela ridit 😒

Nezvyk to teda byl obrovskej a prubezna kontrola samozrejme taky, ale jinak spokojenost, klidne bych si to zas zopakla 😉

Takze to dopadlo jeste celkem dobre, predstava, ze ho to chytlo v sobotu 😕
a kluci taky v pohode, Sebik pry prubezne maminku hledal, ale nejake velke sceny nebyly 😉 a dedecek pujcil Samovi lyze, takze uz taky zkousel lyzovat 🙂

A Noemi se mi libi 🙂 jak pise Evca, zvlast kdyz jsem byla mala, tak i ta Linda byla dost exoticka 😉

bazalka
9. únor 2010

Lindi, tak az na ten konec to zni fakt dobre 😉

Jani, ja jsem z tema nozema spokojena, bracha ale ne ... maji je uplne znicene ... jen nechapu, co s nima delali. Maji odlamane spicky, zubata ostri ☹ ... babicka je ma rok a poho, ja skoro pul roku a taky poho. Na MMB uz tu sadu nenabizeji, to bylo jen pred Vanocema ... ale samostatne je maji porad. Zadej keramicky nuz do domacich potreb a je jich tam vyber
Ja mam tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30290702&tab=4

zlatka
9. únor 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29498901&tab=2
jani, já mám ten co iva a pak ještě tenhle malej a teda musím říct, že si nemůžu vynachválit ten malej, dělám s ním všechno a je perfektní.Chceš pro sebe nebo jako dárek? Pokud budeš objednávat a nějakej si vybereš, tak mi pak dej vědět a já mrknu do alba toho, od koho to budeš brát, jeslti tam nemají ještě tyto malý smart cook, vzala bych si dva a šábly bysme se na poštovným. Ivi, to je fakt, bůhví, co s tím dělají.Já s tím teda taky takovej problém nemám.
Lindi, tak to je super, že jste si to užili a virózka přišla až v neděli.

Bekul, ty ses trmácela s knížkou, já měla domluvenou abbi, že přijde a já si tam zajedu, říkala jsem ji o půl 4., ve 4-babi došla až o půl páté a když tam mají do pěti, tak to nemělo smysl, že. Ale v týdnu tam zajedu.Jiank beruš už je lepší, jen hrozný kašel, už jí klesly i teploty, tak na mě tak nevisí, takže jdu zítra do práce. J8 si dnes šňupla smectu, v břuchu to zabublalo, tak jsem zvědavá🙂

bekulkamama
9. únor 2010

jani skvělý nože jsou fiskars
lindi fajn víkend ale tu vanu v ložnici teda ... hi hi
zlati neva stejně sem jela do města, jsem ráda že je beruš líp aspon v klidu můžete balit na hory, ten vzduch ji vyléčí...

jakoubka
9. únor 2010

ahoj 🙂

Kukám jak to tu žije 🙂

Lindi-víkend musel být super,i když ten závěr nic moc ☹

My jezdíme do Jungle centra,Kubíkovi se tam moc líbí 😵 Ale tech penízek co tam maminka nechá 😀 😝
Palečinečky,kávička,džusíky,kokinka,chlrba se šunečkou 😅

beku-Honzík je krásný kluk 😵 Na prdíky jsme taky trpěli a pomáhal nám baby calm 🙂

Holky,můžu dávat Kubíkovi vitáminy(myslím takový ty cucací?)Je všude psaný od 3 let,ale to je jen tím,jestli to dokážou cucat a ne polykat,ne? 😕

jakoubka
9. únor 2010

jo a jestli budu někdy čekat druhý mimi 😵 ,tak se mi líbí jména :Agátka ,a na kluka Sebastian(Lindi,dobrý vkus máš 😵 )

bekulkamama
9. únor 2010

jakoubka no další kapky asi pořídím jiné bo ty probiotické jsou drahé ikdybych je na slovensku koupila jen za 300 tak i tak je to dost ☹ dík zy tip..¨v porodnici se mnou byla holka co měla Agátku, to je hezké 🙂

jakoubka
9. únor 2010

jj,ty probiotické kapky jsou hodně drahé,já jsem o nich uvažovala,ale odradila mě ta mini velikost a k tomu ta cena 🙄

No,nic jdeme sprchovat a papkat bramborový guláš,ten Fantozzi miluje 😀

Jani-hodně jsi mě nažhavila tím neodpoledním spaním 😅 Kuba včera usnul ve 22:15 a to měl ještě řeči,že spát necce 😝 Kdyby aspon chrněl do 9,ale pán nééééééé,o půl 8 jako vždy hore 😠 A to já včera usla až o půl druhé ráno 😲 )
A naodpo spánek ho přemlouvám,takže po půl hodině usne a spí tak hodku a čtvrt až půl

bekulkamama
9. únor 2010

nech si chutnat....

janica..
autor
9. únor 2010

ZlatUŠ chci objednat Peťové mamce na narozky, tak vyber kde a objednáme, taky chci dva nože 😉 prd tomu rozumím.....

Lindi super, tak ještě že to byla neděle 😉 a nakolik vyjde takovej víkendek? příští rok, bych taky něco takovýho podnikla 😅

Zlatuš fajn, že už je Berče líp 😵

Marti jako, ale dnes jsem byla fest KO, pač mladej se mi po sto letech ráno počůral, takže v 6hodin převlíkačka a zabral jen do půl osmé a to už je málo pro mě 😅 jsem si říkala odpo určitě usne a zas ne, ale já jsem usínala a byla fest praštěná, ale je fakt, že už mladej je teď tuhoň 😎 no a to jsem byla ještě v noci hodinu vzhůru, pač mě chytl zub 🙄
Teda vy si v té džugli žerete 😀 😀 😀 😀

Radi taky nám ten baby calm zabíral 😉

Ivi a brácha má stejnou značku těch nožů?

zlatka
9. únor 2010

No, tak večer zase toplota 38 ☹ a průjem, jsem myslela, že už je o.k a bez teploty. Zítra už jdu do práce, tak jsem zvědavá, jak to zvládnou s tatinem.
tak já mrknu na ty nože, jak říkám, na ten menší nedám dopustit, perfektně se s ním krájí cibule, pečivo, všechno.

jakoubka
9. únor 2010

Zlati-ať je Berunka brzy v pořádku 🙂

Ještě nespííííííííííííí a pořvává na mě:Já necu 😠

janica..
autor
9. únor 2010

Marti 😅 to znám, pevný nervy.....ale myslím jak spává teď čím dál kratší dobu odpo, tak vám to taky brzo skončí, nám se to taky pomalu zkracovalo a teď ani Ň

linn
9. únor 2010

Tak u nas je opet nemocno 😔 Sebik od pul osme tak co pul hodiny zvraci 😔 tak uvidime, co z toho bude do rana.

Zlatu, vidim, ze u vas taky jeste neni dobre, snad brzo bude.

Radus, Samik mel taky hodne prdiky a celkem nam pomahal Baby calm.

efinna
9. únor 2010

Ahojky
Jani já mám ten nůž co Zlatka a taky mužu říct spokojenost 🙂 !

Marti tak jezdíte do džungle ja? Jj ty palačinky jsou tam vyhlášeny 🙂

Linn tak hlavně že jste se měli oki a užili si to 🙂

Berunce ať je co nejdřív oki

Dnes jsme byli u dr. a máme 4,5kg, přibírá krásně, ale večír mě vycucne a ještě plaká, tak na radu dr. jsem zkusila dnes přikrmit a ještě lupl 90ml 😕.

Měj te se

linn
9. únor 2010

Jakoubka - klidne ty vitaminy davat muzes 🙂

Evi, pekna vaha 🙂

zlatka
9. únor 2010

Linduš, tak to vás lituju, teda. Jak to má jeden, tak to určitě přejde i na druhýho. Ať je brzo líp, jakejsi střevní sajrajt, co?
Evi, to je teda chlapák!!!!!
Jani, co vzít ty nože od té baby, co jsme poslala odkaz, má tam i velkej a za ten malej ta cena za 230Kč je dobrá.Co říkáš?

jakoubka
9. únor 2010

Evi-krásně bobinek přibírá 😵 já přikrmovala hned od začátku,a t mi po koju taky vyžahl 100ml 😕
Já když si vzpomenu,jaký byl buřtík a ted je jak ,že bys ho přerazila soplem ☹
a to jí pěkně 😕 a nepřibírá ☹

ted nějaká střevní chřipka řádí ☹

jani-no přes zimu bych to spaní odpo chtěla ještě zachovat,v létě už je co dělat ,ale v zimě moc ne.

lindi-děkuji 😉

bekulkamama
10. únor 2010

holky dík za radu dneska ty kapky koupím tam ty mi drahé dnes ráno došly ☹