Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
17. únor 2010

Tak mi už jsme bez plenasi měsíc a půl a za tu dobu se staly jen dva maléry ale malá hlásila že se tak spotila ha ha .Jinak už nedáváme.Ivi u tebe vím o čem mluvíš mi stím bojujeme co jsem byla v tom špitále ale bacha na tu Laktuozu je náviková já začala spíše z čajíčkama heřmánkovej atd a poradila mi doktorka troch olivového oleje na lžičkua je to lepší a nevařit černé a podobné čaje .Tak Vám džíme pěstíčky ať je to lepší

bekulkamama
17. únor 2010

banánku šikulci, a co váš domeček, jak to jde?

konoupek
17. únor 2010

No tak na to trpěla Denuš když byla malá a byl to děs,naštěstí to brzy přešlo.No chudátko Martínek snad se to brzo zlomí a bude líp ☹ .

Banani a ty se pořád něšrot,at z toho nezblbneš 😀 .

bekulkamama
17. únor 2010

my jdem zítra na kyčle tak snad to bude v poho....

janica..
autor
18. únor 2010

Dobré ránko,

juchů vyhráli jsme nad Slovenskem, tak mám radost, hráli kluci dobře, tak doufám že jim to vydrží 😎

Téda Ivi, to jsem nevěděla, že máte takový problémy, to musí být hrozný chudák Marťa ☹ a co ti na to řekla dokrtorka?
Ivi jaký máš vyhlídnutý ty autosedajdy?

No tak mladej si už ani nepamatuje, že nosil plínku, tak se těší na bráchu až mu bude dávat, u nás teď nosí plínku krteček a nebo ježek 😅 ´

Radi v pátek nemůžu jdu na kontrolu a odpo slaví tchýňka narozky, jako adrenalin jak sniňa, jsem zvědavá jestli dorazí její dárek 😅 paní slíbila, že ho ve středu odešle, tak doufám, že zítra dorazí, no hlavně, že nebude pošťák línej a zazvoní.......

janica..
autor
18. únor 2010

Tý jo dnes mi naskočil 40tt se picnu 😝 Jinak už mě opět všeci serou, pač mi zase volaj nebo píší SMS kdy jako budu rodit, no na SMS už neodepisuju, no a do telefonu jsem velice příjemná 😅 😀 😀

linn
18. únor 2010

Cauky,

Radi, my bysme mohli pristi patek, tento mam nabitej 😅

Jani, no uz se to blizi, ale teda psat ti, jestli uz rodis, to by me teda nenapadlo 😅

Ta kamoska, u ktere jsem vcera byla, ma termin 8.3., taky uz moc pekny brisko, bude mit druhou holcicku a odstup 17 mesicu 😉

bananek
18. únor 2010

Beku baráček do jara stojí neboť táta dělá okýnka a do toho ten můj řidičák tak jednou tam může zůstat dýl a jednou zase né kvůly mě ale hned z jara pokračujem a taky jsme čekaly na zbytek půjčky .
Konoupku mě už to tak nemyslí jako před léty a tak musím pořád dokula číst a číst a číst ať mi tam ke skouškám zbyde alespoň těch pár otázek co potřebuji ha ha

bekulkamama
18. únor 2010

ahojky tak kyčle máme ok a další kontrola za 8 týdnů zas prej.. ale jsem klidná...
tak mám smůlu tak příští týden bude slezina u mě navrhněte si holky den nebo přijdete každá zvlášť 😅
nebo zvládnu nějak tu Olympii třeba.. ale chci vás vidět ženy 😀
jani tak ať to máš ok tu kontrolku už to brzo bude za tebou... co dostane tchýně???
banánek: ahaa to je škoda když se to zastavilo ale snad to s jarem zase pojede ne? njn prachy to je hnus s těma to nemá nikdo lehký když je teda nemá že ☹
Lindi neva jistě najdem nějakej termín co ti bude vyhovovat...

entik
19. únor 2010

Pristi patek se nam hodi🙂 jen nam bekul napis do IP, kam dojet🙂 nebo jestli se domluvime na jindy. Nemuzu v pondeli, to mam znakovani, ve stredu a ve ctvrtek.
Ve stredu jsme byly taky na kyclich, Lenula je ma taky v poradku🙂

jeste se zpozdenim reaguji na prdiky: nam pomaha tresnovy nahřátý polstarek , ted davame i raselinu, protoze jsme ji dostali k vanocum, to se vzdy uvolni. Pak pomaha satek a vyprdeni v klubicku nad umyvadlem. A kopkat si jen tak navolno. A masaz.

Bekul masirujes? a jaky pouzivas ten vonny olej?
Jak jste se bavily o tom koupani, tak mi stridame koupani a masirovani, takze koupem ob den...

Nocni curani, Matej se od narozeni Lenicky zase pocurava v noci. Vcera trikrat!!! dnes ani jednou... ale to je fakt vyjimka. ☹ ☹ tak snad se to brzy upravi. Plinky uz nechce, tak peru..a to je ted v zime fakt blby.

Co se tyce plinek, ja si nemuzu vynachvalit latkovky. V porodnici jsem mela pampers, ted nekdy vyuzivam huggies, ty mi prijdou lepsi. Ale bavlnka je bavlnka 😉

janica..
autor
19. únor 2010

AHojky,

no Lindi takový SMS píší hlavně bezdětný kámošky, tak proto, jako mě by to taky nikdy nenapadlo 😝 tý jo to bude mít kámoška taky náročný jako ty, ale zvládnout se to dá, ty jsi příklad 😉

Ivi a ty už příští týden nebudeš v práci co? to je škoda 😒

NO tchýňce jsem objednala ty nože, jen jestli dnes dojdou 😅

JInak zase žádné posly nic, jsem s tím smířená, že ještě týden musím vydržet a jako na normální porod, to opět nevidím, jsem zvědavá co se dnes dozvím na kontrole.......

bekulkamama
19. únor 2010

peti super ty kyčle je to lepší že.... mám amálku olej. směs bylin ale masírovat moc neumím musím se na to zeptat dr. jinam na koupel mám mandarinku, růži a levanduli po té olíp spí ale zas mi usíná v noci u jídla hodně
to znakování chceme, kdy se chodí?
jani jooo ty nože to bude super..
holky jsem ráda počítejte s pátkem.....u nás

entik
19. únor 2010

tak Jani, rodis?? rýp, rýp 😀

linn
19. únor 2010

Cauky,

Jani, tak co ko.?

Beku, ok, taky budu s patkem pocitat, akorat taky prosim info do IP, my bysme prijeli smerem od Tovere 🙂

My jdem dnes plesat, kluci budou u babi, se tesim 😉

papap a pekny vikend

jakoubka
19. únor 2010

ahoj

taky jsem napnutá na Janču 😵
Ale na ko,šla až na půl druhou

linn
19. únor 2010

Aha, myslela jsem ze dopo 😉

janica..
autor
19. únor 2010

Ahojky, no kontrola oki, pohyby krásný, pač tam byl opět se mnou Pítrs, tak maloch chce slyšet asi hlasy, no ani se nedíval na spodek, pač opět ani jedna kontrakce 😅 no, ale v úterý jdu na předvedení a bude se rozhodovat, jestli bude císař, tož uvidíme.....

Lindi užijte si ples 😉

bekulkamama
19. únor 2010

holky tak info pošlu a cestu popíšu...
jani tak super, příštího týdne se ale nemusíš dočkat 😎

janica..
autor
19. únor 2010

Radi jo dočkám, pač jako fakt žádný posly nic, nejlepší je jak mi tvrdlo břicho do 35tt, to jsem se rvala magnéskem a teď skoro vůbec, no jo vidím to, že to dopadne jako u Damiánka.

bazalka
19. únor 2010

Holky ahoooj .... tak dnesek jsme necekane travili u kamosky ve Skrbeni ... 3 deti, matky pokecaly 😉

Jani, ne ze porodis pristi tyden 😀

Lindi, uzijte si ples 😉

Petko, budete o vik doma? Mohla bych k Vam hodit neco pro Lindu?

bekulkamama
19. únor 2010

jani to mi tvrdili taky a jela jsem...jo hořčíkem jsem zásobená taky..
sledujete olympiádu? já nějak nemám čas ale v neděli hrajem hokej tak musím..

konoupek
19. únor 2010

hokej hrajeme dnes v noci 😝

jinak Jani já taky žádný posly neměla 😉

a hořčíkem se rvu pořád bez toh bych nemohla existovat 😨

zlatka
20. únor 2010

Nazdárek, hlásím návrat z hor.Jsem se přišla podívat, jeslti u Janici UŽŽŽ, ale ještě jsem ji stihla 2 v 1.Jani, to jsem si teda oddychla, že jsem nepsala sms, přiznám se, že jsem na to myslela a chtěla ti psát, ale byla bych zařazená k těm "debilům", tak ještě že mi nevyšel čas 😀 😀 😀 Jo a co ty kudly? mám se pro ně v týdnu stavit?
řešíte plínky-tak u nás na noc taky joo, jaxi nedůvěřuju stále, i když se už začala probouzet v noci na čůrání, tak se někdy zadaří.Takže pro zichr-máme jednu na víc použití. Jani(kon.), jsme někde četla, že se to nemá hrotit, budit v noci děcka, nedávat jim pít před spaním a tak že je blbost, ono to přijde.Já budu dávat pro zichr ještě nějakou dobu, je to lepší než nechat spát dítě v mokrým nebo mít pročůranou matraci a všechno kolem.MI přijde tak z okolí, že kluci se těch plínek rychlejc zbavujou, co tak slyším.A Lucouš je šikulka teda.

Já mám hořčík a železo, ale flákám to, je to na mě moc medikamentů.JInak musím konstatovat, že ten prcek ve mně bude asi pěkný šídlo a dá mi zabrat, normálka si vykopává, jak mám v noci ležet, to jsem teda u berunky nezažila.No a beruš se zase vrátila s rýmou a kašlem, bo tam byl jeden dorbeček nakřápnutej, my s ním zrovna na pokoji, nakonec všechny děti odjely se sopliskama, co už naděláme🙂

zlatka
20. únor 2010

Bek-olympiáda byla na horách puštěná non-stop, až mi to lezlo na nerf občas, kluci u toho furt leželi.A s tím pojídáním sladkýho-naprosto normální, aj když se cpeš, tak jde ta váha dolů-to je ta výhoda kojení,člověk potřebuje hodně energie.

bazalka
20. únor 2010

Zdar holky, zdravi Va marod ... uz mi je kapku li, ale uz i u nas je teb bacil hnusnej usrajdenej 😠 ... noc jsem trevila na zachode, nevedela, kterym koncem driv ... ted jsem uz jen desne unavena. No, musim se zvetit, zitra mame v baraku velkej uklid, musim napakovat Martu na tyden k babi, sebe do Brna, vyzehlit ... nastesti Vilas pomuze jak muze 🙂 ... a ja jen tise doufam, ze se neposrajdi i chlapi

Zlatu, pocasko Vam na horach moc nevyslo, co? Mamka se taky dnes vratila po tydnu, odpocata, ale rikala, ze bylo hnusne.

konoupek
21. únor 2010

Dobré ráno,

Zlatu vítej zpět 😉 .Plíny hrotit nebudu to určitě né,jen asi budeme muset uravit to pití večerní.Ale určitě né,jak jedna mamina co jsem tu četla na diskuzi,že dvě hodiny před spaním nedá napít a v noci ani cucnout.Jako,když jde sát v sedum,tak od pěti jí nechat žíznit,až do rána toš to tedá néééé.

Ivi,tak už i vy,teda ty,no nechci strašit,ale zatím to většinou postihlo celý rodiny,tak kéž by vás to minulo.

Dnes je krásně,ason za oknem a hned je leší nálada 😵

janica..
autor
21. únor 2010

Bré ránko,

Radi já olympiádu žeru, hledím skoro furt, ale teda spíš na záznamy, v noci to nedávám......

Zlatuš to jsem ráda, že jsi měla ušetřila "debilní smsky" 😅 pač mi to fakt leze na nervy, včera volala opět bábi jestli už, tak jsem byla tak příjemná, že poslední věta byla, že už teda nezavolá 😅 no jsem jí ujistila, že jí určitě zavoláme až porodím 😅 JO a nože ještě nedošly, paní mi slíbila, že je ve středu odešle, tak v pátek už měli dojít, tak nevím jestli chyba na poště, to bych se ani nedivila, ti pak písnu 😉

Jéjej Ivi ať je brzo líp, hlavně ať to nechytnou chlapáci......

JJ Jani nádherně je, půjdem odpo na procházku, už se těším, to sluníčko fakt neuvěřitelně nabíjí 😵

cecil
21. únor 2010

Ahoj holky 🙂,

Jani, nenech se vynervovat, však ještě ani nemáš termín a pak deset dní čas....máš recht, pošli je k šípku! 😀

Emča má plínku na noc, ale ve 100% případů suchou, počůrala se, když jse jí ji zdělala. Ale o Vánocích už byla bez plín a zvládala to dobře, jenže mi pak v týdnu třikrát počůrala postel, tak jsem jí je zase dala 😕 😅 . Ale taky se mi zdá, že poslední dobou moc nepíije. Když večer vypije půl hrníčka čaje, tak se nepočůrá.

Ivi, tak tě chytl bacil teda mohutně, chudino. Třeba to chlapi nechytnou! Hele a četla jsem jak Martínek kadí, Emča má teď období - asi měsíc, že se bojí kakat, schválně to zadržuje a je schopná jít třeba za šest dní! Ale zácpu nemá. Prostě ji to jednou bolelo a teď se bojí. Když se jí zeptám, jestli se jí chce kakat, tak řekne : to je jedno, nebo mě to nazajímá... 😅, někdy ji narvu na záchod a jsme úspěšní, někdy ne.
Ale co to mu Martínkovi dát vybrat třeba měsíc laktobacily??? My s nima máme dobrý zkušenosti. A navíc na jaře a na podzim se mají vybrat na podporu imunity. V jogurtech nevěřím že nějaké jsou...leda tak v těch šestidenních, úplně čerstvých, jinak tomu moc nevěřím.

Jo a ještě bezva věc na zácpu - urýpnout sádla, vytvarovat v igelitovém sáčku čípek, dát do ledničky a šup do prciny! Už bez igelitu samozřejmě. Akorát dřív to sádlo bývalo tužší, teď je řidší a jde to hůř.

To sluníčko za oknem je fakt bezva...!!!
Dnes máme vlekou rodinnou slezinu a budeme dělat pekáčky-bramborové placky- u babi na kamnech....mňam! Taková dobrota, už se těším!

Páček, a pěkný víkend!

cecil
21. únor 2010

Hih, teda víkend, neděli!!!

Jo a ještě k olympiádě....včera jsem čučela na Bauera a tak mě rozhodil že jsem do tří hodin nespala!!! 😀 😀 😀 😀 😖

janica..
autor
21. únor 2010

Evi právě já jsem v klidu, i jako s předčasným porodem jsem nepočítala a ani nepočitám, jen ta rodina a kamarádi jsou jak střelení 😅
Užij si rodinnou slezinu 😉