Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
13. dub 2010

Peti já s tím počítám ale ještě má honzulka čas 😅

bazalka
13. dub 2010

Martas, kde je Kvitko? Neni to u kina Metropol nebo tam nekde?

jakoubka
13. dub 2010

Ivi-jj,na záčátku Sokolské(bráno ze strany od letadla) 😉

linn
13. dub 2010

Cauky,

ten seminar dnes me mrzi, snad dojedu na pristi, zlobi nas jedno auto, te odpoledne jsme ho byli vyzvednout, abysme zjistili, ze zavada tam stale je 😠 😠 😠 takze budu opet bez auta 😢

Tak Kvitko muzem priste vyzkouset misto Jungle 🙂

Bananku, to me mrzi , ale je videt, ze uz je to za tebou.

papa

a Zlatus

😵

bekulkamama
13. dub 2010

kvítko je fajn 😅

entik
14. dub 2010

dneska spite? 😉

entik
14. dub 2010

holky, zitra jdu do provazku na : 15.4. Beseda - Don Smith: Vztahy mezi sourozenci . Je to na deset hodin. Nechcete se pridat? i s detma.

bekulkamama
14. dub 2010

my se flákali celej den, kyčle máme zas ok 😅 a kávička s kámoškama bájo 🙂

linn
14. dub 2010

Radus, to je fajn, ze ma malej kycle v poradku.

Copak Janca na te kolon.? Snad to nebylo tak hrozne 😒 nase mamka ma taky jit.

Peti, dej vedet, jake to bylo.

bananek
15. dub 2010

Holky kde jste všechný!!!!!!!!!!!!!!A CO ZLATKA UŽ!!!!!!!!!!!!HA HA 😀

zlatka
15. dub 2010

Zlatka ještě furt nic, už mě to neba. 😝

efinna
15. dub 2010

Ahojky holky IP 😉

efinna
15. dub 2010

Všeci napětím ani nepíšou 😀

efinna
15. dub 2010

Musím vás dočíst, Zlatu ani nevíš jak teď na tebe každej myslí 🙂
Už je celkem oki mi celkem oki 🙂

bekulkamama
15. dub 2010

taky jdu na kontrolu... myslím na tebe sorry jestli škytáš...zlati
tak já dávala holky HA bebu a pohoda a sotva koupím tu obyč co je levnější že tak malej hned tlačí a fnuká při kakání, je to možný z toho? nevíte? tak nevím trvá to třetí den nevím jestli koupím lactobalilky a nebo tamtu bebu je.li to ale z ní že.. což jako nevím.. masáž ho tede uklidnila šel chrnět.. za chvíli ho vezu babče páč jdu na kosmetiku at sem k světu... 😝

bekulkamama
15. dub 2010

jo zlati a celej babinec tě moc pozdravuje.. sejdem se v porodce prej příště, ty věci ti vezmu už rovnou tam bo nevím zda v sobotu dojedu a jestli vůbec ještě budeš doma...

bekulkamama
15. dub 2010

janičko opičko 😅 tys mi včera hezky frnkla... 😀 prej mám to na půl třetí a já trochu nestíhala na ty dvě no škoda.. tak jestli budeš mít cestu třeba do centra bych ti to nějak dala nebo po někom pošlu... bo nevím kde bydlíš a jestli nějak daleko?... 😔

bananek
15. dub 2010

Tož zase ještě nic Zlatuš a jaky máte významné čísla třeba se to chystá na to významné co ?Jako u nás mě malá převezla já mylsela že jako bude na mé narozky a ona jako už 31 jako a poslouchat neumí do teď ha ha

dali
15. dub 2010

Ahoj ženy,

přišla jsem vás pozdravit a zdělit naše novinky, taky mě zajíma Zlatuš....tak snad tu zprávičku neprošvihnu.
Někteří už víte že už chodíme do školky, Filípek to zvládá moc dobře, trošku prý plakal,ale vždycky jen malou chviličku, no musím říct že když to nevidím tak mě to tak netrápí.....když ho tam vedu tak je šikovnej snaží se oblékat a vše si skládat do skřínky no je vidět že ho nová zkušenost zatím baví :D.
A já zatím práci nemám hledám......zítra a v sobotu jdu na zkoušku tak se uvidí........dnes se trápím ve škole.......tak mám čas se na vás podívat...........odpoledne píšu slohovku to asi nedám......už ať jsou prázdniny.............

Jo a ještě tu v Příkazích brutálně řádí neštovice, tak pokud někdo budete chtít dám vědět a klidně vás pozvu na nakažlivou návštěvu, my tu měly včera kamaráda od Viki, aby je nakazil, máme letět 11.5 do Řecka a tak snad to stihnem do té doby vyléčit jestli ne tak mě jebne ☹

Tak vás všechny moc zdravím a posílám puseny, zase někdy 🙂
Jo a Kvítko je ještě lepší než Jungle, aspoň podle mě a mých dětí. 😉

janica..
autor
15. dub 2010

RAdi já to měla včera na 14,15 a byla jsem tam od dvouch a ona mě hned vzala, no ale museli jsme se pěkně minout tak o 2 minutky, mě to pak tak mrzelo, ale fakt jsem si říkala, že tam nedojdeš, když tak prši a ještě jsi psala, že by jsi musela o půl 3 pryč a když jsi tam nebyla v těch 14,20 tak jsem jela 😔 a já blbec si neuložila číslo, abych ti mohla zavolat,
hned teď si ho ukládám 😅

Zlatuš chudino ten konec je tak nekonečnej, ale už to máš za pár 😉

Evi mě žádný IP nepřišlo 😒

Peti písni ve zkrace co jsi se dozvěděla na semináři o sourozencích prosím 😉

Holky školka u nás asi u nás klapne, tak jsem ráda, nejlepší je, že jsme se mordovali týden s odvoláním, aby to mělo hlavu a patu a Peťa to tam nese a ředitelka, že to ani nepotřebuje, že nás vezmou, když se bude otvírat pátá třída 😅

mizím Damiánek mě furt volá, to je otrava, když pořád prší...........

dali
15. dub 2010

Jo a ještě když už tu jsem musím se chlubit: Filda už jezdí na kole bez koleček, naučil se to jak jsem byla jeden den ve škole, no táta má za 1 a Filda samozřejmě taky 🙂

cecil
15. dub 2010

HOlkyyyyyy.....já nestíhám....

Ahoj Zdeni, zrovna dnes jsme se na Tebe ptala Evy S., že Filípek měl tři roky a ani nevíme, jestli jdeš do práce .....nebo kam....tak už jsi to objasnila 😀 . A Filda je teda sekáč - ve třech na kole bez koleček! 😉

Já dnes byla na kursu pracovního práva při MC, úplně mě z toho rozbolela hlava... 😖 , sám pragraf. Ještě zítra a konec.

A otrava to teda je - to počasí, Jani.... 😝. Děcka jsou úplně na sežrání - včera Emča! Byla tak divoká, že nás i bila, kousala, lítala až byla zpocená, což při té její hubené postavě je už co říct....a večer stejně usnula až v devět! Není nad čerstvej vzduch, ten unaví děcka bezpečně.

A nemělo už dnes být hezky??? 😒

janica..
autor
15. dub 2010

Tak to je Filípek borec, taky začnem učit tak za měsíc, to jsem zvědavá jestli se to taky naučí tak rychle.......

dali
15. dub 2010

Proto jsem Vám to psala, jsem na něho pyšná 😀 😀

Počasí nás taky trápí,ale naštěstí se děcka až tak nenudí když jsou ve školce 😉

konoupek
15. dub 2010

Ahoj holky,

tak částečná kolono.za mnou zatím nic nezjistili,příští týden jdu na hradisko a budou mi prohlížet tenké střevo a strkat hadičky zase do krku a jestli se ani tak něco nezjistí,tak na celkovou kolono.No čekají mě pěkný zážitky ☹ .Hnus to je.

Dnes jsme byly na zápise do školky,no uvidíme,jak dopadneme.Zlatu byly jste to taky zkusit,nebo na to prdíš?

Počasí už mě taky točí toto mě teda fakt nebaví.Denuš chce chodit ven a pořádně nemůžem.

Zdeni teda Filda je jako machr,fakt 🙂 .

bekulkamama
15. dub 2010

už bude hezky... 😅

entik
15. dub 2010

ahojky
Konoupku, to je blby, tak by aspon clovek vedel, na cem je... budem drzet palce, at vse dopadne dobre.

to prseni me taky nebavi☹ Dnes jsme aspon tiskali bramborovymi tiskatky, tvoreni matulu bavi.

Prednaska me celkem zklamala, nic podstatneho jsem se nedozvedela, takove moc teoreticke, jako byt nestranny, nenadrzovat, byt dusledny. Hezke mi prislo, ze je fajn, si vyhranit treba rodinny patek, kdy je cela rodina pohromade a delaji spolecnou cinnost, hraji hry, divaji se na film, pripravi dobre jidlo a spi v obyvaku. Ale abych priznala, mnohem prinosnejsi, i pro me jako rodice, mi prisla uterni prednaska emocni inteligence. Z uterka jsem si odnesla mnohem vice.

Je, Dali, ahojky. Filda je sikula sikovna. A jakou shanis praci? v jakem oboru?

entik
15. dub 2010

JEste k te prednasce,povidal to pan, z ameriky, moc sympaticky, ma sest deti, pet vlastnich a posledniho adoptovaneho z mexika. Kdyz povidal o jejich rodine, tak to bylo moc zajimavy. A jinak to bylo prijemne procviceni anglictiny, nastesti s prekladatelkou 😉

entik
15. dub 2010

Cecil, a proc jsi nemohla mit modrou fotecku? co se na tom nelibilo?

entik
15. dub 2010

A Lenicka ma dnes pul roku 😵 😵 už.