Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
13. čer 2008

Né já ti to nenutím já byla zviklá z beček a podobně a vím že každýmu to neleze mám kámošku která to ani neochutnala ale ví že to nepije tak když dojede tak si dáme vínko a nebo medovinku zcela to chápu já jsem třeba zrovna ta co pokud nemá přisobě děti(mám hlídání) tak si dám klíďo tři pivka ale z dětmi jedno maximálně dvě když tam sedíme čtyři hodiny tak asi tak 😀 😀

dali
13. čer 2008

No Konoupku ono s chlapama....,ale když nás tam pojede nejmíň 7+7 chlapů+nejméně 7 dětí,tak to bude mazec 😀 ....Evko kolik máte m2 zahradu 😀

konoupek
13. čer 2008

no Evka přece psala,že by to nevadilo 😉

konoupek
13. čer 2008

hele my než se domluvíme,tak budou vánoce a to se pak budeme mít....cecilovic budou mít napečíno cukroví a my to budeme jíst před barákem bo dovnitř se fakt nevejdem 😀

dali
13. čer 2008

Tak někdo dejte datum a až ho Evka schválí tak se domluví zbytek,jak nás znám tak se stejně všichni neslezem.

linn
13. čer 2008

Dobre tak ja hazim datum, kdyz s chlapama, tak vikend, co nedele 29.6.?
A ja jsem taky pivo nemela rada vubec, ale ted si tak na zizen jedno male dam, to je tak akorat pro me, ale uz si umim predstvavit, ze kdyz vezmu Martu, tak stejne budu ridic, jsem prece tehu, ze? 😀
Ale dobre vino stejne radsi, nebo pak nejake michane napoje, terba mojito 😵 😵 😵

dali
13. čer 2008

Lindi tak to já taky mojito 😵 😵 😵

linn
13. čer 2008

No jo ja ted teda akorat nealko, ale to je taky dobry 😵

bananek
13. čer 2008

Tak víkendy já nemůžu máme je nabité až do dovolené buď mám něco já nebo tatěk a hlavně mladej já můžu jen v týdnu ale neva já pojedu za Cecil klidně jindy na jednom člověku to přece nestroskotá že 😀 😀

linn
13. čer 2008

No to je otazka cislo jedna jetsli teda s chlapama, me je to fakt jedno, ale mam pocit, ze tady prevlada nazor, ze jo 😉

linn
13. čer 2008

bananku, kam mirite na dovcu a kdy?

cecil
13. čer 2008

Holky 😀 😀 😀 😀 😀 ....nebojte se vlak nic, tady se vejdeme...i s chlapama a děckama! Zahrada i s dvorem dvacet lidí pojme 😉 , to tu bylo loni v létě na tainovy narozky.

Viděla bych to tak, ež prostě každej dorazí kdy může + - abychom se viděli a srazili co nejvíc...někdo přijede až se mu děcko vyspí atd....necháme to volné, já budu čekat doma a jenom otvírat 😀 .

špěkoně si klidně kupte každej, klidně i to nějaké zobání kdo má co rád si dovezte....meze se nekladou. 😵 Já koupím basu piv, i nealko( já ho teda mám ráda a je to bez výčitek 😉 ). A třeba ještě pečivo koupím, hořčice, kečupy atd....to si sebou fakt netahejte 😀 .

Lindi, jo Bohuslavice jsou 2 km, babi má zamluveno místo v domově? Tam je moc pěkný.
A Vychodily z Haček znám dovje, jeden je starosta a jeho syn se mnou chodil do třídy, možná to bude nějakej strejček nebo tak něco. Čeho je doktor? Teda kde ordinuje? Se tak blbě ptám, že? 😅

Holky, dívám se 29.6 má Petr volno, počkám ale jestli mi to potvrdí....přece jen sama bych to asi nezorganizovala, teda aspoň oheň by mohl rozdělat, tam mívám mezery....a kór s Emčou za zadkem 😝 .

Teda holky, jak to tu probíráme, já už se tak těšíííííím!!!Teda hlavně aby vyšlo počasí....

bazalka
13. čer 2008

Tak ja jsem taky vic vinova nez pivova a mojito taky mnaaaam 😉

cecil
13. čer 2008

Banánku, jasně, uděláme si soukromej srázek v týdnu 😉.

Lindi díky, mě se líbil ten Otrivin a možná doma někde vyštrachám i ten Pinosol, já ho mám hrozně ráda a Štěpánka vždycky řve, že ji to pálí 😒 . Jinak míváme dělané modré kapky a ty jsou taky dobré.

cecil
13. čer 2008

Tak koupím ještě flašku vína 😀

cecil
13. čer 2008

jani...pokličky 😀 ti Štěpánka určitě ráda ukáže 🙂

bazalka
13. čer 2008

Tu dovezu ja 😉

konoupek
13. čer 2008

Toš to by byla teprvá čára přes rozpočet,kdyby sra*o 😝 .Už to vidím večer všichvni cestovní horečku,buřty zabalený a ráno sranec 😅 .Jooo holky domlouvat se můžem,ale jaký bude počasí to můžeme jen modlit 😕

bananek
13. čer 2008

tak to jsem fakt zvědavá kolik se vás sejde mrzí mě to ale víkendy prostě ne ale neva já Cecil stopro dojedu jindy 😀 😀 😀 Lin my jedeme na Slezkou Hartu chlapi chytají ryby jede nás 17 lidí do veliké chaty je to stará myslivna jmenuje se Volárna ale vypadá to slušně a podle našeho žádná teplá jídla nachystané pod nos kdo si co ukuchtí to má já například prý když tak mám ráda děti máme z tátou v pokoji všechny děti tak tam budu já táta náš toník od kámošky matyáš a tomáš a od druhé kámošky klárka a naše lůca tak je táta z toho namrtvicu že jak budou zlobit tak on spí z davidem(to je od kámošky manžel) a káta se mnou tak uvidím jak to dopadne ale kolikrát si říkám že s kátou bych se víc vyspala aspoň by mi nechrápala do ucha ale to mu nemůžu říct 😀 😀 😀 Jó a zapoměla jsem nejmladší člen bude mít na dovolené půl roku a jedem 2.8.

cecil
13. čer 2008

Tak děvčata, teď mi to tatin potvrdil...má volno. Půjčíme lavičky a stoly, kdyby pršelo, tak v nejhorším můžeme sedět pod kůlnou, teda jako v garáži, ale se bojim že děcka to tam nebude bavit 😅 .

bananek
13. čer 2008

už vás vidím jak prší a děláte špekáčky v troubě to znám než jsem měla lucku tak jsme naplánovaly jak budem opíkat pak se táta z kámošem picl a vykládal jak venku je strašný větr a že by ty špekáčky zhořely a že je budeme dělat raději v troubě aby jako tedy nezhořely no to byla vždycky sranda děcka nám to sežraly a měly radost že nezhořely no dnes bych mladýho už neukecala je chytrej jak rádio 😀 😀

cecil
13. čer 2008

Jé, Lindo teď se dívám,ty už seš 30 týden! 😕

Jen se bojim , jak se dostavíte vy bez auta....entik a spol., kdyby ne, tak dojedete v týdnu s banánkem....ale myslím, že jedou autobusy i v neděli.

Jj, banánku...máš recht, kamoška by ti nechrápala do ucha 😀

dali
13. čer 2008

Super rychlá domluva,jdu to předhodit tatinovi a zítra dám vědět a taky vezmu vínko 🙂 nebo se pak domluvím co kdo a jak 🙂 dobrou 🙂

bananek
13. čer 2008

Cecil vždyť to říkám to by byla dovolena na jedničku chlapi ať si tam chrápou a prdí a my se vyspíme 😀

linn
13. čer 2008

No super, zacina to vypadat nadejne.
Evi, jj, babca by tam mela mit misto.
Vychodil bydli ted ve Stbk. a je gyn. tady v Unicove a je mu kolem padesatky.
Ban., no takova dovca by se libila i memu manzovi, je taky rybar 😉
A pocasi proste vyjde a hotovo 🙂

linn
13. čer 2008

JJ, leti to hrozne 😅
A Entikovic nemaji vubec auto?

linn
13. čer 2008

Ja uz taky mizim, dobrou 🙂

bazalka
13. čer 2008

My bychom Etnikovic mohli vzit, ale vsichni se nevlezem ☹ ... 2 sedacky a 4 dospelaky proste neodvezem ☹

cecil
13. čer 2008

já už taky mizim....no když Linda hodí datum, tak už to jde samo, že?

Tak dr. Vychodila neznám, zítra se zeptám babičky,ta mi to určitě osvětlí. Stejně....skoro všichni doktoři tady od nás jsou gynekologové 😅 ...znám tři. 🙂

Právě proto to píšu, Ivi, protože se k nikomu do auta nevlezou, leda byste měli někdo mikrobus.

Zdeni, to je jasnačka, že se Pavel už teď těší 😀

banánku, nechcete tam ještě jednoho? Te´d přijel ze sporovního dnu a už mi tu voní 😀 😀 😀 😀 .

Dobrou.....brum brum 🙂

bananek
13. čer 2008

To raději né smraďochů tam bude dost pa 😀