Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

micinka22
13. čer 2008

Cau matky ,.)
tak srazek se povedl??
K Cecilkovic bych jela autem ,na jakej den to zatim vypada?.nestiham docist..muzu vzit i pasažery..ale nevim jak s autosedačkou.

cecil
14. čer 2008

No, jo Mici a Linetka ještě...taky OLi a Bimy jsme to an bneděli i....přidáte se?

Mici, hodili jsme to na neděli 29.6. čas asi odpoledne....jak kdo bude moct a chtít.

dali
14. čer 2008

Zdarec

tak Evčo asi ho dobře neznáš,já mu řekla že 29.6 mě má odvést k vám na sraz,ale že řídí i nazpět a on se zašklebil a řekl "to mám svátek",ale jinak by jel hned,tak budu muset ustoupit já a pak to pro něj bude radostná událost 😀 no pro stě závislák 😀

konoupek
14. čer 2008

Tak Tomáš komě kofoly nepije,takže u nás by to bylo v klidu 😉 ,jen mu to ještě musím nadhodit 😉

dali
14. čer 2008

On vůbec nic nepije???ani pivo???

konoupek
14. čer 2008

Zdeni vůůůbec....jen tak jednou do roka sestane,že chytne slinu a ožere jak to pr*se a to pak zvrací ještě druhej den 😀 a slibuje,že už to neudělá,ale naposledy byl střískanej fakt tak před rokem,jinak on ani do hospody nechodí,včera ho vytáhl kamoš po dlooooouhé době,ale on si vždycky dá stejně jen kofolu,no navíc dnes musel do práce,tak ani nic jinýho nemohl.On je zase ujetej jinak....pc mu zabere opravdu hodně,hodně času,ale to jsem mu vyčítala,že se pořádně nevěnuje malé,tak i to omezil...na jak dlouho???? 😕 🙂

dali
14. čer 2008

Tak Konoupku,u nás spíš tatin pije průběžně 😀 😀 😀

Tak už mám dohodnuto ani jsem nemusela ustupovat,doprovodí mě k Tomkům a nebude pít,za to já ho musím doprovodit ve čtvrtek a řídit,což se mi taky vůbec nechce 😝

cecil
15. čer 2008

Zdeni 😀 , však poprve a pak už trefíš jindy sama, ne? No teda abych si to nevzala osobnně, že k nám ani nechce jet 😕 😅 . Vy máte teda handly, ale aspoň že si to oplatíte.....co by dělal kdybys neměla řidíčák, že??? 😨

Jani, toš to je teda Tom vyjímka mezi chlapama, ale Petr taky nepije, ale teď poslední rok, co dělá v Konici a mají lepší kolektiv si i někdy to pivko s nima dá...v hospodě, ne v práci 😀 ...aby tady nedošlo k nedorozumnění 😀 😀 😀 .

No holky, Petr to pojal ve velkém...řekl ještě dalším dvěma rodinám s dětma, jestli se nechtějí stavit.....však prý to bude taková kinder párty s chlastem, tak co 😅 😀 😀 😀 ....říkal, že by snad vzal štěně piva....tak se těště pivařky, bude točený! 🙂 ....možná.

Jinak šedesátiny včera proběhly hladce, děcka byly imrvére na nových prolízačkách, Emča úplně pištěla na skluzavce...takže z jídla a pití jsem moc neměla 😅 , ále aspoń nepřiberu. No a Emuša byla včera zase teplejší, předevčírem taky, čekám co se z toho vyklube. V lékárně jsem jí vzala ten Nasivin a je to lepší...aspoń na to spaní se tak nedusí. Ale sopliska má zelený furt 😒 ...

PĚKNOU NEDĚLI!!!

dali
15. čer 2008

Evčo došlo k omylu to on k vám rád i na sraz,ale neumí sedět někde kde je pivo,aby si ho nedal,ale taky jen až jsem si udělala řidičák.A až mu řeknu že možná bude točený ☹ .....ale řidičáku bych se teda nevzdala 😀

bazalka
15. čer 2008

Tak tocenyyyy ...teda Evko, ten tvuj chlap ma ale dobry napady 😎 😀

U nas jedna velka novinka!!! Uz nemame mimi, ale velkyho chlapa ... Martas chodi 😀. Nejdriv jen doma po byte a dnes to uz rozbehl i venku v parku a cim horsi teren, tim lip. Zasadne jde jinam nez my ... Jani, uz je to tu. Jsem se ti smala a ted na tom budu podobne 😖

Janco, pry se zitra v Delfinu nahlasuji terminy na zari, vis to? Teda jedna vlna uz probehla, ted je druha posledni. A pry to byl a bude horor 😠 . Ja na to kaslu, uvidim v zari ... je to nza dlouho a myslim, ze to par lidi vzda a zas nejaky volny mista budou. Vzdycky to tak bylo. A pokud ne, tak se svet nezbori.

Zdarec a fajn fotbalovej vecer!!!

dali
15. čer 2008

Ivčo tak to gratulujem,já málem padla když jsi psala že máš novinku 😀 myslela jsem že budeš mít zase mimi 😀 😀 😀

Tka pa jdu koukat na fotbal 🙂

prool
15. čer 2008

ahojky baby,
moc se v tom neorientuju ☹ nebo spíš trošku ztrácím 😀 😀 😀 na srázek ráda dorazím, pokud teda už nebyl 😀 jen mi řekněte kdy a kam a co se teda dohodlo 😉 Od pátku jsem doma, ale měli jsme navštěvu a sedla jsem k poči až teď.

bazalka
15. čer 2008

Zdeni 😀 ... jsem se fakt zasmala
Olco, srazek byl ve ct ... dalsi se planuje u Cecilovic na zahrade v ne 29. 6. 😉. Ale spolu se muzem videt klido i driv. Jen tento ty to uz nezvladnem, ve ct jedem na hory. Ale pak kdykoli

entik
15. čer 2008

uff, jsem vas docetla🙂..
takze, my auto fakt nemame, a krome toho, vikend 29.6. uz mame naplanovan Rodina Cup, takove soutezni rodinne klani na chate na Smilove, takze bohuzel nedorazime 😢 jak to tu tak planujete, tak je mi to moc moc lito, bude to velka akce!! ach jo.
Tak snad, ze bysme si udelali soukromy vylet s Banankem... za cecilovic 😵

My meli rusny vikend. Pavel dnes skakal tandem ze 4000m, v prostejove. Dala jsem mu to k tricetinam, tak byl rad 🙂 Jinak jsme navstivili dedu a byli kouknout na jednu chatu na Hrube Vode, jestli nekoupime, ale nekoupime... nelibila se nam. A vcera jsme byli na vylete v prerove, sli jsme stezkou do Praveku a vecer jsme planovali tabor, tema Pravek, jak jinak.. a slo to, celkem jsme toho hodne stihli. Holky, nemate nejaka stara prosteradla?? a kuze? podšívky? kosti? cokoli na tema pravek???? 😎

entik
15. čer 2008

jo a gratuluji Martaskovi k chozeni!!! to je sikovny chlapik 😲

entik
16. čer 2008

ahojky, vcera posledni, dnes prvni 😝

Preji pekny den, nejak se to tam mraci. Chtela jsem jit do zdrave vyzivy, tak nevim, jestli se vydam.

A na tyden jsem osirela, tata jel na pobyt s klientama, az kamsi za Prahu. Kdyby jste se chtely srazit i tento tyden, tak nejsem proti. Treba na tom letnaku 🙂

bananek
16. čer 2008

Ahojky no dnes jsi mě Entiku trumfla ale já tu sedím už od šesti hledala jsem kamošce skříňku na děcké věci v bazarech ale našla jsem prd tak jsem šla dočíst koníka a určitě se domluvíme a pojedeme sami za Cecilkou na samotu k lesu stačí pak pisnout jak ti to pasuje tento týden nemůžu úterý ,pátek ,příští týden nemám zatím nic jen ty výkendy našlapaný tátá jede příští týden na dva dny na Hartu a namě zůstal zápas z mladým v sobotu a rozlučka z fodbalem v neděly tak a bude zase pondělí no děs a další víkend jedu z mladým do Olmika na přátelák a zrovna to maj v neděly tak jsem myslela že budu třeba ukecávat tátu že to co bylo domluvené přeložíme a nakonec budu mít fofry narozeniny táty z neděle na sobotu a vneděly zase fodbálek no můžu říct že raději budu koukat na mladýho než to co jsem vyděla včera v telce chtělo se mi až brečet no co už jak hrály tak si odnesly že 😀 😀

dali
16. čer 2008

Ahoj

tak my se na srázek moc těšíme,jsem trošku tátu včera zasvětila,kdo tam bude atd. no nezná skoro nikoho jen viděl Ivču na živo 5min a Zlatuš,na karnevale, ale ta se vůbec neozývá jestli dojede i s Přemou???
No a Tomkovic na ty se těší to je jasný 😀

prool
16. čer 2008

ahojky entiku, u nás by byla nějaká stará prostěradla, aspoň to protřídím 🙂
srázek jsem myslela toho 29.6. 😀 😀 jen mi napište trošku víc, protože mám jet hned v pondělí 30.6. do Prahy na otočku, ať to nějak rozplánuju, abych taťku moc nehonila.
Stačí ta prostěradla toho 29.6??? a můžou být i fialový? úplně je nesnáším, tak je ráda věnuju 😀

Ivi, tento týden to nezvládám, mám nějakou chřipku a tak bych mohla příští týden - teda podle toho jak jste na těch horách.
Zatím pa jdu jíst, než se drak probere

PS: já na živo znám jen Ivču, Lindu a Janču 🙂 a Maroš viděl jen Ivču

cecil
16. čer 2008

Z Olmika je to z Neředína (od krematoria) pořád po hlavní (Ústín, Těšetice, Drahanovice, Laškov, Budětsko a za Budětskem odbočíte doprava na Ochoz, v Ochozi zase doprava v dědině na křižovatce a za dědinou potřetí doprava a první civilizace na kterou pak narazíte bude náš domeček.

Oli, bude to volné...prostě dorazíte odpoledne...třeba podel toho jak komu spí děti....vezmis s ebou chlapa, děcko, něco na oheňa na mls a doboru náladu a jooo...ještě někdo vemte pěkné počasí. 😉

A poznámka...bývá u nás trochu chladněji než na Hané, radši přibalte mikinu sobě i dětem.

cecil
16. čer 2008

Zdeni, nezná, pozná. 🙂 ...tak jak my, ne?

linn
16. čer 2008

Zdarec,
Peti, pozeptam se po nejakych prosteradlech po rodine pripadne i po necem dalsim 😉
Oli, urcite k Cecilovic dorazte, my uz se taky tesime 🙂 jsem taky rikala Martinovi, ze vas vsechny pozna 🙂
Samous nekde chytil rymu, tak od vcerejska sopli a zacina uz i kaslat, tak snad to bude jen to nachlazeni, ve ctvrtek mame zase vyrazet smer Orlova na prodlouzeny vikend.
A snad mam konecne kupce na kocar i s tou autosedacku a jeste by si ho meli vyzvednout osobne, dobra zprava dnesniho dne 🙂 zatim totiz porad vsichni chteli jen kocar 😒 A dekuji Ivce, ze sem psala odkaz na ten bazos.cz, hodila jsem inzerat taky tam a pani si me tam nasla 🙂

bazalka
16. čer 2008

Pred chvilkou jsem psala roman a smazal se mi 😠
Tak znovaa ale jen kratsi verze
Evko, no to bude akce 😀
Lindi, to jsem rada!!! At je Samouskovi co nejdriv lip 😉.
Tak uz mame doma fakt chodce ... no je to sranda, prisel na to, ze po nohach je to lepsi, tak uz lita po byte sem a tam a ma z toho desnou radost a furt si tleska, jak je sikovnej 😀
Zato maminka se rozpada ... objednala jsem se k ortopedovi, silene me boli kolena 😖. Termin mam az 7.7., snad to do te doby preziju. Jen se bojim, aby me zas nehnal na operaci. To levy mam operovany pred deseti lety a zas se to horsi a ted uz boli i pravy. Operaci mi hrozili uz driv, ale nejak jsem se tomu vyhla. Bylo to celkem dobry, ale ted se to uz dlouho horsi ☹. Kdyz mam zvedat Martu nebo delat rotacni pohyby tak auuuuu. A v levym my otresne vrze ... jako kdyby jelo nasucho ☹. No, hnus predstava ... po minule operaci jsem mela 2 mes sadru od trisla po kotnik a berle ... to nevim, jak bych se starala o Martaska. No, radej nemyslet a budu doufat, ze to dr nejak vyresi, klidne budu zase chodit na ty hnusny injekce do kolen, jen at to tak neboli

linn
16. čer 2008

No me dneska ten kun nejak blbne a je pomalej, tak mozna je to Ivco tim 😒
drzim palce, at ti to koleno da ortoped nejak dohromady a ta operace se ti vyhne 😵
A dekuji Zdence, ze nas v ol.tehulkach tak pekne pochvalila, ze jsme fajn 🙂
Ja jsem cim dal vetsi balon, uz me brisko zas zacina tlacit do zeber a najit nejakou prijemnou polohu zacina byt dost horor, v sobotu jsem se v noci snad hodinu prevalovala z boku na bok, no bude hur 😖

dali
16. čer 2008

Lindi to je snad jasný,vždyť je to pravda 😉

janica..
autor
16. čer 2008

Zdarec, konečně klídek, jdu vás dočíst 😉

janica..
autor
16. čer 2008

KUrnik tady se plánuje akce roku 😅

MIci super fotka Lilianky 😉

Peti kdyby jste chtěly tak můžem vzít tebe a nebo manžela ať se nemusíte štrachat vlakem 😉 Jéé tak teď čtu, že nemůžete toho 29.6 škoda

Ivi no uvidím ve čtvrtek co mi řeknou, jestli už to bude plný tož mám smolíka, no uvidím, ale jak píšeš, určitě se pak místa uvolní 😎

Peti a co vůbec dělá tvůj manžílek? že tak furt někde jezdí?

Lindi taky jsme nemocní☹ Lindi už to más za pár, teď už to uteče

Jéjde Ivi chudino, a co máš s kolenama?😉

Mně zas bolí zub ja swiňa, no od čtvrtka jezdíím k zubařovi, no moje nervy, ve čtvrtek jako pan dr. nepracuje v pátek měl studijní volno, dnes narvaný, že bych musela čekat 2hod. což se mi fakt nechtělo a zítra prý mám dorazit v 11,00 ale nevím jak to stihnu, pač jedem se sestřenkou dopoledne k bábince třídit hadry po dědovi 😒

entik
16. čer 2008

Holky, to me tak mrzi, ze se s vami nesrazime ☹ to fakt bude akce roku. Kazdopadne diky, za nabidky odvozu i prosteradel, fialova klidne muze byt. My to prebarvime, nabarvime, prizpusobime. Ted se chystam, ze obejdu sekace, musim sehnat nejake podsivky z kabatu, chlupate, a usit z toho praveke oblecky...Tabor uz se blizi, je to des jak to leti.
Jani, Pavel je vychovatel v USP klic, ted maji letni pobyt, na tyden.

Kolena, zuby, holky, dejte se do kupy!

bazalka
16. čer 2008

Peti, jojo, uz nam neni dvacet 😀 😝 ☹ 😠
Taky kuknu po prosteradlech, ale nic chlupatyho me nenapada ... teda napada, ale ne pouzitelneho pro vas 😉