Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
29. dub 2008

Ok já s tím teda počítám 😉 .Nic jdem ven je tam krásně 😵

micinka22
29. dub 2008

Holk vas docitat to byop zase...ja bych taky doma samo nerodila .))) jen sem rekla ze nemam rada nemocnice,doktrory ..nejradis si vse delam sama atd..no me se setricky ptali furt a me bylo je blby s necim zatezovat kdyz sem byla v pohode .-)) proste sem si tam spis pripada zbytecne ze jim tam lezim na luzku a zabiram misto..nudila sem se 😀 😀 nj priste beru notasa sebou .)))bylůy ze me mimo pac sem byla po cisari vic v pohode jak baby po normal porodu ..akorat s mlikem me stvali furt se ptali jestli ho uz mam a ja rikala ze ne ..mela sem jen mlezivo tak mi malem nadali jaktoze nemam mliko..jaktoze dite nechodim vazit atd 😒 😒 pritom mala byla prisata skoro porad a nebrecela..jo a vadilo mi jak tam slo vsechno slyset pres stenby..hlavne jedno dite rvalo 3 hodiny a jak prestalo zaclo druhy..no napalici..(vim ze za to nemuzou ale proste se clovek nevyspal .-) navic kdyz my vzali malou a brecelo nejaky dite tak sem mela hnusnej pocit ze je to ona a chce za mnou ..a ona jim nebrela vubec..no ale po cisari hned domu asi nehrozi tak sem taky utekla 4 den .))
priste jen doufam ze se vyhnu noci na porodnim sale ..porodila sem tam s tema zenskejma hodne miminek...sem s nima snad i tlacila 😀 😀 😀 😀 a brecela kdyz sem uslyselůa ze je venku..desny no.-))
Jo nejdedte holky nahodou na paleni carodejnic do Hlusovic??? musim dneska udelat Lilce kostymek 😀 😀

dali
29. dub 2008

Zdarec babizny!!!!

Dala jsem Vám čerstvá fota do alba.
My byly včera na kole,Viki jela poprvé větší trasu než do školky nebo jen na hřiště,ujela 6km ani nezamrčela,je fakt dobrá,celá máma 😀

Dnes si jedu koupit nové korčule a pak už budu jezdit a jezdit až budu tak vychtlá jako vy všechny anorektičky jedny,hl. fak Zlatuše,tam když hledáš zadek tak ho hledáš 2h 😀 tak si klidně tu čokoládku dej i 3x denně 🙂

Všem hezký den!!!!je zase náááádherně 🙂

dali
29. dub 2008

Jani,koukala jsme zase na vaše stránky,hele dík že tam zase jsme 🙂 a tobě to moooc sluší na písku,fakt 😀

zlatka
29. dub 2008

Mici, my jsme do Hlušek zvaný, ale máme čarodějyk i tu, ty tam pojedeš? že bychs beruškou vyrazila? To by znamenalo taky něco vymyslet a hlavně udělat aspoň košťátko... no, ještě rozmyslím.

Dalinko, ty jedna prdelko, díky za milá slůvka, přiznám se, že jsi mi tááák zalichotila, to už dlouho nikdo a že jsem se nad tím musela i pousmát, jak mě to zahřálo, ale už fakt na mě kašlete a nic nepište,bo si pak připadám, že si tady o ty lichotky říkám a to já ne-e!!! 😀 😀 Jsou tu větší vyzábliny mezi námi a to doslova a do písmene!

KOnoupku, dnes jsem koupila denuš dáreček, doufám, že se jí bude líbit a v neděli se zastavte na chvilku na zahradu. ještě písnu, teď jdu dělat mamu.

linn
29. dub 2008

Zdarec,
Zdeni, krasni mali cyklisti 😵
Jsem si dnes objednala posledni tehu obleceni a fakt koncim, nejak to leto zvladnu (diky Zlatus a Ivce 😉 )
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12922567
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12793747
Me uz zitra dorazi ta oobr navsteva - tri lidi a v patek jeste dva, tchyne si zamlouvala zehleni, tak jsem ji vcera vyprala tri pracky, prece ji nemuzu zklamat 😀 😀 😀 o tak dnes jeste musime vyrazit na nejaky vetsi nakup.
A konecne nam dovezli vestavenou skrin nahoru na chodbu, tak se uz konecne zacne pomalu budovat Samousuv pokojicek 🙂
A uz konecne zensky prestante aspon chvili rozebirat, kdo tady ma jakou zadnici a kdo je anorekticka - nebo si to zacnu brat osobne 😉 😀 kazda jsme nejaka a vsem nam to slusi a konec 😎 😵
Samous uz je zase vzhuru, tak letim, jdem na terasu pro pradlo a pak asi na zahradu, papapa a prejeme krasny den a Samik poslia tetickam po pusince.

dali
29. dub 2008

No jo Lindi ty v těhu vypadáš pořád líp než já normálně,moc ti to těhotenství sluší...já si takový vždycky přála...kde nic tu nic jen bříško 🙂 a už teda mlčím

Halenečka mooc pěkná 🙂

Na čarodějky taky vyrážíme,jezdíme každý rok,ale tady do mezic,je to cca 6km,kdybys te někdo chtěly,ale mohly by vás upálit,tak klidně dojeďte,zvu vás taky 🙂

linn
29. dub 2008

Tak plany poplach, dite jeste spi.
Zdeni, diky 😉 ale tobe to taky fakt slusi 🙂 .
A jeste dotazek.
Uvazuju o koupi nejake krosnicky na ditko, mate nektera nejakou nebo budete kupovat ? Ja jsem ted nasla
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10997402&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5420353&tab=0
ale Chicco je jen do 15kg 😒

cecil
29. dub 2008

Děkuju za pusinku Samouškovi...krásně jsi to Lindo napsala...každá jsme nějaká! 🙂

Mici, no tak přesně v porodnici 😉(akorát mě děcka spaly přes den, kdy já nemohla a v noci řvaly obě) i jsem taky byla přes noc na porodním sále(se Š)😀 ...a tam je to slyšet ještě víc než na těch normálních pokojích 😅 ...dokonce si pamatuju, že se tam za zdí narodil Filípek a chlap je tam nechal ty 2 hod.samotný....letěl slavit do hospody!bylo zrovna nějaký mistrovství světa v hokeji 😅 😒

Vzbudila se žaba, musím je umrčená. Byli jsme na roční prohlídce a má 8720...jsem myslela, že těch devět má 😅 , a je 75 cm dlouhá. Slabý, Mici, co???? 😅 😀 😀 😀 pááááááááááá

cecil
29. dub 2008

jo, Lindo, moc pěkný kompet....budeš jak ze žurnálu 😉 .....a ty kalhoty jsou jen bílé? Já bych si je hned koupila ale jinou barvu....bílá bych moc dlouho nezůstala....se znám 😀

linn
29. dub 2008

Mrkni do albicka: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=100784
ma tam i jiny barvy.

dali
29. dub 2008

lindi tak krosničku nebuidem pořizovat,my pěšky moc nechodíme,spíš to kolo,ale ty si to určitě pořiď budeš to potřebovat a dík konečně mi tro někdy napsal že mi to sluší,celou dobu to tady naznačuju a nic 😀 😀 😀

........
se tam za zdí narodil Filípek a chlap je tam nechal ty 2 hod.samotný....letěl slavit do hospody!bylo zrovna nějaký mistrovství světa v hokeji .....to není náš FILÍPEK
😀 😀 😀

cecil
29. dub 2008

No to by mě Zdenčo nenapadlo...v roce 2002??? 😕 😀 😀 😀

Lindi díky za odkazy...

Jo a Zdeni, moc vám to na výletě sluší.... i Tobě!!! 😵 😀 ...

teď utírám Emuše sopel a vzpomněla jsem si, že se jí už 2x...slovy dvakrát...podařilo smrknout do kapesníku! 😀

Jo a ještě...bych zapomněla...Peti, ty brýle ti mooooooc sluší! 😉

Jdeme ven, tata spí....

dali
29. dub 2008

Evčo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale díky

micinka22
29. dub 2008

Zlatko no my jsme taky zvany ..od Sylvi ..tak jdeme...koste taky vyrobime nejak ..a kostymek nevim mame akorat cernby teplaky 😀 😀

micinka22
29. dub 2008

jo a Emca je teda malinka ..no vsak nam dr rikala ze mame miry rocniho ditete 😀 😀 😀 😀 co nadelame .)))
dneska dostala mrkvu s bramborekm,..no u toho jidla dycky kouka vsude mozne..nejradsi doblba ...nechapu 😀 😀 nebo zkouma zidlicku...ale jidlo nezajem..jako sni to jako.."mamo kdyz to chces tak to snim.."

konoupek
29. dub 2008

Kurňa ženský vy ste toho zase naplkaly za toho půl dne 😀 .
Lindi věcičky moc hezký a já ,když sháněla něco na mě tehdy,tak samo nikde nic 😝 .Tata chce taky pořídit krosničku,ale nevím,jestli jí užijeme,aby se nám vyplatila.No uvidíme.
Zlatu my už máme pro Beruš taky dárek 😉 ,ale nevím,jestli se jí to bude líbit 😕 .
A jsem zvědavá,jaký máry bude bude mít Denuš příští týden na roční prohlídce,ale myslím,že hooooodně podobný,jako Emilka 😉
A o zadnicích rači nemluvte bo ta má je hrozná 🙄

konoupek
29. dub 2008

máry=míry 😝

janica..
autor
29. dub 2008

Zdeni tak to je Viky borka, to teď těch 6 kiláků nedám ani já, je to marast sedět po dvouch letech na kole 😒 A když jste taky takový cyklisti, tak si budem muset dát někde zvuka ne? 😎
Na stránkách nesmíte chybět 😉

J8 jsem teda nikdy na čarodějkách nebyla, tak mám asi co napravovat, když to tu tak chválíte 😒

janica..
autor
29. dub 2008

zvuka-zcuka 😝 😅

janica..
autor
29. dub 2008

Ivi a co dorazíte zítra? doufám že nebude pršet 😒

dali
29. dub 2008

Jani tak doraz do Mezic jako čarodějka budeš dobrá,zcuka dáme klidně někde 🙂

bazalka
29. dub 2008

Ahoj holky!!!
Lindi, my mame pujcenou tu chicco a je fajn 🙂. Ta halenka je moooc pekna ... budes koca, teda ty jsi furt 😅
Evko, to bych potrebovala, aby Martas smrkal.
Jani, zitra nevim nevim ... dam vedet rano, ju? Vy tam budete po desate?
Holky, tak mame taky za sebou rocni prohlidku ... 9860g a 83cm ... mudra byla spokojena, jen nam potvrdila, ze je Martas asi alergik ☹ ... ta ryma, ktere se nemuzem zbavit je asi z toho, mame desne cerveny pod nosem, porad ty fleky na vickach ... jdem pristi tyden na krev, tak uvidime, co z toho vyleze. Tak mame Fenistil a masticku na ty oci, ale s kortikoidama 😢 ... zatim to hrotit nebudu, az kdyby se to porad nelepsilo
Zdeni, jdu kuknout na fotecky 😉

bazalka
29. dub 2008

Jeee, Zdeni, parada!!!
Jo a holky, poprve jsme dnes byli na hristi ... Martas byl nadsen, hodim fotecky

bazalka
29. dub 2008

Holky, dobrou ... mizim. Snad bude Martasek v noci v poho, mel vecer 38 teplotu ... doufam, ze to bylo z dnesni posledni hexavakciny 😒 a ze to nebude nejaka choroba.

janica..
autor
30. dub 2008

Ivi tak hřiště padá nemá to cenu v takovým počasí 😠

Zdeni říkáš, že čarodějka bych byla dobrá, jako jak to myslíš, jako i bez převleku, no jak chceš, už o zcuka na kole nemám zájem ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
30. dub 2008

Jo jinak dobrá ránko přeju 😎

Banánku jsem tě předběhla, sory 😅

janica..
autor
30. dub 2008

Ivi pěkný fotečka a máte pěkný hřiště, to je to jak máte za barákem?

bazalka
30. dub 2008

Dobre ranko ..
Tak u nas stale teplota, ale dobra nalada 😉
Jani, jojo, kousinek od baraku ... vsak dorazte, jak bude hezky, je to tam fajn
Holky, zdarec, jdem jeste k dr zanyst moc, na to jsme vcera zapomneli ... snad nezmoknem

micinka22
30. dub 2008

Cau vespolek..tak u nas hnus,nevim jak dopadnou carodejky..snad se to vybere..nevim jestli se mam delat s maskou kdyz nikam nepudem://
Ivi hriste mate pekny ta houpacka je super