Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
30. čer 2008

No Ivco, tak to my bysme asi taky meli brzo jit, z me strany jsou obryleni vsichni a ja mam taky sklony k silhani, jako mala jsem nosila okluzor.

linn
30. čer 2008

No jeste ze koule na petanque se snad 😅 nedaji rozbit 😀

bazalka
30. čer 2008

V aute je clovek aspon trochu chranej, ale na te motorce vubec a kdyz uz si naryje, tak skoro vzdycky poradne a to ze umre hned, to je asi lepsi, nez aby z nej byl nadosmrti chudak ☹

bazalka
30. čer 2008

Lindi, o okluzoru mi nemluv 😝
No, ty se snad rozbit nedaj 😀 😀 😀

janica..
autor
30. čer 2008

Kurnik vy tu vykecáváte 😝

Tak jak jsem včera Damiánka pomlouvala, tak je zas opět nejzlatější dítě, jsem se s ním celý dopo nachlámala 😀 😝

Zdeni nezávidím, no jak píše Ivka, jseš nejblíž...

Lindi tak to nas.re 😒

Ivi škoda 😔 tak třeba tu další středu 😉

linn
30. čer 2008

No mym nervum uplne staci, ze Marta denne najede 70km autem.

bazalka
30. čer 2008

Jani,snad dalsi jo 🙂
My bychom to moooozna stihli i tudle st, ale k dr nechci tahat veci na plavko a navic by to Martas s tim spanim nedal, pokud budem cely dop cekat v cekarne nez zahrmi 😖

linn
30. čer 2008

Pojedem do mesta (chapejte do Unicova 😀 ), tak se jdu nachystat, tak zatim paaaaa

bazalka
30. čer 2008

Vilas ma nastesti do prace asi 8 km, tak je to poho, ale i to neni zaruka ... muzes jet sebeopatrneji a najde se nejakej blb ... ☹

bazalka
30. čer 2008

Ahoj, Lindi a uzijte si to ve meste 😀

dali
30. čer 2008

Lindi stránky super,manža tam má moc pěkný fotečky i ostatní jsem zhlédla sice ne všechny,chce to víc času,ale nejlepší fotka byla z prdele noha 😀 😀 😀

No ve městě si to užijte 😀

Já taky motorky nějak nemusím,dřív mě to bralo....teď už mám strach,Pavlův sen je motorka a já se tak bojím že jednou na ní našetří a něco se mu stane,jsem asi hnusná,ale podporuju ho v jiných koníčkách,tohle fakt neee

cecil
30. čer 2008

tady v Přemyslovicích nedávno zemřel chlap na motorce, 42 let, otec tří dětí...no comment

prool
30. čer 2008

ahojky holky,
posledni stranu jsem nejak preskocila 🙂
Lindi budu to opet opakovat, ale fotky super 😀 😀 adresu poslu budem radi - super super
Evco - tak to jsem rada, ze Ti nebylo po te zelenince spatne, ale naopak 😉

Peti ve ctvrtek s tim pocitam, napis v kolik muzu dorazit 😀
Byla jsem na otocku v Praze a sest hodin ve vlaku - brrr ☹
zatim pa

linn
30. čer 2008

Ivco, diky za odkaz 🙂

zlatka
30. čer 2008

teda, vy vykecáváte, to je hrozný, jako byste se měsíc neviděly!!!!

Lindi, kolik stál ten váš foťák? Takže když si koupím takovej drahej foťák, tak budu na všech fotkách pěkná, jo? To stojí za zvážení.... 😀 😀
JInak o té holčičce jsem taky slyšela v rádiu, měla snad 18měsíců. je to strašný, teď jsou ty děcka v nejsrizikovějším věku mi přijde, jsou zvědaví, ale ještě nerozumný...Zarazilo mě, jak říkali, že maminka se psychicky zhroutila, tak ji nemůže vyslechnout policie a prý bude obviněná za ublížení na zdraví s následkem smrti. Chuděra.My budeme mít ty okan taky dost nízko, tak to budu muset nějak vyřešit. Ty pojistky do oken fungují jak?

Dali, no snad jde jen o dobu přechodnou, než s z toho mamka zase vyhrabe. Já mám něco podobnýho u babi, čeká nás každej den a když jdu někam jinam a nestavím se třeba dva dny, tak už je to hrůza a taky to řeším hodně v sobě, že bych tam jako měla jít....ale má-li přema volno, tak chceme být spolu jen my tři-no, jak píšeš ty. chápu to. A myslím, že jsi hodná dcera... 😀

Motorky taky NEE!!!!Přema se se mnou rozjel na fichtlu tak čtyřicítkou a už jsem řvala. A taky mi spálil výfukem nohu-obrátil tu mašinu (teda fichtla) na moji tlapičku, mám tam jizvu dofčil...jenom stihl říct : "Už zase?" si tak zančkoval každou frajerku, já už ale byla ta poslední..

bananek
1. črc 2008

Ahoj holky mám tento týden dost nabytý program tak vás trochu zanedbávám tchýňa bude mít 60 a tak něco peču teď do toho malá a mladýho balím na tábor tak se stoho nemůžu vymotatale dnes jsem si přivstala vyžehlila a mrkla a dočetla jste moc ukecaný tak jsem něco jen letmo přeletěla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dali stoho si nic nedělej já to mám věčně na talíři že jestly nevím kde naši bydlí táta je po těžké operaci mamka chodí o dvou holích a já bohužel jak píšeš nemám čas děcka,zahrada táta věčně v čoudu a když je konečně doma tak chceme být všichni spolu a nebo se řeší nákupy a zase je celý den včoudu a naši se diví já toho času taky nemám a pokud člověk bydlí v baráku ze zahradou tak se má co otáčet naštěstí naši bydlí na bytovce a je tam snimi brácha tak alespoň může dohlídnout trochu ale taky je věčně v práci ale já si myslím že jinak tě mají mooooc rádi jen na tátu toho je moc víš a nemuže se stím vyrovnat a tak hází vynu né přímo ale na ty kolem já to znám manželova maminka to měla naopak a děda byl hroznej no nebudu to raději ani rozebírat je to nadlouho 😀 😀 😀 😀 No ta maminka si určitě prožívá teť sví ale tak malé děti nechat při otevřeném okně no nevím já mám všude alespoň pojistky a jsem spokojená zaprvé se dá stím jen větrat jako ventylačka za druhé nebouchají když je pruván a pokud jsou v dobré víšce tak si je dítě neotevře tak že jsou moooc dobré 🙂 🙂 🙂 🙂 Cecil já bych mohla příští týden dojet pokud tedy může i Entik a pokud ty jsi doma tak mi pisni a ty ENTIKU taky jestly ti to pasuje 😀 😀 😀

zlatka
1. črc 2008

Banani a jak ty pojistky vypadají?

entik
1. črc 2008

ahojky,
myslim, ze se zvedne odbyt pojistek do oken, taky jsem o nich hned zacla uvazovat, kdyz jsem o tom vypadnuti cetla na netu. Chudak maminka, je mi ji fakt lito, staci chvilka a je to. Ta si to do smrti neodpusti... Zatim teda mame okna vysoko, ale matej roste kosmickou rychlosti...

cecil, Bananku, a ktery den? utery nemuzem, to plavem.

Oli, treba v devet? deset? uz mas o tech plinkach nejakou predstavu? Jo, Evi, ty fleesacky uz mi parkrat provlhly, kdyz jsem mateje nechala dlouho neprevlecenyho, tak mel vlhky bodycko, ale spis me to jen upozornilo, ze bych ho mela fakt uz prebalit. 😉 takze jsem s nima stale spokojena. hlavne jsou mekkoucky a neskrabou!

Dali, takovy zraneni, to je fakt napor na psychiku, nejen pro nemocneho, ale i pro okoli. Takze verim, ze to ted nemate nikdo lehke. Tak hodne sil, at to zvladnete bez uhony!!

entik
1. črc 2008

Zlatko, objevila jsem diskuzi na batolatech o znakovani a tu, vidim, ze uz jsi prispela 🙂

cecil
1. črc 2008

Zlatko, ty pojistky je myslím víc typů. Banánek má asi jako řetízek ve dveřích. A ségra měla na silném pérku takovou záskočku (nebo zástrčku) a tu jsi musela jednou rukou odstrčit (šlo to fakt hodně těžko) a druhou rukou zároveň otevírat okno...jinak jsi ho neotevřela. Asi osobně bys to pochopila líp 😅 , no.

Holky výletńačky, zítra a pozítří bude Petr doma, ale já myslím že ho na nic moc nepotřebujeme, mohly byste klidně přijet i až nebude doma. Zjistím ty autobusy. Akorát tenhle týden má být hicna. No ale asi zase leoppší než kdyby pršelo,že?

Ještě pisnu, dnes jsme vychrapovali, jupííííí....nestíhám. 🙂

banánku, teď se z toho nemůežš vymotat, ale počkej potom ten klid ....kluk na táboře 😀

cecil
1. črc 2008

aha, to čtu až tď, ež příští týden.....tak to je myslím jedno kterej den, budeme doma. Doktora žádnýho nemáme.

micinka22
1. črc 2008

Ahoj maminy,
fotky z Akce krásny 🙂))přiste se snad přidáme 🙂)
Lilca si predvcerem stoupla o manžu a vcera sedla s lezeni na kolinkach..hybe se cimdal vic..dneska ze sedu na bricho a sup valela sudy..no musim si asi zacit zvykat ze uz jen tak sedet na miste nebude .-)))

Peti Lilča když ji ukažu znak pro pití tak už otvírá pusinu a hledá hrnek očima 😀 😀 😀 😀

ted musim dozehlit a odpo budou hlidat tchanovci a jdeme s manzou do kina 🙂)) na Narnii .)

linn
1. črc 2008

Ahoj holky, Samous chrapre, tak mam zase chviku 🙂
Zlatu, necelych 50, ale jenom to telo, ne objektivy 😒 ale ze bych teda ja byla na vsech fotkach krasna, to teda nejsem ono to mozna ucinkuje jen na deti 😀 😀 😀 ale slusnej se da urco i do tech 20.
Mici, byli jsme na prvnim dilu Narnie, tak napis, jak se vam to libilo, me ten prvni moc neoslnil, to uz se mi vic libil ten Zlaty kompas.
Samous zatim znakuje to jidlo 😀 jak jinak 😅 dela stejnej znak i pro piti a obcas zablesk neceho jineho.
A nocnik se rozhodl totalne bojkotovat 😠 ani sednout na nej ted nechce 😠 😠 😠

konoupek
1. črc 2008

Lindi u nás Denuš a nočník taky nejde dohromady.Vydrží tam tak 10sekund a slízá.Nejraději do něj cpe plyšovou opici,,vozí jí jako po zemi a dělá u toho brrrrrrr jakože auto.Ona si totiž myslí,že všechno jezdí 😀 😀 😀

dali
1. črc 2008

Ahoj holky

tak dnes jsem splnila návštěvu u našich a snad na dva dny zase dobrý 😀 😀 😀 ,nakonec jsem se tam potkala i s tchýňkou tak jsem zjistila jaký mám normální rodiče podle ní,jen mi trošku něco vyčítají,ale ona je fakt megera 😠 😀 .Začala totiž hrozně řešit tu maminu s tou malou holčičkou a hned by jí zavírala atd. no kecy neskutečný a ještě nezapoměla uhodit poznámku,abych na děcka dávala větší pozor 😖 ..no a já a naši jsme se na sebe podívaly,ale já držka to tak nenechala,samo že jsem jí řekla že kdybych stála děckám za prdelkou tak jako ona jednou za týden u nás 10min.,já celej den tak její synáček by musel chodit papkat k ní,tak sklapla a nic neřekla 😠 😠 😠

Tak jsem chtěla vyčistit našim žaludek a nakonec to schytala ona.

Jinak jsme stávaly v 7h,aby jsme to všechno stihly 😝

linn
1. črc 2008

Ale kdyz si predstavim, jak uz mu to slo, tak me to .... , ale zase vidim, ze na tom jsme podobne, ale co, maji jeste cas 😎
Aspon ho Deniska ted nejak vyuzije 😉

linn
1. črc 2008

Zdeni, aspon sis ulevila 😉

konoupek
1. črc 2008

No vidíš Zdeni,není to s tebou tak špatný 😀 😀 😀 .
Já taky myslím,že mají dost času,jednou se to stejně naučí do 15-ti v plínkách snad nebudou 😀 😀 😀
Holky používáte při čištění zoubků už pastu,nebo jen vodou?my zatím jen vodu,ale jen tak orientačně,jestli se třeba pro takový prcky pasta už může bo denuš by jí 100% jedla 😉

linn
1. črc 2008

Jani, jen vodu, doporucil mi to zubar, kdybys chtela prece jen pastu, tak urco nejakou detskou, treba Lacalut nebo Weleda dela zubni gel pro mimca.

konoupek
1. črc 2008

Lindi já jen tak ze zvědavosti bo v některým tom tématu sem tu četla,že maminy čistí pastou.A já zase četla,pokud to dítko neumí vyplyvnout,tak by se "nemělo".Jasně je to každýho věc,ale taky se k tomu ještě nebudeme chystat teda.