Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
12. srp 2008

Kde máš jani zase špiony??? 😀

dali
12. srp 2008

hele Zlatuš a smrtka je tvůj choť???já jen že si tak píšete mezi sebou 😀 😀 😀 to je sranda,no já vám to taky moc přeju 😉 ,halvně víš proč 😀 😀 😀

janica..
autor
12. srp 2008

Zdeni😀😀 no známý bydlijou na Peťovýma rodičema, tak se jich ptám jestli malej byl hodnej, jako panelák tam jde slyšet všechno, takže mám jistotu 😀 😀 😀 že nekecaj

bazalka
12. srp 2008

Janica ... vsude 😀
Jani, potkala jsem Martu s Robem ... Marta ma 7kg dole 😕 ... koca jak hrom!!! A jsou prestehovani. Pry mela nervy s bytem, tak zhubla.

janica..
autor
12. srp 2008

A co bude Marťa chodit ještě na plavčo?

zlatka
12. srp 2008

Jo, Veru-ty jsi nová oběť- pošli nám hlas: Díííky(když jsem ti napsala ,jak jsi hezká 😀 😀 😀 )
http://n-joy.cz/kategorie/adrenalin/video/hcgra...

No, my to nehrotíme, uvidíme, ale jak chceš jinak reagovat na debilky. Je jasný, že kdo tam nebyl, tak to nepochopí.Taky si neumím představit, jaký to je, když se skáče padákem, pokud jsem si to neprožila, stejně tak je to i sporodem...To by bylo adrenalinový vídejko!!!! 😀 😀

bazalka
12. srp 2008

tak jsem Linde pisla 😉

bazalka
12. srp 2008

Rikala ze jo

janica..
autor
12. srp 2008

Jako to Zlatuš vůbec neřeš, to je fakt jen závist, jako pak připomeň tak tři dny před koncem, pokusím se pak sehnat ještě pár hlasů 😉

zlatka
12. srp 2008

Jéééé, to se někdo má!!!!Myslím tu marťu a lastně i toho Roba.

zlatka
12. srp 2008

že co jo, že rodí?

janica..
autor
12. srp 2008

Hmm asi ji zkusím písnout kdy bude chodit, ať tam nechodím samotinká 😅

zlatka
12. srp 2008

No, jani, to bys byla zlatá, končí to 10.září, tak před koncem to bude další lavina. JJ, smrtka, to můj choť, ten login vyjadřuje jeho pozitivní pohled na svět a postoj k životu 😀 😀 My se tam doplňujeme, je v práci, tak si píšeme! 😀 😀 😀 No, on je taková moje prďolka moja a zamrzí ho, když ho tam někdo napadá, že podvádí a tak, tak ho musím podržet, ne?

bazalka
12. srp 2008

Nene, ze bude chodit Martina na plavco 😀
Jani, tak vy taky budete chodit???

bazalka
12. srp 2008

Jani, Petan ma odpo, ze muzes vykecavat 😀 ?

zlatka
12. srp 2008

J8 bych chodila taky v týdnu kolem té 11 je to ptimální, ale ještě nevím, ketrej den by byl volnek, tak si to nemůžu naplánovat.

zlatka
12. srp 2008

jj, má, to vím zase já!

bazalka
12. srp 2008

Ja to mam zarizeny ... Vilas prave dozehlil 😀. Ja vyzehlila nase veci a on pidiveci a plinky 😉

dali
12. srp 2008

No Zlatuš a ty vlasně nemáš porod na videu že???že by jste to tam daly,to by byl fakt adernalin,no mě sjíždění vody připadá dost dobrej adrenalin,fakt jsem to žrala až do konce a asi fakt lepší jako ty jiný,nebudu nikoho urážet,ale myslím že vedet právem 😉

bazalka
12. srp 2008

Dalsi spion 😀

janica..
autor
12. srp 2008

JJ Ivi asi jo, malej je z vody hotovej, jak vidí bazén, tak se třepe, to mu nemůžu udělat, aby jsme nepokračovali 😅
Jojo má odpo 😠

Zlatuš tak má být, jseš správná¨manželka 😉

bazalka
12. srp 2008

No, jeste to zvazim ... mozna se taky pridame. martas vodu miluje, ale mam pocit, ze to patapeni asi uz zapomnel ... teda ja to v Belkovicich na koupaku nezkousela 😅

dali
12. srp 2008

No Ivčo tak máš to opravdu dobře zařízený,já to teď doma nadhodila a jen tak mimochodem 😀 (trošku jsme se dnes krkly,taky dobrej adrenalin 😀 a tak se jen ušklíbl),ale neboj nebude za to Vilase nenávidět,jen mu nemusím pořád říkat jak je skvělej 😀

Zlatuš jen ho podporuj 😉

janica..
autor
12. srp 2008

Přidejte se, sím sím 😵 😵 😵

bazalka
12. srp 2008

Jani, popremyslim 😉
Zdeni 😀

prool
12. srp 2008

zdarec baby,
Veru ahoj🙂 urco nekam vyrazime - my se taky pristehovali a bydlime na Belidlach 🙂
Jinak Ivi, nabidku pracovat jsem tento tyden mela taky, ale u nas byla smetena hned ze stolu, protoze Vasika nema kdo hlidat ☹ Takze jsem se nemela ani cas vice nad tim zamyslet. Ale uprime receno, potrebovala bych trosku zmenu.
Co ta Linda? Jsem nejak nechapajici 😎 Myslenky mi litaj vsude mozne, no tak jdu vytrit tu kuchyn 😎

dali
12. srp 2008

Tak holčiny dobrou,já jsem hotová,jde čučet na pohádku do ložnice a táta mě prý bude místo žehlení(protože už mám vyžehleno)hladit na zádech 😀 😀 😀

mili3
12. srp 2008

Ahojte holky, tak se taky hlasim po dlouhe dobe. Hodne ted jezdime a Matysek v noci zarli na tatu, ktery zacal s nama spavat. Tak byvam docela zbita 😒 Ale dnes jsem se zase odreagovala na tech brisnich tancich.
Zlati, kdy pujdes se mnou 😉
Ivi, chtela jsem se s tebou domluvit, ze mam pro tebe od Linn ty dozy z masa, mam krabicku i pro Oli. Co delate ve ctvrtek dopo? 🙂

zlatka
12. srp 2008

Hmm, Vilas dobrej, že sito u tebe tak žehlí. To Přemík včera vynesl plasty, umyl nádobí a udělal šopák- taky jse nechápala. 🙂

mili3
12. srp 2008

Jo a zdravim Veru 🙂