Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
21. srp 2008

ivus jsem to zazdila sorac, zitra urco pisnu co a jak

janica..
autor
21. srp 2008

😀 😀 Zlatus se chlamem s Petrasem jak swina,jsem tam nebyla,ale zive si te predstavuju.a co Berus,se ji tam libilo ne?

zlatka
21. srp 2008

no, lekla se, šla trochu pod vodu, tak trochu pomrčkávala(no s šlupkou od elektroohradníku se to nedá srovnat-to řvala jak tur), když jsme ji vytáhla a pak klepala kosu, ale když jsem ji dovezla domů, tak jen ukazovala vodu, smála se a říkala kopi, kopi(jako koupi, koupi). jsem to chtěla zatajit před přemou, ale pak jsem se práskla, stejně by mu to řekl brácha.Ale čéče, v náručí dítě, v druhé ruce krmení a to se ani nenamočilo, nechápu, jak jsem to zvládla. Tý wole, kdyby mi někdo řekl, skoč tam za kilo, tak bych ho poslala někam. Jsem holt smolař v tyhle dny, asi nebudu vůbec vylízat, ať to dítě nepřizabiju.

konoupek
22. srp 2008

Ahoj hoky,
tak se taky hlásíme,že jsme dorazili,ale brala bych to na dýl.Denuš nám tam v noci hůř spala,častěji se budlia a ráno jsme nejednou měli budíček i v pět hodin 😝 ,takže o nějakým delším spánku a vychrupování nemohla být řeč 🙄 🙂 .Zlatu ty si teda pozorná,když si všímáš,že nám i visí prádlo na šnůře 😀 a tomu tvýmu rybníčkovýmu dobrodružství jsem se taky pěkně smála 😀 .Lindi upřímnou soustrast je to hrozný...já už taky nemám ani babi a ni dědu a kolikrát mě to dosti mrzí 😔 .Ale se Sebíkem přijde radost a myšlenky budou zase trošku někde jinde 😉 .Jsem jako pořád čekala,že napíšeš a ty nic 😀 .Tak ale už by to mělo být opravdu za dveřma...počítám zítra rodíš jo 😉 😀
Se nějak pořád nemůzu zadaptovat,kurna tady zase bude nuda 😝 .
tak já jdu hodit další várku do pračky,at mi to ubývá a pak to žehlení blááááá 🙄 .
Jinak já teda taky brala Denuš 6x tepláky a nevím kolik triček 😀 .Si říkám pro jistotu,pže je čunče,ale tak kupodivu půlku věcí jsme nevyužili 😕 🙂 .Ivi,ale auto to uveze to máš pravdu,takže žádná křeč 😉
Jo zajeli jsem se podívat i do Ostravy do zoo a tam je to teda tak krásný 😵 ,kde se hrabe Kopeček...

prool
22. srp 2008

ahoj holky,
teda Zlatus, dost dobry 🙂 hlavne, ze to Berus vzala sportovne 🙂
Lindi, tak to uz je za chvilku, tak se drz.
V zari se domluvime na Bulhara - uz se tesim.
zdar zdar

janica..
autor
22. srp 2008

Dobrej večír,

dnes jsme byli na kárách v Hlubočkách a super, malej si tam pohrál, maj tam pěkný prolízačky a my s tatinem jsme se vyřádili 😅 teď se prďole koupe a já za chvilku razím s kámoškou na pívko, no pohodička 😎

přeji krásnej víkend zatím čus

bazalka
22. srp 2008

Jani, tak ty mase teda vegac 😎!!! Co ta bunda?

janica..
autor
22. srp 2008

Jéjej jsem ti zapomněla napsat, že je úplně stejně velká, což je naprd 😒 já nevím jak bude Damiánkovi v zimě, takže nechci riskovat, abych měla dvě stejně velký bundy 😝

bazalka
22. srp 2008

Jasny, tak ja ji hodim asi sem do bazarku ... teda po dovce

entik
22. srp 2008

ahoj holky, zitra mame velkou oslavu, pred chvili jsme nainstalovali akvarko do obyvaku, rybky uz vesele plavou 😵 , jeste pecu dort, protoze dopoledne jdem k nasim na zahradu, a pak odpo uz prijdou hosti, k nam domu.
Bulhara neznam, rada poznam.
😀 😀 Berca v rybniku 😀 😀
Jani, a jak bylo na dovce, krome nespani.
My se chystame na dovcu v zari od 11 do 21.9., tak tam zadny sraz neplanujte!!

linn
23. srp 2008

Ahojky, tak my ted mame posledni vikend ve trech, je to takovej zajimavej pocit 😲
uzijte si vikendu, jeste v nedeli nakouknu

janica..
autor
23. srp 2008

Lindi užívej, teď to budeš mít krušný 😝

konoupek
23. srp 2008

peti na dovče bylo super,pže jsem nemusela vymýšlet co uvařím a na sporák jsem ani nesáhla 😎 😎 ...za to ted jsem zpět v realitě a je to opruz 😝 ,vaření totiž u duše nenávidím 😠 .A i když jsem se zase tak moc nevyspala,tak přes den nám s malou pomáhali i naši...byli tam s náma...takže pohodáááá 😎

prool
23. srp 2008

ahoj baby,
Peti, krasnou oslavu a at si to vsichni moc uzijete - teda vlastne uz uzili 😀
Lindi, uz se tesime na prcka 😀
Já chci taky dovču...Váša začíná být docela mamánek - taťku poslední dny vůbec nebere, hlavně co se týká spaní, tak pokud má někdo nějaký zkušenosti - sem s tím.
Nechal se vždy uspat od taťky a teď chce jen maminku ☹

janica..
autor
23. srp 2008

Jani jak vidím, tak jsme měli úplně stejnou dovču, taky ráno stávačka, ale přes den pohodička 😎

Oli mladej je taky maman, teď se to zase zlepšilo, že snese i Petráše 😅

entik
24. srp 2008

ahoj holky,
oslava super, jsme rikali s Pavlem, ze to bylo jak Vanoce. Matysek valil kukadla uplne na vse, kazdy darek zasl a dnes rano, kdyz vstal, tak hned vsechno musel zkontrolovat. a nejdriv se hnal k rybickam! no parada. Uz jsem vam hodila fotky 🙂 do staryho alba nejake jine, a do narozeninoveho albicka ze vcerejska.
My dnes vyrazime na vylet, do Novych Zamku, tak se mejte, ahoj

konoupek
24. srp 2008

Peti úplně to vidím 😵 ,taky se těším na vánoce,pže letos už si to prcci užijou 🙂 .A hl.že akvárko mělo úspěch to je pak člověku hned tak nějak líp na duši,když vidí,jak jsou prcci nadšený.Výlet si užijte 😉 .my chtěli dnes do toho Dinoparku,ale tatínek si vzpoměl,že jako dlouho neviděl formule 😠 ,tak budeme trčet doma 🙄 .Prej příští týden.

janica..
autor
24. srp 2008

DObré ránko,

Peti tak jsem zkoukla fotečky, no super 😎 užijte si výletek, my asi dnes odpo sjedem někam na kole, jestli bude dobrý počasíčko

janica..
autor
24. srp 2008

Jako děvčata co to je za docházku, hmm 😠 😠

konoupek
24. srp 2008

Jani taky právě koukám,že jako nikde nikdo 😕 .Já se byla projet na kole a proti tomu větru teda kurna pěkná makačka 😝

janica..
autor
24. srp 2008

NO myslím, že kolo dnes neklapne, kurnik takový počasí nemám ráda, buď ať prší a nebo ať svítí sluníčko 😝

linn
24. srp 2008

Cauky, tak jsem se prisla na par dni rozloucit, poslu sms a Marta vam sem hodi fotecky, drzte pesti 😅

konoupek
24. srp 2008

Lindi budem na tebe myslet,hl.at je to rychlý a co nejvíc v pohodě.To je mazec,jak to rychle uteklo a prdolka už bude na světe.Chlapi at pomáhaj a ty si to užívej 😵

dali
24. srp 2008

Ahoj

Lindi tak budem na tebe myslet........a držet pěsti..........začneme hned v 5h ráno to tatin vstává 😉
Hlavně ať je to rychlý,lehký a jste oba v pořádku 😉

Jani tak počasí bylo opravdu divný,na kole můžete dorazit klidně i k nám 😀 😀 je to kousek 😉

docházka stojí opravdu az H.....,ale my byly dnes u našich na oslavách a jinak nějak není času ☹

dali
24. srp 2008

Filda se dnes naučil nové slovo a pořád to opakoval...."nende to" 😀 😀 😀

entik
24. srp 2008

Lindi!! drzime palce a moc na tebe myslime!! 😵

Zdeni, 😀 😀 nende to, hihi.

Vylet dnes byl fajn, nasli jsme 4 kešky, zasli na obidek, pohodka. Provozujete tu nekdo Geocaching??

micinka22
24. srp 2008

Dobrý večer,
jdu juknou co Linn 🙂) Držím pěsti at je malej rychle venku a jste v pohodě .-)) už se těším na mimi ...nebudeme nejmladší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Peti oslava se Vám povedla krááásnyy 🙂)) ja bych taky chtěla rybičky...možná dostane tátá pod stromeček .)) Pšššt .-))))Matej je fakt nadšenej z tech rybek..je to vidět i na fotkách 🙂))

Holky lezeme,vstavame furt..je to mazec..ted vylezla uz i na schody takze zhanime zabranu .))

janica..
autor
24. srp 2008

Peti co to je Geocaching?? 😒

Lindi bude na tebe moc myslet, tý jo fakt to je mazec jak to uteklo 😕

NO kolo se nekonalo, tak jsme aspoň sjeli k prabábinkám, jsme tam dlouho nebyli, tak aspoň tak no 😝

entik
24. srp 2008

geocaching je hledání keší pomocí GPS navigace. Jsou to takove schranky, schovane na ruznych mistech po celem svete a ty si je najdes na netu, zadas souradnice a pak vyrazis od prirody a hledas🙂

entik
24. srp 2008

dobrou 🙂 Lindi, mne se to rozjelo presne pred rokem, v jednu v noci me to vzbudilo 😎