Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
27. srp 2008

Ták mladej chrupká, no balada lahoda 😀 😀

jakoubka
27. srp 2008

Jakoubek ještě ne.ale dávám mu do 8 jde.možná v pátek už bude vozidlo.asi si dám vínko 😀

bananek
27. srp 2008

Tak ahojte večer teda tolik náhod Marti moje malá se narodila 31.7.jen oden dřív než vy dobrý co?

jakoubka
27. srp 2008

to je fakt náhod najednou.Rodila jsi v Olomouci?Jestli jo,tak jsme se museli videt na chodbě.malej se měl taky narodit 31.7.31.7.dopoledne mi ho začali vyvolávat,ale nechtělo se mu 😀

janica..
autor
27. srp 2008

Marti hoď si foto ne?

bananek
27. srp 2008

Jo rodila jsem v Olomouci tak to jsme se musely opravdu vydět já rodila dříve než jsem měla termín ten byl až 5.8. ale jako druhorodička i když mě braly jako prvorodičku prý po tolika letech dobrý že to bylo dřív 😀 😀

linn
27. srp 2008

Nazdárek holky tak jsem se konečně dostal k PC a přidal Vám fotky Sebastianka do fotoalba tak se můžete kouknout. Jinak váha 4,450 kg 😉 50 cm. Porod docela vpořádku akorát máme žloutenku. ☹ Mamka se Vám snad ozve v pátek jestli jí pustí.
Martin

jakoubka
27. srp 2008

to jsme museli být snad někde i vedle sebe na porodních boxech.termín jsem měla 2.8,ale kvůli krevnímu tlaku mě vzali dřív,abych nepřenášela.

janica..
autor
27. srp 2008

No konečně 😀 jé Sebík je pěknej buclák je krásnej 😵 😵 Moc pozdravuj Linduš 😎

jakoubka
27. srp 2008

taky jsem zhlédla a opravdu krásný bucláček 😅

micinka22
27. srp 2008

HA hurá jdu právě včas 🙂)) Je vidět že jsou to bráchové .-)) pěknej baculínek 🙂))Mamku zdravíme .-)

Holky ti psi to je desny..ja ani nevim kde ten rybnik je....asi nekde na druhe strane :/((

Jakoubku vitám 🙂 at se ti tu líbí .))

Lilajz se mi pokouší o sebevraždu..to je desny..objednavam tu ochranou helmu..uz ma boulu a sram na oboci a bouuli na hlave ..:/(( ona je na zemi a zvedne zadek a je na rukou a chodidlech..a ty ruky ji neunesou a spadne na cumacek: //(((

bananek
28. srp 2008

Martulo to asi jo a nehledě na tom že se zrovna rodilo víc holek než kluků tak si myslím že jsme se potkaly já byla na pokoji jak jsou ty stoly za rohem číslo fakt nevím jen vím že na pokoji jsme nebyly spolem to jsem tam měla jednu nádheru za kterou chodil manžel ráno a odcházel večer tak že jsem se těšila už domů manža za mnou chodil taky deně ale jen v náštěvní hodiny mám totiž 11letého syna tak se o něj staral .Ale já ve FN dělala tak jsem tam spíš měla holky však nahoť fota já si lidi pamatuji podle ksichtu tak si třeba spomenu 😀 😀 😀 😀 Jinak přeji všem pěkný den 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak na miminko jsem se taky dívala je to prostě nádherný no nic ještě se do něj zamiluji a budu chtít třetí ne nic kouknout a zavřít 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak Lin malej je frajer je opravdu vidět že jsou to brášci krása hlavně ať je zdravej a dělá vám jen a jen radost 🙂 🙂 🙂

dali
28. srp 2008

No Samík je nádhernej,.........taky mě to bere,ale fakt jen tak na pomazlení a vrátit 😝 Ti moji dva draci mi bohatě stačí 😀

jakoubka
28. srp 2008

ahojte,všem pěkný den.Marti,ja ležela hned na pokoji naproti ženských sester.možná,vím jakou nádheru myslíš,přijímali nás spolu a ten manžel s ní šel až přímo na záchod.Tak to už máš velkýho pomocníka.

bananek
28. srp 2008

no nevím kam jí až doprovázel ale na pokoj přišly myslím až ráno já sešitá až bůhví kam kusela jsem sedět na ledech ale deku jsem si v těch vedrech nemohla ani sundat a kojila jsem jak to šlo pořád otočená ke zdi já říkala sestřičce že jestly mě nepustí v pátek dom(malá měla žloutenku) tak podepíši reverz tak mi to vymlouvala no naštěstí mě pustili a konečně jsem si mohla udělat pohodlí jo a kromě své malé jsem pořád ještě čuměla na tu její protože když její manža odešel tak byla úplně pitomá a neschopná no doufám že to ta jejích malá přežila v pořátku až do dnešního dne hlavně že ona byla magistra a on nějakej programátor za tři dny jsme spolem promluvily maximálně 50slov no děs a já jsem tak strašně ukecaná a tam jsem to měla zatrest 😀 😀

jakoubka
28. srp 2008

tak to mě taky dali k nemluvné babě,takže jsem taky měla zábavu jak prase.nebyla ta tvá nádhera taková vyšší hubená blondyna?Kubík měl taky žloutenku.

linetka
28. srp 2008

Ahojky tak jsem taky koukla na mimčo 😉.je nádhernej a malinkatej 🙂 pro mě teda, nepřipadá mi cvalda.

Holky děcka mi spí,ale dá to zabrat obě uspat no není to jak s jedním. Tři bych asi nezvládala já si někdy připadám že nezvládám ani dvě 😅.

zlatka
28. srp 2008

ahojky babizny, hlásím návrat od rodičů a vítám posily.(Sebík , Marťa, Kuba) No, já jsem taky byla na pokoji s takovou nemluvnou knedlou, ta nemluvila ani na miminko a když ji kdosi donesl plyšáka pro malýho, tak jen prohlásila :takový pi----iny mi sem nosijou..."🙂, tak na tu jsem fakt neměla. 😖
JInak vše nej Matýskovi k narozkám a taky prvním krůčkům, tak si to, Peti užívej!!!!Je to super, ze začátku nic neuděláš...
Sebíkovi hodně zdravíčka, už se těším, až ho uvidím na živo.
Beruš usnula, tak jdu pohnout brvou, je to tu strašný, nikdo ke mně nechoďte na návštěvu, díky. 😀

dali
28. srp 2008

Linetko,ty je oba uspáváš?????
Já teda nikdy neuspávala ani jednoho a právě při poledním spaní zvládám vše co s nima jinak nejde,........teda Vikča už spávat nechodí asi půl roku,ona totiž vždycky usnula ve školce 13,50 a ve 14h je budí,tak si nějak odvykla chodit a vždycky si maluje nebo koká na tv,protože jinak jí nepouštíme až večer 😀 tak mám vždycyk přes poleden opravdu vegáč 😉

zlatka
28. srp 2008

já taky uspávám a teĎ SI TEDA UŽÍVÁM NOCI-BERU SE VZBUDÍ A MEČÍ, MOŽNÁ ZUBY, MOŽNÁ JEN JEJÍ ROZMAR, NO, ZATÍM TO ZVLÁDÁM BEZ ANTIDEPRESIV, TAK SE TO DÁ.

linetka
28. srp 2008

no dám je spát Vendy usne hned a Lukas je teď po nemoci tak jsem ho zahnala do postele a usne tak do půl hoďky.

dali
28. srp 2008

Aha,já myslela že s nima musíš s každým jít zvlášť a ležet s nima...to bys chudino neudělala nic..........já tayk říkám že je to mazec dvě a mít tři tak si to hodím 😀 😀 😀 ,ale Vikča teď zvládá Fífu na zahradě skoro každej den a já makám s manžou na zámkovce,vždycyk jen přiletí když mají hlad nebo žízeň nebo někde Filda upadne 😒

linetka
28. srp 2008

ale někdy neusne tak mám po náladě já totiž nemám vůbec čas pro sebe. Měla jsem ho večer ale tak týden je Vendy po osmé co hodina vzhůru tak k ní pořád lítám a včera jsem šla spát s ní protože v noci mám noční vzbudí se a nemůže znovu usnout ani u prsa ne☹
Doufám že to přestane až byde úplně zdravá

dali
28. srp 2008

Jo jak jsou nemoci tak je to na houby,to znám 😉

Zatím pa musím jít povytírat a umýt koupelnu...atd....atd.. 😀 😀

linetka
28. srp 2008

No to máš dobrý Viki je chůva já nechat Vendy s Lukinem tak by to byla katastrofa 😅
Už se i těším na příští týden už povalí do školky a já si konečně odpočinu.

linetka
28. srp 2008

pa já jdu taky něco dělat

bananek
28. srp 2008

Tož děvčata já musím malou uspat ale celkem mi to neva ona pojí pak se vyčurá a vykaká na nočníček a posadím si jí obkročmo na kolena a než dospívám ukolébavku tak chrochtá maximálně 10minut položím do postýlky a chrochtá tak maximálně hodinu a pak řádí až do sedmi pak se okoupe povečeří a v osum jdeme spát držím jí v postýlce za ruku do 10minut chrochtá tak to se dá vydržet a ona si připadá víc v bezpečí 😀 😀 😀 Jó byla to taková blon´datá vyzáblá děvčice teda břicho měla pěkný ale jinak byla zdechlá ale já mám asi na ty kr... štěstí když jsem byla z Toníčkem tak tam byla baba která měla dvojčata v inkubátoru a druhá které jí malá spala celou noc a byly nasraný že mladej řve a co jsem měla asi sním dělat asi ho zaškrtit tak jsem se celé tři dny nevyspala a chojinkala ho aby se nádhery vyspaly parádní kolektiv jsem měla na pokoji jen když jsem ležela se žlučníkem to jsme se tak nařechtaly že nás pokaždý seřvala sestřička řže nám popraskají stehy a budem tam dýl a to jsem měla na pokoji pocikanku a ta byla bombastická po operaci se cpala jen otevřela oči no prostě chlámec jak prase a druhá po operaci nohy a cigaretku si neodpustila tak hned druhý den jen jak jí to povolili tak už valila ven si zapálit no prostě byůla tam sranda 😀 😀

jakoubka
28. srp 2008

Zlatuš-my dvě jsme se už taky potkali,to když můj bývalý přítel u tvého švagra vyráběl ty stoly na mimigolf,ale to už je tak 9let.Pak jsme občas zašli k tvému manželovi do hospůdky na pivo .Jezdila jse tam ještě s jednou kamarádkou s Evčou žváčkovou.

janica..
autor
28. srp 2008

zdarec,

mám chviličku, malýho vzali Petrášovi rodiče ven, tak jsem rychle pouklidila a teď mám ještě minutku, tak mi to nedalo a zapla jsem PC 😅

Jé Zlatuš zdárec, si tu chyběla 😵 a ty LInet taky, choď častějc 😉

á už jsou tady mizím

janica..
autor
28. srp 2008

Tak mladej chrupká, se naučil, že mu přečtu pohádku a do pěti minutek spinká miláček, jsem si nechala od taty a od Peťových rodičů dovízt už i pohádky, mně nebaví furt číst dokola, i pro mně je to napínavý, jak pohádka dopadne 😀 😀 😝

Zlatuš jak bylo?