Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
29. srp 2008

Tak to já teda nee.Já jsem právě taková ta mrcha, co mu nenadává, nechá vyspat tak max.do poledne a pak po něm chce, aby se věnoval rodině, pořádám výlet nebo tak,sice trpí jako kůň, ale tím mu jako tak nějak chci podvědomě dokázat, že se zkrátka musí naučit chlastat s rozmyslem.Ale u nás je to opravdu výjimečně. Jo, kdyby to bylo každej týden, tak to bych asi viděla jinak.No, přijeho povolání si musí občas ten mozek prolít 😀 , by z toho zcvoknul.

zlatka
29. srp 2008

Já nemám ráda, když to z něj táhne🙂 ale taťka vyhodnotí situaci sám a když je ó ká, tak přijde spát za náma a když nee, tak jde do "kumbálu"

Dali, ty jsi teda pořád krááásně zamilovaná!!!!!

cecil
29. srp 2008

Holky, mám hádanku...proč mám každej druhej večer chuť na česnek s kečupem??? dlouhodobě 😅 😀 😀

Zlatko, když chci něco udělat, tak radši pc ani nezapínám 😝

janica..
autor
29. srp 2008

Ták fotečky vloženy

zlatka
29. srp 2008

však jsme vás nezapínala a prej:máš pohledávky, tak jsem byla zvědavá a vy na mě s buchtou. Však už mizím.

Hádanka nevím, na to jsem trotl.

jakoubka
29. srp 2008

vyber nějaky,ale samozřejmě,jen ty kde vypadám kráááááásně,Jakoubek vypadá na všech krásně,ale s matkou je to horšíí.jediná,kde to ještě jde,je ta ,kde jsem ještě těhu a jsem vyfocená s Damiánkem,když měl,tak dva měsíce.jo,a hrají na té zábavě Trifidi.

janica..
autor
29. srp 2008

Evi máš recht s PC, kruciš že ho Petráš donesl z práce, už jsem mohla mít pouklizeny 😝

Zlatuš škoda, ale v neděli maj Damiánke Petrášovi a jedou kamsik na výlet, tož nedorazíme 😒

janica..
autor
29. srp 2008

Marťas dobře jsem vybrala ne?

janica..
autor
29. srp 2008

Tý jo já taky musím končit a jít to douklízet, ale jak mně se nechce 😒

dali
29. srp 2008

holky a vy už nejste zamilovaný?????

Zlatuš,když se opije nebo neopije stává hned s náma a rodině se taky musí věnovat.........mě se líbila ta věta když se Pavel ptal jestli si dá Přéma pivko a ty jsi řekla ne...nech ho jeden odpočinout 😀 😀

Evčo tak na to nemám odpověď,ale já si zrovna dávám česnekovou pomazánku s rajčatama 😀 😀

janica..
autor
29. srp 2008

Evi i já ti otázku nezodpovím 😅

zlatka
29. srp 2008

Marťo, co kecáš, jsi u nás nikdy nebyla!!!!!!! 😀 😀 Fakt mám prázdno.A moc vám to sluší, kubula má krásný kukuč.A janica ta taky vypadá dobře, jinak by se tam nevložila, že??? 😀 😀

cecil
29. srp 2008

Marti, tak už nejsi iknognito a vypadáš všude hezky, neboj 🙂

Zlatuš, já jsem teda v tom případě taky takový mrcha, ketrá ho nechá laskavě vyspat do normálu, ale pak očekává sypání popela na hlavu a poslušnost alespoň dva dny bezmeznou..... 😀

dali
29. srp 2008

Jo fotečky krásný,jsi kočka Marti i Kubíček je moc pěknej kluk.......a taky Janička je kus 😀 ,hele vy znáte trifidy???kde hrají???

janica..
autor
29. srp 2008

NO jo tam vypadám výmečně dobře, protože jsem kojila o sto šest a žádný kilo navíc, né jak teď 😠

janica..
autor
29. srp 2008

trifidy vůbec nevím co to je za kapelu 😒

cecil
29. srp 2008

se omlouvám za překlepy, se mi to po sobě nechce číst...iknognito je samo inkognito 😀

zlatka
29. srp 2008

No, to byl právě po tahu a pak to ještě táhnul do rána v den té svatby.To víš, že jsem zamilovaná, móóóóoóóc, ymlsím, že po tolika letech vztahu úplně nadstandartně!

entik
29. srp 2008

😀 😀 😀 tady to dnes zije

zoufalky vcera supr, smala jsem se nahlas 😀

buchtu jsem jedla nedavno u kamosky, mnam dobrota

muj mily moc nepije, takze podobne zazitky nemam... a zamilovana jsem porad 😉 - Zdeni. I kdyz tento tyden mame nejake komunikacni problemy, chytame se za slovicka, kazdou blbost.. tak snad to zitra bude lepsi 😖

Nove fotky jsem zkoukla, Berca nadherna! Kubik má uzasne oci!

zlatka
29. srp 2008

triffidy taky znám, ale nebyla jsem zábavovej týpek, tak nevím, jak harjí. u nás hraje teď nějaká verona, či co, tři šampóni se mě ptali na cestu, dkyž vystoupili z vlaku.Jani, to je fakt, to jsi byla teda fest vycuclá, to jsme zvědavá, co mi přibyde, až přestanu kojit.

dali
29. srp 2008

Jo tak to jsem ráda že nejsem sama,co mám holky tady tak mi kolikrát připadá,že zamilovaná jsem jen já,taky jsme spolu dlouho 12let,tak si říkám že jsem dobrá 😀 😀 ...................ale nevím Zlatuš jak dlouho jste spolu vy??,ale přes 10let určitě že??

Jnai trifidi hrávají i u nás 😉

janica..
autor
29. srp 2008

Holky kecá se mi s vámi krásně, ale fakt jdu, to douklidit, ahojky, možná ještě kouknu 😉

dali
29. srp 2008

zLATUŠ OPĚT OTÁZKA NA TEBE(Do háje se mi to přeplo to to portské)..........vy jste s Přémou nechodily na zábavy??? a kam??na disco,to bych do tebe a do Přému už vůbec neřekla 😀

zlatka
29. srp 2008

no, už třináct let. ale já už fakt jdu makat.zdarec,zdravím peťullku.A ještě jsem zapomněla poklepat na rameňa denisce, že už ťapká sama. Venku se za chvilku otrká, beruš furt chodí jak slon z porcelánu, taky mi občas ťape po špičkách, nevím jako proč, ale vysvětlit si to nenechá.

cecil
29. srp 2008

Trifidi a Veruna....jo Veruna hrála Petrovi k tomu fiasku 😀 😀 , beztak za to můžou oni, za to jeho opití, říkal že se to nedalo poslouchat 😀 😀 😀

ale na zábavě jsem už nebyla tak dlouho, že ani nevím jak hrajou....

Zamilovaná nadstandartně....to je pěkný výraz, ano jsou takové chvilky, ale když mi přijde zřídka opitej, tak to zrovna zamilovaná nejsem 😅

peti, jo někdy je to jak bludnej kruh a ne a ne z něj ven, že??? Ale ono se to zlomí.

dali
29. srp 2008

No díky Zlatuš..........Denisce taky moc gratulujem a Peti taky ahoooj!!!!komunikativní problémy moc nemáme a když jo tak tu komunikaci zvýšíme a pak se vzduch vyčistí a je to ok 😀 😀 😀 jo některej občas pije,druhej často sedí u pc a třetíí.......atd.každej chlap je jinej a žááádnej dokonalej,ale to my taky ne...i když my na koníkovi 😀 😀 😀

cecil
29. srp 2008

jo, Denisce gratulace a Zlatuš...moc pěkný fotky....taky už končím, dobrou

dali
29. srp 2008

Tak teda dobrou ☹ 😢 ☹

zlatka
29. srp 2008

no, my jsme chodili tam, kde se hrálo, ale když už, tak na takový ty venkovní diskotéky na dědinách a to asi jenom, když jsme se oťukávali, on to přema moc nemusel-chtěl mít od lidí klid, za to já jsem chtěla noční život, protiklady se přitahujou...na triffidech jsme byli tak dvakrát a už si nevybavím, jak hráli.Mám krátkodobou paměť, holt.Přema je typickej zábavovej a já jsem spíš byla na tuc,tuc:Dr.Alban tenkrát frčel a naše písnička byla od rednexu Wish, you were here 😀 😀 -to je jak z filmu pro pamětníky. 😀

zlatka
29. srp 2008

Verona, ty veruno!