Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
7. lis 2008

Jo a jinak jsem nezhubla 😠 ani kilo 😢 😢 😢 potřebovala bych tak 7 😝

janica..
autor
7. lis 2008

No já jsem ho chtěla taky schovat, ale on nám ho prostě nedal, to by byl řev jak sviňa, no já doufám, že když odjede, zítra k Petovým na noc, tak že když dojede v neděli, že si na něho nevzpomene, no jsem zvědavá 😅

Tak to jsem ráda 😀 😀 aspoň s tou váhou nebojuju sama 😀 😀 😀 😀

entik
8. lis 2008

ahojky,
jake byly vcera lampiony? jsem na vas myslela

Ivi, vsak se muzem na tom kafcu sejit vsichni tri u nas, at nemusi Evca prebihat, myslim, ze toho budou mit po celodennich nakupech dost. a navic vas rada uvidim🙂

co to je za hrackarstvi, jak o nem pisete??

k nam dnes prijdou nasi na obed.. a tatu mame cely vikend v praci ☹

pekny vikend vsem!!

entik
8. lis 2008

zlatko, jak dopadlo to hlasovani o tom filmu o kameru? vyhrali jste?

entik
8. lis 2008

a na to kafco, samozrejme muzete dorazi vsichni!! to je jasne.

😉

micinka22
8. lis 2008

Holky prosim kdo pouzivate firefox i explorel..jde hlasovat z kazdeho zvlast .-) diky.-)

linn
8. lis 2008

Mici, tak tam mas dnes dva hlasy 🙂
a taky prejem pekny vikend

bananek
8. lis 2008

Ahoj holky tak mi se máme o něco lépe jen Lucka má furt kašel mudra houby poradí jen řekne kuknite co maj v lékárně a tam člověku nutí jen aby vydělaly co je přece drahý nemusí být nejlepší že no uvidíme přez víkend už jsme spaly alespoň dvě noci tak snad to bude lepší zase se ozvem 😀 😀

zlatka
9. lis 2008

Ahojky holky,
mici, hlasy posílám a přeju a´t vyhrajete, o co se soutěží???

Já se omlouvám, že se ozývám až teď, ale opět hektickej víkend a taky jsme neměla PC, bo taťka byl na lanparty. Tak za prvé- sobotní ráno-jsem se oblíkala a beruš mi donesla PRÁZDNÝ kapky od kašle(ten sinecod), ve mně by se krve nedořezal, ukázala mi, kam to vykapala, ale mě to přišlo, že je tam toho málo, tak jsem s ní hend letěla na záchod na blinkání, pak jsem volala mudře, no celej den jsme byla na pozoru-fakt to za to nestálo a dneska ráno přišel přema s účtenkou od benzínu, že jsem včera načerpala naftu místo benzínu, už jsem i začala pochybovat, ještě tak, aby se zadřel motor, teď tu byl jeden opravář a prý je v nádrží benzín, tak nechápu, jak může být na lístku napsaná nafta, no v klidu ještě nejsem teď.

Peti, kameru jsme nevyhráli, škoda. a lampioňák končil na hřbitově, to mě maličko zarazilo, ale děckám se tam ty světýlka asi líbí.JInak cecil, ejslti budeš chtít, tak ti ten pytel (houpačku) vezme brácha, jak pojede z práce domů.

micinka22
9. lis 2008

http://www.i-tatinek.cz/index.php/velka-vanocni... dik
Holky prosim kdo pouzivate více prohléížečů..jde hlasovat z kazdeho zvlast .-)A hlasuje se kasždých 24 hodin!!!!!

bazalka
9. lis 2008

Mici, poslali jsme 🙂

Zlatus, barvitej vikend ... me by flaklo ☹. Ja jsem uz taky leky odstehovala, ale Martas je cmuchal, tak nedavno nekde vyhrabal lahvicku Zodacu ... to by spal tyden 😖 😀. Nastesti na bezpecnostni uzaver 🙂.

Peti, kdy maji Ceilovic dorazit? Mame toho tento ty moc, ale pokud by nam to vyslo, radi na chvilku dorazime 😉.

Holky, kdy jdem do MC? Ve st i ve ct, kdy dorazi Linda?

cecil
9. lis 2008

Ahoj,
tak nákup vyšel na zítřek, ale nevim Peti, asi se jen otočíme pro plínku, protože Petr má před noční a budeme spěchat domů aby se ještě stihl vyspat. Navíc to tak vypadá, že se stavíme po obědě...a to budou prcci asi spát, že? Naše Emuš to má teď posunuté na jednu, dvě hodiny, takže té to neva.

Zlatko, perný den, dej pokoj.

My byli od včera odpoledne do dnešního večera u tchánů, Petr měl sraz ze základky. Spali jsme tam, no teda rozlámaná jsem strašně, vůbec jsem se nevyspala 😝 ,ale zase jsme dostali oběd, to beru 😀 .

páček

bazalka
9. lis 2008

Evko, tak k to k Petce nedorazime, Martas po obede chrni, tak do tri ☹ ... snad priste.

janica..
autor
9. lis 2008

Ahojky

Ivi co oslavička?

Téda ZLatuš, fakt fajn víkend 😅

Ivi MC asik ve čtvrtek skrz Linduš 😎 i Peťa by mohla dorazit, co Peti?

Dnes máme premiéru, Damiánek spí poprvý ve své nové posteli, tak jsem zvědavá, jestli tam bude spinkat pěkně, jak v postýlce 😕 Usnul úplně v klídku, jako vždycky po pohádce...

linn
9. lis 2008

Ahojky, jj, ve ctvrtek, tesim se na Vas, snad do toho nic nevleze 😅

cecil
10. lis 2008

NO právě my než všechno polítáme, tak bude poledne nejmíň 😝

Teda Jani, to jste vzali hopem s Damiánkem 😅 , už spí v posteli. Štěpánka byla do tří let v postýlce, máme takovou velkou, ale strašně se tam mlátila a mlátí se dotěď 😀 ...kolikrát ji jdu vzbudit a ona spí úplně otočená, čapy ven z lůžka, peřina napůl sjetá...no hrůza.

Tak jdu namastit pod kolenama a vyrážíme 🙂 .

Peti, Tobě kdyžtak napíšu sms

bananek
10. lis 2008

Ahojte jsem nějak mimo obraz co je MC a v kolik máte srazík že by jsme třeba taky dorazily 😀

prool
10. lis 2008

ahoj baby,
my jsme vsichni zase nemocni. Uz je toho na me nejak moc. Vubec nestiham nic, ani se sem divat a cist.
V nedeli jedeme na 14 dni k nasim, tak mi snad trosku pomuzou.
Ivi, takze s Barcou se asi neuvidim, protoze chrchlam jak blazen. Nejlip je na tom Vasik - teda v uvozovkach - asi mu taky neni moc dobre, protoze je stale protivnej.
Tak uzivejte MC a vseho a mejte se moc hezky.
papa Olca

janica..
autor
10. lis 2008

Helou,

tak mladej spal v posteli přepichově do půl sedmé ani sám nevstal a zavolal mně, což je super 😎

Evi, mladej postýlku přelízal, tak jsem už měla strach ☹ koupila jsem postel z Ikei s tím zábradličkem, je úplně super 😎

Oli brzo se uzdravte 😉

Marti MC je mateřské centrum, kam s Ivkou chodíme, tak chce za námi dojet Linda, klidně doraz 😉

bazalka
10. lis 2008

Ahoj holky!!!

Jani, tak to je Damous trida 🙂 ... my se na postel chystame na jare a mam z toho obavy ☹. Ale zatim bude spat Martas asi jen na matraci, chci totiz postel vyssi, asi metr, tak bych mela strach, at nezahuci. V postylce je zatim v poho.

Dopo jsme byli u Helci a Terezky, tak mam vsechny, ktere znaji, pozdravovat 🙂. Uz finisuji s barackem a budou se brzo stehovat.

Olco, vydrz ... u vasich si urco odpocnes 😉. Chapu, ze uz mas nervy nadranc ☹.

Evko, dobre pokupte!!!

Jo a odpo si jdu pro boty. Vylezli jsme z tramvaje po ceste k Hele a vidim obuv ... kukla jsem tam, protoze nutne potrebuju boty ... uz jsem ani nedoufala a pak jsem je nasla!!! Teply, vysoky, nejsou mi siroky a super cenu!!!! Odpo pro ne letim, mam je odlozeny a doufam, ze mi je tatin schvali 😅

linn
10. lis 2008

Holky, a kde je teda to mC? Adresu prosim 🙂

entik
10. lis 2008

ahojky,
tak my nemeli cely vikend pocitac, tak jsem sem ani nekukla.
Uvidim, jak nam to ve ctvrtek vyjde, tak do hermanku dorazim. Kdo se tam vsechno chysta?

Zitra jdu do Provazku, chodim tam v uterky, tak kdybyste nekdy chtely dorazit sem, tak se pridejte 😉

Evka k nam dnes nedorazila ☹ tak snad priste!

konoupek
11. lis 2008

Ahoj holky,
teda tady to žije 😀 .Moc práce s dočítáním člověk nemá.Do Mc možná taky dorazíme,ještě nevím bo máme cvičko i tady u nás 😕 .
Jinak Martáskovi všechno nejlepší k svátečku a hodně dárečků 🙂 .

cecil
11. lis 2008

Jj, Peti domů jsme dojeli ve tři, než jsme vskládali nákup,tak šel Petr spát skoro o půl čtvrté. Tak příště. Určitě před Vánocema ještě do Olmika opjedem.

Holky, to je zase ráno... ☹ ...normálně mám pocit že jsem jako rodič zakopla a pořádně si naryla hubu.. 😖 ...dnes ráno jsme se chystaly do školy a do divadla...a vytáhla jsem jí svetr po mně, že pojede v něm...a že jo. Jenže v síni, kde už jsme docela spěchaly si začala vymýšlet že má nahrčené rukávy, že ji škrábě zip....a že půjde ještě čůrat....no a to už bylo na mě prostě moc, svetr jsem z ní svlíkla, vletěla pro druhý, ve kterým byla posledně(před týdnem), jako že to bude takhle lepší a správně. Jenže ona začala brečet že takový nechce...ale už nebyl čas na nic jiného navíc jsem nechtěla ustoupit, když už jsem to tak jako "autorita"rozhodla....no výsledek byl řev na zastávku, tam s náma jezdí její paní učitelka 😝 a děcka...místo aby zeslabovala, tak řvala čím dál víc...pak najednou utekla ze zastávky a běžela k obchodu a pryč.....no jsem myslela že mě klepne! Naštěstí se asi po padesáti metrech zastavila a došly jsme na zastávku nazpátek a s omýláním furt dokola a brekotem....já chcu tam teéééééén.....jela do školy a do divadla. 😖

Toš je mě jasny, že po tomhle výstupu se nebudu hodit ani na hnůj, ale ta úča...... 😖 ...ta u toho teda být nemusela. ☹

Mě to tak nasralo, já jsem vždycky ta rozumnější, co děckovi udělá kompromis a Petr je ten, co plácne, nebo je hrrrr. Ale tohle mě tak namíchla! A přece když se s ní tak handrkuju, tak nakonec nevezmu děcko dom a nepřesleču ho aby bylo po jeho a navíc co s ní pak doma, nemám auto, jak by se dostala do školy 😕 .

Jéžiš,to zas bude den, ale už se mi ulevilo jen jsem vám to napsala.... ☹ ...ale rozbolela mě z toho hlava. Fakt.

cecil
11. lis 2008

Jé, ono je dnes Martina....(jsem to zapomněla Štěpánce říct)...všechno nejlepší k svátku! 😵

Jani, zato po mě si počteš 😅 .

Jo a Janic...Štěpánka taky přelízala postýlku, pak už v tom byla tak bravurní že to zvládala se zavřenýma očima a psem pod paží 😀 ...jsem na to úplně zapomněla.

Oli, držte se...změna prostředí vám prospěje 😉 , uvidíš.

konoupek
11. lis 2008

Evi no ty nikdy nezklameš s těma románama 😀 ,ale aspon si počtu to máš pravdu.Navíc po tobě se to bezva čte to se člověk zasměje 😀 i když věřím,že teda ráno ti s tou Š. do smíchu moc nebylo 🙄 .A kašli a učitělku ta prd ví,jak to celý probíhalo a konec konců nervy občas rupnou každýmu.Já chci vidět sebe,pže jsem člověk docela netrpělivej a nervy ztrácím docela rychle. 😝

bananek
11. lis 2008

Ahoj holky Eviku nic si z toho nedělej mě rupo nervy poslední dobou dost často mladej jde do puberty a to ten svetr je oproti tomu ještě houby já minule prohlásila že ho jednou zabiju a půjdu si to odsedět co ten dokáže z člověkem udělat a to bylo tak hodný dítě on neni jako zlej ale má ty pubertální keci co mě vytáčí táta je proti tomu asi imuní neboť pořád poslouchám to chce klid ono ho to přejde ho jo ale mě né.No tak ve skratce Lucka je pořád na tom stejně no tak nevím jestly nepůjdu zítra zase k mudr tak asi ve čtvrtek zase nic mě už totak štve být pořád zavřená doma no to je děs.Už aby zase bylo vše OK co kdyby jsme se po něděli sešli třeba někde v Globusu nebo tak něco teda doufám že už budem na tom líp 😀 😀

dali
11. lis 2008

Martínkovi vše nej... k svátku 🙂