Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
14. pro 2008

ahojky, Ivi, tak já je beru a klidně si vezmu i s tím flekem, to mi vůbec neva. V úterý odpo nebo v ve střeu jedu do city, tak bych ti napsala a domluvily bysme se.Hezky si to zítra užijte, papa

bananek
15. pro 2008

Ahojky mi dorazíme taky budeme to mít tak akorát autobusem ale snad vás někde najdem sraz je u orloje? 😀

prool
15. pro 2008

ahojky, my taky dorazime.
Ivi, je ja jsem Te fakt prehlidla, ale prihody s hasicema bych si vsimla, takze spis kun nenabehl 😉 cely
tak za chvilku pa

janica..
autor
15. pro 2008

Helou,

tak jsme dorazili bez úhony, ale příště radší autem, pač jako na tom nádru je to o držku, kor když Damán nevydrží na jednom místě, ale teda překvapili v šalině, že nás vždy nechali sednout 😎

Zdeni tak ty si jezdíš do školy autem a chudák tata se musí štrachat autobusem 😝 😀

No nejhodnější byla Lucinka 😵

No jen mně mrzí, že jsme žádná neměla foťák, no příště 😅

Jinak bylo to fajn, Damiánek je parádně utlumenej, už se mu nechtělo ani jít z autobusu a dal mi i ruku, to já neznám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dali
15. pro 2008

Zdarec,
Jani ty jsi ho chudáčka viděla? mu to neublíží....já jezdím jen 2x týdně a dnes bych ho vzala,ale nebyla jsem ve škole,děti jsou nemocní a já taky ☹

janica..
autor
15. pro 2008

Zdeni viděla, ale on mně nee 😅 jéjej tak se brzo uzdravte, co vám je? no jen jestli nesimuluješ, když sis plánovala, že půjdeš za školu 😀 😀 😀 😀

dali
15. pro 2008

Jani to jsem byla ve čtvrtek,ale dnes jsem se už opět těšila že vypadnu....je to moje takové odreagování......ani nemluv v noci jsem skoro vůbec nespala,seděla jsem na WC,má nějakého bacila,pěknou sviňuchu.....už je mi trošku líp,ale nic moc.

Vikča měla od pátku teploty a je nachlazená a Filda ten začal dnes,je umrčenej,no hrůza, je vidět že není ve své kůži 😒

A táta tě opravdu neviděl 😀 ,už má ode dneška dovču,tak te´d spinká u TV 😒

bazalka
15. pro 2008

Ahoj holky!!!

Tak dopo bylo moc fajn!!! Martas doma hned padl za vlast, teda jeste se mnou vysal 🙂. Sli jsme domu peso s kamaradkou a jeji Natalkou, tak se prcci probehli v parku a unavilo je to. Martas se nekolikrat vyvalel jak delal blbiny a byl jak prasous 😅 ... radej jsem ho pak zakutala do kocaru, aby to moc nebylo videt.

No, nesmim se tu moc zakecat, mam v troube dva plechy marokanek 🙂. Vubec jsem zas nejak pilna ... vytrela jsem, utrela prach, umyla koupelku ... ale uz koncim 😝

Zdeni, prejem Vam, at Vas bacily co nejdriv opusti!!! Ale kdyz uz mate byt marodi, tak lepsi ted, nez pristi tyden 😉

Jo a nesmim zapomenout pochvalit Lucinku Banankovic, byla neeeejhodnejsi!!! Asi z casti i tim, ze ji mamina pro jistotu nevzala boty 😀 😀 😀

prool
15. pro 2008

Cauky cauky,
Vasa taky vychrapuje. Vypadal, ze vytuhne cestou domu, ale nakonec to vydrzel 😀 😀 Vic akci, kdy pak bude spat 2 hodky 😀 Aspon si nekdy neco prectu 🙂
Lucinka byla hodnoucka - chci mit nekdy malou hodnou holcicku 😀 😀
Jinak holky to bude smecka, az trosku povyrostou 😀 😀 Ale jsou vsichni super, musim je vsechny pochvalit.
Decka vcera ty 3 punce byly OK, dneska me ten jeden dopoledni dal zabrat vic 😝 Jo po ranu a moc nenajedene hahaha 😎

dali
15. pro 2008

Já chci taky punč ☹ 😢 i když z toho bych seděla na záchodě ještě častěji 😀 😀

Holky já bych vás tak chtěla všechny vidět ☹ 😢 snad to někdy vyjde....po novém roce budu Viktorku každé úterý vozit do OL. tak snad se nám zadaří se sejít 🙂

A je fakt že holčičky jsou opravdu hodnější a šikovnější,ale kluci to jsou mazlíci,aspoň u nás to tak je 🙂 každý má své pro a proti 😉

bananek
15. pro 2008

Tak děvčata já se stavila u kamošky na kavčo a dorazila před dvanactou udělala rajskou popapaly jsme a myslela jsem si najivně že malá třeba zabere je třičtvrtě na tři malá tu lítá jak šílená já jedu za chvilinku do města dokoupit dárky a táta bude hlídat tak si myslím dám ještě někde jednoho punčíka a vydechnu konečně bez malé i když toho budu mít dost jen z nakupování 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak jsem ráda že jsem vás všechny vyděla hlavně Lindovic 🙂 🙂 🙂

zlatka
15. pro 2008

Zdeni, ty jsi v té němčině nějaká dobrá, čéče, furt čekám, že napíšeš, kdy dorazíte a ono pořád nic.Abych pak nemusela ještě na doučko k tOBĚ 😀 😀
bAZI, CO TO ÚTERÝ, STŘEDA ODPO, JAK TO VIDÍŠ?
jen bych mrkla, zaplatila a letěla, chci jet do aska a jysku omrknout zboží, tak to mám při cestě

zlatka
15. pro 2008

My jsme byli na punči v sobotu.Fajn, že se vám to tak vydařilo.A byli jste na vláčku? Beruš je z něho úplně nadšená.Vždycky, když jdeme kolem, tak se jednou sveze a ona mává jak o život.

bazalka
15. pro 2008

Zlatus, kluci byli na kolotoci a 2x 😀

Zlatus, zitra by to celkem slo ... odpo budem doma tak do 16, pak asi vyrazime nekam ven. Ale kdyz se domluvime na urcitou dobu, budem doma nebo nekde pobliz. Ve st budu doma tak do tri, pak hlida Vilas a ja jdu s holkama z prace na predvanocni sedanek.

dali
15. pro 2008

Zlatuš tak to nehrozí.....naše němčinářka je už měsíc nemocná tak proto 😀 😀
Včera jsme byly v olympii a Pavel navrhoval návštěvu u vás,ale nebyly jsme už ok tak já zamítla a ještě že Filda mi te´D sedí na klíně a má 39,5 😠

zlatka
15. pro 2008

jakým teploměrem měříte teplotu?rychloběžkou? to je u nás doma vražda. Tak ať se brzičko uzdraví, bobek malej.

dali
15. pro 2008

digitálním.....taky už začíná stávkovat,Vikča se nechala tak do 1,5 r a pak ječela jako bych ji vraždila 😀

bazalka
15. pro 2008

Zlatus, tak kdy dorazite? Chceme jit zitra odpo do mesta, tak at to muzem naplanovat 😉

CHUDA Fifa, tak ho to taky neminulo ☹. My merime digitalem a zatim celkem dobry 😉

entik
15. pro 2008

my taky frcime na digitalu 😉 , ale nastesti zatim nebyl moc potreba (klep, klep)

punc byl fajn, jen jsme porad nekde honily ty nase kluky (Lucka tam byla samotna holka, ty jo, ted mi to doslo🙂

bazalka
15. pro 2008

Holky dobrou ... Zlatus, pisni mi sms, kdy dorazite, ju? Rano asi nestihnu na kone kuknout.

linn
15. pro 2008

Ahojky,
tak dopo bylo moc fajn, az teda na toho naseho rvouna malyho - no ale zbytek dne byl docela hodnej, tak ho nemuzu tak moc pomlouvat 😀 😀 😀 Samika to taky poradne zmohlo a usnul mi v kocarku, dokonce se mi ho podarili prenest do postele a spal hodku a pul 😉

Dali, drzim palce, at jste brzo ok, my mame digit.rychlobezku a jsem spokjena.

A taky jsme radi videli Banankovic, no Lucinka je fakt hodnoucka 😵

Pa a dobrou

janica..
autor
15. pro 2008

Jéjej Zdeni ať jste brzo fit......my máme ušní teploměr

Ivi teda ty jsi akční 😅

cecil
16. pro 2008

Jejda, tu dva dny nikdo nebyl, jste se vyplkaly na punči, co?

My byli v pondělí na otočku v Olmiku, Štěpánka měla kontrolu na urologii, jsem na to málem zapomněla 😝 .

Jináč napečeno nemám, ale slíbila jsem děckám aspoň perníčky, že budou vykrajovat atd., no to bude akce, copak Štěpule, ta už to zvládne, ale horší Emi 😅

Jo a včera jsem třídila Emilce skříń s hadrama, teda naopak hadry ve skříni 😅 , nalila jsem si u toho skleničku vína a do malé chvíle jsem pčíkala, a během deseti minut posrmkala tři kapesníky.... 😕 ...myslíte že to mohla být alergická reakce na to víno? Jsem z toho byla jelen.
No holky taky trošinku soplí, ale drží se, víc samozř. Štěpule.

Tak se mějte pěkně v tom předvánočním čase.... 😵

cecil
16. pro 2008

jako hoky teď tu vypadám jak blbec, ale mě se poslední stránka předtím vůbec nezobrazila 😕 ...tak se omlouvám, byly jste tu 😀 , tak si vás jdu ještě dočíst...

cecil
16. pro 2008

Tak Zdeni, ať ty bacily zvládnete do Vánoc a nekazí vám to svátky 😖 😉

Banánku, dobrý taktický tah, nevzat boty 😀

Jo, ještě vám napíšu jak Emča v neděli nestihla vůbec spát, byla tu návštěva a jak v pondělí usnula jen na půl hoďky v autě a večer mi vytuhla bylo šest a deset minut a chrapušila až do rána do sedmi 😅 ...jé , co já stihla práce, by tak mohla spávat pořád 😀 .

ahoj a všechny zdravím!

linn
16. pro 2008

Ahoj Evi,

tak teda o alergii na vino slysim prvne, ale mozny to asi je, divej, co jsem nasla http://www.ulekare.cz/clanek/alergie-na-vino-3242 😅

A taky se mejte krasne

linn
16. pro 2008

A vcera jsme fotili vanocni obrazek, no udrzet dve mimina v klidu je fakt temer nad nase sili, pouzitelne neni nic, tak dnes repete, snad to do Vanoc stihnem 😝

bananek
16. pro 2008

Ahoj holky tak se hlásíme včera mě to nakupování zmohlo lidi se zbláznily ale totalně berou obchody útokem ještě že já alespoň věděla co chci tak jsem to rychle profrčela dala jsem si punč a pak jsem myslela že v tom autobuse se rozteču poitila jsem se jak kůň 😀 😀 😀 EVIKU čemu se směješ když chceš aby dítě bylo hodné je to u nás jediné řešení a ona byla spokojená a doma si to vynahradila tátovy usnula až v pět doslova vysílením a večer bylo deset a stekala se že spát né usnula až před jedenáctou zato dnes jsem jí nacpala tak už 10minut chrochtá já ji dám pak zuřit do 11 večera já toho měla plný zuby a ona bojovala jako že né né no děs to jste jí měly holky vydět tak by jste váš názor na to že je hodná určo změnily 🙂 🙂 🙂

bazalka
16. pro 2008

Ahoj holky!!!

Lindi, dobrej clanek 🙂.
Evko, ma babicka po alkoholu vzdy kycha 😉 ... si ani panaka na tajnacku dat nemuze 😀

Marti, teda do jedenacti ... to by me asi flaklo, to uz davno chrnim. Martas dnes opet valel od 19.30 do 7.45. A o pul jedne uz opet chrnel a chrni stale 😉

Dopo jsem byla ve meste, jen pro par blbosti a Martas byl hodnouckej, krasne pochodoval, tak se opet svezl na kolotoci 🙂. Uz at ty stanky zmizi 😅

cecil
16. pro 2008

Lindi, díky....no ono to bylo víno červené a nějaký dovoz, naše vína z Moravy mi to nedělají, tak asi zůstanu u tuzemských značek.

Banánku, ti to vrátila, co??? 😀 😀
Jdem psát úkoly, dnes toho je zrovna na posr..... když máme jet na cvičení 😠