Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

micinka22
20. pro 2008

Cau maminy ,tak jsem docetla a vidim ze vsichni nachlazeni.. my meli sraz ve stredu s kamoskou z Usa a jji mala byla taky sopliva,no a za dva dny uz sem citila krk..ale hned sem zacla cucat koldrex a dobry..sem to podchytla...ale Lilce se v noci smustil sopel .tak hystercime u odsavani :/// i zakaslala tak hned dostala hedelix a dobry..tak snad ryma brzo odejde abysme byly pod stromkem OK.

Jo a jste pekny straky....sem se zasmála 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak s tou pizzou ...ja si objednalava taky na Pile...pac byvala fakt dobra a velka a solidni prachy a vozily mi ji az do Bohunek 😀 😀 😀 ale jednou mi taky donesli se sunkou 🙄 🙄 🙄 🙄 tak sem byla nastvana a jak sem se na ni tesila ze:/// no tak mi Milan tu sunku nejak vydelal ..ale byl z toho hromada neceho takze nic moc...navic dalsi tri dny my bylo taaakkk blbe ze uz sem od nich pizzu nikdy nemela :/// kousek od pily je Siesta..tam ji maji na pockani za 5 minut hotovou a je mnamozni.....

Jinac drzim dietu 😅 😅 😅 😅 pred svatkama..no blazen..ale ja cukrovi moc nemusim..ale sladkosti jo ze:/// teda ted drzim 4 den...a mam pred sebou 56 dnu 😀 😀 😀 😀

Za chvilku budem asi zdobit stromek ,at Lilca rano vidi prekvapko...normalne zdobime 23..ale letos si ho chcu vic uzit no 😵 😵 😵 😵

Jo a Bananku..ja nebyla taky sama vecer do rana nikde..ani neni s kym:// kamosky uz jsou taky jakysi utapl a nemaj vecne cas a to jsou svobodny a bez deti 😅 😅 😅 tak nevim kdo je na tom hur🙂)))

prool
21. pro 2008

ahojky baby,
Lindi pekne pranicko, Filipek je frajer 🙂
vubec nic nestiham.
Diky za tipy na zlatnictvi - Videnska dobry a proti prioru 🙂 Nakonec mam nausnice dvoje 😀 😀
U nas behani bez plinky nehrozi - to by docela dobre pristydnul, moc teplo tu nemame. Berus je sikula.
zatim pa

bazalka
21. pro 2008

Ahoj holky

Tak my jsme stale marodi, zitra volam dr a jestli tam je, tak k ni frcime, at Martase aspon poslechne. Zelene sopli a otresne kasle ...v noci se nadavuje, budi se ☹

Zdeni, teda Fifa je krasneeeej ... moc mu to slusi 😉

Lindi, krasny pranicko ... tak nakonec kluci prece jen pozovali 🙂

Nam pizza z Pily taky moc nejela ☹ ... ta Siesta je mnam, to souhlasime, ale u nas ted vede Olis 😉

Holky, zdarec a fajn vecer

janica..
autor
21. pro 2008

Ahojte,

tý jo tak za tři dny vánoce 😨, ale už se moc těším 😎

Jejda Ivi tož to je blbís, doufám že bude Martínkovi líp na vánoce ať si užije 😉

Mici tak ti přeju ať ti dietka vydrží a ať shodíš hodně kilček, já už se taky nemůžu na sebe dívat, tož taky budu muset omezit jídlo 😝

bazalka
22. pro 2008

Ahoj holky,

tak jsme byli u dr. Pokud do zitra nesleze teplota, mame si jit pro antibio ... tak tise doufam, ze sleze. Dnes jsme fasli antibio kapky do nosu, protoze ty sopliska hrajou vsema barvama a vse nam pak dece dolu a ten kasel je otresnej. Snad za dva dny bude lip, at si Vanoce uzijem 🙂

Jani, diky za tipa na ta Babe ....... mnam, jednoduchy, rychly a melo to velkej ohlas 😉

cecil
22. pro 2008

Co to čtu? Marťovi ať se uleví co nejdřív. To ej blbý takhle na Vánoce marodit.

Já jsem dnes definitivně rozhodla, že místo cukroví koupíme o to víc ovoce a taky třeba nebudu po Vánocích o dvě kila těžší 😅 .

Jo, ty bebečka já dělávala jen s tím rozdílem že krém byl 1 tvaroh, 1 máslo a vychladlý hustší pudink....ušlehat. Pak se to lepilo do trojúhleníku a uprostřed bylo nejvíc krému a vložený jeden banán. Byla to taková jako roláda. A vždycky všem hrozně chutnala a byla hned sežraná 😨

Ahoj a mějte se.
PS: tata mi včera udělal radost, upekl mi dort k mým narozkám, který mám až za týden, ale on pak nemá čas, bude v práci. Má volno jen 24 a 25. A dnes mi udělal ještě větší radost, odjel do práce že má dvanáctku a prý má napsanou jen osmičku, hurá 😀 . Jak někdy málo stačí ke štěstí, že? 😅
Ahojda

bazalka
22. pro 2008

Evko 😀 ... teda ten Vas tata je ale sikula.

No, moji chlapi maji pro me na zitra taky pry nejake prekvapko, tak jsem zvedava 😉. Nas tatin ma dovo od zitrka az do 5.1. 😀

janica..
autor
22. pro 2008

Ivi to jsem ráda, že bebe měla úspěch, já ji dělala dnes 😉

Ach jo to je naprd, ať je Martínkovi líp.

Evi teda ten váš tata, to je fakt kabrňák 😎

Ráno jsme šli hodit očko na kapříky, mladej je z nich hotovej 😅 no má smolíka, doma ho neuvidí, nám nechutná, u nás to jistí kuřecí řízek a já si pošmáknu na placce 😀

bazalka
22. pro 2008

Zdeni, my kapriky ucucovali v Olympii a dnes u nas u Alberta ... a jsme na tom stejne. Ja kapra nemusim, Martasovi bych ho jeste nedala a Vilas bude mit od nasich akorat porci pro sebe 😉

janica..
autor
22. pro 2008

Ivi já jsem Janinka😀 😀 😀 😀 😀

bazalka
22. pro 2008

Jeeeeeeeeeeeeee, myslim na buh vi co 😖 ... promin, Jani 😉

Martas je vzhuru, letim za nim 🙂

micinka22
22. pro 2008

Zdravim 🙂)
No u nas bude na stedrej den ten Pangacius ci co..budu to delat poprve tak snad se povede..ja mam zeleninovej den tak budu mit erteple s máslem 😅 😅 😅 😅 ale muzu pul litru vina denne tak furt chlastam 😀 😀 😀

jo a tady neco pro všechny 🙂
https://www.modrykonik.cz/_gallery/17898/17898_...

dali
22. pro 2008

Ahoooooj

Ivčo na co myslíš to mě zajímá 😀 😀 😀

Tak mi kapra milujem a taky máme jednoho ve vaně,Filda se ho docela bojí....Viki mu říká že je posera 😀 😀
A dopo jsme tam měly tři i našich 😀

Já už se tak těším.....je to fakt s tím cukrovím,my pořád jen žerem.....cukroví, uzený....cukr. uzený.....no hnus 😝
Ale já jsem vánoční tip.....já nemít cukroví,kapra,živej stromeček,....tak bych neměla ani vánoce....a ještě snad ten sníh i bude 🙂

bazalka
22. pro 2008

Zdeni, nevim, jak ses mi tam vloudila 😀 😀 😀 , ale jinak na tebe myslim kudy chodim 😀

prool
22. pro 2008

ahoj Ivi,
tak at je brzo lip. Vasa dneska soplil teda jak das, ale jen zatim bezbarevne, ale jestli to chytli kluci v tom MC, tak me to dost nastve, ale co uz s tim nadelame, hlavne at je prdolum lip.
cauky

jakoubka
22. pro 2008

Dobrý večír.

Hlavně,že na vstupu do MC je napsáno,že nemocné děti vstup zakázan(nebo tak nějak) a některý maminy to ignorují 😠

Ať jsou děťátka brzy fit.My senachlazení zdárně vyhýbáme až jsem překvapená,páč minulý rok jsme byli pořád na hromadě.Ale jsem moc ráda.

Máte plány na Silvestra?

prool
22. pro 2008

Celé svátky doma a Silvestr též 😎

janica..
autor
22. pro 2008

Marti a ty? kam razíš? 😀 😀 😀

jakoubka
22. pro 2008

No s Janinkou 😀 😀

zlatka
22. pro 2008

bré večír,
tak u nás taky kapr a pang pro babi a beruš a salát budu dělat z jogurtu bez majonézy, jinak klasika. Cukroví mám taky kýble, tak rozdávám, kde se dá, ale nikdo to nechce!!PO svátkách se to bude hrabat z hnoje, teď je každej přeslazenej, když zbyde, tak dáme pak do hospy na stůl a po tom se pak jen zapráší.
Tak já dnes tak trocha úklid,aby se jako neřeklo, takovej ten na "oko", zítra pak jen vytřu a přednachystám si vaření na středu, ať mám pak pohodu a nemusím šílet. Nemám ráda, když někdo na Vánoce stresuje.
Dneska jsme se s beruš jely vlakem podívat na ten vyřezávanej betlém u nádraží, moc pěkný, vzaly jsme to v rámci venčení. Marodi ať se vyzdraví, ale myslím, že jak uvidí dárečky a stromeček, tak budou zdraví raz dva.Na Silvestra budu asi s chůvičkou dole 😅

linn
22. pro 2008

Zdarec,
no my mame tatina taky doma az do 5., ale uz mi leze na nervy ted 😅 (jsme se ted paradne porafali 😔 )

Jinak neco cukrovi napeceno a neco od mamky, na muj vkus az moc, na veceri bude kapr, Samik pang. a Martin rizek 😉

Mici, Zlatus, dekujem 🙂

zlatka
22. pro 2008

Jo a ještě mám perličku na závěr, Beruš už pozná pivisko, když vidí jen logo-televize, účtenka, pivo si točí i ve vaně (s pěnou, samo) a říká: "pivo točeny,maličky a veliky" a taky říká "lahvovy" a když se jí zeptáte, kde bydlí, odpoví: "v gygovje v hopodě", co dodat.Jo a taky karkulka má v košíku pivo místo vína.Taky se mohla pomamit a ne tak brzo potatit.

Lindi a vy se nehádejte, ježíšek to všechno vidí. 😀

entik
22. pro 2008

hoj holky,
dnes mame za sebou nasvstevu pradedy, baleni darku, peceni lineckeho na stromecek a jeste milion dalsich aktivit.
to se mate, ze mate hodne cukrovi, ja mam od kazdeho jen par.
U nas je losos, mame ho radi. Ja bych brala na Vanoce kapra, ale Pavel ho nema rad. Ale chodit se na ne chodime poctive. I k nasim do vany🙂
Jsem desne unavena, tak dobrou!

entik
22. pro 2008
entik
22. pro 2008

Zlatko,geny jsou proste geny, s tim nic neudelas 😀

cecil
23. pro 2008
zlatka
23. pro 2008

moc krásnej dortík, i ty srdíčka, moc se to tvému teamu povedlo!!!! Ještě pak napiš, jak chutnal.

No, tak u nás to taky řve, táta nervózní....klasické české Vánoce 🙂

cecil
23. pro 2008

Zlatuš 😀 , to je bezva, jak Berča kecá! Piš to někam! Pak si to přečtete až jí bude náct a budou za ní pálit kluci...nebo ještě lepší to přečtete ženichům ať ví do čeho lezou 😀 .

NO LIndo 😅 , mě taky neblaží že Petr dělá Vánoce nevánoce, ale taky vím, že jsak jsme víc jak tři dny doma tak se akorát žereme 😀 , hlavně že je doma na Štědrý den 😉 . Teda bude po noční.

Teda já dnes nemohla dostat Emču spát, furt musela pomáhat...jen ten salát už dělám od napoledne 😅 . Taky jsem dneska chtěla podělat co nejvíc, abych zítra měla nádskok a stihla nějakou tu pohádku 😉 .

Jo a jinak cukroví nemáme, jak jsem už psala, ale to nás nemrzí, páč oni to nejí a já to nesmím, ale kapra musíme mít, my ho rádi. Někdy si ho děláme i přes rok. A taky musí být rybí polívka, tu milujeme, i děcka. Ale zato neděláváme bramborový salát, jen bramborovou kaši, ale letos mám na něj děsnou chuť, takže ho dělám a děckám uvařím brambory. A už jsem si stihla rozvařit zemsky a mám málo majonézy, chjo 😖 . Ále aspoň bude dietnější 😀 .

Tak já to jdu dodělat, dokud kraken spí...

cecil
23. pro 2008

No chutnal bezvadně, protože jsem si ho poručila promazat rybízovou marmeládou a do krému rum a kafe 😀 ...a ty madle navrch, ty nám chutnaly nejvíc...hlavně děcka je olupovaly. 🙂
páček

konoupek
23. pro 2008

Ahoj holky,
Cecil moc děkuju za rady i když jsem z toho trošku jelen 😅 .Tak snad to nepopletu všechno co je na co 😉 .
Salát taky budeme dělat dnes.Akorát se mi dovařily brambory a chládnou a já kapra teda taky musím mít to by pro mě nebyly vánoce a Tom s Denuš budou mít pangase.Pomazánky jsou taky nějaký hotový,tatin dělal česnekovou,at sme zdaví 😀 .A dort je krásnej to bych si taky nechala líbit 😉 .Tatin byl ještě dnes dopo v práci,ale ted bude mít volno,až do novýho roku,tak jsem zvědavá,jak to zvládneme a za jak dlouho přijde ponorka 😕 .Já jsem nakonec taky nepekla,mamka mi dala trochu vanilkových rohlíčků a lineckýho,stejně to bude jíst jen tatin a tak mu to myslím stačí.Joooo ještě dárky nemáme žádný zabalený,večer se do toho musím pustit.