Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
24. dub 2008

Ivi zdarec jsem si říkala, kde se dnes flákáš 😉 Plavčo super jsem se zas nachlámala s Martinou 😅 😀 ona je fest éro.

bazalka
24. dub 2008

Cucel jsem na ruzovku a vecerela 😝 ... pred tim jsem varila a pak chystala kocar do servisu ... vyrazime s golfkama a cortinu vyservisujem a ulozime, vytahneme ji zase na podzim. co golfky, uz mate?

janica..
autor
24. dub 2008

Ivi už jsem našla http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5028298 vyjde to na mmb nejlevněj a nemám objednat tu větší, když je Damiánek velkej 😒 nevíte jestli je to větší o trochu nebo o hodně 😕

janica..
autor
24. dub 2008

Jojo golkfky už máme asi 14 dní, jsou v kufru a vždy k dispozici takže super 😎

bazalka
24. dub 2008

No, to je ona. Nevim, o kolik je vetsi ta vetsi ... dorazte vyzkouset k nam tu malou 😉
Papa a dobrou

janica..
autor
24. dub 2008

Asi budem muset dorazit, protože plavčo nevím kdy nám vyjde a už jsme vás dlouho neviděli 😉

janica..
autor
24. dub 2008

Pá taky mizím, ještě kouknu na "máte slovo" počkám na Peťáka a hají

bananek
25. dub 2008

Tak ahoj na novém témátku tak zub nebolí ale musím to pořádně zaklepat má na to 3 týdny aby se udobřil pak mi to pan dr zadělá tak uvidím zatím OK jinak venku bude krásně včera jsem zasadila přísadu tak to bude růst samo jen to musím zalít 🙂 🙂 🙂 Pod nohama mě leze Luca tak jdu chystat papu 😀

zlatka
25. dub 2008

tak teda přispívám příspěvkem....abyste neřekly.... 😝
odkaz pro konoupka:snad je to tam ChŇapík, maličký krokodýl-bomba!!!

https://www.youtube.com/watch?v=XRm9DYj9JK4

JInak nic moc novýho,došly nám financ, práce ještě hodně, tak řešíme možnosti půjček.

Jani, jaký nakonec ty golfky máš? A za jakou cenu?

bazalka
25. dub 2008

Ahoj holky

Emco, oslavenkyne ... prejeme ti vse neeeeeej!!!

ed jsem prave utrpela sok 😝 ... volala jsem do cukrarny, kde nam delaji dort, v kolik nejpozdeji ho dnes muzem vyzvednout a oni ze jaky dort ... dva dorty? Co, dva??? Ja dva nechci, chci jeden dvoupatrovy!!! Neee, mate dva, jeden domu a druhy do skolky .... co??? To je asi neco jineho ... neee, mate tu dva dorty a muzete si pro ne prijet hned. Pani byla neoblomna, ale ja bojovala dal. Nakonec z toho byl skoro desetiminutovy hovor ... ale dobre to dopadlo. Nas dort se nasel, prave se dodelava 🙂 ... no doufam, ze si daji zalezet. Ale sok jsem utrpela desnej a uz jsem vymyslela, kde sezenem dort nahradni 😅

linn
25. dub 2008

Dobre ranko,
predne Emilce prejeme vsechno nejlepsi, hodne zdravicka, milujici rodice a Samousek ji posila spoustu pusinek 😵 😵 😵
Ivco, no ja bych byla taky v soku, jeste zes to ukecala 😒 , ale zase deti ve skolce by meli urcite radost, kdybys jim ten druhej donesla 😀 😀 😀
Prejeme se Samikem krasny den 🙂

dali
25. dub 2008

Krásné dopoledne,

tady se teda trošku zatahuje tak jdu okopat stromečky,už nejsou v té vysoké trávě vidět 😠

Emušce vše nejlepčí,hoooodně zdravíčka,ať aspoň ona není na nic alergická a taky mooc štěstíčka 🙂

Ivčo tak to je mazec,nejmenovaná cukrárna není náhodou Mamka? 😀

Zlatuško,tvoje odkazy Filda miluje a já teda taky,jsi naše oblíbená tetička za ty písničky 🙂

bazalka
25. dub 2008

Zdeni, neni ... v te nasi mame jen a jen dobre zkusenosti, tak celkem nechapu ... ale hlavne ze se nasel, ted jeste jak se jim povede 😉 ... to uvidim o pul druhe.

cecil
25. dub 2008

Ahoj děvčata, tak u nás se nakonec pečou dorty dva 😀 , ten čtyřlístek by byl fakt malej.... 😅

*****A Emušák děkuje za gratulace!!! Všem.******

Nicméně měla v noci teplotu a soplí se... 😖 , doufám, že to Peti neva ☹ .

Zlatuš...náš hit je hrošík.... 😀 ...ten vede! A my už půjčeno máme, tak k nám nechoď se ptát 😅 😀 .

mizím, jsem k ruce a ještě musím něco vymyslet na oběd...páček

dali
25. dub 2008

Jo Jani jaký máš ty golfky a za kolik? a došla ti sms ode mě? 😒

Evčo vy ne jeden,ale dva co? holky fotky dortů večer,budu tu čekat 😀

Zlatuš já ti klidně půjčím,ale max kilo,dvě 😀 😅

bananek
25. dub 2008

Taky se připojujem a přejem Emušce vše nej a ať jí rodiče nezloběj 🙂 🙂 🙂 🙂 jinak svítí sluníčko tak všichni ven a nahřívat se 😀 😀 😀

bazalka
25. dub 2008

Tak dort je hrozneeeej ... kdyz jsem ho vyzvedavala, tak celkem usel, ale neprezil transport 😖 ... dodelavali ho na posledni chvilku a nebyl vubec vychlazenej 😠, tak marcipan stekl dolu, dort se propada, zelva je jak ozrala ... no spis odtuda nez na obdiv. Fotit ho budem jen hodne z dalky ... tak aspon snad bude dobrej 😅

bazalka
25. dub 2008

Jo a tata nam pripravil na odpo fajn prekvapko ... vzal nas za stejdou, kterej ma prepravni firmu a posadili Martaka do kamionu ... no sradna, byl tm tak malinkatej 😅 ... hodim vecer fotecky

bazalka
25. dub 2008

uz tam jsou 🙂

dali
25. dub 2008

Ivčo tak dortík mě mrzí,ale určitě bude dobrej,bych is dala my už nemáme ani kousínek 😀 ,ale pak ho vyfoť a my ho zkouknem.Martínkovi to moc sluší v tom kamionu je tam borec 🙂

janica..
autor
25. dub 2008

Ahojte,

golfky máme tyto http://www.babylife.cz/zbozi/273-chicco-simplicity, ale za 2,500 z aukra nový, jsme spokojeni i malej v nich chrupkal a v poho 😎

Ivi to by byly moje nervy, no ještě že jsi to ukecala 😒 hoď foto dorta 😉 Marťásek je pěknoučkej a nejste teda troškaři takovou káru mu pořídit 😅
Hmm tak vidím že jsi taky zklamaná z dorta, doufám že bude aspoň dobrej 😉

Emuško všechno nejlepší k tvým prvním narozeninám hlavně hodně zdravíčka, to je nejdůležitější 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Zdeni sms došla díky za info, no já mám teď dileme sousedka zas měla tu větší a že by zas do malé nešla, tož nevím 😒

Zlatuš já ti půjčím i pětikilo 😀 😀 😝

janica..
autor
25. dub 2008

KUrnik teď mně čeká vytřít celý byt se mi fakt chce 😝

bazalka
25. dub 2008

Jani, tak dorazte zkusit tu nasi a uvidis. Uklizeno nastesti mame, jen jeste zitra po obede znovu vysaju a vytru ... protoze u nas uklidit znamena, ze Martas projde, ukapne mu slina a muzu uklizet znova 😝
Na dopo ma tata pro nas dalsi prekvapko a nemuzu prijit na to, co to je 😅 ... on je ted samy prekvapeni 😀, nastesti jen pozitivni 😎

bazalka
25. dub 2008

Fotecku dortu hodim zitra, ted radej ani neoteviram lednicku, jinak se mi chce brecet ☹ ... je uplne sjetej k jedne strane a marcipan se zvezl taky dolu 😠

dali
25. dub 2008

Jani a zkoušely jste tu větší? jestli mu je tak jdi do větší 🙂

Ivčo ten Váš tatínek je teda samé překvápko,ten náš nás taky hodně překvapuje,třeba dnes: říkal že má hotovost a tak nepůjde na pivo,ale nakonec nevydržel a šel na kofolu,že se musí z klukama z fotbalu domluvit na zápas,tak to jsou naše překvápka 😀 😀

janica..
autor
25. dub 2008

HOlky jste tu ještě, chci objednat foto přes DM a nevím co zadat formát tradiční nebo dynamický 😒

janica..
autor
25. dub 2008

Ivi příští týden by jsme se stavili někdy dopo, pak písni kdy máte čas 😉

Zdneni 😀 😀 😀 to jsou překvápka

bazalka
25. dub 2008

Fajn, tesime se!!! Co hned v pondeli??? Teda pokud Martas prestane soplit ... at vas nenakazime. Domluvime se v nedeli, ju?

zlatka
25. dub 2008

Ahoj holky, my Soplíkovi Emušce popřály osobně, beruš už chrní od sedmi, opět na indiána 😀 😀 , šak zítra jdem plavat, tak to tam všechno smyjeme. ale asi budu mít brzo budíček, doufám, že ne ten noční.

Dali, krokodýl je naprosto dokonalej- hlavně jak to zpívá ten chlapeček 😀 😀 😀 a když tam plujou rybyčky, tak je beruš začne napodobovat- dokonce už dobu, kdy plavou, zvládá bez obrazu, no a hrošík taky dobrej, ale bobík a krokodýl jsou u nás Nr.I. Hrošíka se ze začátku bála. je to strašpytlík, ta moje holčička...že Evi, však jsi viděla... 😀 Si člověk prdne a ona se lekne 😀 😀
A zítra už slaví Marťa, tak teda všechno nej, sto pusinek a ať se daří!!!!!! Na překvápko od vašeho tatina jsem taky zvědavá!!! 😀 😀

zlatka
25. dub 2008

ty woe- rybyčky s tvrdým Y- tak to je naprosto dokonalý!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Sorry, holky, nějak mi to špatně naskočilo!