Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
16. únor 2009

Jani, ja mam stejny nazor ... Martas mel teda jen teploty, asi tyden a presne tyden po ockovani. Vy mate uplne typicky prubeh ☹, my nastesti vyrazku nemeli

Teda venku je zimno se vsim vsudy 🙂 ... jen Martase to netahne. Stal na ohne, dival se na snih a ja se ho ptala, jestli pujdem ven a on to jeho nee ... tak jsme byli doma, uklizeli, prevlikli postele, varili ... ale byla sranda, mladoch asistoval, pak cucel na krtka a desne u toho vypravel a smal se ... jsem stala na tajnaka za rohem a pozorovala ho 😅

bananek
16. únor 2009

Tož vtom zimním počasí jsme vše objely a už se zahříváme doma malá se prospala před obědem tak mi ted už spát nebude 😀 😀 😀 😀 😀 Cecil Toník malou hlídá doma kdy chci ale na karnevale no to by neklaplo to by přece vypadal jak blb že tak že tak asi puberta je puberta 😀 😀 😀 😀 Januli to je normální reakce malá byla osipaná celej týden a horečky měla 3 dny . 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

konoupek
16. únor 2009

holky díííky,jste mě uklidnily 😉

zlatka
16. únor 2009

jako banánku se divím, že jsi ho ještě vůbec dostala na dětskej karneval, příští rok to už asi hrozit nebude!!!Jani, ať je deniska brzo fit, ať můžeme podniknout nějakou tu návštěvu. U mně dobrý-to je stěma skořápkama film?

konoupek
16. únor 2009

Zlatu a vy jste byly s Beruš bez tatky?Já napřed myslela,že jedete všichni,že mu hospu třeba bude hlídat týden babi a ono asi né??? 😕

konoupek
16. únor 2009

Jinak jako denuš mi přestala pít mlíko,tak jsem z toho docela zdrblá 😨 .Dnes jsem teda do ní nedostala ani kapku,no a za polední týden to bylo minimum ☹ .

Jo Lindi a Sebík je teda machrrrrr a moc velkej šikula 😵 .

Banánku,tata at ti udělá pěkně nějakou masáž na ty záda,ale jemně 😉 .Jak mě by se to líbilo,ale toho mýho k tomu nedokopu.Je hrozný máslo a za minutu ho bolí ručičky 😝

bazalka
16. únor 2009

Holky, tak u nas ted byla paradni scena. Martas odpo dostal od babicky velikej kalendar s vlakama ... fakt krasnej a hodne velkej ... byl nadsen, 3 hodiny si ho s pauzama prohlizel, museli jsme ho vzit i do koupelky na koupani 😅. Ale pak nastal problem ... postavili jsme ho na komodu, ze ho vlacky budou hlidat, ale to Martas mocne nesouhlasil a malem zboril postylku. Dokonce mi dal do ruky dedlik a rekl, at jde paaa za mimi 😕 a pokracovat v breku a zadodeni, ze chce vlacky do postylky. Tak jsme mu je dali, ze na chvilku, at si je prohlidne a pak ze je ale dame tam, kam patri ... opet scena. Nakonec pomohla spon knizka s vlakama do postylky ... tak jak usne, budu ji tam nekde lovit 😝. No to byl teda dar nad dary, ten kalendar 😀

janica..
autor
16. únor 2009

Ahhojky,

Ivi to je normál u nás, jako dočtu pohádku a mladej si čte ještě sám a pak jak jdu spát mu knížky dávám zase do kapsáře, no komedie 😅

Teda Jani ať je Daniska brzo ok a teda takovou reakci, ale asik je to normál, i když mladej byl úplně v poho.........

Jj Zlatuš je to stěma skořápkama

konoupek
16. únor 2009

Ivi toš to se babi parádně trefila do dárečku 😀 😀 😀

prool
16. únor 2009

my jsme jeli domlouvat k Marci toho stolare 🙂 Marci manzel nam udela stolecek 🙂 tak se tesime a byli jsme u nich v Brezove 🙂 pro info.
Jani - my se taky pekne osypali po priorixu ☹ prej setrnejsi vakcina - teda spis se u nas hodne rozjel eksem 😠 a cekam co bude po druhe davce hmmm

Ivi, tak to je skoda s tim dudlikem? Proc mu ho dala zpet - nejak jsem to nezachytila. Vasik si uz ani nevzpomene - jen po obede nespime, ale neva. papa dobrou

bazalka
16. únor 2009

No to jo 😀. Mladoch byl tak nadsen az to nezky nebylo 😀 😔. Ale uz davno chrni, uspavaci knizka odebrana 😉

zlatka
16. únor 2009

tak to já teda neřeším....to já uspávačky sbírám až ráno a někdy až po několika dnech 😨

janica..
autor
16. únor 2009

No já to taky Zlatuš neřešila, do té doby, co nás v noci budily rany a to byly padající knížky 😅 😀 😀 😀

cecil
16. únor 2009

Jani, nás onehdy vzbudila rána...Emilčin delfín spadl do vany, to byla řacha! 😀

Holky, máme ode dneška doma křečka! Křečíčka 😀 . Je takovej malej a moc už prý nevyroste, nakonec jsme nekoupili džungarskýho, ale nějakýho ....no ani paní nevěděla jakýho 😅 ...teď zrovna furt leze po kleci, furt je nahoře na stropě hlavou vzhůru a Petr konstatoval, že jsme si koupili netopýra. 😀 Co chvila žuchne dule, takže počítám do rána bude pěkně obouchanej 😀 .

Zas žuchl...

A Emilka je z něj úplně hotová 😅 .

Teda a Konoupku, malá je osypaná? To Emilka myslím měla jen horečku 😒...až po týdnu. Kamarádky malá měla horečku hned ten den, co ji píchli. Ale ona měla vysoký horečky u všech očkování.

Ivi, to se babi s dárkem fakt trefila! 🙂

Holky, dobrou!

linn
16. únor 2009

Jeee Evi, tak to musi byt holky spokojeny, no Samous osmaky nejak nebere, mozna jak je mame celej jeho zivot 😅 , tak je o proste soucast domacnosti a ani na ne nemrkne 😉

Oli, no aspon budem priste vedet, na koho se obratit, az bude neco potreba.

A do postylky taky berem auticky, vlacky atd. 😉

Tak dobrou 🙂

janica..
autor
17. únor 2009

Helou,

jé já se těším, jak bude mít mladej narozky, chci mu koupit akvárko s rybičkou, taky bude určitě vyřízenej z ní, pač furt chce pouštet NEMA 😅

Dnes bude Damouš večer spát už bez plínky, pač jako už 5 dní se v noci nepočůral, tak to vyzkoušíme, kurnik jestli se zrovna počůrá tak mě naštve 😝 😀

V pátek jedeme zase do Bohuněk na koupáčo se těším, to zas bude parádní relax 😎

janica..
autor
17. únor 2009

Jdete zítra někdo do MC?

janica..
autor
17. únor 2009

Jo a Zlatuš ty jsi kdesi objednávala ty pomůcky na plavání pro prcky že? nemáš někde odkaz, kdy jsi je kupovala?

bazalka
17. únor 2009

Zdar Jani, my nejdem ... ale jak dojedu z Brna, tak uz urco.

Tak drzime palc, at Damca prvni bezplinkatou noc zvladne 😉 ... a on ji urco zvladne 😅. To u nas nehrozi ... jak citime, ze mame plinu, letiu vse do ni. Ale jinak uz uplne poho. Po Brne vyzkousim nedat plinku na spani odpo.

Martas vytuhl az ted 😖 ... sel spat 12.15, ale 12.25 dojeli popelari a desne jim to trvalo, tak nez objeli 4 stanoviste, na ktera vidime, byla jedna pryc 😝.

Dopo jsme byli na dni otevr dveri v jedne skolce ... parada, Martas nadsen, ja taky ... no jen aby to tak zustalo, jak nam to zacne 😅. Pokud na s vezmou, tak malej nastoupi v lednu na 5 dni v mesici a od dubna uz naplno. Jen budeme muset uz od zari platit skolkovne 😝

janica..
autor
17. únor 2009

Tý jo tak to je mazec Ivi, to jsem zvědavá jestli to tu budem taky platit, kolik chcou za měsíc? My jdem 20týho dubna, na přihlášení, tak jsem zvědavá.......

janica..
autor
17. únor 2009

tý jo a kolikátýho je Marťas dubna? jako kámošce, doporučili ať daj malou až v září(taky je dubnovka), že to nemá smysl na dva měsíce dávat do školky, že je to i naprd pro prcka.......

bazalka
17. únor 2009

Skolkovny je 500,- a Martas je 26.4. . Rekli mi, ze od zari ne, az od ledna. Ani bych od zari nechtela, je to brzo.

janica..
autor
17. únor 2009

Ivi já myslela, že až za rok od září 😅, že její malá bude mít 3 roky teď v dubnu, no a bude malou dávat od září

ale je fajn, že si bude zvykat na ten jeden den, aspoň tak, to je tak levný školkovný? já myslela že tak 1500,- 😕

bazalka
17. únor 2009

Aha, tak to jsem blbe pochopila. Nevim, kam bych Martase dala, kdyz zamestnavatel mi drzi misto jen 3 roky, dyl ne a ja se chci vratit, tak jsem rada, ze mi ho snad vezmou. Kliden zaplatim zbytecne 4x500,-, nez pak treba chuvu nebo byt bez prace, ktera me bavi a chci se tam vratit.

Jojo, skolkovny je relativne levny ... tech 500,- je pry strop, vic to byt nemuze a urcuje to reditelka. Rada to ale dam, kdyz vidim, ze skolka je pekna a utulka a z neceho zit musi 😉. Ted mi volala kamoska a rikala, ze plati v Belkovicich 210,- 😕

dali
17. únor 2009

Zdarec matky

Tak mi jsem už bez fujina a snad to bude ok...i přes poledne se to fá sice jen 2h, ale to stačí 😉

Ivčo to jde na 5 dní v měsíci????jaké jsou podmínky???musíš do práce???

bazalka
17. únor 2009

Zdeni, 5 dni v mesici chodi deti, ktere maji mamky na MD ... neprijdes tak o materskou 🙂. Jak ti materska skonci, tak muze ditko chodit denne.

bazalka
17. únor 2009

Ja jsem to bojovani s dudu vzdala ... ted pres ten tyden, co budu pryc mu ho jeste nechame a pak poleti. Pred den ho nemame uz davno a na noc jak kdy, vcera ho Martas nechtel vubec. A kdyz uz ho ma, tak fakt jen na usnuti, pak ho vyflusne a celou noc si ho uz nevsimne ... nezname buzeni a hledani dudina.

Zdeni, fujin je super termin 😀

bananek
17. únor 2009

Ahojky tak Ivi tenhle problém jsem byla řešit taky chtěla jsem nastoupit o nějaký ten měsíc dřív prostě malá je v červencu posledního tak jsem chtěla příští rok jít už v květnu nebo dubnu ale u nás to nelze ten den co oslaví tři roky tak může nastoupit to za mladýho nebylo ten měl 3 v prosinci a už v září byl ve školce tak nevím doufám že mi budou držet místo tam kde jsem byla nebo alespoň kde jsem zaskakovala neboť se chci taky vrátit práce mě baví a nerada bych hledala nšco jiného 😀 😀

dali
17. únor 2009

Fakt to tak jde????no jak znám ty kozy učitelky u nás tak to opravdu nebude hrozit 😠 ...bych to i brala,ale taky až tak od toho ledna.....když jsem ve škole.... 😉

Jo fujin no tak on ho taky neměl přes den asi od 3/4 roku, ale i tak když s ním praštil o zem že je fuj tak jsemt oho využila 😀 😀

janica..
autor
17. únor 2009

Jj to jde Zdeni, ale musí být malej bez plíny, to už je ale dlouho 😉