Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
13. bře 2009

No sok obrovskej, nastesti ani plac pak nebyl tak hroznej 😔

dali
13. bře 2009

Jani já čekáááám na tu fotečku....loni jsme se nasmály,...já čekám na inspiraci...vůbec nevím co Fildovi....on miluje Bořka, ale třeba ty dortíky co dávala Linda odkaz jsou malý a šíleně drahý...na naši rodinku bych potřebovala tak 3 kusy.....máme taky super paní napečení....nedělá marcipánový, ale zase moc dobrý....u nás marcipán nikdo nejí, ale taky se mi líbí víc na vzhled 😉

janica..
autor
13. bře 2009

Helou je tu ještě někdo??????????

Oslava super, jen se teda trošku prodloužila, ale teda jako vůbec nechápu z mladýho, pač jako odpo nešel ani spát a usnul až teď 🙄 , no ale super den fakt si to užíval maximálně 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janica..
autor
13. bře 2009

Hmm tak nikdo nikde, tak foto dám až ráno, tož dobrou jsem KO 😅

konoupek
14. bře 2009

Jani já jsem tuuuuuu,čekám na fotky 😀 😉

janica..
autor
14. bře 2009

Jaňuško tak ještě chvilku musíš vydržet za chvilku dorazí ještě Marťásek, tak foto dám až potom 😅, ale do oběda bych to měla stihnout 😅 😝 😀

entik
14. bře 2009

ahojky🙂
taky jsem zvedava na fotecky.
Damiankovi vse nej!!!

Zdravi Vas cecil, psala sms, nejde jim ted net, tak ani nekukne. Knizku uz ma prectenou 😉 tak mi hned psala postrehy 😀 😀
Matysek byl vcera bez mlicka, byla jsem cely den pryc, tak uz nejspis budem prestavat kojit, kdyz to tak vyslo ☹ tak jsem zvedava, jak to dnes zvladne a zvladnu.
a zrovna jsem se ptala i tchynky na to mliko, rikala, ze takhle starym detem se uz v kojenaku dava normal prevareny, tak nevim, jeste bych chtela pockat. Parkrat zkousela dat to suseny HAMI, tak to moc nepil, tak z toho spis budu delat kase. A jinak miluje jogurty a syry, i bily tvaroh ma rad. A do vareni pridavam morske rasy, tam je hodne vapniku, tak snad to bude ok. U kojeni jsem mela jistotu, ze ma vse potrebne, ted uz ne. A navic mi ta susena mlika nejsou sympaticka, prijdou mi takova umela 😒
peknou sobotu

konoupek
14. bře 2009

jani ,toš já teda vydržím 😀 .A Damiánkovi všechno nej nej k narozeninám a co všechno dostal ? 😕 🙂

janica..
autor
14. bře 2009

Tož fotečky jsou tam 😎

Ještě dostane mlaďoch akvárko s rybičkou, odpo mu pro něj sjede Petráš 😎

Děkujem za přáníčka 😵

fajn
14. bře 2009

Jani Damiánkovi vše nejlepší. Dortík hezkej a Damiánek je velkej šikovnej kluk

dali
14. bře 2009

Damiánkovi vše nej, ale ještě není to ono Datum ne??? 😒 Fotečky moc pěkný i dortík je hezkej 😉

dali
14. bře 2009
bazalka
14. bře 2009

Damianku, i my prejeme trochu predcasne vse nej nej nej!!! Teda ty mas ale darku ... to se ani nedivim, ze se ti nechtelo jit spat 🙂. A dortik je krasnej ... a ne k smichu 😅.

My jsme byli cely den u tchanu ... no me nervy 😠. I jsem byla rada, ze jsme jeli domu. Je mi to lito, ale Martasovi dovoli absolutne vse a vrchol byl, kdyz ho nechali litat po codbe kolem vytahu jen v ponozkach 😠 😠 😠 . Ne umyslne, ale to jsem uz penila 😖

Hodim par fotecek z dopo prochazky s dedou 😉

bazalka
14. bře 2009

Tak treti pokus ... nejde mi to sem vlozit 😠
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

bazalka
14. bře 2009

Huraaa 😉

janica..
autor
14. bře 2009

Zdeni má 16týho 😉

Ivi hezký fotečky, dnes fakt bylo krásně, tak jsme vyrazili, mladej si vzal motorku, tak byl spokojenej 😎

janica..
autor
14. bře 2009

Jo a LIndi popeláři jsou parádní, tak se má Samík na co těšit 😉

janica..
autor
14. bře 2009

Ivuš a jak jsi dopadla s tou paní z MMB?

bazalka
14. bře 2009

Ani se neptej 😠 . Podvedla nas hodne, minimalne 13 😠 😠 😠. Min tyden psala, ze ma problemy, popisiovala jake a ze penize ve stredu urco posle. Nic nedoslo a uz se ani neozvala ☹ a ostatnim taky ne. Tak se to resi, psali jsme stiznost a ma bloklej ucet ... to mi ovsem pet set nevrati 🙄

janica..
autor
14. bře 2009

Hmm tak to je na pytel 😠 😠

bazalka
14. bře 2009

No, ale co nadelam ... o zkusenost min a taky o pet set ☹

janica..
autor
14. bře 2009

Hmm tak to si teď budu dávat dobrýho bacha 😕

linn
14. bře 2009

Ahoj holky,
Ivco, tak to uz jsi muj dotaz z IP zodpovedela. A kdyz je vas vic, co na ni podat trestni oznameni, to bude uz urcite vetsi skoda nez na prestupek, ne?
Peti, ja zatim ctu a libi se mi to, az doctu, tak dam vedet 😉

No a my se teda taky trosku dopredu pridavame k blahoprani - Damianku vsechno nejlepsi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kluci zdravi 😵
no a fotecky moc moc pekny a darecky super. 🙂

Peknou nedeli.

janica..
autor
15. bře 2009

Dobré ránko,

Díky všem za přáníčka 😵

Jo Petruš díky za info o Evce, chudina bude mít dobrýho absťáka 😅

Zdeni no to bude mít radost Jaňa a Zlatuš 😀 😀 hmm na takový sousedy bych se fakt těšila 😝

konoupek
15. bře 2009

Ahoj holky,
jani teda Damou měl dárků,jak na vánoce 😀 .A dort vypadal moc pěkně 😉 .

Jo žádný romové tu nebudou to jsem klidná,pže obec už to zamítla 😉

A teda ta ženská na MMB to je teda děs ☹ .Bohužel myslím,že jak bude čím dál větší finanční krize,bude přibývat i všelijakých podvodníků víc ☹ .

konoupek
15. bře 2009

tak u nás ve tři začíná dětský karneval a mě tady jako všichni vyspávají 😝

linetka
15. bře 2009

Zdravím v neděli
tatin odrazil na floorbal a tak si hrajem s děckama.
No hlavně chci popřát Damiankovi 🙂 Vše nejlepší k narozeninkám hlavně hodně zdravíčka ,štěstíčka ...Dárečky pěkný a z kterýho měl asi největší radost Jančo?to popelářský auto je super a vydrží 😉 Luki ho má doteď na chalupě.Dino neznáme 😅 a dortík se mi líbí 😉

prool
15. bře 2009

zdarec kecalky,
nemam sanci vas docist 😎 normalka jsem to preskakala uf uf.
Dami vse nej teda zitra 😉 uz jsi velky chlap.

Decka skoro pred 14 dnema jsme odjizdeli narychlo z Olomouce, protoze Maros mel chripku a porad 39 - normalne 5 dni 😠 Mysleli jsme, ze tomu po dvou dnech ujedeme, ale bohuzel. Druhy den u babi mel Vasik pres 38 a tak jsme klusli k mudr a v sobotu pak stejne skoncili na pohotovosti v Chrudimi - s oboustranym zanetem usi 😖 - kdybychom sli v nedeli, uz by se 100% pichalo, takhle se to chytlo tak tak. Tatovi neni dodnes dobre, Vasik jeste obcas pokaslava - ale snad uz ok, ja jsem taky mela pres 38, ale snad uz lepsi - normalka jsme popadali jak sisky.

Uz jsem rada, ze jsme doma - 14 dni s rodicema - ke konci dost drsny. Hlavne kdyz Vasik zopakuje vse co deda nebo babi rekne, takze mame pekne kosaty slovnik. Dost jsem jim to vycitala, ale moc si z toho nedelali. Hlavne jsem teda totalne vytekla, kdyz Vasa mezi zuby procedil ...do prde.... normalne to jsem na neho zacala jecet jak blazen, ze to se nerika a chudacek mala tam stal jak oukropecek a vedel, ze je zle, ale v podstate za to nemoh, opakoval co slysel 😖
Jsou to u nas doslava zne a nekdy se nemuze udrzet smichy 😀 😀 je to brepta 😀

janica..
autor
15. bře 2009

Oli teda to jste si vytrpěly, tak ať je Vašík už v pohodě 😉

Děcka mladej se totálně rozkecává, no dost opakuje, už teď mi z něho bolí hlava, no Oli to bude u nás podobně, tatík si kolikrát taky nevidí do pusy, ho budu muset poučit 😅

Kači no největší radost, no ho chytlo všechno, on je takovej, že má radost fakt ze všeho........

Jani tak co stihly jste karneval?

Jo a dort, teda mladej byl z něho totálně nadšenej, furt dort, dort i jak mu chutná, no důležitej jak sviňa, je to prostě jeho dort! 😎

bazalka
15. bře 2009

Ty jo, jak Jani ctu, ze byl Damik nadses, desne se tesim na nasi oslavu, co na to vse Martas rekne ... loni to jeste nechapal, letos to bude urco jine.

Olco, tak to za sebou mate akcni 2 tydny ☹ ... snad uz bude zas chvilku lip

Holky, to pocasi je otresny, normalne uz budu mit depku, jestli bude jeste par dni prset 😠 . Odpo jsme byli nakupovat ... lidi jak svina, no hnus. navic Martas se spatne vzbudil, tak zrovna nebyl spolecenskej ☹. Ale uz je celkem v poho ... dnes poprve byl bez diety a sezral co mohl 😅

Pred chvilkou jsem se dozvedela, ze v zari jdem na svatbu ... se tesiiiim!!! Berou se kamaradi, budou to mit v hotelu na Hrube Vode a asi to bude velika svatba 😉

S tim mluvenim je to asi stejny na vsech frontach ... ja se vcera v aute rozcilila a rekla jsem "ten blbec" a zezadu se ozvalo "blbek" 😔 😅 . Jinak u nas frci slovo sakra 😅