Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
26. bře 2009

tak snad vam to vyjde

janica..
autor
26. bře 2009

Ivi a kdy vám daj vědět? kurnik jsem fakt zvědavá, ale nějak moc pozitivně to nevidím, jako prej i u nás berou jen 20 dětí, hmm já doufala, že otevřeou dvě třídy, no uvidíme.......

janica..
autor
27. bře 2009

Dobré ránko,

já to ráno miluju, to je pohoda, já popíjím kafíčka a sjíždím net, mladej snídá a čučí na školku 😅

Jako, ale děvčata, vy který máte áčka tak šup sem a něco napsat, to by tak nešlo 😠 😀 😀 😀 😀

entik
27. bře 2009

Jani, to je provokace, my dnes meli budicek o pul seste rano!!! 😲

konoupek
27. bře 2009

Ahoj holky,
toš já teda,abych neměla aaaaa-čko to napravím 😉 .
U nás skoro každá noc pořád hrůza.Např.včera odpo spala malá jen 1/2 hodky a večer byla unavená,že usla raz dva.Bohužel se asi za 3/4 hodky vzbudila tak brutálním kašlem,že Tom chtěl jet i na pohotovost,nakonec jsme nejeli.Nemohla se vůbec nadechnout,aby si odkašlala,zvracela no hroznej pohled ☹ . nakonec usla asi o půl jedenácté,ale v noci se budií s pláčem a kašlem.Dnes ráno už jsme neklusaly k dr. a dostala antibiotika ☹ .Naše první 😔 .Je horor do ní cokoli dostat,pořád s tím boujem,jak jí obalamutit,ale už má ke všemu co je na lžičce odpor 😒 .Je to vlastně i první kašl co má,zatím nikdy nic krom rýmy a zvýšené teploty neměla.

No tak to nebylo moc veselý zrovna 😝 .

S těma školkama je to děs.U nás je zápis ted 16.4.tak uvidíme co bude.
Jako 8000 kč za školku je mazééééééc to by sme fakt mohly zůstat doma 😕

konoupek
27. bře 2009

Ivi a co Martínek už je mu líp?

konoupek
27. bře 2009

Jani úplně vidím tu pohodu 😀 to my ale teda nemáme.Jak začnu snídat u pc,Denuš musí asistovat a spouzet po mě 😀 .Ale je fakt,že Kouzelná školka jí zabaví a ještě před sedmou je na Nově Červený traktůrek, tak to taky sleduje.U nás je totiž budíček poslední dobou už v šest 😝 .Kde jsou ty doby,kdy se budila aspon o půl osmé 😀 .

konoupek
27. bře 2009

Tak áčko jsem si snad opravila 😀

dali
27. bře 2009

Ahóóóóóój 😀 😀 😀 😀

zlatka
27. bře 2009

Tak já taky napravuju,
my už jsme konečně zdraví, tak jsme zvědavá, jak dlouho to vydrží.JANI, tak to denisku úplně lituju, u nás to bylo taky tak první dva dny a potom už to bylo lepší- se sirupem už nekašlal tak "dávivo", ale je fakt, že tentokrát nezvracela. No a vytvořila si závislost na těch sirupcích a všech kapkách,že to vyžaduje i teď, vypila by toho litry 😖 , pak to někde zapomeňte. tak ať je deniskce brzo líp. Máš zvednutou matračku, aby neležela-tak jsem s ní spala týden. A zvlhčuj vzduch a ještě jsem B. mazala hrudníček takovou mastí proti kašli-krásněvoní, no, koupila jsme v lékárně,tak tu teď taky pořád vyžaduje. V pondělí jdu s beruš na očkování, tak zase bude, mylsím, horečka. 😠 Tak pořad před sedmou teda nestíháme, u nás s e vylízá až kolem osmé, ale taky se pozdě večír zalízá.

Jinak jsem ještě nepsala, že mám radost s Marci a Dianky, je to éro.

Linda se někde čachtá, co???? 😀

janica..
autor
27. bře 2009

NO mladej teď tak pěkně spinká milášek malej a toho v osum budím, jinak by spal do 9, no a to se pak ještě válíme tak půl hoďky v posteli, pač se mu nechce stávat 😅 no, ale je fakt že chodí pozdějc spát, no zabere tak o půl desáté a to je od osmi v posteli 🙄

Tož Jaňule tobě píši za jednotku a tebě Zdeňucha za 5 jsi to pěkně odflákla 😀 😀 😀 😀

Denisko brzo se udrav ať seš brzo OK.

janica..
autor
27. bře 2009

Á další jednotka 😀

linetka
27. bře 2009

Ahojky holky tak taky napíšu něco 😉

S těma školkama je to síla, jsem ráda že tady máme velkou a +

linetka
27. bře 2009

sakriš se mi to odeslalo

pokračování
skvělou školku a neplatíme takový sumy.No na vesnici výběr není moc velkej. 😉
8000,- za školku to je síla to jsou zloději bych to chtěla vidět jak to tam funguje za ty prachy 😅

linetka
27. bře 2009

Jinak jsme už zdravý 😉
já jsem teda na prd točí se mi hlava pořád tak jsem včera zašla k doktorovi a dostala jsem džiganec magnézka a dnes ráno taky ale lepší to není 😝 ještě půjdu 3x

bazalka
27. bře 2009

Ahoj holky .... je mam acko, ale ted uz jsem jen Vase 😅 ... tatin mel dnes dovo a ted ma turmaj v badmintonu. Bude zitra urco vyrizenej ... ma to koncit po pulnoci a v sest to nas rarach vstava 😝 ... ale co, chrupnem pak vsichni po obede 🙂

Holky, s tim skolkovnym 8000,- ... to snad neni mozny. Vim o jedne skolce v Ol, ktera stoji neco kolem 4tis mesicne, je anglicka ... a to uz je maso, ale 8tis ... to by dalo snad jen honich par 😝

Jani, to vstavani Vma zavidim, ale zas na duhou stranu, u nas je v osm mrtvo, dnes uz 19.40 😉

Teda Jani, Kon, Dence se to nejak vratilo, ne? Uz jsi psala, ze se to lepsi a ted zas tohle ☹ ... chudina mala. Martas taky tak zvraciva a davi se ... pomuze mu jen smpani v polosede s velkym polstarem. Neusne na nem, ale ve spani se tam necha transportovat, aspon chvilku na nem vydrzi a hned je to dychani lepsi. At je Denusce co nejdriv lip!!!!

Ja musim na kontrole u alergologa to nase dychani taky konzultovat ... moc se mi to nelibi a v kombinaci s tou nasi alergii 😖 😝

Teda Zdenucho, tos nam toho napsala 😠 ... priste aspon jak se mate co je noveho 😉 😅

Zlatusaku, tak prozrad, s kym jsi me pomlouvala 😉

bazalka
27. bře 2009

Ovsem tady to zije 😝 ... jednou nemam tatina doma a vy nikde 😠 😢

zlatka
28. bře 2009

Bazi-jako naschvál, co?A pomlouvala jsme tě s Vlaďkou, s kým jiným tady u nás 😀Jen jsem jí říkala, že si děláš tu školu, tak reagovala, že jsi v práci dost dobrá, že ti to jde a mají tě tam všichni rádi atd. atd, aby Ti to nestouplo do hlavy 🙂 🙂

Já jsem si včera večír četla, Peťa mi dovezla tu knížku, tak jsem ani na net nešla. Turnaj v badmmintonu, to existuje? 😀 KOn., jak je denisce, už lepší?

Včera u nás byli mráčci (Peťa, pavel a Matýsek) v kompletní sestavě- i s tatinem a bylo to super, doufám, že se zase brzo ukážou. Matýsek znakuje barvy, děcka, jsem čuměla, je to malá šikula.

Dnes jedeme po 14 dnech na bazén, tak se obě těšíme a taťka má zase volnej víkend, tak bude s náma.POčasí ale zase na prd, uvidíme, co vymyslíme.

janica..
autor
28. bře 2009

Dobré ránko,

no Ivi to je pech😀😀 Tatin má nějak často dovo v pátek co? tak si ho aspoň užijete 😎

Kači ať ti to magnésko pomůže, to je hnus, taky ho někdy postrádám, ale dám magnésko v pytlíku a je mi hned hej, tak ať ti brzo zabere 😉

Zlatuš kruciš to mě mrzelo, že jsem nemohla dojet, ale měli jsme ohlášený tchánovce 😒Si plavčo užijte 😎

Odpo vezem Damíka k tchánovcům tak se už těší prcek a já si půjdu nějaký hadry koupit, pač jako mi připdá, že nemám včem chodit 😒

zlatka
28. bře 2009

ty se mááááááááááááááááááááááááááááááááááš!!!! 🙄

dali
28. bře 2009

Ahoj ženský, máme se dobře.....budu tu asi večer, je fotbal 😖

entik
28. bře 2009

ahojky,
taky jsem uz vcera na net nesla, vytuhla jsem s Matyskem 😉 Pro Mateje byl vcerejsi vylet fakt zazitkem, porad jen "bus, ššš, teta" tzn. Jeli jsme busem, vlakem za tetou a Berus 🙂 Povidal to celou cestu, dnes u snidane a pak i dedovi 😀 😀 fakt zazitek. U Zlatky bylo moc fajn, parada, radi zase prijedem a tesime se na vasi navstevu u nas! tata byl nejvic nadseny z toho jak Berca mluvi, a porad na Matyska a rekni to a rekni to....
dnes dopo bylo hezky ale uz se to zas mraci ☹

cecil
28. bře 2009

Zdarec babinec!

tak se hlásím vyřízená...dnes mě bolí nohy až za krkem, Emča za celej den neusnula, tak už chrupká před sedmou natvrdo 😅 , ještě Štěpánku a mám večer jen pro sebe, jupíííí. Tata jena tom Vaškovi a Evě. Včera jsme normálně do devíti do večera lepili ty dvě tisícovky losů, fuj to byla práce! To jsou kšefty.

Jo a rozdělala jsem si pivko a budu se válet....
Denisko, brzo toho bacila vykašli, hajdaláka jednoho!

Joa my už jsme zcela zdraví, jen čekáme neštovice, v úterý jsme byly na návštěvě a kamarýádky malá se do středy osypala, takže čekám kdy to u nás propukne 😒....a zákon schválnosti, musela jsem odvolat dvě návštěvy těhotnejch kamarádek.....tu jednu už s břiškem neuvidim, škoda.

janica..
autor
28. bře 2009

Evi no nazdar, užívej klídku a vychutnej pivsoňa 😀

Děvčata tak jako z nákupu jako nula bodou, jako jsem tak max nasraná, no asik jsem moc náročná, nebo fakt nevím, no ale tak jsem si koupila aspoň dvě trika, no ale jako jsem si řekla, že si fest zanakupuju, když nám budou vracet za daně, ale jako nic se mi nepáčilo 😒

cecil
28. bře 2009

je, pivko si vychutnám ,mám alko, jinak musím kvůli Emilce nealko, protože mi ho upíjí 😀 .

Jani, taky jsme byli v Tescu, koupila jsem si po dlouhé době asi tři trika a byla jsem jak Alenka v říci divů 😀 , to je fakt hrozny..... 🙄 .....děckám boty za 500 ani nemrknu a sobě .....?

A za daň budeme mít holky novou podlahu v obýváku, konečně. Jako chtěla jsem dřevo, nebo marmoleum a brácha mě hrozně odrazuje, že marmoleum je měkký a v tom našem provozu... 😒....no nevim, ještě pořád nejsem rozhodnutá. Hm.

cecil
28. bře 2009

oprava....ne v řici ale v říši.... 😀

Didka je teda éro, jsem to te´d dočetla.... 😀

cecil
28. bře 2009

Jo a Emča říká ....mám áda toto....mám ráda toto... říkala to i o koze, do doby než jí trkla 😅 😀 ...

...jdu se podívat na ty podlahy

cecil
28. bře 2009

a ještě školky...já vždycky odpovídám nadesetkrát... 😝 ..u nás stojí dvě stovky ročně + obědy. No ale taky je to jen hlídání, do divadla jedou max.dvakrát do roka, na plavání nejezdí,....jo a je tam jednou týdně placená angličtina.

Ale taky jsou rádi, že tam děcka lidi zapíšou, jinak by byli bez práce, že?

bazalka
28. bře 2009

Zlatusaku, dik za bonz ... neboj, nespychnu, ale potesi to 😉. Ze Vladku pozdravuju ... min tyden jsme potkali v Kaufu jejiho chlapa.

A turnaj v badmintonu je ... v Ol je nova hala na badminton. Vilas ho hraje uz leta, je fakt dobrej ... tak sli s kamaradem na ctyrhru. Z 25 paru byli na 13. miste .... celkem uspech, byli tam lidi z cele CR a vetsinou poloprofici a byvali profici. Jen se vratil uplne hotovej a dnes se nemuze hybat. Usnul az o piul treti rano a v pul seste byl u nas jak na potvoru budicek 😝 ... ale hodili jsme maloska k nasim a jeli nakoupit a pak dospavat 😀. Pro milacka jsem sla az po ctvrte a celou cestu domnu od nasich sel peso ... jsem cucela, pekna streka.

Jani, no, patky bude mit ten volno asi casto ... v praci jim krati pracovni tyden jen na 4 dny 😖 ... ale snad se to zmeni, ted maji slibeny nejaky zakazky.

Janule, ja jsem si dnes koupila svetr a kosili ... bozi, bilou s malinkyma cernyma puntikama ... jedu zitra do velkomesta Prahy do divadla 🙂 ... ale je to neformalni, tak muzu jit tak polohezky oblecena 😉. Meli jet nasi, ale mamka nemuze, ma pohotovost, tak udelam tatinovi garde ja 🙂

My si jdem s tatkou otevrit lahvinku 😉

bazalka
28. bře 2009

Ëvko, 200,- mesicne, ne?