Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
15. kvě 2009

Zlatuš 😀 😀 😀 😀

dali
15. kvě 2009

Zdarec kdy máte v plánu ten sraz????? písněte mi někdo IP...nestíhám vás číst 😉

entik
15. kvě 2009

to me teda mrzi, ze jsem tu druhou sanci vcera envidela☹

bazalka
15. kvě 2009

Holky, my sraz 26. odpo verem ... dopo mame zubare 😉. Kolem ctvrte?

Ja druhou sanci nevidela ... meli jsme s tatou pekny vecer, mel narozky 😉

bekulkamama
15. kvě 2009

Zlatu, já se s ní domluvím, už se na to moc těším 🙂

konoupek
15. kvě 2009

Druhou šanci jsem taky viděla a u porodu bulela,jak jelito,atin se mi smál 😅 😀 .Ale to asi bere každou ženskou co má už mimi.Já osobně si vždycky vzpomenu na můj porod a jak to rychle letí,že už je Denuš tak velká 🙂 .

Nám termín taky vyhovuje...26.5. na golfu v Grygově za hezkého počasí 😉 .To by mohla jet třeba Evuš s Linduš spolu co holky? 😀 😉

bekulkamama
15. kvě 2009

hezký víkend holky..
Zlatu tak hezkej koncert pa pa

dali
15. kvě 2009

Tak 26. to u nás bohužel nehrozí, důvod najdete v IP 😉

janica..
autor
15. kvě 2009

Zdeňucho jak to? já nic v IP nemám.........

entik
15. kvě 2009

tak jste me nalakaly, ze jsem se na druhou sanci divala na netu.

Zitra drzte palce, at nam ta akce v ZOO vyjde, uz zacinam stresovat 😅 , ale kdyz bude pekne, tak to bude fajn.

v IP taky nic nemam ☹

my muzem 26. 5.odpo i dopo. (v pondeli 25. nemuzem)

dali
15. kvě 2009

Holky já to blbě poslala asi,a le bazalka to dostala 😉 chybu napravím 😉

linn
15. kvě 2009

Ahojky, tak pocitame s 26., uz se tesime 🙂
dnes jsem byla odpo na dve hodinky v praci a zitra jdu na cele dopo, M. to zatim zvladl, tak jsem na zitrek zvedava 😅

Krasny vikend 😵

janica..
autor
16. kvě 2009

Dobré ránko,

Zdeňucho stále žádné IP nemám........

Zlatušáku jak bylo? jen moc nevyšlo počasí co? jsme taky s Petrášem přemýšleli jestli se nezajdem mrknout na toho Kryštofa, ale počásko nás odradilo 😒

LIndi tak co chlapi jak to doma zvládli, bez mamuši?

Bekul tobě taky krásný víkendek 😉

Tož dnes je zase počasí, no hrůza, mladej je u tchánovců, tak aspoň nějaká akce 😅 a odpo si pro něj jedem a popřejem dědovi k narozkám a Damiánek se nemůže dočkat dorta 😀 😀 😀 on je na dortách totálně ujetej, po narozkách 😅

zlatka
16. kvě 2009

ale joo, počasí úplně v pohodě,měli jste dojít, míša Ríša byl k sežrání🙂🙂 😵 Pak jsme ještě zůstali na Polemiky a rockenrol-band a nějka před jedenáctou jsme vypadli.

Dneska je to hnud fijalovej, ještě že jsme měli plavčo. Doufám, že přestane pršet, ať můžeme ven, až se probudí.

Já mám IP od dalinky 2x, tak se asi to tvoje zatoulalo ke mně.Víš, proč to nemáš, woe? teď jsem na to přišla, bo určitě dali nenapsala za Tvým jménem ty tečky, já ti tak kdysi taky posílala IP na třicetkrát.Záhada rozluštěna.

konoupek
16. kvě 2009

mě taky přišla IP od dali 😉 .teda dnes je fakt hnus,Tom s Denuš dělají buchtu 🙂 se musí prý nějak zabavit 😀

janica..
autor
17. kvě 2009

Dobré ránko, dnes to venku vypadá nadějně 😎

Odpo asik vyrazíme někam na kolech, že by na golf?

Takže Zdeni prosím o IP na Janica.. 😅

zlatka
17. kvě 2009

jéééžiš, Jani, my jsme zase pryč, ty si teda umíš vybrat dobu vždycky, škoda!

dali
17. kvě 2009

Jani promiň,a le už 2x jsem ti psala na janice, bez těch teček napravím to to je něco na tebe ty zvědavko co 😀 😀 😀

dali
17. kvě 2009

myslela jsem janica bez teček

dali
17. kvě 2009

Jani a kdyby jste chtěly, můžete k nám na fotbal pořád ti dlužím to pivko 😀 😀 😀 jen mám ještě nehtíky tak tam budu až tak 17h

janica..
autor
17. kvě 2009

No sláva IP došla 😀 😀 😀

Zdeni to je daleko, to tak až nakonci léta, až budu mít fyzičku, teď bych to nedala, Grygov je tak akorát 😅

janica..
autor
17. kvě 2009

Zlatuš škoda no, příště 😉

bazalka
17. kvě 2009

Zdra holky!!!

Tak dnes je konecne fajn ... dopo jsme byli venky a odpo razime zas. Vim o fajn hristi, tak to jdem testnout a pak pisnu, kde je a jaky to tam je 😉

Peti, jak Vam vysla vcerejsi akce?

Lindi, jak bylo v praci??? Zas trochu zmena, co? A co kluci?

Tak uz jsem tu druhou sanci videla ... porod super, mimi krasny a zenska teda chudak ☹ ... tak snad uz bude lip!!!!

prool
17. kvě 2009

ahoj baby,
my to mame nejak perne, tak nestiham ani cist a psat. Toho 26 bohuzel nemuzeme ☹ budeme u kamaradky ve vychodnich Cechach.
Jinak dneska jsme byli na kolech ve Slatinicich a super - maji tam u fotbaloveho hriste dreveny zamek pro deti a houpacky a klouzacky - proste super - jen ta cesta 😉 najeli jsme skoro 40 km (38,5 😉
papa

linn
17. kvě 2009

Ahoj holky,
tak v praci ok a tady to hosi taky vsichni prezili 😉 😀 bylo fajn se na chvili odreagovat 😅 a diky me celodopoledni nepritomnosti jsme najeli na omezovani kojeni, vcera jsem kojila jen v noci a dobry, tak uvidime, jak to dal pujde 😎
Oli, to jste si pekne zasportovali 🙂 skoda, ze nemuzete toho 26. .
My jsme vcera odpo zvladli jeste Ikeu, takze Samik uz ma taky postel, no ale tech lidi 😝
A vyletovali jsme dnes v Litovli a Sobacove.

Papa

fajn
18. kvě 2009

ahojte, jedete zítra někdo do MC , Já bych možná jela u nás nejde elektrika tak co doma. A na kolik chodíte?

bazalka
18. kvě 2009

Ahoj holky!!!

Marci, zitra jsou v MC mimina, tak to neni ono .... chodivame ve stredy, teda vetsinou

Lindi, to i v tak krasnym pocasku bylo v Ikea tolik lidi???? 😕 A jak se Samulkovi nova postel libi? Mate tu co my?

Vcera jsme byli na hristi v botanicke zahrade .... fajn, ale plati se. Myslela jsem, ze to hriste je bokem, ale neni. Tak 30,- za dospelaka ... ale je to tam fajn a muzete projit i tu zahradu 🙂

bekulkamama
18. kvě 2009

ahojky bazi, jak se máš?

fajn
18. kvě 2009

Bazalko díky tak to jo asi jsem to přehlídla

bazalka
18. kvě 2009

Unaveneeeeee .... Martas ma opet rozjetou alergii, tak jsem v noci moc nespali. Asi se ted natahnu a vyuziju, ze malos usnul. Zitra jdem k dr., tak snad nam pomuze

A co ty, Beku? Neni ti spatne??? Ja jsem zacatek tehu prozvracela, az do 13. tydne 😝