Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ametob
17. čer 2009

Smilers, já nejsem všude, jen tam u vás a dnes už i tady 🙂 Mám se zatím fajn, snad to tak bude i dál....
Teda, dneska z té práce snad neodjedu 😀

smilers
17. čer 2009

ahojky, ja delala na magistrate a tsam jsem jeste nebyla 😀 to jedine mamka, zalezi kde dela? ja si ted to prijmeni nevybavuju😀

smilers
17. čer 2009

ametob vsak to staci ne😀 ja mam co rikat😀

smilers
17. čer 2009

ametob vsak to staci ne😀 taky pendluju

jakoubka
17. čer 2009

smil-tak to asik byla jen náhoda.Ona myslím šije v Drapsu 🙂 Právě odpovídal i věk holčiček 😀

smilers
17. čer 2009

jop tak to jo😀 tam dela segra, tak to jsem byla ja 😀 😀 😀

reni7
17. čer 2009

jaky co děláš ještě u netu když máte zachvíli být tady na kávičce? 😕

smilers-holky sou super dycky sleduju nový fotečky,rostou jak z vody 🙂

jakoubka
17. čer 2009

reni-ségra nestíhá,ale už jede,tož nás čekej 🙂
smil- 😀 😀

reni7
17. čer 2009

jaky-tož vás čekám teda 😉

aktekram
17. čer 2009

Ahojky,
tak jsem zase prospala celý dopoledne a dozvídám se samé zajímavé věci.
Koukala jsem znovu po těch doktorech na www.znamylekar.cz a nic moc mi to nepomohlo.
Jak velké děti máte?

entik
17. čer 2009

ahoj ,tady se to rozjelo🙂
Marky, koukni kazde do profilu, na fotku, tam ti vyjede, jak mame stare deti 😉

jakoubka
17. čer 2009

Marky-dobrej odkaz 😉

aktekram
17. čer 2009

entik: to mi nedošlo, díky moc

janica..
autor
17. čer 2009

Smilers ahojky, no já zas chodit šmírovat k tobě do alba😀 co jaký to je s trojčátkama? zvládáš sama? jsou hodný holky?

konoupek
17. čer 2009

ty jo holky,tak já mít tři takový,jak je Denuš,už jsem v blázinci 😝

konoupek
17. čer 2009

jinak teda holky,mám ted v tom čtení pěknej hokej,než se ve vás zorientuju 😀

smilers
17. čer 2009

jani😀 s trojcatkama je to jak na kolotoci, jednou si dole a jednou ahore, kazdy den je jinej😀 v tydnu jsem od tech 8 do 14:15 na ne samam, pak dojede muj tatka , mamka apak muj manzel, mame dvougeneracni domek, takze bydlime s nasema, coz je velka vyhoda🙂 jo holky jsou hodny, sem tam uz zacinaji lumpacit ale jinak je to jeste unosne😀

zlatka
17. čer 2009

No, tak jako smili, taky smekám, jsem se dívala na Tvůj profil:tři děti, hmmmm, šikovná mamina, jsem si myslela, pak kouknu na jména:hmmm, pěkná jména a pak na věk: týýýýýý woe!!!! jako máš můj obdiv, já bych to asi nedala a až začnou chodit.....brrrr

tak jsme byly v té půjčovně a mám z toho smíšený pocity, paní nepřijemná jako prase, šaty na beru tam byly jedny, chtějí za ně 400 a na mě půjčení oblečení 700, což je dost, jsem jim, nanynka, podepsala smlouvu, bo to hnedka začala všechno vypisovat a já se neozvala, zaplatila zálohu a pak až doma se mi všechno rozleželo v hlavě, že vlastně za tu cenu (nebo když přidám korunu padesát), si můžu něco koupit svýho, no jsem z toho špatná, bo ta záloha je nevratná, tak nevím, jeslti jim to tam mám nechat-za jedny šaty dvě kila, co myslíte?kus hňupa jsem....

Jinak vítám nově příchozí, se kterejma jsme se ještě nepřivítala....ahóóóóóój!

ametob
18. čer 2009

Ahoj holky, zdravím hned po ránu 😉 Už jsem v práci, ale vůbec se mi nechtělo, měla jsem pěkně hnusný sny, že jsem i v noci brečela, to se mi ještě nestalo ☹ A ráno když jsem otevřela ledničku, tak jsem to musela pěkně rozdýchávat 😀 Jinak ve vás mám taky pěknej zmatek, musím poctivě číst 😀

linn
18. čer 2009

Ahoj holky, vitam vsechny nove prichozi 😵 😵 😵

Ametob, ja jsem taky obcas mela v tehu pekne hnusny sny a probouzela jsem se vetsinou tim, ze jsem vykrikla 😅

Smilers, taky uz jsem smirovala v albicku, holky jsou naaadherny 🙂

ZLATU, kluci dostali neco zlatyho, retizek, privesek krizek.

Jedem navstivit Bazi, tak zatim paaaaaaa a krasny den 🙂

aktekram
18. čer 2009

Krásné ráno
Zlatka: s půjčováním mám zkušenosti, pokud jsi se rozmyslela. Nech si půjčené aspoň ty šaty pro malou, a u těch druhých řekni že jsis to rozmyslela a že si je brát nebudeš. Je lepší tam zajít předem nebo zavolat ať je nechystají. Zálohu ti přičtou k tomu co si odebereš a nepřijdeš o ni. Hlavně se nenechej odbít.

konoupek
18. čer 2009

holky pomoooc,my máme tatina už ode dneška neplánovaně doma a za ten týden ho asi uškrtím.....uffffffff 😝

zlatka
18. čer 2009

Marky, tak to jsme zvědavá, jestli to tak udělají, myslím, že ne a že přijdu o 4 kila.Ale díky, zkusím jim tom navrhnout.Co je psaný, to je daný a ve smlouvě píšou, že je to nevratný. Jako ještě mi bekulka psala, že má pro beru šatičky po neteřích....

Ametob, já jsem taky mívala v těhu blbý sny. Aj dneska se mi zdálo, že celou noc cvičím, pak se nemá ráno člověk probudit nadřenej. A kde pracuješ?

aktekram
18. čer 2009

zlatka: je fakt, že když nevezmeš nic, tak o peníze přijdeš, ty už nevrací. Mě by jich bylo líto tak bych za ty 4 stovky něco u nich vybrala a to půjčila. Ani o korunu víc.

janica..
autor
18. čer 2009

Zlatuš, ty seš tele jako já 😀 😀 😀 taky vždy všechno odkývám a pak to tak dopadá, jak minule s tím zubem 😅 no a doma to fest začne šrotovat co? 😀 😀 😀 no tož už bych asik udělala tak, že bych zaplatila ty tvoje půjčený a Beruš bych vzala od Bekul, když jsou zadara, už doplatíš jen 300,-což jde 😀 😀 😀

janica..
autor
18. čer 2009

Smil tak to je výhoda, to je super, že bydlíš s váma a tak pomáhaj 😎

No a mě se zase zdálo, že rodím 😀 😀 😀 jsem včera hlídala chvilu ještě dvouletou holčičku a její 3měsíční ségru, tak mi z toho už asik hrabe 😅

ametob
18. čer 2009

Zlatka: pracuji v kanceláři, takže to zatím jde, vydržím tu, dokud to půjde, ale už se těším pryč 😀 A s těma šatama bych to asi udělala, jak píše Janica 😉 Sice nevím o co jde... Jdete na svatbu?

janica..
autor
18. čer 2009

http://webgate.cz/pohadkovyles/ další pohádkovej les, kdo se přidá?

dali
18. čer 2009

Zdarec
jen jsem nakoukla, hledám ještě něco do školy, pohádkový les v Řimičích je super, poslední 2 roky se nám tam nedaří dostat, letos taky ne 😠 ...tak si to užijte!!!i za nás.

Jinak plánujete už ten sraz u nás, mega akci???? 😀 nějak to musíme vymyslet aby jste pak nenapsaly že budete na dovče, my co už ji bohužel máme za sebou.......... 😢

zlatka
18. čer 2009

Ahojky, kde to je, Římice?
Mně to je šumák, my nikam nejedeme, když tak jen na víkend.

Ami,jj, jdeme na svatbu, beruš za družičku a já za svědka, tak člověk chce, aby to nějak vypadalo a pak když dojde na placení 😀 😀 😀 😀 😀