Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
20. črc 2009

Beku tak příště nás tam máte 😉 😀

aktekram
20. črc 2009

Ahojky maminky a těhulky, jak pak se máte???
Tak mi doma finišujeme s přípravami, už odpočívátám posledních 45 dní 🙂 .

bekulkamama
20. črc 2009

kon: ok 😀
marky: budem na tebe moc myslet ať je vše ok 🙂 a jak se cítíš?

konoupek
20. črc 2009

Marky užívej klidu,pak nastane kolotoč 🙂 😉

bekulkamama
20. črc 2009

holky kde jste byli na genetice? Mě pošlou někam k dr. Polákovi, znáte to někdo?

dali
20. črc 2009

Ahoj holky,

Sraz, mám naplánovaný na 22.8.odpoledne jak kdo budete chtít dorazit!!!!
jako loni u Evky pivo zajistíme my, jen potřebuju vědět kdo kolik zhruba vypije, jestli máme brát 30 nebo 50 piv, ať to pak táta nemusí pít sám 😀 😀 😀 (samozřejmě nechci přesně vědět třeba že janica vypije 10 😀 , ale třeba 5-10 😀 )
a taky kdo vůbec dorazíte 😉
zatím pa, snad jsem datum trefila že bude hezky a že budete moct je to šílený problém, každý jiný víkend něco máme a tak jsem si rychle jeden rezervovala pro vás, protože se vsadím že zase někdo přijde s nějakýma oslavama narozenin 😒

konoupek
20. črc 2009

Zdeni ,ale to teda ,aby jeli i chlapi,pže jinak asik niko moc pít nebude,když budeme autama 😀 😉

Beku dr. Poláka tu holky znají a pějí na nej chválu 🙂 já byla na genetice ve fakultce a v pohodě 😉

mauska
20. črc 2009

ahoj holky 🙂 jen nakukuju
beku: taky jsem byla na genetice u Poláka. Je to na ul. Hanáckého pluku, tj. ten sešup od muzea, vedle je restaurace "v ráji" jestli to znáš. Je tam hroznej nával, tak jestli můžeš tak se co nejdřív objednej, i tak ale budeš čekat...má toho moc 🙂

linn
20. črc 2009

Ahojky,

Zdeni, ja se zatim ofi. hlasit nebudu, tento vikend je mozna oslava jednech tricatin, jeste nema pevny termin, hned jak to budu vedet, se ozvu. A M. urcute nevypije vic jak 3 piva 😉

Market, uzivej posledni tydny tehu a pekne si odpocin, takovy klidek uz nikdy nebude 😉 😀

Radi, ja jsem u nej byla se Samousem i se Sebikem, je v poho, akorat tam byva narvano, tak se priprav na nejakou hodku cekani.

linn
20. črc 2009

No ja predpokladam ze i s chlapama, ne? 😉

linn
20. črc 2009
dali
20. črc 2009

Lindi ok.

Konoupku, však já počítám i chlapi, chtěla bych to ve stejném duchu jako loni u Evči 😉

konoupek
20. črc 2009

Jo Zdeni tak tak to jooo 😀 .Tak u nás můžeš počítat s jedním pivkem.Tom pivo nepije vůbec a já si dám tak jedno na chut 😀 .S náma ušetříte 😀

bekulkamama
20. črc 2009

Zlatuška je v pořádku byla pryč jen o víkendu, ale prý je na MK závislá 😀 tak to pochybuju, já ji tu moc nevídím 😖 všechny zdraví a večer se tu ukáže....
linn:_ díky web mám já jestli to neznáte osobně 🙂 ale jinak dobrej jo? uf tak fajn no jo v letáčku je knihu s sebou 😀

linn
20. črc 2009

radi, jj, prijemnej, sympatak 🙂

stylly
20. črc 2009

🙂 Jsem přímo z Olomouce a hledáme maminku na přátelství,.....najdu???Jinak email na mě je stylly@centrum.cz 🙂 🙂 Budu ráda když se nějáká ozve a podělíme se spolu o asi stejné těhotenské problémy,čekám své první miminko🙂 🙂

cecil
20. črc 2009

Ahoj

Toš jsem vám psala v sobotu a byla tu zrovna bouřka a když jsem to odesílala, přerušilo se spojení 😖 .

Sraz byl tak trochu rozpačitý, hospodou se jim prohnalo bahno, takže dětský koutek nebyl (kvůli tomu jsme si to tam rezervovali), klimatizace nešla, otevřít okno jsme nemohly, protože to bylo v suterénu, no byly jsme zklamané. Ale rády, že se po dlouhé době vidíme 🙂.

Opravář jak na sebe udělal špatný dojem v začátku, tak si ho vylepšil, protože v úterý se na to přijel podívat a ve středu večer už jsem měla pračku spravenou....a jen za pětikilo! Dnes už peru čtvrtou pračku a konečně jsem přeslíkla postele, to na praní v rukách nebylo.

A ještě se pochlubim....14 dní si odvažuju jídlo a tak trochu počítám kalorie a už mám 2 kila dole! Bez hladu. Dojídám se zeleninou.

Lindo - kluci jsou každej jinej ale jsou si i tak podobní, třeba ty pršáčky mi připadají úplně stejný 😀.

A Zdeni, jestli budu pít já, počítej 2 piva, jestli Petr, tak 3 😀. Akorát se bojím koncem srpna na Bartoloměje u nás bývá pouť, tak doufám, že se to nesejde dohromady.

Čááááu

cecil
20. črc 2009

Stylly...máme tu tři těhulky, tak klidně piš.... 🙂

cecil
20. črc 2009

Ještě jsem chtěla napsat Petě - i když je pryč, že jsem si koupila vinný kámen na kypření těsta místo kypřicího prášku a musím říct, že mě vůbec nepálí žáha jak jindy po ještě teplé buchtě. Jak pojedu do města, hned si koupím další. Doporučuju.

aktekram
20. črc 2009

Teda já vám ten sraz tak závidím, to musí být super sejít se s maminama. Pivko piju jen nealkoholické. 😉
Cítím se tak nějak těžce, horka mi nevadí, většinou je strávím ve stínu u bazénu, ale docela mi vadí bouřky co řádili. Bříško tvrdne, jsem jak vorvaň. Vymýšlím jak oznámím rodině a kamarádům narození miminka, zatím všude na netu jen básničky, chtěla bych něco echt 😀

bekul: já byla ve fakultce na genetice, paní doktorka byla velmi milá a i manželovi bše podrobně ukázala a vyvětlila. Můžeš se rovnou pak objednat na 3D utz, teda pokud ho budete chtít. Ale jinak mi taky dával doktor na výběr zda nechci jít na genetikupod hanácký kopec

prool
20. črc 2009

ahojky baby,
uz jsme doma, zdravime vsechny. Najeli jsme kilometru a kilometru pry cca 130 km i s Vasikem.

Jinak vinny kamen kupuju taky a dobry - bud v dm drogerii nebo to maji i ve zdrave vyzive 😉
dobrou 😎

zlatka
20. črc 2009

tak já taky zdravím, docela jste mě překvapily svou straostlivostí 😉 , je to od vás milý, já jsme jen pár dní moc nezapínala pc- jsme se zbavovala závislosti na koňovi.
Nově příchozí zdravímtaky a těším se na počteníčko od nich.

My jsme byli o víkendu v čechách-fajn to bylo,i když sobota nám propršela, ale stijli jsme zámek žleby, národní hřebčín v Kladrubech a pak ještě skanzen a jarmark na veselým kopci.Teď pojedu za pár dní k mamce.Berunce lezou stoličky, tak ji taky trápily pár dní teploty, teď zase tou změnou počasí začala chraptět, ale to já na ní ten rákosníčkův hlásek miluju.

jakoubka
20. črc 2009

ahoj 🙂

My dnes byli v Grygově na golfu 🙂 i s rodinkou Starovic 🙂

bekulkamama
21. črc 2009

Zlatu: tak ať vylezou zoubky co nejmíň bolestivě a bez teplotek... jste teda měli akce, páni, já nebyla na takovém výletě ani nepamatuju... ☹

holky díky za kladné hodnocení Poláka, tak já myslela že mě tam objedná můj dr. a ono asi ne co? Tak se objednám raději sama, uvidíme co mi řeknou jak tam zavolám!

stylly: sem nám psát nechceš? Já jsem čerstvě nastěhovaná do Samotišek, ale v Olmiku jsem bydlela doteď taky tu pracuju, blízko centra takže jsem v Olmiku stále, ráda zajdem na pokec pokud chceš jen osobně, mě toho už natrápilo ☹ hlavně teda těhu nevolnosti ☹ a co ty? pracuješ nebo jsi doma?

stylly
21. črc 2009

bekulkamama.......Mě ty první tři měsíce stály 6kg váhy,...ted jsme na konci 4.měsíce a mám 54kg 😖 Jinak jsem pořád unavená tak spím tak 6hodin denně navíc a jsem doma🙂 😉

janica..
autor
21. črc 2009

Ahojky, jen vás zdravím, není nálada na psaní 😔 ,ale poctivě čtu, to jo 😉

bekulkamama
21. črc 2009

stylly: jééé chudinko tož to si zhubla dost já jen 2,5 kg zvracela jsem od 6tt do cca 14 tt ted je klid tak snad je to pryč... já teda ne pořád ale dneska jsem unavená teda fakt hodně, taky asi tím tlakem, mám ho nižší no jako každá ale já měla i dřív takže kafe či odpočinek jsou mými kamarády, naštěstí už mit o zas chutná.. jsi na neschopence?
jani: jak není nálada??? co je s váma dneska?
je tu mrtvo, smutno, mě je smutno, neutíká mi to v práci takhle když vás tu nemám ☹

zlatka
21. črc 2009

Martinko, my jsme taky byly fčéra na golfu, asi jsme se museli minout. a co, dobrý?

Stylly, tak to bych potřebovala-takových 6kg dolů je úplně ideál🙂 Cecil se dává taky do formy, to abysme čuměly na srázku, co🙂🙂 Ale jako máš můj obdiv, Evi, jen tak dál, vydrž.
Radu, tak jsem dočetla, že už máš hotovou kuchyň-parádička, paráda, už se těším, až nám v ní uvaříš kafčo.Jinak jako taky jsem koukla, že už tu máš necelejch 2200 příspěvků 😀 😀-ty jsi ale pisatelka, to už jsi nás některý strčila do kapsy, myslím, že mě do zítřka máš taky🙂

jinak jste tu řešily pračky, tak já jsem si koupila teď BEKO, bo peru skoro pořád(ubrusy do hospy atd.) a jsem moc spokojená, cena dobrá a navíc to má celých pět let plnou záruku, což potřebuju a nikde jinde tohle není.

linn
21. črc 2009

Radi, ja jsem taky mrkla 🙂 tak at ti to rychle utika v praci.
Byla jsem dopo nakupovat a ted jdu zas po delsi dobe do prace a celkem se tesim, ale zaroven mam trochu obavy, budu tam do vecera sama, vybiraji se dovolene a nejak nezbyvaji laborantky 😒 , tak snad se neco nepo.... 😅 a taky jsem tam nekdy jak alenka v risi divu 😀 , je spousta novych veci a neni se koho zeptat 😒

jani, copak?

My mame ted M. na tri tydny doma a zaitm dobry 😉

No a Sebik uz asi bude brzo chodit, vcera asi 5 nejistych krucku 😎

linn
21. črc 2009

Zlatus, Beko neznam, tak mrknu na netu, diky za info 🙂