Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
25. zář 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 půjdu asik zabít novýho souseda, pač mě jako fakt už festovně sere, jako on vrtá každej den od 12,00 do 16,00, jako fakt už mi to leze fest krkem, už to trvá měsíc i víc, on snad děla komplet novou elektriku nebo co 😔

konoupek
25. zář 2009

ty jo Jani toš to musí být na bednu 😨 .Jako přce měsíc nebude sekat elektriku to je blbost.Bych se ho šla zepat,kdy s tím míní zkončit 😠

bananek
25. zář 2009

To tam máš nějakého magora né to by mě jeblo a co maloš vždyť ten ani nespí né?

bekulkamama
25. zář 2009

Zlatuš: vše nej k svátečku 😅
efi: tak moc romantické to není (ten sraz na gyndě)
ale proč ne hi hi, jdu ten den na pedikůru tak budu stejně na městě..

bekulkamama
25. zář 2009

tak večer musím kuknout na zprávy jestli je tato hrůza schválená 😖

linn
25. zář 2009

Ahojky,
taky se pridavame ke gratulantum Zlatus 😵 😵 😵

Evi, my mame v Boskovicich cast rodiny z mamciny strany, mam to tam moc rada 🙂

Samik jel s M. k babicce a ja jsem osirela se sebikem, zitra jdu odpo posedet s kamoskama, bude hlidat babicka se segrou, tak jsem zvedava, co bude 😕

Radi, tak rodicak zustal, ale ta materska se vas holky tehulky bohuzel asi dotkne 😒

Pekny vikend

linn
25. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
prispevek od alcatka, jsem se fakt pobavila 😀

zlatka
26. zář 2009

jééé, děkuji všem za přáníčka, jste to ale holky milý. ; 😀

bazalka
26. zář 2009

Zlatusko, i my prejem vse nej nej!!!

Jani, to fakt nastve ... u nas delaji druhy tyden jadro a taky uz je to nekonecny 😝

Vcera jsme byli na svatbeeee ... krasnyyy, prezrany ... dnes jsme to vychodili, vyuzili hlidani a sli z Tesaku na Hostyn a zpet, 17km peknym terenem ... nohy mam na kasi, ale bylo to super, uzasny pocasi.

Ted jsme u tchanu a cekame, az se vrati s Macinkem od prababi. asi ho umackam ... tento tyden ma broucek babickovej (dva dny v praci a ted dva dny kvuli te svatbe)

Holky, papa, mizim se natahnout 🙂

bekulkamama
26. zář 2009

linn: no jo koukala jsem ty škrty stejně jsou, ach jo, že to musíme schytat zrovna my 😖
bazi: hmmm to byl jistě Marťásek krásně oháknutej co? 😅 jistě už tam lovil nevěstinky hi hi ... nebo jste ho nebrali sebou?

bazalka
26. zář 2009

Beku, nebyl s nama. Byl by tam jedinej prcek, teda vlastne ne, nevesty segra ma dvoumesicniho Vojtu, ale s tim by moc nepokecal 🙂 a navic svatba byla v jednu, kdy broucek spi ... nic by z toho nemel a otravoval by se tam

efinna
26. zář 2009

Ahoj
Jé Ivi na svatbu bych taky zašla, to mužu 🙂 ! Tak hlavně, že jste si to užili 🙂

Taky čekáme na Sárinku, už se nemužu dočkat sice jsem se celej den nezastavila, ale i tak brouček chyběl! Byla u bábi od včerá tak jsem zvědavá kolik dovezou pročůraných gatěk 😀 !

Jj je to naprd v paneláku, nejhorší je když ti kvuli tomu nemuže spát dítě to bych 😠 !

Hi Alcatko má super příspěvky 😀 ! Se člověk aspoň pobaví

Měj te se a užijte si prodloužený víkend! 😎

bekulkamama
26. zář 2009

bazi: no to chápu, to by bylo komplikovaný, tak hlavně když je hlídání 😅
efi: tobě taky, u nás je pracovní... zase--- no, koupelna pěkně dlouho trvá ale už děláme dlažbu... na zítra mám pozvané i tátu a švagry budou kopat terén a venku dodělávat betonáž kolem jímky, ty jo, naklepala jsem a naložila asi 13 řízků do oleje s česnekem, top bude mňamka ale strávím asi celé dopoledne v kuchyni 😖

janica..
autor
27. zář 2009

Ahojky,

včera a dnes žádný vrtání, hned je lepší nálada 😅 Včera jsme byli na oslavě těch 30tin, já s Damíkem jela domů a Petráš tam zůstal, že tam přespí, jako se mu nemůžu dovolat, myslím že to bylo fest velký, mu bude pěkně blbě chlapečkovi 😀 😀 😀 😀

efinna
27. zář 2009

Hellouuuu
Damiánku všecko nejlepčí k tvýmu dnešnímu svátečku 🙂 , a hlavně ať tě rodiče poslouchají 😉, přeje tetka Eva a Sárinka a samo stréc Igi 🙂

efinna
27. zář 2009

Hi Jani tak to dnes bude Peťa nefunkční co? 😀
A to máte dnes slavit ne?

janica..
autor
27. zář 2009

Díky rodinko 😵 nee Eviku my slavili už v pátek, jsem to očekávala, že se to tak zvrtne😀😀😀

bazalka
27. zář 2009

Damiankovi vse nej k svatku!!!! Jakej byl dortik???

Nase dite odmita po obede spat ☹

efinna
27. zář 2009

Hi Ivi tak to je něco ve vzduchu, pač malá taky jako ještě nezabrala 😠 , a to jsme chtěli na výlet! Teď tam řádí v pokojíku a ne a ne spat! Chjooo 😔

bazalka
27. zář 2009

Tak my uz asi 20 min spime, ale to jsem musela sedet vedle postele 😖 ... jinak by nezabral, porad vymyslel blbosti. Ani lakladlo jmenem ZMRZLINKA nezabralo 😠

zlatka
27. zář 2009

Zdarec, damiánkovi taky přejeme všechno nejlepší k svátku, berunka posílá pusu sladkou jakó...jakó.....lízátko🙂

My jsme byli včera taky na svatbě,beru jen na obřad a pak u babi, docela fajn to bylo, dorazili jsme až ve dvě a taťka se teda pořádně "vypařil" , já krapet taky, protože tam měli rockovou kapelu, takže jeho gusto.Bolí ho dnes za krkem.Byla to taková pohodová svatbička.
Tak všem přeju hezkou neděli.🙂

dali
27. zář 2009

Taky přejeme vše nejlepší Damiánkovi 😉

linn
27. zář 2009

Gratulujeme Damiankovi 😵 😵 😵
Sebik se probudil a je naprosto svezi, dnes uz asi spanek nestihnu 😒 😉

Pekne pondeli 🙂

bekulkamama
28. zář 2009

taky D. vše nej, co ta MŃamka jak to dopadlo Jani?
Zlatu a jaká byla svatba? Já nemohla se kuknout ani na obřad, moc mě to mrzelo ☹ Opina byla jistě moc krásná, nemáš fotečku? Šiška mi zatím nic neposlala....
u nás se finišuje koupelna zítra jen už drbky a dospárovat, a teda usadit pak sanitárku ale to už je sranda...
švagři včera pěkně makali a tchán zase dělá parapety, holky to je krásný když vidíte že to někam směřuje 😅
...
jinak všem nádhernej den, bude zase hic, už chladím v lednici meloun 😅

konoupek
28. zář 2009

Taky všechno nej Damiánkovi 😉

janica..
autor
28. zář 2009

Děkujem všem za gratulace 😵 😵

Vašíku všechno nejlepší k svátku 😉

Dortik byl super, stonožka zítra hodím foto, mladej nadšenej, měl vánoce 😅

Mizím se sprchnout a jdu čučet na superstar, ahojky

prool
28. zář 2009

ahoj baby,
už jsme v Olomouci a děkujem za gratulace. Dneska je taky Damiána? Tak to je paráda 😉
papa Olča

zlatka
28. zář 2009

dobré večír, matky,
tak přejeme taky Vašíkovi, úplně mi nedocvaklo, že Vašík spadá pod sv.Václava, ale má to super, na svůj svátekl bude mít vždycky volno.

Jinak musím letět-balíme se, zítra ráno v ošum letíme uaketou na měsíček, teda nejdřív musíme tu uakkettu(raketu) jít koupit do Olympie. Tak se s váma loučím, děvčata moje, cesta dlouhá-i dítě šlo dnes spát brzy, aby to vydrželo.
Co říkáte na superstar? mně tyhle pořady docela baví a líbí se mi duo Leoš a Adéla, sednou si pěkně.

bananek
29. zář 2009

Ahoj holky tak se hlásím z prodloužené dřiny původně jsem měla jet na hody k naším a dopadlo to tak že se na nás všichni vysr.... a my z tátou a od tchýně s přítelem 3 dny betonovaly v sobotu do osmi v neděli do devíti a včera jako že skončíme po obědě a hned bylo pět tchyňka si jako vzala v sobotu malou že doneděle a nakonec dojely až včera když jsem jí volala že to asi neklapne že se do večera nezastavíme mlaďoch jel k naším nakonec sám a byl tam od neděle až do pondělka já si připadám jako kdyby mě někdo zbil.No ale hlvně je alespoň vydět kus práce ještě jeden víkend a základy jsou spevněné 😀