Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
4. čer 2008

Ivi no vidíš tak máte náhradní 😉

bazalka
4. čer 2008

Jani, tak dorazte taky 😉

janica..
autor
4. čer 2008

Já jsem vtěrka, na to jsem čekala 😀 😀 😀

dali
4. čer 2008

Ještě ti Ivčo dám vědět,já totiž zase můžu ve středu 😀 😀 😀 ,ale zkusím spíš to pondělí 🙂 ,musím Viki koupit boty tak bych jí vzala sebou 🙂

bazalka
4. čer 2008

Jasny vterko, dorazte ... radi Vas uvidime a budem tri na tri 😀 😀 😀 ... chlapi muzou radit a my dame kafco. Jen doufam, ze to Martak rozdycha, ze bude jedinej nechodic ... jo, bude muset bojovat 😉

dali
4. čer 2008

jani já to taky čekala 😀 😀 😀 Holky ozvu se vám zítra a dám vědět a Ivčo příště do IP,jinak tam máš celýho koňa 😀 😀 😀 (opravdu to je vtip Jani)...musím jít mám nalito 😅

bazalka
4. čer 2008

Zdeni, na st jsem asi pred pul hodkou uz neco domluvila

janica..
autor
4. čer 2008

Zdeňušáku nes.er 😀 😀 😀

bazalka
4. čer 2008

Zas tak malej byt nemame .... ale kdyby dorazili vsichni, tak se poslapem
Ty zase chlastas????? 😀

janica..
autor
4. čer 2008

Já mám taky nalito a nikam nejdu, máte s manžílkem romantiku ja?

bazalka
4. čer 2008

Tak ja mam nalitej caj, zavazu si krk a jdu hajiiiiiii

bazalka
4. čer 2008

Tak fajn vecer vsem a zitra to Zdeni a Jani doladime, ju?

janica..
autor
4. čer 2008

Jsem si koupila lahvoňa už mám na něho večír chuť tak 4dny, tak jsem se naštvala a šla si ho koupit tady do obchodu sice jsem se styděla, ale před prodavačkou jsem říkala Damiánkovi a příště se na toho tatu vyprdnem, chodit mu kupovat pivo 😅 😀 😀 😀

janica..
autor
4. čer 2008

Ivi vylež se a vyléč se 😉

dali
4. čer 2008

Jo tak já mám nalito,romantika u kriminálky 😀 😀 😀 tak mám domluveno že v pondělí pojedu,musela sjem si domluvit autíčko 🙂 co ty jani můžeš pondělí???

dali
4. čer 2008

S tím lahvoněm dobrý 😀 😀 😀

janica..
autor
4. čer 2008

JJ mám volňáska dorazím 😎

bazalka
4. čer 2008

Jani, jsem se nasmalaaaaaaa 😀 .... tak s pondelkem pocitam 😎

dali
4. čer 2008

Tak pondělí v kolik???v 9h je brzy???budu mít i Viki,nevadí???

dali
4. čer 2008

Zatím pa musím jít nebo mi to Pavel vypije 😀

bazalka
4. čer 2008

V devet u nas v poho a Vikca nam samo neva ... chlapi budou mit chuvu 😀

janica..
autor
4. čer 2008

😀 😀 😀 😀

Mně by v devět nevadilo, proč by to mělo vadit aspoň pohlídá prcky a my dáme v klídku kafo 😅

zlatka
4. čer 2008

Konoupku, abys z toho vlaku neměla větší zážitek jak deniska!!! 😀 😀

A co je to tu za sólovky????To se nám ostatním bude celý dopoledne škytat, jak nás budete mlít!!! 😅

bananek
5. čer 2008

Tak Ahojky děvčata teda sólo srazík to je fakt hnus no nic já už se těším na čtvrteček přijedu autobuskem na vlakáč až nepojedu jede mi to k pohranu tak to mám blíž vím kde to je chodíme tam z kámoškou na kavčo 😀 😀 😀 😀 my spíme různě tak to celkem neřešíme kdy co a jak jak se jí chce tak lehnem a spinkáme v tom vedru to jinak ani nejde 😀 😀 😀

dali
5. čer 2008

Zdarec babinec

hele to není solo srazík,já Ivče návštěvu slibuju už x měsíců a tak konečně plním.....ve čtvrtek bych moc ráda dojela,kdyby to nebyla akce pro Viki tak to zruší,ale je to rozloučení se školkou před prázdninama a loni jsme si to užily všichni celá rodina(teda Filda tam spinkal na zemi 😀 )

janica..
autor
5. čer 2008

Helou,

Ivi tak jsem se ptala na plavenku a prý není problém ji převízt 😉 V pondělí to dořešíme 😎

bazalka
5. čer 2008

OK ... Martak spal jen hodku, teda neclou, tak nas ceka FAJN odpo 😖

janica..
autor
5. čer 2008

Ivi to jsme měly včera, Petráš jak odcházel do práce ho vzbudil, takže taky spal necelou hoďku a ještě k tomu bylo tak hnusně, tak to byl záhul ho zabavit, tak se naučil aspoň jezdit na té větší motorce 😅 😎

linn
5. čer 2008

Zdarec, no u nas bylo taky poledni spani na prd 😒 usinalo se asi 50 min., obvykle staci 5 😅 ted zase vytuh, jsem zvedava, jak dlouho vydrzi. 🙂
Pap

bazalka
5. čer 2008

Lindi, kdyby Martas usnul v pet, tak bude u nas holaj dusa do pulnoci ☹. Nastesti vydrzel, celkem v poho a ted uz pul hodky chrupinka ... a to zas nekdo v baraku vrta, mlati 😖
Jo, Lindi, tak tlakomer je doma ... byl to fofr, v ut odpo jsem ho objednala a dnes dorazi 🙂
Opet jsem si zabalila krk a jdu cucet na ruzovku ... tatin je na tenise
Ahoj a hezky vecer!!!!