Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
18. črc 2008

Bazi, cestovní postýlku mám už v krabici, my nepotřebujeme.

jéé, já jsem taky měla na takový úchylky štěstí.Hlavně teda na nádraží a taky ve vlaku, v parku na mě žádnej nebafnul.myslím, že každá z nás se někdy objevila v takové situaci.

No, dneska jsem tak přemýšlela a napadlo mě, jak jste se vlastně daly dohromady se svejma mužíčkama?Třebas Olča, kde se potkala s Marošem? Jinak myslím, že jste to tady už na sebe práskly, že jo?

Jani, jsi krásná, účes se vydařil?

konoupek
19. črc 2008

Ahoj holky,
Ivi joooo tak v v Olomouci po parku asi nerandil evidentně 😀 😝 .
Jinak já taky potkala úchyla ,ještě,když jsem chodila do školy .A né v parku ani ve vlaku ,ale přímo před školou.Jooo a jednou je to tak tři roky asi, jsem seděla v OL. na nádraží vevnitř na těch lavečkách co jsou uprostřed a vedle mě si sedl chlap s takovou aktovkou a pořád tam jako něco dělal .Já se mrkla a on si leštil bambus,no hůůůůůůůůs největší 😠 😝 .Se mi chtělo zvracet,ještě hodně dlouho potom 😝 .Kdyby to byl aspon pěknej kluk,že 😵 ,ale starej hnusnej dědek 😝 .taky myslím,že se to asi stalo většině z nás,taková příhoda 😖 .

konoupek
19. črc 2008

Jo ,cestovní postýlku taky neužijeme 😕

zlatka
19. črc 2008

konoupku, tak toho jsem taky zažila-aktovkáča. a na oko vypadal docela seriózně, co?

konoupek
19. črc 2008

No Zlatu takovej postarší páprda a málo vlasama do kterýho bys to neřekla a ono ejha zdání klame 😝

janica..
autor
19. črc 2008

Ahojte, tak já byla včera s tatinem na narozkách teťušky, ale hlídala jsem se a je mi dnes hej, né jak milnulej týden 😅

Zlatuš prý jsem 😅 mám střihlou afinku, ale mně se zdá že dost, tož jsem byla trocha naštvaná, ale každej mi to chválí i barvu 😎
Zlatuš super fotečky 😉 kde jste byly na kolech? a jak se to líbilo Bereničce? my neříkej že jste byly na té lovecké chatě, to jsi jako ujela, jestli jo tak to seš borka největší 😝

Ivi cestovní postýlku máme a daly jsme za ní 1600 😠

konoupek
19. črc 2008

Jani,byly v Týnci já to na ně prásknu,všechno vim 😀 😝

zlatka
19. črc 2008

jéééžiš, konoupk, co mi to děláš? jsem mohla zamachrovat 😠 😠 No v týnci a dneska jedeme do Čechovic, musím ppostupně zvyšovat kiláky. Jsem včera s beruš vyšlapala ty dva kopce a byla jsem s plícema out, jakobych hulila dvacítku denně.JInak , Jani, to je loveckej průjezd u př. rodičů, děda je myslivec, víš? Tak já se jdu ostříhat dneska odpoledne, jdu do té změny, tak uvidíme.Když tak to doroste, že jo.A seš teda koumák, jak jsi přišla na to, že jsem vložila Ňjú fotky?

zlatka
19. črc 2008

A jak to vlastně víš, jani-kon.?Někdo mě viděl, jak šlapu a funím do toho kopce, co?

konoupek
19. črc 2008

Zlatu,Janča přece ví všechno né,kdo má kdy kolik měsíců a ták,tak co se divíš 😀 😉 .
Jani a ty hod foto,jak vypadáš,Zlatu bude taky určo koooča,že 😉 .Teda jinak se omlouvám,že sem skazila to machrování 😔

konoupek
19. črc 2008

Zlatu,ale lhat se stejně nemá fiš 😀 😝

konoupek
19. črc 2008

No joooo Grygov je malej 😝 ....né Přema informoval 😉

cecil
19. črc 2008

Zdar!

Tak jsem to zavezla na tábor a Ečma chrní, nebýt kozy venku která řve a nějaké brusky u sousedů, hotová pohodička 😀 .

Aktovkáč fakt dobrej....hele, technická ....a když se mu to povedlo tak kam to jako plivnul???....do té aktovky? To je ale prase, beztak na dlažbu.....fůůůůůůj. A že se nebál, že na něj někdo zavolá policajty, je za to myslím pěkná pokuta.

Jo, Zlatuš, jsem zvědavá na tu změnu! 😵

Peťa mi te´d neodpoví, ale mě tak napadlo, jak to dělá s Matesem na táboře s jídlem? s příkrmama. Já jsem se podívala na jídelníček a zjistila jsem, že si musím anvařit dopředu a dovezu si tam svoje jídlo. ☹ A Emča ten gulášovej kotlík asi taky neeee. Ale ty dva dny se to dá přežít.

Ahojda děvčata.
Jo, víte na co se těším? Až tady uklidím a vydrží mi ten pořádek celej týden....bez těch dvou!!!!!!! 😀 😀 😀

cecil
19. črc 2008

Jo a Zlatušáku, ty nevíš, že se u šelem nemá fotit s bleskem???????? 😠 😀 😀 😀

janica..
autor
19. črc 2008

JO v Týncu, tak to jo 😀 😀 tam jsem taky byli 😎

Jo a fotek jsem si všimla náhodou, jsem došli večír z pívka, tak jsme koukala co novýho na koňovi a zrovna jsi přidala fotečky 😉

Evi z toho mám taky radost 😀 😀 včera jsem uklidila a mám tu pořád pěkně uklizeny, ale za chviličku přijede zlobřík tak zas bude mrďajs, ale co už, už se na něho šíleně těším 😵

Jani no nevým jestli se nějaká fotečka povede, ale jestli jo, tak dodám 😉

A co kdy se vrací dovolenkářka Zdeňušák?

linn
19. črc 2008

Cauky,
tak jsem mela fajn den, byla u nas Miladka s rodinou, muzove jeli uz v noci na ryby do Sobacova (to fakt nepochopim, ze se jim chtelo), my jsme tam dojely s detma v poledne, ted odpo tam byla Neckiada, jsem se nacpala klobasou a nalila kofolou 🙂
Doovolenkari jsou asi na tyden, neee? To uz by mohli byt na ceste zpet 😉
No taky jsem myslela na Petu, i kvuli tomu pocasi, jak ma byt ted par dni hnusne 😒
A dotaz na Evcu od Miladky: jako chovatelka koz uricte bude vedet, kdy davat diteti kozi mleko?

konoupek
19. črc 2008

Evi,kam to plivnul to fakt nevím bo až do happyendu,jsem fakt nevydržela 😝 😀 .My byli dnes na Kopečku v Zoo,před chvilkou jsme přijeli a bylo to bezva i Denušce se to líbilo a počítám skoro půlku prochodila po svých...teda za jednu ruku jsme jí drželi,ale už to je pohoda 😵 .

janica..
autor
19. črc 2008
https://www.youtube.com/watch?v=F6fE5S23-QM

pro dětičky, malej to miluje 😵 😎

dali
19. črc 2008

Zdáááááááááááááááááárrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,jsme už bohužel doma,dám dítka spát a jdu vás dočíst 🙂 bylo mi po vás i trošku smutno 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
19. črc 2008

Jani, supééér!beruš na to čučela s otevřenou gembou!Dokonce jsem ji aj učesala! Pinocchio taky dobrej-německej, to použiju ve škole.
Dali vítej, bylo taky smutno, taky to tu bez tebe jaxi nežilo!
KOnoupku, já bych chtěla do lešně, asi z kraje srpna pojedeme, to je fajn, že už denuš tak capká. Já jsem byla na kole v těch čechovicích a super, mají tam perfektní hřiště pro děcka, kéž bysme měli aj my něco takovýho tady. Evi, ta fotka se lvem se mi moc líbí a fotila ji babi, já jsem malovala naše cimričky.

dali
19. črc 2008

Tak holky já bych řekla že to tu docela žilo,nezvládám vše dočíst,téma úchyl zajímavé 😀 😀 😀

Video Zlatuš opět super,pokud budeš moct tak prosím i osobně na mailík 😉

Jani co moje kytička????kdy budeš mít čas na přepadovku?????co úterý dopo??? 😉

Dovolená super,vůbec se nám nechtělo do reality,byl to opravdu luxus....jezdily jsme výtahem i z 1 patra 😀 ,snídani jsme měly napřed salámky a zeleninka a taky buchtičky a kávička.......večeře:řízek+biftek+brambor+zelenina a někdy jsme si daly i roštěnku nebo gulášek 😀 😀 vše v jeden večer a nakonec byl i moučník.....přibraly jsme s tatinem tak 5kg,děti samozřejmě měly nejradši obyč. suchý chléb i když Filda ten měl většinou přírodní masíčko+br. a potom meloun a moučník 😀 😀 😀 nejlíp by se tam měl Samík 😀 😀 😀
Taky nám denně uklízely na pokoji a 2x jsme měly čisté povlečení,jsme si opravdu připadaly jako v ráji,někomu by to mohlo připadat jako nudná dovolená,ale náš dečn vypadal podle našich představ(ale jen an pár dní,jinak bych takhle žít nemohla):ráno snídaně,pak bazén,oběd,odpolední klid bazén,večeře a procházka,zmrzlina a spinkat 😉

Fotečky vám přidám 😉

zlatka
19. črc 2008

Už se těším na fotečky-sem s nima!!!Tak to já bych brala dovču spíš aj s kolem nebo se cvičením a tak, jenže to bych na n musela jet sama, Přemovi by vyhovovala ta vaše. 🙂

zlatka
19. črc 2008

Tos tam jako přihodila jen dvě fotky???

zlatka
19. črc 2008

Tři fotky...
to je strašný, jak je už filípek velikej.

dali
19. črc 2008

neboj jdu na ostatní.neměla jsem je kde zmenšit,musela jsem si nainstalovat program 😉
Tam se i cvičil pilates u bazénu aerobic aj.

bazalka
19. črc 2008

Ahoj holky ... tak jsem vse docetla. Mamka mela 55, tak jsme slavili a pak tu byl jeste svara.
Zdeni, cauuuuuuuuuuuuu... no to musela byt paradni dovca!!!! Uz se tesim na tu nasi. Musite byt vymachani na rok dopredu 🙂
Jani, prijed ukazat novy haro 🙂
Lidni, Martin je takovej rybar? By me mohlo nekde v noci sedet u vody 😖 😝
zdarec a fajn vecer ... mame v sobe vinko a tatin uz ceka v pelechu 😉

dali
19. črc 2008

Tak a už je tam asi vše 😉

Jo Ivčo asi tak nějak 😉

zlatka
19. črc 2008

Zdeni, super, závidím, to my spácháme dovču asi až příští rok, letos nejsou finance.A koukám, že sis taky zěnila barvu? čéče,abysme se všechny poznaly, až se uvidíme. Nechcete přijet příští týden na golf? některej den?Marťa, Fífa, damouš...co? Ostatní to mají moc daleko.

dali
19. črc 2008

Jo jo na golf klidně,jestli trefím a kdy dopo nebo odpo???

zlatka
19. črc 2008

přes týden se otvírá až ve tři, mohly byste vzít aj otce.