Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
3. zář 2009

Jani, kino je, ale asi je to fakt film, no zkusím tam zajet a když tak pojedeme pryč, uvidíme. Tak dojedete taky?

janica..
autor
3. zář 2009

Hmmmmmmm Zlatuš, tak na to asik prdíme 😒 příště, to bude teď každej měsíc že?

bekulkamama
3. zář 2009

ahojky 🙂
janica: jo dííík spokojená jsem 😀 nemám si co stěžovat, a dr. říkal že čípek se nehorší, sicxe ani nelepší ale jinak docela ok ale máme globulky z framykoinu nebo co a že máme trochu bakterie tak to budem na noc zavádět jinak ok 🙂

bekulkamama
3. zář 2009

už sem vás dočetla.... fajn tak vidíš no trochu vás zanedbávám ... 😖 .... pardón
pořád řešíme barák nebo odpočívám...
Zlatu jak dopadlo to oznámení ? ? ? a jak se cítíš?

bekulkamama
3. zář 2009

facebook okukuju 🙂 koukám že tam přibýváte 🙂
entik: peti vy jste měli doma teda pěknou situaci 😖
co ty jména babizny? Janico řekni ho! dělej! 😅
jinak jsem tě ráda viděla no aspoň jsme stihly o tři věty víc než posledně heh a sotva jsem vylezla od dr. tak sem se tam srazila se svou ségrou 😀 no svět je malej, jen mě mrzí že už nenatáčí DVD z UTZ ☹ páč to tam měli za 200,- a u Poláka je to za 1000,- ☹ pfffffffffffffffff to mě zklamalo....

bazalka
3. zář 2009

Zdar holky, jsem doma!!!!!!

Kluci to prezili a ja taky. Jsem tak rada, ze jsem zas doma 🙂. Martas dostal velikou vlackodrahu a byl z ni uplne mimo ... to jsem jeste nevidela, vykladal si 2 hodky v kuse a nehl se od ni ... ja jsem ho za rozkem pozorovala a i slza mi ukapla 😔 😉 ... milaceeeeek 🙂

Pisnu vic, jak Vas doctu, zatim ahoj 😉

fajn
3. zář 2009

Bazalko můžeš mi dát typa na tu vláčkodráhu ,chtěla bych Didce asi k vánocům

linn
3. zář 2009

Cauky, Ivco, tak to je fajn, ze jsi mohla jet dnes 🙂

Marci, my mame zaklad z Tesca a nejaky mosty atd. i od jinych firem, je to vse kompatibilni.

Jani, jak ses ptala, co Samik dostal, tak spis mensi veci, nejvetsi byl domecek s prasatkem Pepou a ten teda udelal obrovskou radost, Sebik na nej nesmi ani sahnout 😉 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19896503&tab=3

bazalka
4. zář 2009

Holky, ja jsem dnes ranni ptak ... musim postahovat nejake veci do skoly ☹

Lindi, ten domecek je super 🙂

Marci, je to velka vlackodraha i s takovou autodrahou a je obrovsky!!! Mame zatim postaveny jen koleje a je to pres 1/3 pokojiku ... ta trasa pro auta je jeste vetsi ... tu asi postavime o vik, jak bude skarede ... uspech byl obrovskej 🙂. Martas dostal k narozkam od brachy vlak na baterky s kolejema ... byl fajn, ale ne tak kreativni, jen jezdil a houkal, cinkal ... spis pro prcky, ale i tak to Martu hodne bralo. Vlacek byl puvodne fest drahej, ale kvalita hruza. Reklamovali jsme ho 2x, pak nam dali zpet penize

Tak ja jdu neco delat, papa a fajn den a malo deste

bazalka
4. zář 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21498299&tab=1
Marci, mame neco podobneho, jen trochu mensi ... ale tohle je fakt dobra cena!

bazalka
4. zář 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25508234&tab=3
Toto je jeste podobnejsi, je to i s tou silnici 🙂

bananek
4. zář 2009

Ahoj ,ahoj Janule já jsem Marťa a malá Lucka ale dobrý mě už se to stalo několikrát dokonce mám kámošku ta se jmenuje Lucka a má malou Marťu.No chtěla jsem jet z děckama do zoo tak uvidím furt je tam dod mrakem no třba vyjedem 😀 😀 😀
My měly pro toníka klasickou dráhu ale víc si pohrál tatínek 😀 😀 😀

prool
4. zář 2009

Zlatko, díky 😉 za Hlušovice - to je kousek od nás a vy se tam s Berunkou chystáte??
Marci - jojo rádi se zastavíme 😉 stoleček je super a každá návštěva ho obdivuje 😎 😎 takže jsme maximálně spokojený. Jen jsme si ho už stačili poškrábat, ale říkáme, že je kuchyňský a na užívání 😉
Děcka už máme termín výměny oken - 14-15.9. a hned 15 prý nastoupí i na kompletní výměnu topení 😕 Takže o víkendu asi začnem pomalu balit a připravovat se na odjezd k našim cca na 14 dní.

jojo vláčky a lego u nás vedou

Cecil mail super - asi se tak někdy zklidním - jen to Baileys u nás není a to bych si teda dala 😀 😀 a video paráda. Pošleš mi prosím na IP jak se jmenujou ty knížky jak jsi četla??? O tom samoodpuštění atd.
A s plínkou na noc budeme asi taky dlouho, ale to neva, radši ať pije než nepije - jak říká kamarádka do školy s plínou nepůjde 😲

bazalka
4. zář 2009

Ahoj holky!!!

Teda my meli akcni dopo ... nakoupila jsem, uvarila segedin a hovezi polivku, uklidila jsem cely byt ... Martas byl zlatej a hral si s vlackama. Ted zabral 😉

Taky jsme se stavili ve dvou skolkach ... ptala jsem se, kolik deti jim nenastoupilo a jaka je sance, ze nas od dubna vezmou. Tak mi ani v jedne poradne nic nerekli 😠 ... jen jsem se dozvedela, ze rodit deti v dubnu a kvetnu je neprakticke 😠 😠 😠 ... ze pro ne nebyvaji mista. Spis mame pocitat se zarim 😖.
Vilas ale vcera prisel s tim, ze to zkusime jeste v Hnevotine ... on tam pracuje, tak by Martu vozil. Ale nevim, jestli ma cenu ho davat na 2 mes nekam, pak 2 mes je skolka zavrena a pak do nove ... ale treba to nebude takovej des ... nebylo by to ze dne na den, ale s velkou pauzou ... no, poptame se a uvidime. V Hnevotine rozsirovali skolku o dve oddeleni a v lednu by meli otevirat dalsi ... ale prece jen je to z ruky.

cecil
4. zář 2009

Čau holky, tak jsem ráno sedla do auta, že zavezu Štěpánku do školy a urvala se nám brzdová hadička! Ani nedomýšlím, co by to bylo za hrůzu kdyby se to stalo někde na cestě a v rychlosti! 😲

Tak musel Štěpánku do školy hodit děda. Ještěže byl doma.

A pak jsme jeli do Aska, měli jsme tam objednaný slunečník( 😅...v tomhle počasí nám bude hodně platný) a cestou tam se nám Emča 2x počůrala! Ona si prostě všude řekne, ale v autě ani nepípne a sedí v tom a je spoojená 😕. Já jak na potvoru nevzala ani jednu plínu, tak jsme museli do bazárku koupit dvoje tepláky a do obchoďáku pro plínky! 😅
Když jsem se jí ptala co teď s těma poscanýma gatěma budeme dělat, začala se uchechtávat a pak mě dvakrát mlaskla přes rameno. No! Co jí na to chcete říct ?? 😀

Marci...já myslím že to Didka časem pochodpí, že vztekáním nic nezmůže. Logicky k tomu poznání musí dojít 😀 . I když jak tak dnes hledím na toho mýho chlapa, tomu to asi ve školce nedocvaklo 🙄 😅 .

Ivi,se školkou to z ruky to možná máte, ale co já vím, tak Prostějov i Olomouc vozí hodně děti do okolních dědin. I tady z Konice vozí děcka do okolních školek. A ani to třeba po cestě do práce nemají. Hele a to další dítě hleďte naplánovat na 31.8., jo???? 😀 😀 😀 😀

cecil
4. zář 2009

A Emilka má taky vláček z Tesca a z Ikey...je to kompatibilní, jak píše Linda a je to paráda. To je fakt asi věc se kterou si nejvíc vyhraje. A pak ještě Štěpánčiny školní věci 😀 ,a el to je nebezpečný 😅 .

Ivi, seš fakt dobrá, že zvládáte to odloučení. Jak to mají ostatní studentky co chodí s tebou? Taky hlídají prarodiče a manželé???

Zdravím a usínám za pochodu, na dnešek jsme strašně blbě spali...všeci...a ještě to ospalý počasí....

fajn
4. zář 2009

cecil no nevím. Dnes přišla s tím že pan klavír ji shodil na hlavu palič8ku a říká řvala jsem jak prdlá. pllp,,,,,,,,ůů§ů-ůlůůllúúoúpppúoo)¨lkjklůlůlk

Tak jsem se ptala učitelky coto je a ona že neseděla na židličce a stála u klavíru když hrála a na něm byla palička a ta zrovna na ni spadla. A ještě mi ukazovala jak ve školce cvičí.
No s tím chlapem to znám taky ten to taky nepochopil ale já taky někdy ne.

lklkkllljlloků-ů-.lů§ůlll..m.,-. pozdravuje vás mimozemšťan

hjm,++ů--ůů-.

janica..
autor
5. zář 2009

DObré ránko,

Jééééééé Marti soráč, to se mi nestalo poprvé co? 😀 😀 😀

Konečně ochlazení, hned je mi líp, ty hice už jsem nedávala 😝

Zlatuš tak co kino?

Marci myslím, že to Dianka zvládá suprově 😉

Teď přemýšlím, že bych dávala malýho do jesličky na jeden den v týdnu ať si pomalu zvyká na kolektiv 😒

No a tede Ivi s tou ředitelkou jsi mě pobavila, no jako i my máme smolíka a to je malej v březnu 😠

janica..
autor
5. zář 2009

Razíme odpo na letecký den, jdete někdo?

konoupek
5. zář 2009

Dobré dopoledne,

teda zase takovej hnus by tam být nemusel 😝 .My máme tatu v práci a jde i zítra,takže se nikam nedostanem bez auta.No zítra doufáme,že bude líp v plánu je asi jedna z posledních grilovaček .

efinna
5. zář 2009

Ahoj zdravím všechny 🙂 a přeji hezký výkend!
Ahoj Jani jako ty jsi fakt rychlá jak... 😀 , ještě na tebe mluvím v tel. a ty mi to klidně tipneš, hi jsem
se chtěla domluvit na ten leteckej v kolik jdete?
A to počásko nemá chybu dnes co? Jak neprší a je zatažený tak to teď mužu!
Dianka je šikulka!
A Ivi vy jste borci, že to tak všeci suprově zvládáte 🙂
A malá už chrupká zas ve svojí postýlce, tak to nemá chybu! 🙂 tak jsme všeci vyspaní zas pro změnu 🙂

zlatka
5. zář 2009

Kino bylo animovaný-normálka mach a šebestová-pohádky za sebou, ale berunku tohle zrovna moc nebere, tak sjme byly jen do půlky. Jinak jsme byly na té míše a moc pěkný, jezdilo se i na koních, jen kdyby nebyla taková kosa.
Musím letět něco tu parachat.

bazalka
5. zář 2009

My jdem taky na letecky den 🙂 ... Maci se prave vzbudil, tak kolem treti vyrazime 😉

bekulkamama
5. zář 2009

ahojky holky... my byli včera s celou firmou v Horní Lipové lázně, jsem ráda zas všechny viděla pohromadě, blbé že to byla asi poslední má akce ☹

prool: ten Baileyis si uděláš i doma, mám jednoduchej recept.. 🙂
janica: já ne, ale švagřík se tam vydal, teď se to roztrhalo tak to vám vyšlo počásko na létání 🙂

bekulkamama
5. zář 2009

Zlatu, co děláš? To jako uklízíš? 😖 zrovna když chci poplkat ☹ aspoň na skypu ☹

holky tak jakej byl leteckej den? Už jste zpět????

bazalka
5. zář 2009

Zdarec ... tak jsme na letadlech pekne vymrzli ... nejak jsme neodhadli pocasi, fucelo a chtelo to bundu. Ja i Vilas jsme meli jen svetr, Martas nastesti byl v poho, toho jsem vybavila. Bylo to fajn, jen bych priste brala neco bez kolotocu ... prcky pak nezajimaji letadla, ale kolotoce 😖

Zitra jede mladoch na vylet s tchanama ... jedou do Lipnika a z Lipnika vlackem na Helfstyn ... tak snad bude lip 😉

janica..
autor
6. zář 2009

Helou,

mladej se mi zamiloval

https://www.youtube.com/watch?v=0f_Yg7rLUjw

😀 😀 😀 ju miluje 😅

Letadla byly super, no kolotoče, mladej šel hned na dva za sebou a pak už ani nechtěl, tak jsme to pak obešli a valili, fakt byla klendra....... no nejlepšejší stejně bylo startování vrtullníků 😎

No Zlatuš mladýho taky moc mach a šebestová nebaví 😒

Dnes valíme na hody do Protivanova, tak bude fajn 😎

ahojky

zlatka
6. zář 2009

tak damča je na blondýnky, jo??? 😀 😀 😀 To muselo být super- ten leteckej den, příště to přijdeme taky omrknout, ale teda nechápu, co dělajíí na takovým dnu kolotoče....

bekulkamama
6. zář 2009

bazi: jéééé to je na pěkný poleženíčko, bacha na to nachlazení!

bazalka
6. zář 2009

Zlatu, mam stejny nazor 😉 ...

Jani, i pro nas byl nekjlepsi vrtulnik 🙂

Tak dnes vyletnikum pocasi preje!!! Ja jsem vyuzila toho, ze Martas vyleti a Vilas byl hrat bedas ... prevlikla jsem periny, umyla dve okna, vysala, vytrela, vyzehlila .-... a pak jsme sli s tatkou na obed a tam jsme se deeeesne prezrali 😝 🙂