Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
16. říj 2009

PETI GRATULUJEME K HOLČIČCE LENIČCE!!!!!!!
Tak u nás jsou samí marodi jen já a malá jsme zatím OK mlaďoch včera 37,8 ráno 37,2 tetěk včera zdravej dne 38,1 a to šel jako do práce mladej šel tahat stehy tak jsem ho raději nechala doma .A to mám jet zítra bráchovi na narozky do Litovle mají mě brát naši tak uvidím maximálně marody necháme doma a jedem z malou sami .

Jo Cecil mě malá spí púo obědě půl hodiny a někdy vůbec ale nechám ji v pokoji zaplé písničky a ona si tam poleží já dělám něco v kuchyni abych jí slyšela a ať si tam brble ale nedovolím jí z postele slézt až po třištvrtě hodiny

dali
16. říj 2009

Ahojky

se po mě ptáte tak se tu musím i ukázat, já vás občas přečtu, vždycky, ale jen tak jednu stránku.
Teď mi odvolala jedna kočena nehty tak toho musím využít......jinak se docela dost učím a taky v tom hnusu, si děti už nehrají sami venku a nudí se tak pokud nedělám nehty nebo se neučím tak se snažím být snima.

Peťulce a malé Leničce moc gratulujem!!!!a přejem hodně zdravíčka! 😉

Tak zase pa, někdy!!!!

efinna
16. říj 2009

Ahoj 🙂
Taky se přidáváme, Peti Gratulujem a ať jste zdraví a rostete 🙂 !
Teda porod závidím, rychlovka a bez nástřihu 🙂 ! Chtěla jsem se tě zepatat už dřív, psla jsi tu o masáži hráze,
myslíš, že je to zásluha té masáže? Diky 🙂

konoupek
16. říj 2009

Teda tak to jsem taky překvapená 😕 😀 .Peti strašně moc gratuluju a Lenička at vám dělá jen samou radost,jako Matýsek 😵

jakoubka
16. říj 2009

Taky moc gratuluji Peťce k Leničce 😵 ,hlavně zdravíčko obou holčinám 😵

zlatka
16. říj 2009

No totok!!!tak taky hodně zdravíčka, holky! A ještě pěkně páreček, tatin je šikula:--)🙂a jméno vybraný pěkný-v dnešní době sofií, nelinek a amálek to bude výjimka🙂

aktekram
16. říj 2009

Ahojky holky,
jdu vás po dlouhé době pozdravit.
Dostala jsem "vyhubováno" od Zlatky tak to chci napravit. 😀
Máme se báječně, jsme spolu s Peťkou od 3.9. doma, je moc hodňoučká, takový zlatíčko.
14.10. jsme měli 2 měsíce, jsme zdravé jen cvičíme preventivně vojtovku.
Koukám že se tu pěkně rozrůstáte 🙂

fajn
16. říj 2009

Peti taky moc gratuluju k Leničce a přeju oběma hodně zdravíčka

reni7
16. říj 2009

ahoj
Zlatuš-no jo zítra máme závody,ale myslím,že moc rybářů nedojede skrz to počásko,hold už to asi moc lepší nebude 😝
já už bych po Vánocích skákla rovnou aspoň do března 😎
přidávám se ke gratulacím 😵

prool
16. říj 2009

ahojky zlatíčka,
tak to je super. Blahopřejeme k Leničce a celé rodince hodně zdravíčka. 🙂 🙂 🙂
Drakiadu stíháme - tchánovci přijedou zítra a v neděli dopo odjíždějí. 😝
Byli jsme u zubaře dneska a super dobrý Váša to zvládl, a i to více jak půl hodinové čekání.
Nejlepší hláška bylo, když na taťku otevřel pusu a táta nic, tak podruhý a zahlásil, jak velkej chlap "mám pětku" 😀 😀
papa a pěkný víkend

reni7
17. říj 2009

ahojky-nikde nikdo 😕
tak m dnes rybářský závody zrušili,tak nám tu zbylo 22 špízů 😅 tak máme aspoň celej týden co jíst 😀

prool
17. říj 2009

jeje kde jste kdo??? a co zejtra ? Teda u nás trochu ohroženo, protože tchánovci vzali Vašika na krátkou vycházku a byli venku víc jak hodinu a Vašík od té doby popotahuje a kejchá 😖 navíc teda už tento pátek odjíždíme do lázní, tak uvidíme - musíme být fit, jinak nenastoupíme 😠 ach jo
čus bus
jo návštěva teda opět exkluzivní - normálka jsem byla v poho, až mě teda rozhodil Maroš a to tak, že jsem zalezla do ložnice a brečela jak malá holka 😔 no pak jsem opět vypadala jak šílená snacha a furie, protože jsem chodila jak bez ducha a na všechny metala blesky 😒

prool
18. říj 2009

tady je teda živo 😉 tcháni odjeli - a Vašík má teda rýmu jak trám 😔 Teda lítá to z něho, tak podle aktuálního stavu dorazíme. Třeba bysme se jen prošli - chvilku nadejchali a jeli dom.
Zdar zdar

zlatka
18. říj 2009

Jj, oli, dojděte, ta procházka a pokochání s edrakma, jestli tamnějaký budou za to stojí a neva, dkyž je rýma. jinak si aspoň zasoutěží maličko. Tak ve tři a bude to tam, kde minule, tak tam dojděte, papa Zl.
Konoupku, doufám, že nebudete chybět!!!🙂

cecil
18. říj 2009

Tak jste nakonec tu drakiádu přece spáchali? Ve škole ji zrušili. No a teda slibovali na denšek už oteplování a u nás je 5 stupňů 😖 .

Oli, to jsou nervy s rodičema, co? U nás to poslední dobou taky jaksi vrže, ale ne kvůli děckám ale paradoxně kvůli psům 😒 .

Tak si dráčky užijte....a nenachladněte. Jdem se taky aspoň projít....včera jsme ani venku nebyli.

zlatka
18. říj 2009

Tak jsme dodrakovali, nakonec počasí přálo, z KOníků dojela stálice Linduš a Janica s rodinkou (a to u Linduš byl táta po těžkým🙂🙂) takže vy ostatní...ty,ty,ty nebo spíš vy, vy, vy! No, jako Konoupku, vy jste nedošli prečo?

janica..
autor
18. říj 2009

AHojky,

drakiáda super, draci lítaly o 106 super, Zlatuš povedlo se ti to, šikula 😎 Evi mohly jste dorazit mokro nebylo vůbec.....

Oli jak to že jste nakonec nedorazily? no z tvojích tchánovců by mě trefilo...

Marky no čau, že se ukážes, no jo teď je lepší žrout času Petruška co? koukLA jsem do albíka pěkně roste kočena 😉

konoupek
18. říj 2009

Zlatu my tam byli,Lena a Linduš jsou svědci 😉 .Plnili jsme Soptíkovi úkoly,podívali se,jak lítají dráčci,ale byli jsme tam jen asi hodku , byla nám zima a byli jsme pozvaný ke známým.
V úterý snad dorazíme i do cvičení,pořád to nějak nemám v hlavě,tak snad nezapomenem.

efinna
18. říj 2009

Ahoj
Tak to je super, že vám drakiáda vyšla! 🙂 A lítali taťci nebo draci sami 😀?
My jsme zas dopo byli na výlovu, na oběd jsme jeli k našim na chatu a byli jsme tam až do 5, takže jsme pěkně vyvětraní 🙂 ! Malá celej den nespala a zvládá to teda až moc dobře, asik nám přestane brzo spat 😅, nebo má teď jen nějaký nespací období, snad!

Jdete tento týden Jani někam do herny?

Měj te se 😎

bazalka
18. říj 2009

Zdar holky!!!

Tak me mrzi, ze jsme nedorazili ☹ ... kluky jsem poslala rano do Prerova a tvorila jsem tu seminarku 😝. Ale mam to!!! Jen male graficke upravy, vytisknout, svazat a odeslat 😉

linn
18. říj 2009

Zdarec,

tak drakiada opravdu super, organizace vyborna a Konoupkovic fakt byli 🙂 🙂 🙂

svatba se taky vcera povedla, kluci celodenni hlidani zvaldli, takze vydareny vikend 😵

prool
18. říj 2009

ahojky baby,
no pořád jsme chtěli, ale Váša soplí čím dál víc a asi mě trefí, jestli do těch lázní neodjedeme. Lítá mu to i ušima ☹ Zítra měl jít do školky, tak to padá a středa taky atd...
No nechci malovat čerta na zeď, ale vůbec se mi to nelíbí 😔 Babičku to mrzelo, ale to je mi houby platný - no comment - prostě už Vašíka hlídat nebude - to bychom museli hlídat i je...
ahoj noc asi bude náročná jako obvykle, ale tentokrát i s tím, že nemůže dýchat .... 😠

zlatka
18. říj 2009

Tak to jóóó, Jani(kon.), tak to se teda omlouvám, já myslela, že se vám nechtělo od vyhřátýho krbečku🙂 ale zase po těch deštivejch dnech to bylo docela o.k, to počásko.Jestli dojdete do cvičení, tak prosím, noviny s sebou.A to deniska nedostala žádnou odměnu, co???JInak berunka od rána taky soplí,ale tak decentně, tak uvidím, asi nakonec půjdu cvičit bez ní, uvidíme, co z toho nakonec bude. Jo a zítra o půl čtvrté je v klubovně výtvarka-děláme lampióny-na chystající se lampióňák, potřebujete jen kolečko od sýrů.

zlatka
18. říj 2009

Oli a co měla babi za problém s Vašíkem? Nějak mi to uniklo, jeslti jsi psala.

konoupek
18. říj 2009

No ten týden byl hroznej a byli jsme rádi,že jsme venku i dopoledne jsme na hodku byli.
Jooo teda noviny a kolečko od sýru to doma nevedem 😝 😅 😀 .Když tak seženem u babi.
Ale stejně s ní teno týden nechci moc chodit do kolektivu,byly jsme na tom očkování a minule měla za týden horečky a osypala se,tak čekám co bude,nebo nebude a kdyby k tomu měla být ještě nachlazená,tak to by byl asi mazec.

zlatka
18. říj 2009

jasnačka.

nany, přemýšlím, že nechám berunku ostříhat nakrátko, co myslíte? česat culíčky nechce a stejně teď pod čepici se ani nedají udělat....Přemovi se do toho moc nechce, mě od toho odrazuje, tak nevím.

konoupek
19. říj 2009

Dobré ráno,
Zlatu mě zase říká babi,at Denuš ostříhám,ale to by mi táta dal a mě se do toho taky nechce,takže u nás se stříhat nebude,i když culíky taky nechce. 😉
To jsem ti moc neporadila,že 😀 .

dali
19. říj 2009

Zdarec, no tak mi nemohly dojet hned z několika důvodů:1.) koukla jsme ještě ve 13h a nikde žádné info,....2.) byl u nás poslední fotbal.....3.) táta měl hotovost a kdyby musel vyjet tak nás musí tahat někde sebou.......

JInak ke střhání u nás holky mají dlouhé vlasy 😀 "tátův názor" což má asi stejný jako Přema, ale je fakt že já mám taky ráda když nejsou holky jako kluci 😒

cecil
19. říj 2009

Holky jako kluci? Co to je za terminus technicus??? 😀 😀 😀

Olo, to mě mrzí, že ot malej odležel. To samý bylo vždycky se Štěpánkou u babi, řekli jsme že je po nemoci, a't nejsou dlouho venku.....babi slíbila že jsou za dvacet minut doma byli venku třeba 2 hodiny! A pak řekla, že Štěpánce se ještě nechtělo!!! No má rozum ona nebo dvouletý děcko? 😲
No comment 🙄 . Škoda Oli že nebydlíš blíž, dala bych Ti nějaká homeopatika. Když sednou, je za dva dny po rýmě.

My to máme dnes rozlítané....ráno jsem měla rehabky, pak MC na chvilku, honem dovařit oběd a zavést Štěpuli do výtvarky, teď mi Emi usnula v autě-něco nevídaného!
Ještě jsem nebyla za psama a za kočkama....a je mi tu zimaaaaa!

Tak zatím páček....jo a ve středu jdu na jógu, už se těšim! 😉

cecil
19. říj 2009

oprava : za dvacet minut budou doma a byli venku 2 hodiny.