Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
27. lis 2009

Něžnou náruč mám 😉 i knížku i tu opravdickou 😉

Lenicka ma stale spatne ocicko, porad ho ma zakysane, pristi tyden jdem na ko do fakultky, tak asi budou delat pruplach. Masirujem, kapem a nepomaha to ☹ Mate s tim nekdo zkusenosti?

Zlatko, jeskyne na Janskeho je fajn, jsou tam hracky, vzdy nam pusti detske pisnicky, pohoda. Jeste mame nejake vstupy, tak se chystame a radi se k vam pridame. I kdyz...
Oli, trochu jsi nam vryla brouka do hlavy....

entik
27. lis 2009

Kdy a kde je ten seminar, Zlatusko? nikde jsem to nenasla

zlatka
27. lis 2009

Peti, seženu ti info os emináři a hned dám ěvdět, říkala mi o něm kamarádka. Jinak s tou solnou mi taky vryla Olča brouka do hlavy-něco na tom bude🙂🙂
S očičkem měla taky berunka problémy, naštěstí to na průplach nebylo, dostali jsme ve FN Trombex kapky a masírování a povolilo to, myslím, že do třech měsíců to dělají bez průplachu, a po pátým to jde už jen operačně odstranit, takže čím dřív s e s tím zajde za odborníkem, tím líp.
Já frčím, na 4 máme v klubovně pohádku a já s eod rána pustila do gruntování, tak je to tu jako po výbbuchu, ještě jsme umývala okna v hospodě, dávala čistý záclony, no, musím to trocha vyzdobit, tý jo, v neděli už je advent!!!!!

linn
27. lis 2009

Zlatus,
taky by me ten seminar zajimal, diky 🙂 a mas IP
Peti, ja jsem to pry mela jako mimco a museli mi ty kanalky nejak pichat ci co 😖
Ivco, ja jsem si koupila v Humanicu boty a pak jsem koupila par darecku 😉

konoupek
27. lis 2009

Peti my byly s Denuš na průplachu asi třikrát 😝 .Naštěstí tě dovnitř přímo k zákroku nepustí,pže to bych asi nedala.Ty děti strašně pláčou,ale prý ne proto,že by to nějak bolelo,ale proto,že je pěvně drží,aby se nemohly hýbat.Tehdy jsem tam potkala maminu,která tam byla s holčičkou už po osmé a pořád jí to nepomáhalo,ale nechci tě strašit,snad to byla jen vyjímka.

entik
27. lis 2009

Tak to budu zitra jen a jen masirovat, celkem jste me vystrasily, nechci aby plakala 😖

cecil
28. lis 2009

Peti, seminář vedl PhDr.Antonín Indrák, jestli ho znáš. Působí i na fildě a v nějakém Efektu.

A očičko měla zakysané Štěpánka 4 měsíce. A pořád začervenalé. Pořád jsme kapali a mastili o masírování se mi zdá že jsem nic nevěděla (doktorka nám neřekla). Když už jsem se naštvala a zavolala na Hradisko na oční objednat Š. na průplach, doktor mi řekl, a´t se objednáme jinam, že to nerad dělá. Já z toho byla teda pěkně rozhozená...ale nakonec jsem byla ráda, že to řekl a nic neskrýval. Nicméně nikam jinam jsem nevolala a za týden jí to samo zmizelo! Takže jsem byla nakonec panu doktorovi vděčná 😀 .

Připomnělo mi to situaci, kdy jsem se už odhodlala a objednala na vypálení bradavice a doktorka se ujišťovala jestli jako opravdu to chci??? Nějak se mi na to nezdála, úplně mě znejistěla....a ta bradavice do týdne zmizela! Normálně se lekla. A to se mi stalo už dvakrát. 😅

Jo lektor na semináři říkal, že děti jsou na tohle daleko lepší (práce s myslí , sugesce....atd), že je normálně prokázaný, že malejm dětem když řeknete že si od nich koupíte bradavici, tak jim zmizí.

Holkyyyy, my jdeme dnes na oslavy do Litovle, ani se mi nechce,a bych pravdu řekla. Bojím se že si dořáhenme nějakou chřipajznu 😖, bude nás tam 40. Ale šupnem si pod jazyk Oscilococcinum, céčko jíme už taky víc jak týden, ...tak snad to dáme.

Bekul, to je fajn, že už jste ve svým 😵. Utíká to hrozně rychle, jak to tvoje těhotenství, tak domeček 🙂.
A nenechali tě ani napít vody u té cukrovky? To je teda blbost! Bych se klidně napila. O ty dvě deci přce nemůžeš naředit krev! Nebo se báli že bys jim všecek ten cukr vyčůrala???

JO a Zlatuš! Prosimtě, dnes v noci jsi rodila to vaše druhý prtě! Byla jsem nějak u toho 😀. Co se ti narodilo ale nevím...
A trochu zvolni, vždyť advent není o úklidu, ale právě o tom klidu,ne? 😉

papapapa

efinna
28. lis 2009

Ahojky
Evi mužu se zeptat to oscilo...., mužu si to dát jako těhu??

téda to musí být hrozný takovýmu prckovi dělat nějakej průplach ☹ ! Tak malá má zas něco s okem a dáváme mastičku a to je teda taky kravál ☹ !

Měj te se a hezkou neděli všem 😎

prool
28. lis 2009

ahoj baby,
uz jsme v Olomouci 😉
Peti, prosim Te je uz dany termin vitani Lenicky? Nestiham vsechno docist 😵
Tesime se na setkani se vsema 😀
Mejte se fajn a peknou nedeli
papa Olca

bazalka
28. lis 2009

Ahoj Olco!!!! Vitejte doma 😉 ... tak jak se vam v laznich libilo? Akce u Peti by male byt 4.12. v patek

Evko, Oscilococcinum je homeopatikum proti nachlazeni, chripce ... ale jak je to s tehulema netusim, snad Linda nebo Evka poradi 😉

Peti, tak drzime palce, at masirovani pomuze!!! Nas ocko taky asi tri mesice trapilo, ale obesli jsme se nastesti bez pruplachu

bazalka
28. lis 2009

Prejem fajn vecer a nedeli

efinna
28. lis 2009

Ivi jj právě mamka mě to dala ať mě nějaká ta chřipajzna neporazí 😉 , a tak jsem se chtěla poradit tady jestli jako v těhu to můžu lupnout 😉 🙂 !
diky

bazalka
28. lis 2009

Evko, ted jsem se divala a neni tam nic o tom, ze by se ta homeo nemela uzivat v tehu ... je to prirodni 😉

janica..
autor
29. lis 2009

Ahojky,

Peti kanálky, zrovna jsem se bavila o tom s Peťovou mamkou, že k nim chodí holčička a že ta má ty kanálky tak neprůchodny, že bude muset jít chudina minimálně 5x, ale někomu pomůže mastička, ale to prý v minimálních případech 😒
Co toho hada máte ještě?

Kurnik jsem chtěla ještě něco napsat a už nevím co 😒

A ten Oscilococcinum dáváte i prckům? musím koupit......

Zdeni pochval Pavla, pěkně máte vymalovaný obyvák, ta šedá super fakt 😉

Nic jdem se pooblíkat a razíme k Peťovýmu taťkovi čauky

linn
29. lis 2009

Cauky,
oscillo muzete v pohode tehule i prcci, ted je super akce 3 za cenu 2 🙂

Sam ma zase teplotu, asi se mu zas vratilo to nachlazeni, co jsme meli my, takze nase ucast u Peti je ohrozena, uvidime. 😒

entik
29. lis 2009

Jani, s tim hadem. Neslo by, ze bysme ho prikryli dekou,ze bys ho vubec nevidela? nebo dali do jine mistnosti?

entik
29. lis 2009

dekuji za vase info ohledne ocicka. Taky by se to mohlo Lenuli upravit samo...

cecil
30. lis 2009

jo, to Oscilo můžete i těhu i děti....dětem stačí půl tubičky do pusy, dospělí jednu pod jazyk...jednou týdně jako prevence.

ahoj, Emina je umrčená, dva dny šla spát o pů desáté a dnes ani pořádně nejedla, opica jedna...už aby to chrápalo!

janica..
autor
30. lis 2009

Ahojky,

no Peti já furt nevím, Petráš říkal ať nejedu, mě zná, řvu ze spaní, když se mi zdá o hadech, jak vidím hada v telce připínám, no furt zvažuju, znám děcka, ty se budou chtít mrknout a jako vidět ho tak nevím nevím..........jsem jednou viděla hada a to jsem řvala, brečela no hrůza, jsem se třepala ještě půl hodiny potom 😔

Evi děkuji za vysvětlení dávkování oscila, dnes to Pítrs koupil a 6 dávek za 120, teda pěkná mastnota 😒

zlatka
30. lis 2009

Tý jo, to je teda drahý šňupání to oscillo.🙂
Jani, děcka, dkyž nebudou vědět, že tam had je, tak ho vidět chtít nebudou, kdyby ho třebas dali do jinýho pokoje, co říkáš? No, ale zvaž to, zase předčasnej porod nemusíme, že. jako dneska, Jani, jsem tam s beru čekala skoro do pěti a borci nikde, jsem byla naštvaná, zbytečně jsme odvolávala tvoji návštěvu, prej měli nějakou nehodu v čekyni,ale i tak, mohli zavolat a bylo by to vyřešený. Přijeli až navečer, když už byl děda s babi doma.

na taťku něco leze, chudáčka mýho malinkýho, včera jsme byli všichni i s beruš na námku na No namech, tak prej se tam maličko zpotil a už je to tu. Snad to bude jenom nějaký nachlazení nebo tak. Z těch chřipek mám taky lepa jako blázen, ani se mi nechce jezdit nikam mezi lidi nakupovat.No, beruš spoko jako želva, prý to byla :"dobuá pažba" a vůbec taková malá holčička a mnohdy z ní vypadnou tak drsný slova, ona asi slyší přes ty zdi až do hospody a od nich se to učí, bo my nic, my muzikanti. Nebo nevím, kde to bere. Teď je poslední dobou hit slovní spojení "jak sviňa", takže když jsem dělala ordnung ve skříni:tady je boudel jak sviňa" , dkyž jí dám kuře na oběd- tak to "smdí jak sviňa" nestíhám. A psala ježíškovi včéra, takže máme v dopise, že by si moc přála asi tři nebo čtyři vrtačky...( s odůvodněním pro koho a proč🙂)

efinna
30. lis 2009

Ahoj

Jj taky diky za vysvětlení, hi zrovna dnes jsem si dala ale pocucala jsem si to jen tak a né pod jazyk, hi tak příští dávka no! 😀

hihi Berunka pařmenka 🙂 , ty máš Zlatu doma veselo 🙂 . Malá dnes listovala v katalogu a viděla kočárek, tak jen slyším týýý ole, tak jsem si jen domyslela co to asik bylo 😀 !

bazalka
30. lis 2009

😀 Zlatu, Beru je "doba jak svina" 😀

U nas taky frci tema Jezisek ... Macin furt lezi v letekach a vybira, co by chtel a kazdy den je to jinak, tak cuci na strop a rika "Jezisku, to a to uz nechci, chci toto" ... a ja na to, ze Jezisek uznejaky darecky obstaral a ted obstarava pro jine deti, tak na to je taky jasna odpoved "Mami, neva, pojedeme Smoulou s mamou, tatou do Tesca, dame to a to do voziku, Mata zapati, da do kufu, doma rozbali a ma darek" 😀 ... no hotovo. Slovo Jezisek u nas zni tak 100x denne 😝

zlatka
30. lis 2009

Jo, jo, Ježura zabírá aj na vztekání a epizáchvaty🙂 Aspoň jednou v roce má člověk něco v ruce, co? Marťa v tom má taky jasno, jak čtu, Sárinka taky dobrý s týýýý ole🙂🙂🙂 berunku taky zajímalo, jestli má Ježíšek auto nebo jak to teda doveze a docela mě dostala, já řekla, že sáně, ale pak jsem si uvědomila,že to je vlastně Santa, tak už jsem z toho všeho zblblá, maková, nevíte, jak to ten Ježíšek vozí? No, dneska taky listovala v časopise a byl tam takovej nahatej andílek, tak prej takovým milým hláskem:"Jéééé, to je Ježííííšek" Říkám, to bude spíš andílek a ona: "Ti říkám, je to Ježíš a chrápe tam🙂 " Tož tak, co na to chcete říct.

No, dokonce s epředevčírem s brekem probudila, že měla špatnej sen a na otázku, co se jí zdálo, odpověděla:no, že jsme byla opillá. Přema se jen na mě podívala říkal, není to nějak brzo? No je, ale ona má tu hospodu snad v krvi, bo co. Jiank pařmenka to teda je, když hraje něco pomalýho, tak jenom řve, že chce pažiiiit,že to není žádná pažba. tak nějak sjme se já a Přema v ní zkloubili dohromady, člověci.

zlatka
30. lis 2009

Evi, týýý ole, aspoň víte, co poradit ježíškovi, aby pořídil🙂

janica..
autor
30. lis 2009

Jojo ježíšek u nás taky fest frčííííííííííí, mladej se už nemůže dočkat a taky furt vybírá v časákách 😅 no a na mikuláše se už taky těší, nakonec jsem čerta neobjednala, pač dnes bylo ve snídani s novou, že nedoporučují k tak malým dětem, tak pojedem na mikulášskou na Jivovou k prababi 😎

No jo je teď s těma děckama fakt prdel, se taky děnně nachlámu, už to není takový to opatrovávání a starání, už je to fakt prča 😵 😵

Zlatuš to je škoda, no jo řemeslníci, to je vždycky s něma na dvě věci........

Tý jo NO name, ty bych si taky poslechla, máš nějakej prográmek co je náměstí?

bananek
1. pro 2009

Jo jo i u nás frčí ale to hlavně mlaďoch furt listuje na internetě a to by se hodilo a toby se hodilo a když to spočítáte tak vám 20.000v prde...Malá chce hlavně miminko a to poslouchám pořád dokola mimi mimi.No a já bych chtěla zlatý hodinky z vodotriskem a lepší náladu mojemu chlapovi neboť má pořád extra náladu že bych ho zkopala do malinkatej kry 😀 chličky

linn
1. pro 2009

Ahoj holky,

u nas se opet stona, uz mi to fakt leze krkem, jsme porad zavreni doma, dokola odvolavam navstevy 😒 😒 😒
Samik ma od nedele 39, po ranu 38, jinak celkem nic, tak se ho snazim udrzet v klidu, ale jde to teda tezce 😉
a martin ma od vcerejska ATB 😒 akorat Sebik je porad ok 🙂

U nas jsou vsechny moje zakazy komentovany takovym znudenym ach jo 😀

konoupek
1. pro 2009

Lindi ,at jste brzo ok.To je tím počasím taky na bacily,jak dělaný.Kdyby se aspon ochladilo a napadl sníh.Já se těch všech nemocí taky bojím a moc mezi lidi ted nechodíme,spíš ven.

bazalka
1. pro 2009

Zdrar holky!!!

Peti, kdy je u Vas v patek slezina? Dopo?

Lindi, teda Vas se to drzi ☹((( ... at uz Vas ty bacily konecne opusti!!!

My dnes mame doma tatku ... takove prekvapko, rano nevstaval, tak ja patram, co je a on ze dnes nejde do prace🙂 ... tak si uzivame poho den, jen teda to pocasi 😝

cecil
1. pro 2009

Achoj děvčata. Toš jsem dorazila z Mc, bolí mě hlava, tata šel spát na noční, máme tu bordýlek a nic se mi nechce. Jako že jsem strhlá jako pérko! O víkendu jsme byli v Nákle a prostě cizí postel, s oběma holkama na letišti, furt sebou bily, já usnula až 2.20 😝 a dospím to snad až zítra!

Zlatu, bezva hlášky! Fakt, ....no kdepak na to to děcko chodí??? 😀 U nás by děcko slovo pařba nepochytilo, my ho nemáme ve slovníku....ale psíš je to o tom, že to člověk řekne jednou az sto let a oni si zapamatují zrovna tohle! 😅 Včera povídá Petr....v televizi tolik slov a jednou řeknou hovno a Emča s tím lítá po obýváku a furt to opakuje. 😀 No my furt řešíme ty pokakaný gatě atd, tak je jí to důvěrně známý 😀 😀 😀 😀 . I když v pondělí ráno jsme už byly zbalený že jdeme na autobus a ona na síni povídá : kakání! A posadila jsem ji na záchod a bylo to v záchodu! Hééééééč????? 😀 😀 😀 Ale autobus nám ujel 😀.

Evi a Jani....ty homeo vždycky dát do pusy a aspoń 15 minut předtím a potom nejíst a nepít. Já to třeba dělám tak, že vstanu, šupnu do pusy, nebo pod jazyk, to je jedno...a než postavím vodu na čaj, vyčůrám se a obleču, vzbudím Štěpánku, tak už je to 15 minut a můžu snídat.

Lindo, vy než se z toho vyhrabete, tak fakt bude Novej rok. To je ale opruz, že??? 😝

Taky mám strach z chřipky, ale tajně doufám, že všichni nemocní sedí doma na prdeli! Ani ještě dárky nemám koupený....když si představím, že bych měla někde jet na půl dne do města, tak se mi tak nechce! Asi nakoupíme stavebnici děckám přes net a bdue. No ale stejně pak musíme vyrazit pro jídlo 😖.

Takže zdravím....marodi ať jsou lepší! Jo, Emi měla v noci teplotu a to jsem ji chtěla zítra vzít a jógu pro děti....to asi těžko.

Jo a vlastně ještě Ježíšek - toto téma u nás Emilka zavrhne svým : néééééééééé, MIkuláš! Prostě dárky nosí Mikuláš a hotovo. Takže Ježíška začnem probírat až tak 20. prosince, až na Mikuláše zapomene 😀 😀 😀