Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
21. bře 2010

ahojky holky, tak se hlásím po delší době, novej koník zajímavej ale nemůžu najít dlouho diskuzi mezi tolika pfff no ale zas se to srovná aspoň že odpověď zůstane na jedné stránce, to je fajn celkem... tak u nás to proběhlo tak, že můj dr. tj. Skřivánek si mě objednal na druhej den do Fertimedu , čekali jsme na anesteziologa, měl pěkný zpoždění a babička mi hlídala a vozila po venku, sem dala sprchu nahodila andělíčka a šla hajnout až sem přišla na řadu mimochodem jako poslední že tak sem tam lehla píchli mi žílu a já prej fofr pane doktore já musím za chvíli kojit 😀 po druhém nadechnutí o ničem nevím... už jen vím jak sem lehala zpět na svou postýlku a prej hodinu bnevstávat za 15 min sem seděla že jsem ok a jdui dom ale vydržela jsem i 40 min. hi hi pak mě pustili sem zas dala sprchu a plazila se dolů, špatně se mi chodilo a bylomi vše jedno, hold drogy no...
za dvě hodiny se mi chtělo spát ale to už se po obědě a po kojení frčela s manžou domů tak v poho... rychle to přešlo a na druhý den sem swe i posadila celkem v klidu.. ikdyž to cítím a špiním tak myslím že to bude ok...
prej že po tom diazepamu bude malej spát no ha ha nic ty jo ale večer dostal bebu páč jak jsem nejedla a nepila před narkózou tak byly večer prsa dost prázdné, nějak se mi to teď večír častěji stává ☹
jinak se cítím fajn, děkuji že jste na mě myslely holky... 😅

bekulkamama
21. bře 2010

oli tu postýlku chtěla stylly , ne já....
zlatu ach jo my letos na maškarák nejdem ☹ FŇUK

bazalka
21. bře 2010

Radi, tak to je fajn, ze jsi to tak v poho zvladla ... jen teda vzit kojici maminu jako posledni ☹. Ale zas na druhou stranu to chapu, ale to tu nechci rozebirat, je to organizacni vec, u nas by to muselo byt stejne ☹

bazalka
21. bře 2010

Holky, tak zitra frcim opet do Brna .... nastesti uz naposled, pak budu jezdit uz "jen" na zkousky na jeden den. Tentokrat je le u nas smutnoooo .... Martas je sice u babi, ale kdyz jsme odjizdeli, tak dost plakal a prosil, at ho vezmem domu 😔 ☹ ... my rvali s nim. nakonec ho babi, deda a strejda nejak zlomili a nalakali na nejaky dobrodruzo. Ted usina a pry celkem v poho ... ale mam z toho tydne hruzu. Planuju, ze pokud to trochu pujde, pofrcim domu uz ve ctvrtek.

Jinak jsem mela opet kaku spor v praci, nechteli mi dat ten slibenej puluvazel, pry plnej nebo vypoved 😠 ... ale k te me nikdo nemuze nutit. nakonec jsem to ukecala, pry ze kdyz ho mam slibenej a nastesti i napsanej v papirech (ma zachrana), tak ho dostanu. Ale definitivne se to dozvim asi az v utery. A nebudu na sale 😠 ... snad castecne. na to, ze si delam salovou specializaci a jini ji nemaji a na sale jsou 😠 😠 😠 . Az to pitomy Brno dodelam, budu bojovat!!!

Uz konec vylevu ... dik za pochopeni 🙂

Tak se tu mejte krasne jarne 😅

linn
22. bře 2010

Ahojky,
Ivi, tak at to tentokrat utece jeste rychleji 😉 a i ta prace se vyresi 🙂
Radi, to je dobre, ze uz to mas za sebou.

Ja se dnes musim vrhnout na velke prani, porad mam nejake resty 😝

pekny den 🙂

bekulkamama
22. bře 2010

bazi nooo jak sem pochopila tak jsem měla jednodušší zákrok než všechny ty ostatní ☹ dobře to dopadne neboj se... však až to doděláš tak budou škemrat a tahat se o tebe ještě 😀
jestli se vyjasní umyju okna páč jdem objednat žaluzie do ložnice, to se nedá, vstáváme s rozedněním ☹

bananek
22. bře 2010

Ahoj Holky tak jsme byly v Jesličkách jestly to místo dostanu tak mám místo i v jeslích ale džet můžou max měsíc tak uvidíme jak to dopadne 😀
Docela se mi líbily a na ty 3 měsíce než půjde malá pak do školky by to bylo suproví .
Jinak u nás nic nového jen jsme otevřely stavbu tak nás čeká makačka a makačka a makačka a jestly půjdu nakonec i do práce tak to bude pěkná honička ale po druhé straně se i těším 😀
Ivi a ty se nedej co je psáno to je dáno a bojuj 😀
beku a ty jsi šikulenka vše jsi zvládla a teď už to bude OK 😀

bekulkamama
22. bře 2010

na kolik přijdou jesličky?

bananek
22. bře 2010

Soukromé hodně ale našli jsme pod městem počítá se to dle platu a tak do 3000 by jsme měli vlíst záleží kolik mi napíšou nástupní plat 😉

bekulkamama
22. bře 2010

banánek ty jo to je hustý tři litry uf, žebráci...
holky a co školky? kolik to tak stojí?

bekulkamama
22. bře 2010

jdu na dvoudenní kurz masáže dětí za 4 kila, kdo má zájem se přidat? info do mailíku....

naty.motylek
22. bře 2010

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla tak jsem se musela na vás přijit podivat

bananek
23. bře 2010

Beku školka příjde tak kolem tisícovky nevím jak je to dnes s obědy za mladýho to vycházelo 800 tak počítám teď o něco více.Ale ty ješle jsou navíc ještě podle platů obou rodičů a mohou se klidně vyšplhat až na 5.500 ale soukromé jsou mnohem mnohem horší tam jak pod 6.500 jako nejdeš no děs jako vydřiduši .Ale stát to tak chtěl tk to tak je že áno .Ale má to zase výhodu zrovinka tam kde jsem přihlásila malou tak má mít sebou jen pevné papučky jinak oblečení dostane erár. 😀
No uvidíme jinak mám tu domluvenou ještě paní ale bere 50,- na hodinu za hlídání a buď ještě za stravu a nebo stravu sebou na celý den.Ale když jsem to propočítávala ono to výjde na stejno tak bude alespoň s děckama a pod dohledem sestřiček. 😀
A třeba to nevýjde a budu nakonec ještě doma nechám to koňovi má větší hlavu ha ha 😀

cecil
23. bře 2010

Tak jsem se deset minut ´tukala s odpovědí....a se to vůbec neodesralo 😖! A to r je tam schválně! 😀

Zlatu, můžeme přijet na hrocha tento víkend??? Hodí se ti víc sobota nebo neděle?
A co to bylo za hovado prodavače????!

Matrace je zamluvená, babi spala na staré 😀 .

zdravím
Jo a do jižních Čech jedem do penzionu "starý kanec" - za zvířátkama a tak....jich doma máme málo 😀 😀 😀

zlatka
23. bře 2010

Evi, asi spíš neděle, v sobotu přijede naše banda, bo jdeme večer na ten dospěláckej maškarák.A super, dneska jsme dodělali berunce pokojíček, tak nám ho aspoň zhodnotíte, ještě musíme přstěhovat hračky a dokoupit nějaký "dekorační prvky", mám z něho velkou radost.-):-):-)

Bekul za 4kila, já myslela do čtyř kil váhy dítěte, napiš info do IP.

Čau Naty, jak se máte holky?

banani, tak tobě to za chvilku vypukne, s těma jesličkama je to fajn, myslíš, že to lucinka dá v pohodě?

bananek
23. bře 2010

Zlatuš to nevím jen věřím že jo pokud tam půjde tak týden před nástupem tam děti chodí na 3 hodiny na skoušku už jí na to chystám a strašně vše chválím jak je to tam suproví a jak si bude malovat a hrát s děckama a tak a že doma by musela být sama a to ona nechce to se bojí a prostě tak pomalilinku a stejně v září nastopí do školky a už se jí nikdo nebude ptát jestly jako jo nebo né.Četla jsi si správičku na IP ? 😀

bazalka
23. bře 2010

Zdarec, zdravi Vas studentka. Hlasim, ze ziju a i Martas nastesti zvlada v poho, jen vecer trochu smutinkuje. Konec zvonec, konci nam poledni pauza, mazu do tridy ... papa

zlatka
23. bře 2010

banani, dík za upozornění, já bych si toho vůbec nevšimla, jak je to tu nový, že mám nějkou IP. Do města jedu zítra dopo, mám mudra a vlastně i odpo, spíš mi napiš do IP, kde bydlíš a já bych se tam pro to zastavila, ať nemusíš kvůli dvoum hadříkům letět do města. Jen si to vezmu, zaplatím a pofičím.

naty.motylek
23. bře 2010

zlatka:ahojky malá byla nemocná a dotoho potom já .Byli jsme z malou ve školce na zápisu tak už je přihlášená tedka musime 14dni čekat jestli mi malou vemou nebo ne.Tak jsem zvědavá doufám,že jo

zlatka
23. bře 2010

To je nějak brzo, mi přijde. A od kdy by chodila, od září? Nastupuješ do práce?

Máte tipa na nějakou mňamózní, rychlou a levnou buchtu, co se vždycky podaří?????

bekulkamama
23. bře 2010

zlati máš to tam...
no já dělám bublaninu tak se povede vždy
ale receptů na rychle a snadné buchty mám i víc.. ale pisnu leda zítra dneska už to nestihnu.. 😅

naty.motylek
23. bře 2010

zlatka:co mysliš,že je brzy jako školka jestli se tedy ptáš mě.Tak třeba mi ju vemou uidim jak pak jdu do práce.

naty.motylek
23. bře 2010

holky dobrou noc malá mi furt řadi a ne spát tak pa musi kni

entik
23. bře 2010

ahoj holky,
masaze jsou supr, matyska jsem masirovala pravidelne, Lenuli se snazim taky, ale uz to neni takovy ritual, ale i tak si to uzivame. Lenicka se u toho uzasne rehni.
Jee, pokojicek, ten bude urcite krasny. Berunka se bude mit. Ja uz od rijna resim kapsar za Matejovu postylku... ☹ a stale neni..
Sarinka od Evi ma take pekny pokojik, aspon podle fotek na facebooku 😉

holky, nejak vas ted flakam, nestiham. Ale z jara a slunicka mam neskutecnou radost. Je to hned veselejsi🙂

bekulkamama
24. bře 2010

Zlatu tak sem taky slyšela že Beruš má pokojík, prej jí tam kuamujete 😀 povídala... říkala Blek... hi hi tak se moc těším až to zkouknu, mimochodem, opět začnu s ježděním ať opráším řidičák a frrr k tobě.. zítra jdem s babama odpol. přidáš se???

Peti tak já už se na masáže těším páč mu tím jistě i ulevím hlavně tomu bříšku, čekám na zízračný den kdy nás ty histeráky přejdou hlavně podvečer a brzo ráno to než se vykaká to tam rabuší a on i ze spánku vříská bolestí je to šílený, ach jo prďolka můj malej 🙂

co s teplem udělat srazík??? zahrádky brzo budou...

prool
24. bře 2010

ahoj baby,
tady je odkaz na ten Rejvíz - vypadá to docela dobře, tak mrkněte http://www.rejviz.eu/ je to chata Dřevěnka
Ještě jsem měla tipa do Heroltic ke Štítům, ale tam je přes prázdniny plně obsazeno - tábory 😎
papa
Jo na srazík bych šla -ale děcka už příští středu frčíme do lázní - to by muselo být příští po nebo út, ale počasí už nebude na zahrádku 😔

zlatka
24. bře 2010

Chata vyapdá moc hezky, oli a co je okolo? Je to samota? dá se tam vyrazit někam na výlet?

Berunka má pokojík, to jo, postupně stěhuju hračky, ale teda bez těch hraček byl hezčejší🙂🙂 Přitom hračky jsou ten základ, co??? Peti, kapsář jsem koupila na MMB a naprosto dokonalej, velikej a krásnej-je to pejsek, hodím do fotek, samože použitej, ale jen za 300, nový jsou strašně drahý a kdybych měla šít, tak ho do 18 mít nebude.

bekulkamama
24. bře 2010

to byl dneska krásnej den 😅

efinna
24. bře 2010

Ahojky
Zlatu áha 😀 , já myslela, že těch chatek je tam víc!
Radi tak hlavně, že to máš za sebou a vše je v poho! 🙂
Ivi to uteče 😉
Peti hi díky, snažila jsem se 😉 🙂
Radi mě malej kaká jednou za pět dní a to je pak nálož hihi, akorát teď bojujem opět s kojením ☹

Tak domluva zatím nijaká co? No s Jančou taky ještě nejsme nějak domluveni chudina má zas ten svůj stav ☹, tak na ni holky myslete at je co nejdřív oki!!

Jj Zlatu hoď fotečku 😉

Radi to byl 🙂, na zahrádku jak vyšitej!

'Měj te se

linn
25. bře 2010

Dobre rano,

Evi, psala jsem informativne na tu Palavu, jak davala Iva odkaz a maji cele prazdniny obsazene 😠
Rejviz je celkem dobre vychodisko na vylety v Jesenikach, nevypada to spatne 🙂
A zkuste se jeste na neco mrknout, taky jeste neco pohledam 🙂

No a kdybyste se chteli nekdo pridat, tak v pondeli dopo se chystame s Miladkou do te Jungle 🙂