Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
17. srp 2008

Peti, jeli jsme z nakupu ... heladali jsme misto, nakonec odjel nekdo, kdo stal primo u nas pred barakem ... ale trvalo to ☹
Lindi, vtipek dobrej 😀
Olco, tak 5 km jeste jde 😉 ... osazenstvo bylo uz vlacny a aspon melo dalsi zabavu 😀
Akvarko mame pro Martu nachystany u nasich ... jak budem tvorit novy pokojik, dostane ho 😉 ... Vilas akvarko dostal jako darek, kdyz odchazel z firmy, kde driv pracoval

Holky dobrou a Olco, cau zitra

bazalka
17. srp 2008

Peto, je to fakt neuveritelny ... nedavno byli prcci mimousi a ted jsou z nich draci ... ale zda se mi to lespi a lepsi ... mimi nadhera, ale ted je akce a ty pokroky!!! Ale je fakt, ze mimi bych zase na chvilku a za chvilku brala.

vypada to, ze dovolenkarkam to nakonec s pocasim vyjde 😉 ... no, jsem zvedava, jak to vyjde nam ten pristi ty

cecil
18. srp 2008

zdarec, tak vidím Oli, že Peťa tě pár věcí zbaví ... 🙂

Lindi, to jábyla popraskaná u Š. od stehen až nahoru....to by nepomhlo ani focení z boku 😖 a vtip dobrej!

Peti, všechno nejlepší k svátku!, dodatečně....a akvárko k prvním narozkám, to je aspoň originalita, to by mě nenapadlo! 😀

Oli, dobrý, však kdo ti poradil jsi ho měla hned za sjezdem vysadit....ten by se smál! 😀 😀 😀 ...tak jsem si vzpomněla, že mě jednou v lese dlouhým deset km obtěžovat opilec...seděl vedle...tak až pod pohrůžkou že ho vysadim v tom lese přestal....no a ještě to má pointu(když už tu psala Linda ten vtip)...on to tak na mě zkusil dvakrát, pokaždý jsem ho posala k šípku a teď po letech vyšlo najevo, že je homo a když neměl do čeho píchnout, tak šel i do ženských....ups 😅 ...bych se dodatečně asi osypala........brrrrrrrrr. 😀

janica..
autor
18. srp 2008

cus jen nakukuju jestli uz je Sebik venku,jak vidim dava si nacas.

Holky uzivame si,kurnik to je pohoda ani se mi nebude chtet domu

Zrovna Ivi PIsi z vasi chaty haltmar

linn
18. srp 2008

Zdarec, stale vcelku, pisnu vecer, jdu se chvili vyvalit na zahradu 😵

bazalka
18. srp 2008

Evko 😀
Jani, jeee, haltmar ... tam bylo paradne!!! Super, ze si uzivate ... pocasi Vam nakonec vyslo 😉
Lindi, peclive nas informujes 🙂 ... kdy jdes na dalsi ko?

mili3
18. srp 2008

Ahoj holky, tak dnes jsme meli dva roky od svatby a 7,5 spolu. Tom naplanoval na sredu nejake prekvapko a pekne me napina.Tak uvidim.
Lindi porad na tebe myslime. Uz jdu kupovat cokoladu do porodnice 😉

prool
18. srp 2008

zdarec baby,
Evi, tak to je dobry 😀 😀 dobra pointa 😀 😀 pekne to sedlo.
Jinak s tim alkoholem jsem taky nejak na stiru. Dala jsem si 2dcl biliho a nejak mi to leze do hlavy 😀 😀
radsi koncim a nectu to po sobe 😎

entik
19. srp 2008

dobre rano🙂 krasne nam sviti slunicko 😵 😵 tak mejte hezky den!

linn
19. srp 2008

Cauky, tak me vecer Martin uz k pocitaci nepustil 😝 tak az ted.
Vcera jsem byla na dalsi kontrole, KTG v poradku, mimi ma tep ukazkovej, prohlizel me samozrejme jinej doktor a ten mel zas na nase velke mimi jinej nazor nez predchozi pani doktorka, ze jeste pockame, ze se to urcite rozjede samo blablabla....... puvodne me chtel zvat na kontrolu za tyden, pak jsme se teda domluvili na ctvrtku. No aspon jedna pozitivni zprava - vcera mi odesla hlenova zatka, sice to nic znamenat nemusi, ale treba jooo 😉
Tak taky preju pekny den 😵
Mili, jsem zvedava na to prekvapeni, ja teda az takovyho romantika doma nemam 😠

cecil
19. srp 2008

Zdarec...Lindi, tak to se určitě do tří, čtyř dnů něco bude dít, když už odešla zátka, držím pěsti aby jo! 😀 Jsem si teď vzpomněla, jak jsme tu před víc jak rokem psaly jak makáme na zahrádkách, chodíme po lese, jen aby jsme nepřenášely 😀 😀 .

Dnes je parádně a mě nechce spat Emča, vytahuje jí sluníčko si hrát 🙂 a tata sekačkou...slyší ji a pořád mele tata tata.... 😅

dali
19. srp 2008

Zdarec

Jé Lindi tak to bude za pár dní 😉

My taky milujem sekačku a hlavně tatu,to je pořád tata,tata,kde je?v páci???

Zlatuš ještě jsi nám ani nenapsala jak bylo na srazu a co hlídání????

Zítra jde Filda s Viki k našim na prázdniny,bude tam spát v poledne i večer,já nevím co budu dělat a jestli to vůbec zvládnu,Vikča tam tak byla často,byl to pak už takovej zvyk,ale Filda jde poprvé a je věčí mamánek...........ségrar má dovču tak si jich chce užít......v neděli si je vzala oba na tři hodiny a my s Pavlinem nevěděly co dělat,ale nakonec jsme vyjely na kolách na Loveckou chatu na skvělou topinku.......taky by jsme ten srázektam měly pořešit,je totam super pro děcka a mají tam dokonce kozu 🙂

zlatka
19. srp 2008

No, u nás na golfíku je taky koza a ovce a poník!!!🙂 Furt slibujete, že dorazíte a nic! ☹ Zítra mám sraz z výšky zase se skupinkou německou v ZOO, všechno už jsou maminy, některý už double. Ten první sraz (s anglickou skupinkou) se koná v pátek tento, jsem to popletla a to jede babi na dovolenou, letí do Egypta (už konečně vím, kam🙂), takže je neuvidím. JInak Dali, odkazy mi nešly otevřít, no, já ti to pak ukážu, snad to nedopadne jako postýlka, mám to rozdělaný a pořád nedodělaný a vůbec s tím nejsem spokojená ☹, nelíbí se mi to. No, uvidíš, že to filípek zvládne, když tam má Viky, tak to bude pro něho lepší. Lindi, kamarádce odešla hlenová zátka a stejně musela jít na vyvolávanej asi za 14dní, takže tím se člověk nepořídí. Týý jo, ale už to máš fakt za pár, holka!

zlatka
19. srp 2008

A ty Eviku, aspoň ahóóóój! 😉

bazalka
19. srp 2008

Ahoj holky ... nas tatin mel dnes dovo, bylo to prekvapko, ale trochu jsem to odhalila 😉. Tak jsme meli vyrizovaci den ... jeste nejake resty pred dovcou, at muzem vyrazit s cistou hlavou.

Lindi, tak drzime palce, at uz se Sebik dlouho nepelesi 😉

Dnes jsem udelala dobrej kauf ... vlezla jsem k Batovi v Hane a koupila Martakovi na doma sandalky misto papucek. PC 799,-, ted 190,- 😎 ... za ty prachy, nekupte to!!!! Vzdyt ty blby papuce vecne nejsou k sehnani a stoji 140,- a sandalky jsou pevny, vetraci, maji kozenou stelku s klenbou a aji jsou celkem pekny. Tak jsem mela desnou radost ... no Martas je botofil a furt si nejaky zkousi ... tak ted se vyradi ... ma tyhle sandose, novy pozimni, trekace ... no manekyn hadra

Zdeni, na lovecke je paradne!!! Topinky mnam a taky tam maji bozi bramboraky s tvarglema. Ja dnes taky delala tvarglovej obed ... inspirace z Vskova, byli jsme tam na obidku po tom Dinoparku a bylo to super, tak jsem to ted testla i doma

prool
19. srp 2008

ahojky baby,
kde jste kdo 🙂 všichni se dovolenkujete 🙂
Lindi, tak držím taky pěstičky, ať je to vše Ok.
Váša se docela začíná rozjíždět, ale to znáte od svých drobečků.
zatím pa

dali
20. srp 2008

Ahojky

Zlatuš jasně že slibujeme,to je jasný 😀 😀 😀 bylo ale zatím domluveno jen jednou a to neklaplo,klidně to můžem spáchat v tom září 😉 jak budou všichni doma z dovolené 🙂

Ivčo co jsi dělala?dej tipa jestli to bylo výborný tak dej recept u nás se tvargle taky můžou 😀 .....já si pamatuju že jako dítě jsem je nesnášela a naši když je jedly s chlebem tak musely na dvoře,protože nám děckám se navalovalo a až jsme byla těhu s Viki tak jsem se jednoho dne vzbudila a musela jsem si je dát a od té doby je miluju 😀

Děti už jsem propůjčila a jsem zvědavá v kolik budou volat že si mám dojet pro Fífu 😀

Tak jdu pouklízet a třeba ten pořádek tu vydří déle než 5min. když tu nejsou 😀

Oli tak napiš co Váša vyvádí i když to známe tak nás to zajímá každý je jiný 😉

Jo Filípek docela solidně říká traktor,já to tam slyším i Pavel,ale naši jak už jsou starší se smály že říká tra tra,no a pořád mu to opakovaly a to bylo něco na moje nervy 😠 já totiž nesnáším,takový ty slova jako:brmání,kojin....atd. já i když děcka mají jinou mluvu tak se na ně snažím mluvit jak to má být 😠 ,no je to těžký s babička a s dědečkama..........je ale fakt že dudlíku jako jedinýmu říkáme Fujin
😀

bazalka
20. srp 2008

Zdeni,
s tim mluvenim jsem na tom stejne ... na deti se mam mluvit normalne a prcci at si rikaji jak chteji ... a to ze jim rozumi jen rodice a to jeste ne vzdy 😀 ... to si casem snad sedne a domluvi se i s jinyma. Nahodou je hezky, jak si deti vymysleji svoje slova 😉 . Fujin je fakt dobrej 😀

Zdeni, varila jsem kureci nudlicky s tvaruzkama ... na masle jsem osmahla cibuli, na ni kureci prsa na nudlicky, zalila slehackou (priste radej dam sladkou smetanu 12 proc a treba i trochu vyvaru ... ta slehacka je dost hutna) a do toho pridala na kosticky tvaruzky ... vse se povari, nez se tvargle rozpusti a da ce k tomu celkem cokoli ... brambory, testoviny, my meli pecene brambory na platky. My proste tvargle muzem!!! 😉

janica..
autor
20. srp 2008

HELOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU,

jsem zpět, večír písnu 😎

dali
20. srp 2008

Janico opico a co ta přepadovka ☹ ☹ 😠 ale je fakt že dnes by to bylo blbý když nejsou děcka doma 😒

Zítra už nám konečně dovezou makadam,hurá,hurá ať ten déšť ještě vydrží,prosímm 😲

Ivčo to zní mooc dobře,už to vidím v neděly na talíři 😉 chtěla jsem dělat kuřecí maso na nudličky tak přidám ještě tvargle a smetanu,mňam a dětem udělám jen nudličky na másle,to mají taky rádi 😉

entik
20. srp 2008

co je to makadam???😲

tvaruzky mame taky moc radi🙂 mnam, mnam.

Ja dnes videla Olcu, byli u nas s Vasikem, tak to bylo fajn. Pak jsme sli na hriste, potkali malé kamarady, sli kouknout na kacenky, a protoze jsem si zapomnela klice, tak jsem musela jit do mesta naproti manzovi, toz jsem byla pak uz pekne unavena🙂 A pred chvili mi skoncilo doucko, zas mi zacalo tento tyden. JJ, prazdniny se chyli ke konci 😠

zlatka
20. srp 2008

ahojky, no, bazi,recept zní slibně, asi vyzkouším. Já jsem před chvíli dorazila z té Zoo, sešlo se nás docela dost,bylo to fajn, jen za parkování jsem dala 120Kč(to mě štve) a beruš se zase vrátila s odřeným nosem a sjetou škraňou(zakopla o stéblo trávy 🙂) a taky dostala pár voltu od elektrickýho ohradníku 😖 , ale přežila to 😀 JInak ta restauračka, co tam je, je dost našlapaná, fakt se mi to tam moc líbilo, dali jsme si tam obídek, měli i pro děti a je to sen- kámen a dřevo-to tak mít takhle doma!!!!
No a teda povím vám,v ětšina holek měl auž dvě děti a teda klobouk dolů, já nejsem schopná napakovat jendo, oni dorazily i 1000km dálky se dvěma a ještě vlakem a taky tam byla jedna, co měla tříletou holčičku a 8měsíčního chlapečka-týýý jo, Anežkav období vzdoru, několik scén za den a do toho ten prcek, ten byl hodnej, ale z Pavči teklo jak z vola. Takže mě to jen utvrdilo, že si radši chviličku počkáme 😀 😀

mili3
20. srp 2008

Ahoj holky, tak jsem zase konecne tu 🙂 vcera me muj drahy prekvapil. Dovezl kamaradku na hlidani a v pul osme na me cekala jeho mamka pred domem, ze me nekam odveze.Dojeli jsme do Cech pod kosirem pred branku s napisem dnes zavreno. Cekal na me v altanu s veceri a se 12 hektary okrasneho parku jen pro nas. Uvnitr hrala hudba z West side story (moje nejoblibenejsi) a na stole vecere s predkrmem a chrestovou smetanovou polevkou a krevetovym salatem. Byl nadherny vyhled na zapad. No proste romantika, co bdu povidat 😉

bazalka
20. srp 2008

Milco, tak to mazec!!! Tom je borec ... paradni prekvapko 😎. Ten park je krasnej a mit ho jen pro sebe a k tomu krasna hudba a mnam jidlo ... mam husi kuzi.

Zlatus, co tu Bercu trefilo? Ohradnik u opic? Jestli jo, tak to uz mi rikalo vic lidi ... to teda neni moc vychytany 😠

zlatka
20. srp 2008

Týýý jo, Milči...to je borec! To je jak z filmu!!!! 😀 😀 A k jaké příležitosti to bylo?????

Bazi, jojo, ohradník u opic, já jsem ji držela a dívali jsme se, jak si tam hrají a prostě natáhla ručičku a už to bylo.....Sama bych se toho bála dotknout.

bazalka
20. srp 2008

A lekla se moc? Asi chuda mala plakala, co? Teda ja jsem posera a elektriky se desne bojim.

janica..
autor
20. srp 2008

Zdeni se mi vybil telefon a byli jsme KO z cesty 😝 příště 😉

Téda Milči tak to je fakt hustý, hmm o tom si můžu nechat zdát 😅 Petráš nějak na romantiku není 😒

JInak holky dovču jsme si užili maximálně a hlavně ta pohoda, žádný vaření, uklízení, no prostě žádnej stereotyp 😒

Damiánek tam měl kámoše pejska čičinku a 10letýho kluka, takže se tam vyřádil, až teda co mi tam štvalo, že tam mladej stával dost brzo 😠

prool
20. srp 2008

ahoj baby,
Mili, romantika hmmm..tak to musela byt parada.

Peti, bylo to fajn, Vasa spal dopo raz dva 😀 😀 asi ho to zmohlo.
Odpo jsem ho jeste potahala po meste - Ivi diky za ten tip na opravu kocarku 🙂 uz tam mame ten hluboky odparkovany a dava se do pucu 😀

No Vasa radi ve smyslu - vcera si vynutil ze chce svestku, pak trpelive pockal, az mu ji omyju - vypeckuju a pak pulku snedl a pulku hodil na zem a slapnul na ni 😠 no to bylo neco na me - slapat po jidle a vylozene schvalne. No to jsem se teda neudrzela a vyjela po nem, jak hlasem, tak i rukou dostal pres zadek - no z toho si nic nedela, ale jakmile zahrmim, tak to teda zacal natahovat a brecet. No nic moc mi nebylo, ale sradani jidlem nesnasim. No tak asi tak.
zatim

janica..
autor
20. srp 2008

Jé chudinka Berenička

janica..
autor
20. srp 2008

Zlatuš a co Berenička spala u bábinku v ten pátek? jsem nedočitala není čas