Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
7. říj 2008

Ahojky,

Lindi tak co jak bylo na cvíču?

No my zas chodíme ven jen s motorkou 😎

janica..
autor
7. říj 2008

Holky zítra si to užijte, vám to až závidím, no taky nemůžu být na všech srazech, že? 😅

janica..
autor
7. říj 2008

Jo a Ivi a Peti jak bylo v MC?

entik
7. říj 2008

Mici, dnes to nejelo, tak jsme napsat nemohly, je to naplanovano zitra od tri, ze?? 🙂

MC dobry, jen tam bylo celkem dost lidi na male prostory, takove trochu chaoticke. Napred nam pani hrala pohadku O Koblizkovi, malosi moc nevydrzeli koukat, ale dalo se. pak takove ty rikanky na prsticky a chozeni v kruhu s rikankama a pak si deti hraly. A nejake hricky pro maminky na pamet. V HOlici jsou paradni ty prostory, ty jsou fakt supr, tady je to takova klubovna, tak to je horsi. Ale ty pani co to vedou, se hodne snazi a bylo to takove sympaticke.

Zlatu, uz jsi mela cviceni s detma?

janica..
autor
7. říj 2008

NO já zítra jestli budu stihat, tak naklušu na to cvíčo s prckama, tak pak poreferuju 😉

ÁHa to vypadá taky dobře, takový akční, hmm jen je teda blbý, že je to tam maličký...

linn
7. říj 2008

A banankovic, dorazite?

linn
7. říj 2008

V to pndeli, toje Mc nebo cvico u vas, Jani?

janica..
autor
7. říj 2008

Lindi MC je mateřské centrum, hraní atd. a ve středu budem mívat cvíčo

linn
7. říj 2008

No tady byva nejake cvico v utery, od dvou let, ale ze berou i mladsi, jo a aerobik byl fajn, na bricho jsem moc necvicila, bylo nas tam po porodu vic 😉

micinka22
7. říj 2008

No škoda že to není dopo,ale uvidíme třeba to vyjde.Ráádaaa bych moc.

cecil
8. říj 2008

ahoj, toš včera ta potvora kobyla zdrchaná vůbec nejela, chtěla jsem si ještě upřesnit hodinu a litovala jsem, ež nemám číslo na Lindu a on mi ho poslala, takže díky 😵

Peti, ty dorazíš, to je bezva, vezmu ti tu plínku!

Mici, dojeď taky! 😉

cecil
8. říj 2008

No ale já včera hoky přesadila kvítka, taková akce! A na jedno jsem zapomněla! 😀 😀 😀 nedá se nic dělat, znovu všechno roztahovat nebudu, vydrží do jara, když vydrželo dva roky, ne???

Dnes tu máme krásnou mlhu, si připadám jak v Anglii 😅

Peti a z punčocháčků a sukýnky nic nebude! 😠 😀 ....už jen kvůli tomu jejímu močíku, holky já se z té Štěpánky picnu, ona normálně ve škole žvaní a nestihne sníst svačinu ani z poloviny, pití vypije tak deci a půl!!!! 😠 😠 😠 jsem říkala, že bude dostávat na zadek a ať nekecá a jí 😖 . Potom přijede domů a v obědě se vrtá. S takovou bude zas akorát nemocná. Aspoň že ta Emča je na tom s tou imunitou lepší, klepu na čelo! S jídlem bývala taky lepší, ale už je to nežrava jak ta Štěpule 😝 .

Tak odpoledne páček shledáček!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

cecil
8. říj 2008

Oprava pravidelně píšu močík místo močák, rozumíte, ne???

bananek
8. říj 2008

My se velice omlouváme malá je nemocná chtěla jsem to napsat už včera ale koník nejel máme antibitika a tak vás nechceme nachladit ale hodím ti pak Lin jiný termín a dojedu sama a nebo že by se přidala Janica když ted nemůže?Moc vám to závidím už jsem se na to těšila ale bohužel tak si to užíte ☹ ☹ ☹ ☹

entik
8. říj 2008

dobre rano, bananku, to je skoda, ze nedorazite. I vasik marodi ☹

Cecil, plinku vem, budu rada. Prijede i Stepanka? vem i ergo, znovu vyzkousime 🙂 ted tu meli kamaradi sedacku, salewu, tak se matej nosil a pysne na nas koukal z vrchu, moc se mu to libilo... ja satek beru. Mam vzit jeste neco? Jdu upict babovku...Kdyby vas neco napadlo, tak pisnete!

linn
8. říj 2008

Cauky,
tak uz vas ocekavame, bananku, to je skoda, no snad to vyjde jindy, brzo se uzdravte 😵

bazalka
8. říj 2008

Ahoj holky ...

Hlasim, ze teplotu nemame 😉 ... tak asi to byly jen zuby 🙂

Lindi a spol, moc si to uzijte a fotte!!!! At s toho z dalsiho nezucastnenyma neco mame 😉

Bananku, Lucince prejem, at je co nejrychleji zdrava!

Peto, i nam se vcera v Provazku libilo, ta manazerka mi byla sympaticka, takova akcni a snaziva ... zas tam nekdy zajdem.

Evko, nechces prijet na kytky i k nam ... hruza, porad to odkladam, jsem prd zahradnice a kvetinarka 😖. Vcera jsem se ale hecka a umyla okna ... diky tomu, ze nejel kun, kdyz Martas spal 😀 😀 😀

prool
8. říj 2008

ahoj baby,
moccc zdavim vsechny k Linde 😀 😀 😀 musim teda uprimne rici, ze bleda zavist, nejradsi bych se zbalila prijela za vama, ale mame ATB jen od pondeli. Je uplne nadherne hmmm....
Tak si to uzijte a pak poreferujte.
Chtela jsem prijet i sama, ale tata dneska prijede domu az v sest, takze nic 😔
Jinak Ivi, mlicko jsme sehnali, ale byla to teda honicka. No to poreferuju nekdy usne.
papa a uzijte si to

PS: bananku, my bychom taky prijeli nekdy jindy, tak az budete navrhovat termin, tak pisnete.
zatim pa

janica..
autor
8. říj 2008

aHOJKY holčiny,

tak jak bylo na srázku a laskavě nenapínejte, se nemůžu dočkat foteček 😉

dali
8. říj 2008

Jani tys taky nebyla,jak to????

bazalka
8. říj 2008

Teda, ze by se to u Lindy protahlo ... nocujete tam? 😀

janica..
autor
8. říj 2008

Ále je to na dlouho Zdeni, no máme litačku kolem baráku.......

Ivi asi jo 😀 😀 😀

dali
8. říj 2008

budete stavět??????????

janica..
autor
8. říj 2008

ále nee, skrz tatinův barák

dali
8. říj 2008

ahááá...já se učila a už jsme z toho uplně hotová,vše se mi plete,Ekonomika s učetnitvím......chemie s matikou 😀 😀 a němčina s češtinou.... 😀 😀

bazalka
8. říj 2008

Zrovna dnes jsem rikala kamosce, ze mam na materske uplne vygumovanej mozek 😝 Zdeni, jsi fakt borka!!!

janica..
autor
8. říj 2008

Zdeni 😀 😀 😀

Ivi jsem na tom stejně 😅

dali
8. říj 2008

JJ borka s vygumovaným mozkem 😀 😀 😀

cecil
8. říj 2008

ahoj, tak já první srazice píšu??? 😀

Peti, četla jsem to až teď , škoda, ergo jsem s sebou neměla.

Ještě jsem se cestou stavovala u bráchy v Litovli pro vrtačku, takže jsme dojely domů 18.30 😀 , to jsem ani nemyslela.

jinak pochvala Lindě, v tom frmolu jsem jí ani nepochválila domeček, je moc pěkný 🙂 . A Zlatce a Ivě pochvala za koníka (fakt se povedl), myslím že ho kluci užijí vrchovatě. Už jim ho nebude okupovat Emča 😀 😀 😀 .

Dnes už nic nedělám, i když je tu čurbes kapitální.... 😝 , do zítřka mi to nikam neuteče, jsem vyfluslá. Hlavně záda mě bolí ze zahrádky.

Toš dobrou s kobrou!

dali
8. říj 2008

jdu pokračovat 😉 až bude po těch písemkách tak si dáme toho scuka u nás 😉