Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
11. lis 2008

Taky blahoprejem Martinkovi 😵 😵 😵
Oli, tak snad si u vasich odpocines 🙂
Banankovic, prejem brzke uzdraveni 🙂

zlatka
11. lis 2008

Evi 😀 😀 😀 , jak píše banánek, bude hůř.já tohle znám taky, divadelní akce v zimě-super,holky doma řvaly, že chcou letní šatičky a střevíčky a matky vždycky po ránu přišly vytočený do školy jak klíště, protože pí uč říkala, že do divadla se chodí v šatičkách 😀 😀 no, myslím, že už Štěpánka nebrečí, zase na druhou stranu...pokud se v něm necítila, tak ji chápu 😀

Beruš zase soplí, takže ani neplavčíme a ani neheřmánkujeme, žádná hrůza, ale i tak.

Martínkovi od Bazi a LIndy vše nej!!!!!!

konoupek
11. lis 2008

jéjda Nadruhýho martase jsem zapoměla,takže se omouvám a taky přeji všechno néééééj 😉

prool
11. lis 2008

ahojky,
zas nám ten kůň chvilku jede 😀 dík za podporu. Jinak závada na internetu je na našem přijímači a zítra se na to chlápek přijde mrknout ☹ tak uvidíme.
U mě zase definitivně bouchly saze ve čtvrtek, jak jsme se vraceli od Linn. Teda nejdřív jsme byli ve Šternberku u alergologa a pak že už jsme v tu stranu, tak jsme se zastavili u Linn. Všechno bylo super, až do okamžiku, když jsem rvala Vášu do auta a že jedeme domu. No začal řvát jak tur a vydrželo nám to do Litovle (protože jak jsem chtěla jet přes Pňovice, tak tam byla objížďka 😠 )nepomáhlo nic - jídlo, pití, uklidňování, nadávání prostě nic a do toho se šíleně škrábal. V Litovli dělají kruhák 😠 , tak jsme projeli asi na 3 x na semaforu a celou cestu do Olomouce po dálnici a přes město řval a škrábal jak blázen. Byla jsem totálně bezmocná, naštvaná, prostě hrůza. Pak mě vytočil ještě soused, že jsem nemohla zastavit před barákem. No doma se trošku zklidnil, ale já, jakmile usnul chytla děcka takovýho nerva z toho všeho - teda z toho jeho děsnýho škrábání, že jsem se asi čtvrt hodiny klepala a pak jsem dostala horečku a bylo mi úplně zle. Bylo to na mě fakt moc. Původně jsem to nechtěla psát, ale jak píše Evka - člověku se aspoň trošku uleví.

tak něco veselejšího 🙂 všem Martinům vše nej a kde nechali oře 😀 😀 😀
Jinak včera byl normálka nějaký rodící den - vím o čtyřech miminech, co se narodili známým 😀 😀
Největší kousek 56 cm a 4,4 kg Jaromír 😀 😀
mějte se krásně - dneska jdeme s Vášou k zubaři, tak jsem zvědavá, jak to zvládne
papa

bazalka
11. lis 2008

Ahoj holky!!!

Dekujem za gratulace, po spani predam 😉. Odpo jsem na odlozenou 18 mes prohl, tak jsem zvadava 😅

Evko, to bych taky chytla nerva ... ale je jasny, ze pak to cloveka stve a mrzi. Ale ono takovy scenovani asi bude u vsech a ne jednou 😖 😅

Marodum posilame uzdravovaci pozdrav ... my se snad vsichni najednou nesejdem 😀 😠

Lindi, vse nej i Vasemu tatinovi!!!

Olco, u vasich si odpocnes, prijdes na jiny myslenky, Vasa bude mit kolem sebe plno lidi ... zas bude lip 😉. Jak jste dopadli u alergologa? Teda, takova uroda miminek ... Jarousek je poradnej kus!!! Drzime palce, at je u zubare vse OK, nam se tam libilo

bananek
11. lis 2008

Jé já jsem taky kus vola já zapoměla popřát Martinům myslela jsem na to a pak jsem na to zapoměla tak vše nej nej nej a buďte dneska maminky naty naše Martínky hodné 😀 😀

dali
11. lis 2008

Zdarec maminy a dětičky 😉

Evčo teda ty jsi macecha 😀 😀 😀 ...no řeknu ti jedno popisuješ podobnou situaci jakou mám zarytou v paměti já z první třídy:
Mamina mi chtěla narvat baloňák(no příšernej 😀 ) a já ho nechtěla a brečela a brečela a tak jsem jí nenáviděla za to že jsem musela jít jak ze starý doby 😠 ,ale poučilo mě to......když Viki řekne v obchodě že se jí to nelíbí,že to opravdu nechce,tak to zkusím ještě 2x a pokud jí nepřesvědčím že se to nosí a je to moc hezký tak to neberu 😒 ...možná je to rozmazlování nevím,ale ona je jinak hrozně hodná a pružná, tak si trochu vymýšlení zaslouží 😉
Z druhé strany,udělat mi Vikča takovou scénu tak se zachovám stejně a myslím že tě p.uč, taky chápala 😀

Včera jsme byly u toho mihaje, tam toho mají,všem doporučuji 😉 ...nakoupily jsme děckám, hlavně Fildovi,Viki ta chtěla poníka,co si sedá, lehá atd. tak toho neměly a tak jsme ho vzaly v tescu.....ještě určitě něco malýho pokoupíme,ale snad už pro ně máme vše 🙂

Postel zatím taky neřešíme,Filda je v postýlce spokojenej,postel už má,ale zatím jsem ráda že spí a nemůže vylést 😀 😀 😀 hlavně o víkendu ráno 😀

linn
11. lis 2008

Oli, no to jste si teda uzili 😔
Jarousek je teda kousek, jak moji kluci 😀
Evi, no nas to jeste ceka, jak pise Ivca, Samous uz se ted nekdy pekne vzteka.
Nasemu Martovi teda vyridim a budu se na nej snazit dnes byt hodna 😉 😀 Vlozila jsem konecne par fotek z krtin, tam kuknete, skoro na vsech jsem jako obvykle mrkla 😠
My si s mimousem uzivame bajecne vecery, kazdodenne od sedmi do takovych deviti je vyrval a pomuze jen intenzivni trepani a houpani, ani to prso nezabere, tak jsem se rozhodla, ze poridime misto naseho puvodniho kresilka nove s vibraci, treba to zabere. A aspon bude mit Sebik vanocni darek, sice predcasny, ale aspon nemusim nic vymyslet, ono mu to stejne bude letos jeste jedno 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16840279&tab=1 vybrala jsem tohle, tak drzte palce, at to pomuze 😅

bazalka
11. lis 2008

Lindi, normalne Sebikovi zavadim 😀 😀 😀 ... umi to i nejaka postel pro velky??? 😀

entik
11. lis 2008

ahojky,
evi, barvite jsi tu scenu vylicila, jen co je pravda, uplne jsem videla utikajici Stepanku ve svetru z busu a vyvalene spoluzaky i s ucitelkou... puberta v prvni tride, ty deti nam dospivaji nejak moc rychle, ne???? 😲

Martinkovi taky vse nej!

Mates nam uz usnul, tak snad nebude budicek ve tri rano, jak je ted zvykem 😠 v nedeli ve tri, dnes o pul pate 😒 a ted spi uplne tvrde. ach jo, co s nim?

konoupek
11. lis 2008

Zapoměla jsem napsat Oli drž se,stejně si dobrá,jak se držíš na to kolik "katastrof"se na tebe poslední dobou hrnulo.U rodiny bude líp,pomůžou ti a ty si doufám dáchneš 😉 a načerpáš nové síly 😉 .

janica..
autor
11. lis 2008

Ahojky,

včera večír jsem měla áčko, no byla jsem na aerobiku, no byl jsem z něho KO 😅

Ivi my máme tu postel z IKei má to zábradlíčko a je nízká, což je super a i včera spal krásně, tak doufám, že nám to vydrží 😎

Marťům vše nej k svátečku 😉

Evi, hmmm no vidím, že jsi měla podobný vzrůšo dnes, jako já ani nebudu popisovat, co dnes malej venku prováděl, jen že skoro vysklil okno 😠 takže jsem mu dala pěkně na zadek, jako už asi 14 dní má období vzdoru, no moje nervy 😠 😠 😠 😠 😠 😠

prool
11. lis 2008

Baby diky diky, jsme moc hodny 😵 😵
U zubare scena, ale pan doktor ma o 2 mesice starsiho syna, takze to bylo v poho, jen sestricka z toho cora mora byla trosku zaskocena 😀 😀
Jina story na obzoru, jen co to trosku objasnime, tak vam napisu vic, jsem totiz kus hoveziho a necham se prekecat, ale ted to bude mit docela dohru..

konoupek
11. lis 2008

Ty jo Oli ty si všechny ty story zapisuj a pak to knižně vydej 😀 .To by byl nářez!!! 😀 😉

cecil
12. lis 2008

Óli, Óli, Óli (skandování)...já chci tvoji knihu : Moje mateřská "dovolená" v kostce...aneb od průseru k průseru 😀

Holky, ono je to fakt ale děs, mě připadne že ta Štěpánka s tou první třídou děsně dospěla, jak píše Petra, normálka puberta v první třídě! Oan navíc ještě kamarádí se staršíma děckama, protože tu jiný nejdou, to jsou někdy kecy na facana, ael já to teda vždycky přejdu anevšímám si toho(teda snažim se), protože kdyby zjistila že mě to rozčiluje, tak by byla na koni!!!!!!!

Příklad...mami, kdy budou Mclaudovy dcery(např.).....já : za chvilku (protože nepozná hodiny, je zbytečný jí říkat za deset minut nebo za dvacet)...ona: za chvilku, za chviklu, za dvě hodiny?????!!!!(vyčítavý tón)....já : (klidně) no, no, tak se mluví s maminkou? Nech si to do školy.

cecil
12. lis 2008

Omluvte překlepy, akorát se mi vzbudila Emušinka mušinka 🙂 ,tak jsem to odeslala bez kontroly.

Zdeni a neboj, svetr straromódní nebyl, 😀 ona se prostě šprajcla, protože minulý týden v něm divadlo absolvovala a bylo to dobrý a tento týden jako v něm jet nemůže??? Jo a svetr nakonec vzala na milost, protože v něm do divadla jela, i když vyhrožovala, že nepojede 🙂 . Jo, zima je zima. 😅

Zlatuš a my máme rozumnou paní učitelku, právěže říkala na rodičáku ať jim šaty atd. nedáváme, že se může stát že budou někde čekat dýl na autobus tak aby děcka neprochladly.

Mě stejně připadne že ona takový scény dělá mě, protože ví, že si to může dovolit, já nejsem typ co by hned dal přes zadek, nebo křičel...to spíš náš táta. Ale někdy mě to štve, že zrovna já se mám s nima tak handrkovat, když on zahučí a má pokoj, že? 🙄 Ale já to chápu, autorita je jen jedna, my děcka zase poslouchaly mamu a tatu ne..... 😅. To u nás to bude naopak jak u Banánků, já budu tatovi podávat studený hadr na čelo a klidňovat ho že to přejde 😀 😀 😀 😀.

cecil
12. lis 2008

Oli, už jsem našponovaná na tu tvoji příhodu! Teda ale musela jsi být fest přetažená když ti z toho vyskočila i horečka 😕 . Já už včera po vičení z děckama taky mlela z posledního, vstávám před šestou a Emča má furt období chodit spát o půl jedenácté (nezabere ani když spí málo přes den...včera jen tři čtvrtě hodiny).....a večer jsem ještě honem žehlila Petrovi košile do práce....no a náš tatík se diví že jsem byla nevrlá....chjo, chjo.

Peti a to vaše období máme taky za sebou, v noci ve dvě, ve tři vzhůru...a usnula třeba o půl šesté...no to bych teď mohla rovnou vstávat se Štěpánkou...ještěže tehdy ještě nechodila do školy 😝 .

LINDO a ty vydrž....říkají že fakt pomáhá těsně zavinout(připomíná to tu náruč), do čehokoliv, do deky atd...prudce chovat a říkat hlasitě monotónní zvuk.....šššššššššš.....nám zabral i fén, vysavač, spala hned....

se omlouvám za ten svůj výron myšlenek po ránu, ale je toho na mě poslední dva dny fakt jaksi moc 😅

bazalka
12. lis 2008

Zdar!!!

Teda takovy romany 🙂. Jsem si pocetla a zjistila jsem , ze bude hur, ted mame jeste zlaticka, co?

Nas milacek vstaval v 5.30 a ted padl vycerpanim. A ja teda padam taky ... jsem zvykla vstavat kolem sedme, driv je to hnus 😝.

Olco, sem s tou prihodou, jsem zvedava, co bylo zas za maler 😔 😅

Jeste jednou vsem dekujem za pranicka 🙂

prool
12. lis 2008

čauky, taky jsem si říkala, že by to chtělo knižní vydání 😀 😀 😀
holky na story si budete muset počkat, protože to spíš zavání pořádným průserem, takže teď čekáme, jak se k tomu postaví Marošův bratr, který nás do toho zatáhl 😖

Jinak Jani, Damiánek je fakt třída, ten náš plašan by to ještě nezvládl. Zkoušeli jsme mu dát dolu jednu postranici u postýlky a přisunout to k manželským postelým. Nejdřív pořád křičel jé jé, když zjistil, že tam není nic a pak už rajtoval po celým pokoji, takže jsme mu to tam museli dát zpátky. Uspáváme ho minimálně půl hodiny, takže by to asi u nás zatím nešlo, ale asi stačí poškat a tak za měsíc za dva. Jinak prosím pošli odkaz na tu postel z Ikei, ráda se mrknu, kterou máte 🙂

entik
12. lis 2008

to fakt jako bude hur??? se mame na co tesit 😖

co zitra Hermanek? kdo dorazite? my se chystame, i Linda, ze? Samik uz se pekne ve znakovani otrkal, jeste se dnes ze zacatku stydel, ale jen malou chvilinecku😉 priste uz bude jako drak. Co babicka? jak zvladla Sebika?

linn
12. lis 2008

holky, na kolik do mc chodite?

konoupek
12. lis 2008

Ahoj holky,
tak my za váma zítra asi taky dorazíme 😉 .Lindi myslím,že je to na 9:00.Budem teda nevěrní pro jednou Zlatce,pže zítra tu máme i cvičko ,ale aspon to konečně okouknem i jinde 😉

janica..
autor
12. lis 2008

JO holky na devět dorazte už se těsím

mizím razím s kámškou na pívko, zítra napíšu víc 😉

zlatka
12. lis 2008

ahojky maminy s odrostlými miminy,
no, Jani, mně nevěrná nebudeš, bo my taky nejdem do školy, beruš soplí a kašle, ale mrzí mě to, těšila jsem se na ty dílničky.hezky si to tam užijte a snad se tam brzo s váma všema sejdeme i my.pořád se ty nemoci tak nějak křižují. jdu žehlit ubrusy do hospy a taky musím umýt podlahu, což se mi dnes teda ale vůbec nechce.

bazalka
12. lis 2008

My taky zitra dorazime 🙂 ... a zapomnela jsem Vam pisnout, ze Martas vazi 12,26kg a meri 91cm 😅

Fajn vecer a cau zitra, dorazime kolem 9.15.

cecil
12. lis 2008

Peti, už jsem Ti to poslala 🙂

Jé, to má Marťa o deset centimetrů víc jak Emča 😅

A Sam je tak zdatnej? To je bezva.

Jé, Oli, to popisuješ že mi naskočila husina 😕 .

MC si užijte, my máme zítra ráno den otevřených dveří ve škole, takže se půjdeme podívat na výuku 😕 😅 😀 .......HOJ

konoupek
12. lis 2008

Zlatu ty tam jako zítra vůbec nedorazíš na to cvičko? 😕 .Tam bude jen Katka?
Berunce přejeme brzké uzdravení a Denuška jí moooc pozdravuje 😉
Ivi teda to je Marta čahoun 😅 😀 .Ale zase má být po kom,že jo 😉

zlatka
12. lis 2008

no, tak tu výtvarku bude mít na starost jen kača, jsem s ejí ptala, jeslti mám dojít bez beruš a prý nee, taky soplím, asi z té vycházky, jak jsem měla jen tu "kamizolku" 😀 😀 Tak toho volna využiju a zajedu si asi na gyndu, jsme tam nebyla už přes rok.Ubrusy vyžehlený a teď se překecávám na tu podlahu 😝

entik
12. lis 2008

Taky zitra dojedem🙂 Ivi, myslim, ze pojedem stejnym busem. Beres kocarek?

Evi, diky, vse doslo. Musi se na tu Mikulasskou nejak prihlasovat? a vy jedete?

entik
12. lis 2008

Holky, jakou vytvarku??? ja myslela, ze cvicite.