Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
24. lis 2008

Konoupku, to rodinne je supr napad, mame takova tricka a vypada to paradne!

cecil
24. lis 2008

Zlatko, ty jsi prostě práce všeho druhu!!! 🙂 Je bezva že máš k dospozici pec. Na té to totiž stojí, že? 😅 Si můžu doma plácat co chci , ale když to není kde vypálit?

Peti, zrovna včera jsem na vás myslela jak to máte s čůráním....Emča na to prdí. Hlavně strašně nerada asistovaně čůrá 😀 , teď už ani to umyvadlo nebere....když to bylo nové tak to jo. No a hlavně dřív chodila kadit na hrnec a teď ta opička neřekne. Takže má plínu víc jak v létě, kdy byla furt s holou ďupou 😒 .
A v Ergu moc nenosím, prot. když jdeme do obchodu a na procházku tak jdeme pěšo. Doma mi v něm usínala, ale te´d tam nezabere...takže nosím jen když byla te´d dva dny umrčená a měla rýmu. Tak to byla ráda, že se chová. Jo a vlastně do lesa na hříbky když jsme šli ,tak to je úplně nepostradatelné.

Tím úvazem na záda myslelas šátek? Já ho zkusila asi třikrát a měla jsem to výždycky takové nestabilní, tak jsem pak koupila ergo. Možná by to šlo te´d líp, Emča je už mnohem víc stabilní.

Ahoj

bazalka
24. lis 2008

Dobre dopoledne!!!

Emilce vse nej nej k svatku 🙂

Mne zatim nikdo z Hermanku nepsal, at v patek nejezdime 😕 ... tak uvidim dle pocasi. Ale pokud nekdo chce jet misto nas, muze 😉. Ale vidim, ze Zlatka opet prisla s paradnim napadem, tak asi vsichni dorazi ke Zlatusakum 😀

Martas pred chvilkou vytuhnul, broucinecek ... vecer sel v poho spinkat, hned usnul. Po desate jsme na nej sli kuknout, jako vzdycky, kdyz jsem spat ... zarazil nas silenej smrad, tak jsem ho zacala ohmatavat a zjistila jsem, ze se broucek pozvracel, ale silene!!! A on v tom tak sladce spinkal ☹ ... tak jsme ho museli probrat, coz byl celkem problem, ale nastesti se vzbudil s dobrou naladou a mohla zacit generalka. Umyt to z nej vubec neslo, jak to bylo zaschnuty, ve vlasech do fest drzelo a mel to zatekly i v uchu. Tak se paradne probral, jsem myslela, ze nezabere, ale nastesti bez problemu. Vzali jsme si postylku do loznice, chytla jsem mu tlapku a za chvilku jsme spali vsichni 🙂. Jen rano byl budik v 5.3O jak vstaval Vilas, tak proto ted bojovnicek zase padl. Ale nejak se mi nezda, mel dopo dense tulivou, trochu i plactivou ... asi neni ve sve kuzi ☹

A ja taky moc ne ... Mamka jde dnes na operaci s kolenem, tak jsem nervni

Zatim ahoj, jdu se taky chvilku natahnout

konoupek
24. lis 2008

Tak já ohledně té dílny psala včera té paní v zápalu zlosti 😀 a dnes mi psala ,at teda přijedme,že nevěděla,že jsem to já,že s námi počítájí a že je v tom zmatek 😕 😅 .
Tak podívat se tam zajedem,ale Zlatuš má tak super nápad,že to taky prostě neodmítnem 😅 😀

Ivi teda to je štěstí,že se tím nějak nezačal dusit brouček a všechno dobře dopadlo,až na trochu nepořádku 😕 .
Hl.at jste v pohodě a je brzy líp 😉 .
Joooo a Emušce taky všechno nejlepčí k svátečku,Denuš posíla jednu kamarádskou usoplenou pusenku 😀 😉

konoupek
24. lis 2008

Jo Zlatu,jestli si ty sáně necháte(jako jestli je nevyhodíte),a budete chtít místo těch latěk výplet,tak Tom říkal,že není problém,že to klído udělá 😉

bananek
24. lis 2008

Ahoj holky vůbec se sem nemůžu dostat malá je pořád nemocná jeden den byla dobrá venku bylo teplo tak jsme jely jen nakoupit a už zase je nemocná co hodinu a půl odsávám no děs já nevím kdy se toho zbavíme už přemýšlím že brnknu mudr jestly jí nechce udělat stěry nebo to není možné máme nasazený mukosolvan tak pěkně to vykašle ale jinak děs běs Tak se nezlobte že se nepřipojím k diskuzi a musím vás alespn dočíst tak se pokusím během tohoto týdne 😢 😢 😢

dali
24. lis 2008

Emilce vše nej....k svátku 🙂

janica..
autor
24. lis 2008

Jé Emilce všechno nejlepší, hlavně hódně zdravíčka 😵 😵 😵

Marti ať je LůcA brzo zdravá 😉

Téda Ivi jak to že tak Martínek zvracel? chudáček ☹

Jinak Damiánek má hodný období, tak si užívám 😅 😝

cecil
24. lis 2008

Emilce jsem gratulace vyřídila...tváří se neutrálně, ale já za ni děkuju 😀

Marti, teda vás ten podzim taky skolil, co? A zima na krku. Ten výtěr by byl možná na místě když to má furt dokola. A kašli na dočítání, stejně tu probíráme to samý furt dokola 😅 .

Hele ženský já se naštvala, proč pořád platit za Libenar 90 kaček a holky to mají hned pryč...(ony totiž potají když je nevidim to pijí 😅 ), tak si vařim litr vody a v něm 9 g soli (teta mi půjčila váhu do 250 g). Těch 9g mám vyčtených přímo z Libenaru...a dám si to do lahvičky od nosních kapek. Stejně jsem jim kapávala Vincentku, ta je mnohem víc mineralizovaná a prý se nemá dávat moc často...no to jsem taky nevěděla a kapala dost. Tak myslím že tímhle nic nepokazím.

Ivi, teda Marťa na to zvracení trpívá....no to vždycky říkala moje mama, že brácha začal každou nemoc (i rýmu), tím že se doblil a a měl čtyřicítku! Do dvoulet to byl prý taková neduživka. A kdyby jste ho viděly teď 😀 .

Jani a ty to s tím dobrým obdobím nazakřikni 🙂 .
Ahojda

fajn
24. lis 2008

ahojte. Musím vám napsat jak opět bojuju s nemocema já si připadám pořád jak ve špitále. Andrea odněkud dotáhla afty a bojujem stím už týden a pořád nic má to v puse a rukách a nohách. A dnes jsem to objevila u Didky a to mě asi fakt jebn.. Protože ona jak přestane jíst tak asi umře při těch 11 kilech. Tak koupeme v hypermangánu a mažem dubovou kůrou a požírají Pyridoxin ale teď nevím jestli jsem ty y a i napsala dobře 🙂 . Tak doufám že už to zabere protože Andree kožařka napsala Kortikoidy ale naše doktorka řekla že to asi nezabera na afty . No ale hlavně že to není na svátky.

zlatka
24. lis 2008

Ahoj maminy, jéjda, marci, tak to tě lituju, to musí být strašný.Tak se drž a snad léčba zabere. To je fakt síla, mně by asi j...o taky!!!
Emilce taky všechno nej, vy jste si ty svátky teda vybraly pěkně jedna po druhé!!!!

Bazi, ještě že jste se šli mrknout, chudáček a to se divím, že ho to ani neprobudilo, to by teda beruš řvala jak šílená nebo křičela binkala, binkala!!!

Konoupku, to nám ty saně jako darujete? já myslela, že půjčujete, co budu dlužná?

Jo, Ivi, prosím tě, zeptej se mamky, jestli nemá nějaký odstrašující materiály z toho plícního pro školáky kvůli kouření, čím brutálnější, tím lepčejší.

konoupek
25. lis 2008

Dobré ránko,
teda tady je to s tou docházkou čím dál horší 😝 .
Holky,kdo máte marody,tak přejeme brzké uzdravení.Jak už je to dlouho,tak je z toho člověk na nervy ☹ .
Zlatu saně máte od nás k vánocům 😉

bazalka
25. lis 2008

Ahoj holky!!!

Tak nasteti to zustalo jen u toho nocniho zvraceni, jinak OK. Ale to, ze se Martas nevzbudil me desi ... co vse se mohlo stat ☹. Ale to bylo poprve, jinak se budi. A Evko, je to u nas jak s tvym brachou, skoro kazda nemoc zacina u nas zvracenim.

Marci, teda to je sila!!! A neni to u Andrejky spis pasovej opar??? Kdyz to ma i po tele??? To by teda chtelo jinou lecbu nez kortikoidy ... neboli ji to???

Bananku, teda Lucu to drzi uz pekne dlouho ☹

Zlatus, mamk se optam, ale nebude ted po te operaci aspon 6tydnu v praci.

fajn
25. lis 2008

pasovej opar to není byla jsem u kožařky a dnes jsem ještě volala známé kožní a ta taky říkala že je to z virozy a to je jedem z projevů. ☹

zlatka
25. lis 2008

marci, to je pěkný svinstvo, já se takovejch nemocí děsím jak blázen. Tak přeju, a´t se toho brzo zbavíte.Afty jsme viděla jen v pusy, ale po těle teda ještě nee.

Holky, tak jsem se ptala na vypálení a joo, takže chceme-li, musíme se sejít co nejdřív, bo to nejmíň týden schne, pak se to vypaluje a pak se to natře tím burelem a musí se to znovu vypálit, takže asi tak.Hoďte termín, co pátek? KOupím hlínu, konoupkovi teda jedno balení, když toho chce tolik 😀 😀 😀 Jinak za saně jsme velcí dlužníci, to já je chtěla půjčit, jani, ale jako pokud je nepotřebujete, tak jsem moc ráda. Donesu aspoň bonbošku nebo něco.

konoupek
25. lis 2008

Zlatu v pátek nemůžu,mám toho moc,ale příští týden klído hnedle v pondělí,nebo i přes víkend,aspon bude moct i Tom,teda doufám 😉 .A nic nekupuj !!!
Jinak teda to je fakt na dlouhý lokte,aby sme to vánoc stihli 🙂 .

zlatka
25. lis 2008

nemáte náhodou někdo telefonní číslo na peťu? Sím písněte do IP! Jani, o víkendu nemůžu, bo malujeme, však se domluvíme.

janica..
autor
25. lis 2008

Zlatuš nemám číslo na Peťu, já se podřídím, zatím plány žádný nemám 😉

A kdo zítra dorazíte do MC? Doufám, že tam nebudu opět sama 😅

Tý jo Marci ať je holky brzo ok 😉

bananek
25. lis 2008

Tak ahojky všem kdo jste měly svátky a mi to propásly přejeme vše nej nej nej a hlsvně zdraví.I my přejeme marodům brzké uzdravení nás se zatím vyhýbá volala jsemk mud a ta mi řekla ať do pátku berem ještě mukosolvan ale ať tam zatim nelezem že je tolik chřipek že by jsme si zrovna něco odnesly navíc tak máme vydržet jinak by jsme prý zašly až v pondělí před polednem na stěr no je to hrozný jinak jsme všichni zdraví tak to fakt nechápu . ☹ ☹ ☹ Ještě je zdechlá a prd mě jí tak jsem z toho dost špatná jsem jí vážila a na to že má posledního 16 měsíců má 10kg i z papučama. 😢 😢 😢 Tak snad bude líp za nějaký ten den .Moc se mi stíská nemohla jsem se svámi ani nikde sejít což mě mrzí nejvíce vypadá to jako bych sem schválně nechodila ale malá mi spí po obědě ted jen půl hodky tak stíham tak maximálně nachystat na vaření a doma to jinak vypadá jak po výbuchu 😢

konoupek
25. lis 2008

Zlatu číslo na Petu taky nemám 😨 .
Jani my by sme rádi dorazily,ale Denuš má pořád rýmu i když je to o dost lepší,no nechce někam tahat bacily ☹ .
Marti,snad bude brzo líp a z té váhy si nic nedělej,Denuš měla v roce a půl taky jen 10 kg 😉 .

bazalka
25. lis 2008

Zdar holky!!!

Tak jsem byla dopo mrknout na nasi marodnou babcu ... vypada to, ze ji zitra asi pusti domu 🙂. Deda jak na potvoru musi do Prahy, tak ji domu odveze pradeda a pak uz nastoupim ja a budu se starat 🙂 ... tak do MC nepujdem ☹ ... pokud kdyby ji pousteli az ve ct, tak dorazime.

Zlatus, my bychom v pa mohli ... vzdala bych ty Samotisky a radej dojela k Vam. Ale asi to bude az ten pristi ty, co? Jak je daleko z nardazi k Vam ... nebrala bych kocar, at mame jednoduzsi prepravu. Martas by to snad docapal, ne?

Co je s Lindou??? Ze by byl Sam marod 😖?

linn
25. lis 2008

Ahojky, ja jsem tady, jen jsem nejak nestihala posledni dny, ale myslim na vas a docetla jsem vse 🙂 kachle bysme taky brali, jestli by sme se teda jeste mohli pridat 🙂 v patek mam ohlasenou navstevu, ale da se prehodit, pak uz kdykoliv.
Zlatu, cislo posilam 🙂
Zitra zkusim vzit na posledni znakovani Sebouse, nemam hlidani, tak to risknu 😅 tak jsem zvedava, jak to dopadne 🙂
Marto, Marci, at jsou deticka brzo ok, myslim na Vas a Ivco, totez pro mamcu.
Pa a dobrou

linn
25. lis 2008

A segra a s mamkou jsou dnes na Jesus Christ Superstar, koncert v Karline, tak jen tise zavidim, jsem to pred temi 10 lety strasne zboznovala 😅 😕 http://www.hdk.cz/aktuality/jesus-christ-superstar

bazalka
25. lis 2008

Lindi, ja ten muzikal taky milovala a videla jsem ho 2x ... parada!!!

Lindi, zitra hlidat nemuzu, musim se postarat o mamku, kdyz tatka jede do Prahy, nemohl to prehodit na jindy ☹

linn
25. lis 2008

Ivco, mne je to jasny, ani bych to po tobe ted nechtela, jsem moc rada za to hlidani minuly tyden 😵 😵
Ja jsem to videla asi petkrat vcetne derniery - byla jsem trosku blazen 😅

bananek
26. lis 2008

Ahoj holky tak jsme spaly už celou druhou noc no tak třeba bude fakt líp ale nechci to zakřiknou říkám to jen tak potichu 🙂 🙂 🙂 Já na ten muzikál kdysi chtěla taky a to jsem měla malího měl necelé dva roky a tak mě ho nechtěl nikdo hlídat a dnes když jsem zjistila že je to znovu mám ten stejný problém no nic třeba jednou v důchodě ha ha ha 😀 😀

cecil
26. lis 2008

Babánku, tomu se říká pech 😀

fajn
26. lis 2008

tak noc děs běs celou noc jsem Didku chovala a chodila sní. Jsem jak po mladejch pořád říká že má ty blby bebina v puse ☹ ,ale stříkám Tantum verde protože Genciánku nechce(nevím jestli jsem to napsala dobře) 🙂 tak třeba jí to taky zabere. Vykoupala jsem ju v heřmánku mažem dubovou kůrou tak uvidíme. Už aby bylo jaroooooooooooooooooo pomoooooc 😀

konoupek
26. lis 2008

Banánku,tak to je dobře,že už se to ubírá lepším směrem,jen at to vydrží a je ještě líp 😉 .
Fajn to je mazec celou noc nespat ☹ úplně si to dovedu představit,pže Denuš má taky někdy takový nápady,ale to já prostě nedávám a pak budím i přítele,pže to už mám většinou i slzy v očích a jsem v pr... 😝 .Hl.at vám něco konečně zabere 😕 😉 .
Tak mě muzikály nikdy nebraly,pže když vidím obsazení Hůlka,Basiková,Machálková a spol.tak mi běhá mráz po zádech a spíš mě to odradí 😉

linn
26. lis 2008

Marci, ono by to Tantum mohlo zabrat i lip, drzim pesti.

Jani-kon., ja jsem pak jeste par muzikalu videla a zadnej uz me tak nechytl, to byla proste srdecni zalezitost -vynikajici hudba a skvostne obsazeni - Barta, Strihavka, Basikova (posledni dva jsou taky super zpevaci, jen teda poslednich par let zadna slava 😅 ), uz jsem mluvila s mamkou, ze Bara uz ma pekne bricho a Dan je ostrihanej skoro nakratko 😉 a ze to bylo super 🙂