Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
17. kvě 2008

Zdeni, dobrou

janica..
autor
17. kvě 2008

Zdeňuš dobrou

janica..
autor
17. kvě 2008

Ivi já taky usínám 😀 😀 😀, ale když jsme někde tak pravej opak 😀 😀

zlatka
17. kvě 2008

Bazi.... 😀 😀 😀 místo po dvou deckách jsem četla po dvou děckách!!!!! tak to máte dobrý, to vám litr vydrží na dva víkendy!!! 😉

zlatka
17. kvě 2008

Zdeni dobrou!

janica..
autor
17. kvě 2008

Zlatuš já taky a furt jsem tu větu nechápala 😀 😀 😀 😀

bazalka
17. kvě 2008

No, to muj chlap nedopusti, lahev se musi dopit ... tak pak ja mam choutky a on dopiji a usne 😀 ... ne, dopiji az po akci 😉

bazalka
17. kvě 2008

Ja asi zacnu psat hacky a carky,ale dnes to nechtejte, na to uz nemam 😀

zlatka
17. kvě 2008

Bazi 😀 😀 😀 😀 😀

bazalka
17. kvě 2008

Holky, opoustim vas ... dochazi mi sily ☹

bazalka
17. kvě 2008

Dobrooooou

zlatka
17. kvě 2008

jj, zdarec, já jdu taky chrupkat. papa a díyk za pokec! se samotou se kecá blbě, s váma je to veselejší! Dobrou, jani a snad o zítra clapne.

janica..
autor
17. kvě 2008

Tož dobrou všem a zítra Zlatuš písnu ahojky 😉

micinka22
17. kvě 2008

JA CHCI TAKY DVA PYTLE 😀 😀 😀 😀 😀 ty 80*60 nebo naopak 😕 😀 😀 😀 😀
DObrou ..celej den jsem byly venku...furt je prace jak nas..:///

janica..
autor
18. kvě 2008

DObré ránko,

po dlouhém dumání jsem se nakonec rozhodla pro 80*60, no určitě budou lepší něž 60*80 😅 😀 😝

Zlatuš jestli nebude pršet, tak dojedem odpo kolem 3až 4té, Petráš není nějak schopnej vylízt z pelechu 😒, no uvidíš jestli ti to nějak vyjde 😉

entik
18. kvě 2008

ahojky, taky jsem mela vcera narocny den, tak jsem usla uz v devet, a kdybych mohla, tak jsem usla jeste driv 😉 a dnes do grygova nejedem, tak si to tam uzijte, a at vam neprsi🙂
Mici.pisla jsem ti do IP, tak snad to doslo...

entik
18. kvě 2008

HLASIM SE DO KLUBU: taky chci pytle, dva 80*60, diky 🙂 🙂 😎 😔 😅 😕 😵

linetka
18. kvě 2008

Ahoj maminy, krásný den všem

musím se pochlubit když tady řešíte kočárky 😉 pořídili jsme sporťák tenhle http://www.e-broucek.cz/kocarky/sportovni/sport...
Míšo hodně mi pomohla v rozhodování ta procházka jak si Lukášek zkusil vozit 🙂

Lindi mrkla jsem na ten tvůj budoucí kočárek super, i když bych to chtěla vidět na živo jak se tam vejdou.

Jinak Vendy je nachlazená a kapeme Pamykon kapky. Je zahleněná a i kašlala.Tak přes dem mucosolvan a na noc stoptusin.V pátek jsme byli radši u mudry.Naštěstí žádný teploty nemá. Udělala jí stěr a ve středu budou výsledky to už ale budem myslím ok.
Miši jak jste na tom s Lilčou ?je už zdravá? nevím v to úterý plavání asi neklapne.V pondělí ti řeknu.

Kluky jsem vyprovodila ráno na vlak a jeli na bazén.Lukas tak rok nejel vlakem tak bude mít zážitek a pak tramvají tou taky často nejezdíme.

linetka
18. kvě 2008

Jo a máme 2 zuby během dvou dní byli venku 🙂

linn
18. kvě 2008

Ahojky, Zlatus, tak nam taky 3 PYTLE 80*60 diky.

konoupek
18. kvě 2008

Zdravím všechny,
ste toho nakecaly opět...
my byli taky včera na kolotočích a Denuš se tam líbilo 😉 .Pod májkou sme taky poseděli a ještě zašli na hřiště na fotbal a večer usla za 5 minut 😵 .
Tak ty pytle bych taky brala asi ty 80x60 teda 😀 ,tři kousky bych prosila 😉

cecil
18. kvě 2008

ženský, vy jste se teda spustily!!! Člověk tu den nepáchne a vy tak kecáte... 😝

pytle...jaké to má všechny možné rozměry?....sim, sim....se mi to nechce hledat. Vzala bych 3 ks 80x60 ale i nějakej menší by se mi zhodil....na dětský.

zatím páček, nějak se tu škaredě mračí, hlásili prý kroupy, tak kdybych se dva dny neukázala, tak nám vypadl net 😅 .

cecil
18. kvě 2008

AHA! Už to vidím! tak v tom případě teda 4 ks 60x80, myslela js., že jsou ještě i menší. Díkec. Kdo to bude objednávat? Zlatuš?

dali
18. kvě 2008

Ahoj Holky

tak u nás leje jako z konve...Viki teda říkala že tam" kape jako z konvy" 😀 😀 😀

Táta nám utekl na fotbal,chudák v tom počasí ☹ ,teda já ho tady lituju a oni možná sedí v hospodě 😀

Filda měl zvýšenou teplotu,asi zuby,doufám,Viki už jde zítra do školky tak snad nebude nemocnej zase on 😝

konoupek
18. kvě 2008

U nás to počasí taky vypadá dost strašidelně,slyším i hřmění,tak doufám,že nevypnou ještě k tomu elektriku,jak je zvykem bo by sme se tady ukousali nudou 😝 .No a jak vydím,tak začal pěkněj chrstanec 😖

zlatka
18. kvě 2008

Holky, pytle uzavřeme zítra večer, ale myslím, že jste se vyjádřily všechny. já to klidně objednám, ale u mě je to poštovný ještě dražší o davcet korun, bo to posílám přes složenku (nemáme internet banking), ale je nás jak much, tak to snad nevadí.
Takže rekapitulace: Já:80X60 Mici 2ks, Janica 2ks, Konoupek 3ks, Linn 3ks, Cecil 4ks, Bazi 2ks????

micinka22
18. kvě 2008

Me jje to jedno kdo to objedna..ja tedka kupovala dva v bille mensi a vetsi ..za 150 nejak....veci sem uskladnila ..je to fakt super..hned je vic mist..ale celkem to trva ze se to vyfoukne.(kdo ma vetsi deti ..muzou jim dat do ruky vysavac..a maji o zabavu postarano .-))
Linet jo my uz nekasleme..tak zitra pred 13 u vchodu?? snad to najdu .-)
U nas je pocasi hnus hmus:/ jeste se vcera udelalo hodne prave..

entik
18. kvě 2008

JA TAKY 2KS, 80*60

bazalka
18. kvě 2008

Ahoooj
Zlatus, ja bych prosila dva pytle
Zdeni, teda vy to taky mate divoky s tema chorobama ☹
Mne se zda, ze Martas je po tom Zodacu lepsi ... min sopli, nekasle a nekycha, trosku se zlepsila i ta vyrazka na obliceji ... ale zase j horsi pocasi, nim slunicka, lita min alegrenu ... ale jsem optimista, verim Zodacu 😉
To pocasi fakt hnus ... dopo jsme nakupovali. Udelala jsem Martakovi zasoby plinek, mlika a kasi na mesic 🙂, vykoupila jsem DM 😀. Za celej nakup jsem usetrila 250,- diky kuponkum a karticce se znameckama ... suma desna, ale za tolik veci ... ale pokud martin bude zrajdit tempem jak dnes odpo, tak brzo praskne. Bylo to tim, ze bylo hnusne a byli jsme doma ... porad neco loudil 😝
Ted uz malos chrni, tak jdu cucet s tatinem na hokej

bazalka
18. kvě 2008

Holky,
ja minule objednavala vaky tady a maji tu slusny ceny a akce, tak kuknete .... Zlatusaku, promin, ze ti lezu do zeli 😀
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=201208