Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
18. kvě 2008

Jééééééééé...Ivi, dobrý ceny a mají i ty menší jak jsem chtěla!

tak Zlatuško, já půjdu od těchhle od Ivy...třetinu ušetřím.

u nás byla pěkná bouřka, zataženo je pořád, holky zlobily 😝 , Emča byla vzhůru po šesté hodině, pak spala akorát od 9 do 10.30 a pak až teď v osum 😝 . Byla otravná! až hrůza. A odpoledne spát nepude! 😖

bazalka
18. kvě 2008

Ja rada prenecham tentokrat objednvani nekomu jinymu 😉

micinka22
18. kvě 2008

jeee tak ja bych rada tu sadu v akci .-) sada úložné vaky 2 ks 60x50 cm 2 ks 80x60 .-)))

cecil
18. kvě 2008

Ivy, já nad tím přemýšlela, klidně to objednám, ale kdy vám to dám 😕 , odsud z prdelákova? 😅 Leda byste všechny přijely na ten červnový sraz 🙂 ...ale to je ještě daleko.

micinka22
18. kvě 2008

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11529601&tab=3 ještě toto prosim k vaku .-))
no ja to klidne taky objednam když pošlete penize na učet ,protože nemam :////

cecil
18. kvě 2008

Já bych zase chtěla tu nabídku 3 ks 80x60...99Kč + 3 ks 60x50...99 Kč. Kdyby teda někdo 😕 , dkyby ne, objednám to solo, ještě se zeptám v rodině.

achoj, jdu žehlit

zlatka
18. kvě 2008

JJ, tak to předtím se ruší, tayd je to výhodnější, holt nejsem takovej dobrej čmuchal. Já se přidávám k cecil, taky bych šla do těch 3+3ks.

micinka22
18. kvě 2008

Tak hlavne to nekdo objednejte 😀 😀 😀 😀 ja na to nespecham .))

bazalka
18. kvě 2008

Ja bych brala ty 2x 60x50 a 2x 80x60 za 125,-
Mne se pytel odsal celkem fofrem ... jen priste to vycucnu malinko vic. Od prvniho pokusu jsem nevedela co mam cekat, priste uz budu zkusena pytlarka 😀

linetka
19. kvě 2008

Dobrý ránko
já bych si pytle taky vzala tu sadu 4ks za 125,- jestli bude někdo objednávat. Zrovna jsem včera třídila zimní věci a by se to hodilo zmenšit -vyzkoušela bych to. Dík
U nás prší a vypadá to nejmíň na týden než se to vyprší brr.
Miši plavčo jsme domluvený mě bude vozit tatínek.

konoupek
19. kvě 2008

Holky tak já jdu do těch ,jako Cecil a Zlatuš 3+3 ks díky 😉 .

dali
19. kvě 2008

Ahoj

Evčo tak čtvrtek potvrzuji a ještě mi písni co můžeš prosím tě jíst,co ti mám nachystat 😀 😀 😀 na zobání

linetka
19. kvě 2008

Ahojky
dnes jsme s Míšou absolvovali inf. schůzku k plavču a budem chodit na 8.30 🙂
Už se těším jak začneme. 😅 🙂

entik
19. kvě 2008

Ja bych brala ty 2x 60x50 a 2x 80x60 za 125,-

A ja dnes videla taky Misu🙂

entik
19. kvě 2008

ale jen na malinkatou chvilicku 😕 pak mi doslo, ze jsem se ani nesla kouknout na Lili ☹

dnes Konik nejak blbl - jeeeeeeeeeee, to je srandovni slovo 😝

micinka22
19. kvě 2008

Peti no tak snad se brzo uvidime jestli bude hezky..nekdo objedna ty pytle.. 😀 😀 😀 😀
Jinak plavani..abych pravdu rekla moc se mi nelibil pristup..zadna moznost vyberu a nic...jelikoz jsme chteli chodit s Kacou a jeji kamoskou spolu tak byla kvuli nam asi pulhodiny diskuze:///pac my jsme spadali do kategorie od 8 hodin ://nektery maminy jsou dost netolerantni :// nastesti jsme teda vybojovali pul 9..ale myslim ze i tak budou celkem fofry ráno pres tu zarvanou Olomouc://
Peti aspon vim kde te priste najdu v tech panelakach .--))) vedle pistaciovyho domu 😀 😀 😀 na Zikovou vedle jsme jezdily za jednou kam s morcatkama .)

zlatka
19. kvě 2008

Holky, zdáááár. tak pytle objednám, zítra se to pokusím zrekapitulovat a odeslat. Zprávy z domova: Dneska beruš přešla celej náš ložnico-pracovno-obývák!!!! A byli jsme se mrknout na mimi v porodce- Ondrášek je nádhernej. A jinak po roce už je na mě znát mateřská a dvacetičtyřhodinovej pobyt s dítětem- jsem odcházela dnes ze stavebnin a místo neshledanou jsem řekla: "pá,pá" Trapas!!!!! 🙂 🙂
A v práci jsem dnes rozdávala svoje první poznámky(po šesti letech jsem se k tomu snížila, prevíti jedni).
Mici, ten zápis na plavčo je docela boj, já mohla jen v jedenáct (kvůli práci) a taky jsem nad tím strávila obhajováním asi půl hodiny, pak mě tam maminy pustily. Nejhorší jsou některý olomoučačky, co se jim nechce ráno vstávat a dojíždějící pak jezdí na 8 a tak. Tož tak.

bananek
20. kvě 2008

Ahoj holky tak jsem tu dlouho nebyla to víte chlapy pořád někde včudu a vše tu zůstává na mě už mě to až nebaví pak měl mladej fodbal tak přišel mokrej jak myš a mě do toho chytly ještě mé alergie tak jsem toho měla plný kecky ale už to celkem jde jó a když jsem sem chtěla včera tak mě nechtěl naskočit koník ☹ ☹ ☹ Vzala bych si taky pytle ty co cecil určitě se zhodnou na zimní věci 😀 😀 😀 Dnes jdeme k mudr na kontrolu v deseti měsících tak jsme zvědaví co nám poví a už chodíme kolem sedačky sama se postaví a obejde sedačku a leze tak že se otočím a vtým mojím malím bytě jsem jí nemohla včera najít no je to čert před troubu musím stavit židly neboť se naučila se u trouby stavět tak ať se mi nespálí no nebylo to lepší když to leželo? 😀 😀 😀 😀 Pak vám pisnu jak jsme velké holky mám kámošku a ta má malou má 3 měsíce a paní doktorka jím oznámila že má míry 7 měsíčního dítěte no to je hrozný co 😝 😝 😝

cecil
20. kvě 2008

Ahoj...Zlatko, já si budu nakonec pytle objednávat sama, chce ještě ségra a tetina, tak a´t v tom není zmatek.
Teda a pápá jede!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 , když si to představim, se tu chlámu nahlas!

banánku, tady má jedna klučíka a on má půl roku, Emča rok a mají stejné míry...dokonce už je těžší, protože Emuš to vylítá. 🙂
No už vám to doma tkay začne, co? Pády a karamboly, na tu troubu pozor. Emča si naštěstí chytla když už chládla ale teď si na to dává pozor. I dědovy kamna obejde, i když už teď samozřejmě nepálí 🙂 . Jenom ať si to v hlavičce drží pěkně jako nebezpečnou věc.

Zatím páček

cecil
20. kvě 2008

Jo, Zdenuš, ve čtvrtek dorazíme, vezmeme to ještě přes Olomouc, máme toho dost, vyzvednout brýle atd...

Jinak můžu třeba arašídový křupky, nebo brambůrky, ale protože sjem poslední dobou čuně rozežraný, tak přede mě postav jabko a hotovo! 😠 😀 😀

dali
20. kvě 2008

Ahoj

Evčo tak křupek mám zásoby,ani nemlum já přestala tak před měsícem docela žrát a už jsem si myslela že to bude ok,ale houby,nechala jsem si napsat antiko. a jsem tam asi zas protože pořád žeru 😠 😀

bananek
20. kvě 2008

jo Dali tak stoho mám taky hrůzu dnes jdu k mudr pro prášky už pro nekojící tak doufám že po nich zase ještě nepřiberu to už dám na lednici zámek a klíč dám tatinovy do práce ať se tam nedostanu 😀 😀 😀

dali
20. kvě 2008

jo banánku a z čeho budeš vařit??? 😀 😀 😀 ,já bych to taky potřebovala na zámek 😀 ...u nás je nejhorší my žerem všichni 😠 😀

cecil
20. kvě 2008

U nás někdy žerem oba s Petrem a někdy si vystačím sama 😅 , jako že on si dá na večeři krajíc chleba a já furt šňupám a vytahuju a čumím do ledničky a mám ve výsledku večeři 3x vydatnější jak on....jenže ho nehoní chutě ☹ ...to už se tak zkrátka musí jeden narodit 😅 .

cecil
20. kvě 2008

Říkala jsem vám, jak mě nastraly(trvdé y-jsou tam jen ženský 😀 ) v grand optical? Tam už teda pro brýle nepudu! 😠 Slečna mi řekla, že budou 8.5., možná i dřív, kdyby něco tak zavolají. Do 8.5. nevolali, tak jsem automaticky jela toho 8. pro brýle. Přijedu tam, ještě nejsou. Tak jí povídám (byla tam druhá, protože ta co mě obsluhovala vypalovala rypák před vchodem)...ať mi zavolají, že to nemám za rohem,ale 30 km, ať zas nejedu zbytečně. Pak v sobotu 10.mi zazvonil telef., jenže js. měla baterku nadoraz, tak mi to dvakrát krákl a pak scipl uplně. Tak jsem ho dala na nabíječku a čekala, do čtvrtka nikdo nezavoval, já zase nevolala z principu!, přece si nebudu provolávat ještě svoje peníze! 😠 ...v pátek jsem to nevydržela a našla je na netu a poslala dotaz, jeslti už jsou brýle hotové. Že mi klekl mobil a že se víc nikdo neozval...odpověď: vaše brýle jsou hotové....

...hotovo! drahý to je jak potvora...mám brýle skoro za pět tisíc, jinde mi je udělali do dvou, tří dnů, tady je mám už skoro měsíc!. Jsem naštvaná 😖 , tak si pro ně ve čtvrtek pojedu, ale usmívat se teda nebudu 😠 .Hajdaláci.

Nic, jdu obalit květák.

bananek
20. kvě 2008

cecil s toho si nic nedělej já tak měla obědnanou autosedačku když jsem tam volala tak mi řekly že nejsou naskladě jedině že bych chtěla jinou barvu tak já změnila barvu ale autosedačka nikde nakonec jsem obědnávku po 4 týdnech stornovala a obědnala jinde né že byla lacinější ale malá dostala ještě dáreček a byla doma do dvou dnů a ještě v barvě jakou jsem původně chtěla tak to chodí asi všude záleží na koho narazíš když na blba tak co stoho může vylíst 😀 😀 😀 Dali já dostala nápad když se zamče lednice tak se nebude vařit malé něco ukluhním a zbytek ať se krmí třeba u m ekáče né 😀 😀 😀

linn
20. kvě 2008

Zdarec, zdravim, naprosto preucena a psychicky vycerpana 😝 😔 😅 jak to jeste vydrzim tyden, fakt nevim.

Jsem vam chtela vcera napsat nedelni zazitky a skoro furt to nejelo ☹ tak aspon ted : Marta byl se Samouskem u svych rodicu, vikend probehlo ok, Samousek vzornej, az tak , ze by ho chteli na prazdniny na tyden, ale to jim teda asi neprojde 😀 😀 😀 ale cesta po ceste zpet se M. mezi Hranicema a Ostravou zastavilo auto a proste nejelo. Jeste si k tomu predstavte to priserne pocasi a pet odpolende. Tak jsem ja s mamkou vyrazila naproti, ze vyzvednu Samouse a z druhe strany kamos automechanik, ze to zkusi opravit. Ale i tak tam na krajnici stali asi hodinu, manza vzorne umistil trojuhelnik a nejakej ..... (domyslete si co chcete) u nej zastavil a UKRADL jim ho. No lidskej hyenismus opravdu nezna mezi 😠 😠 😠 😠 jsem trnula hruzou, ze do nich nekdo napali ☹ kamos tam dorazil driv a odtahnul je na parkoviste, za chvili jsme dorazily a se Samousem jeli zpet. Nakonec to byla jen nejaka banalni zavada v malinke elektorsoucastce, takze se jim to podarilo zprovoznit a M. dorazil jeste pozde vecer domu.
A na Skode assistance, kam taky manza volal, mu dal kontakt na nejaky servis v Hranicich, kteri byli schopni ho v nedeli vecer tak akorat nekam odtahnout a to jeste nevedeli kdy, protoze zasahove auto bylo neznamo kde a na jak dlouho 😠 no jeste ze nakonec vse dobre dopadlo 🙂

Mici, dohadovani o terminy na plavani mam tak yjeste v zive pameti 😅
Evco, to je teda otres, ta optika, ja jezdim uz leta s mamkou do Sternberka an namesti, je to rodinnej podnik, jsou moc ochotni a stali zakaznici maji 10% slevu na obruby, no a taky tam maji i takove lhce extravagantni modely, ktery ja fakt muzu 🙂

Tak jsem se vykecala, zatim pa pa
P.S. Samousek uz udelal samostatne 2 kroky 😀

linn
20. kvě 2008

Pisu jak analfabet, necetla jsem to po sobe, sorry 😅

micinka22
20. kvě 2008

Ahoj talk dneska krome tlacenice v satnach a sprchach dobry🙂 Lila nadsena ostatni deti taky ...no a rano jsme samozrejme jeste museli zavist manzu do Sternberka a pak na plavani..ale stihly jsme to ....takze uz se tesime na ctvrtek .))
jinak Olomoucackam se nechce vstavat to je fakt..a argument..mam to pres cely mesto..by me slak trefil://
Vsem gratulka k capani :.-)))))

micinka22
20. kvě 2008

Jo a k těm mírám..hlásim naše pulroční..81cm a 9,5 kila .-)) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀