Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
3. dub 2009

ahá tak to jo......

bazalka
3. dub 2009

V loznici ted mame zlutooranzovou zed, ale u lampicek je nam loupe, tak zvazuju nejakou tapetu ... ted je to desna moda a maji krasnyyyy 🙂

janica..
autor
3. dub 2009

Jj tapety jsou fajn, taky jsem přemýšlela, ale do ložnice by to bylo u nás naprd, pač máme maluškou.

bazalka
3. dub 2009

My mame dost velkou a chtela bych ji jen na zed za posteli

janica..
autor
3. dub 2009

jůů ty jsou krásný

bazalka
3. dub 2009

www.tapetyzlin.cz .... obrovskej vyber

janica..
autor
3. dub 2009

tý jo, ale jsou taky pěkně mastná, samo že mě se líbí, ty kolem 600,- 😅

janica..
autor
3. dub 2009

*mastný

bazalka
3. dub 2009

Jojo ... no, vybrala bych si ... treba tatku prekecam 😉, na jednu zed 😉

bazalka
3. dub 2009

Spis jde o to, co bude potreba udelat s nasi stvajici zdi, nez se na ni nalepi tapeta. Je na ni syta barva asi v peti vrstvach 😝

zlatka
3. dub 2009

Nazdárek matičky,
tak teda v Olympii herna super, děcka z toho byly úplně vyřízený.Vím, že je venku hezky,takže je lepší být asi tam,ale zase když tam člověk pobude jen hodinku, tak stihne i procházku a dítě bude zaručeně spát, bo se vyblbne!!!! Takže snad se tam brzo sejdeme!!!Kači, ty autíčka tam pořád jsou a prcci v nich už taky jeli, jen jsme maličko pomáhali s volantem.

BEKULKO!!!!no, to je dost, už sis to áčko napravila. 🙂 Blekoška u nás teď spala, tak si B, užila až až.

Oli, držte se, asi ani mnohdy nemáš náladu tady na to naše "tlachání", když máte doma takový trablíky. Snad s eto podaří a dovolená Vášovi pomůže. Když byste potřebovali vypadnout z města, tak dojeďte!

bazalka
4. dub 2009

Teda, tady mrtvo ... ale je to pochopitelne, kdyz je venku paradneeee 🙂

Davam vsem typ na super vylet ... je to kousek, nezabere to moc casu a uspech velikej!!!
http://www.zahradnizeleznice.cz/
Hodim fotky

entik
5. dub 2009

ahojky, zeleznice vypada skvele🙂
my dnes byli na vylete ve Sloupu (sloupsko-sesuvske jesknyne), hledat "cache", jak jsem tady o tom kdysi psala. Prosli jsme kus lesa, nachodili kilaku, bylo uzasne. Meli jsme pujcenou sedacku, tak jsme to hezky zvladli.
Vcera jsme byli ve meste, koupit boty Matejovi, ja mam nove sportovni sandalky🙂 a bundu, matej ty boty. A odpo na zahrade u nasich, tak matula zahradnicil a vecer jsme meli navstevu, tak takovy plny vikend. Parada!
😵 😵 co ostatni?

zlatka
5. dub 2009

Nazdárek ženy,
my jsme se taky měli fajnově, v čera plavčo jen ve třech a pak návštěva u kamarádky, celej den jsme byly s děckama venku a pak ještě u nich na zahradě a dnes jsme byly přát už tříleté kamarádce, byly u babi a měly tu oblíbenou tetu s estrejdou, takže super. No a dneska má Berunka za sebou první procházku bez plínky, vždycky ven jsem jí dávala ještě plínku a dneska jsme si daly premiéru a super, zvládla to, s velkým nadšením počurala venku 4x mravenečky! No a nepište jako, že je šikulka a tak, bo už má na to nejvyšší čas, jen já píšu, mám z toho radost.

bazi, díky za odkaz, určo vyrazíme.

bazalka
5. dub 2009

Zdar holky!!!

I my mame za sebou naslapanej vikend 😉 a taky novinku ... Maci uz cura jak chlap 😀. Vcera to u tety na zahrade zkousel a desne se mu to zalibilo, tak kdyz chce curat, pribehne s nocnikem a rve chap chap 😅. Taky dnes dosel od nas az do mesta a jeste na namesti nahanel holuby.

Zlatus, vidis ... Berca je borka 😉 ... ono se to jednoho dne zlomi a jde to samo. Aspon tak to bylo u nas, uz mame plinu jen na spani ... ovsem to bude asi jeste dlouho 😔

Byli jsme v Kika ... nic az tak, Ikea je Ikea, ale da se neco vybrat

zlatka
5. dub 2009

Dnešní večerní záchodový monolog: " žiua, byua jedna houčička. jak se menovaua? Kaukulka-čece(přece). Aháááááááááá, tak to jóóóó!" 😀

zlatka
5. dub 2009

a co sis, bazi, koupila?

bazalka
5. dub 2009

😀 😀 😀

Taky hodim jeden dobrej for ... byli jsme venku s kamaradkou, kt ma dva retrivry. Dosli jsme k pekarne, Martas sedel v kocare, jedl kolac a pesani sedeli vedle kocarku, pochtivali, bylo teplo a meli vyplazeny jazyky ... Martas na ne hledi a rika "jeee, ci sunku" ... a uz jim je chtel rvat z huby 😀

Zlatus, myslis v Kika??? Nic, byla to jen obhlidka. Nic nas az tak moc nezaujalo ... chteli jsme tam neco Macikovi do pokojika (skrin, postel ... ale ta bude asi nakonec z Ikea)

linn
5. dub 2009

Cauky,
tak my meli taky prijemnej vikend, akorat dnesni odpo se moc nepovedlo, chteli jsme do zoo a samozrejme jsme s takovym napadem nebyli sami 😠 , nahoru na Kopecek nas policajti diky rvoucimu Sebikovi v aute 😉 (aspon nejaka vyhoda) pustili, ale stejne nebylo kde zaparkovat, jeste k tomu to vypadalo na dest a hrmelo, tak jsme to otocili a prosli se v Unicove po parku 🙂
Ivco, diky za super napad, to bude neco pro Samouse.
A hlasky fakt dobry 😎

zlatka
5. dub 2009

Tak šunka dobrá 😀 😀 😀 😀

zlatka
5. dub 2009

Jako lindi, v zoo to muselo být maso v tomhle počasí, takový nápady už máme za sebou a už bysme to nerealizovalli, pěkně to chce chvilku počkat, až se lidi nabaží anebo není úplně takovej slunnej den.My tam máme na konci měsíce sraz se základkou, tak jsem zvědavá. Ještě jsem ti chtěla něco napsat, ale jsem to sežrala, tak až si vzpomenu...

janica..
autor
6. dub 2009

Dobré ránko,

popíjím mé ranní kafozo, óó to je lahoda, jsem dva dny neměla pač jsem měla průjem 😠, zas lítá nějaká pitomá viróza 🙄

Ivi super, díky za tip, určitě tam taky sjedem, to bude Damiánek v sedmém nebi, on je fakt s těch vláčků vyřízenej 😅

JJ taky počůráváme mravenečky(chudáci malí) 😀 😀 😀 jéžiš to je taková pohoda bez plínek 😎

Lindi jak pokračujete vy? vydržela jsi? 😅, nebo jsi dala odklad 😀 😀

janica..
autor
6. dub 2009

Vendulce vše nej k svátku, hlavně hodně zdravíčka a lásky 😵 😵 😵

cecil
6. dub 2009

Zdarec babinec!
Děvčátka trochu nestíhám, zahrádka volá po osetí, to jsem ještě nezvádla.....a děcka začínají soplit. No teda soplí Emilka a dnes ráno začala kašlat Štěpánka....a to má chodit od čtvrtka klapat, no to nevim. Teda teplotní skoky jsou dost hrozný, ze zimních bund do pětadvacítek veder... 😝 ....včera mi normálně bylo venku úplně mdlo, dusno, říkám to to brzy začíná, teda!

Lindo, vlásky máš moc pěkný, sluší ti to a kluci jsou na fotce bezvadní, hlavně Sebíka jsem enviděla enž jak miminko 😵.

Konoupku, to mi připomnělo, já nesehnala otevřené papuče Štěpánce když byly malá , tak jsem do těch plných vystřihovala manikůrníma nůžkama na bocích vždycky dvě ďoury, pokud možno kulaté... 😀 funkci to splnilo a všichni se mě ptali kde jsem je sehnala! 😀 😀

tak se mějte, zase kouknu.

Jo a díky tomu že Emilka v ten pátek nebo kdy to bylo spala odpoledne 3,5 hodiny! 😕, tak jsem ty okna stihla umýt a umýt i ty sítě a dát je do oken....a co myslíte? Už dva dny nám tu jezdí traktory a rozdělávají pole, sejou....práší se za nima neskutečně...... 🙄...fakt nevim proč jsem se šponovala....asi aby na nich pak byly vidět ty mušince 😀 😀 😀.

janica..
autor
6. dub 2009

* těch 😅

cecil
6. dub 2009

Jo, Vendulce všechno nejlepší k svátku! 😵

janica..
autor
6. dub 2009

* z těch 😅 😀 😀 😀 😀