Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
21. dub 2009

dali: je to špatný období teď všude.. ☹

janica..
autor
21. dub 2009

Helou,

Bekul hezkej domeček budete mít 😉

Zdeni určitě máš nárok na odstupný.......

Zítra jdu taky do MC se těším, kurnik jsem tam nebyla 14 dní 😀 mám absťák, nebo co 😀 😀 😀 😀

Dnes nám došla nová telka je boží 😎 ani nechtěl jít Damiánek odpo ven a chtěl na ní furt čučet 😅

ještě vás jdu dočíst jsem to proletěla

janica..
autor
21. dub 2009

Oli fotečky super, jste si to museli užít, až teda chudák Váša, ten si ty alergie fakt vyžírá ☹

JJ mestruační kalíšek mě taky láká, už čtu dlouho tu diskuzi, taky mě to docela chytlo......

Jo a mlýnek teda taky nevlastním 😀 😅, za to mixéry mám 4 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
21. dub 2009

Ahojky mamuše,
teda vy jste ale kecalky, to bylo dočteníčko!
1.Dali,držím palce, ať to dobře dopadne a ještě z toho nějaká koruna kápne. Bohužel neumím poradit, v těhle věcech se nevyznám.Ale můpj brácha asi před třema týdnama taky dostal padáka, krachla jim celá firma, pracuje v Brně- ze dne na den sto lidí na "dlažbě".Oni ještě naštěstí uhádali odstupný za šest měsíců, tak v tom to bylo aspoń dobrý.

2.kalíšek-pobavila mě ta velikost-S, M,L XXXXL? 😀 😀 Jak se to měří? no, věc to bude asi dobrá, i dkyž ta představa, že se někde ve mě hromadí krev-brrr.

3.bekul, co zítřek platí? na kolik jste ten babinec svolaly?
4.dnes jsem byla na ko s B. a už dobrý,aspoň to. A rozhodla jsem se, že ji nechám naočkovat kl획OVOU encefalitidu.
5. Ty alergie u Váši-to je fakt děs, to si vůbec neumím představit. Moře moc pěkný, hend bych taky vyrazila...

cecil
22. dub 2009

Zdarec!

buuu ham buuuu řeknu dneska Emilce a třeba to fungovat jako nějaký zaklínadlo 😅 a vyčůrá se taky 😀 . Já se snažim jak pitomec, lítám, hledám kytičky, mravence, a ona nic.... i když včera kvečeru už mě vzala na milost a dvakrát se vyčůrala na beton 😀 . Předevčírem se mi totiž dvakrát počůrala na procházce, tak ji to studilo a podruhé jela s holýma nohama dom...tak snad si to zapamatovala.

Ale jako kdyby jste to slyšely, to její ne-éé, když se jí zeptám jestli má čůrání....jako ve smyslu, matko zase otravuješ, jasně že nemám! A do minuty je prohrčená! 😀 . Jo a včera se jí ještě povedl čtvrtej boban na koberec v pojkojíku! 🙄

Bekul, mám velikost L, je mi třicet a mám dvě děti.....tady je pěkné srovnání jak velikostí, tak srovnání všech kalíšků....
http://www.menstruacnikalisek.cz/Jakouvelikost/...

zlatušáku, velikosti jsou jen dvě, víš? 😉 😀. Hele a krev se hromadí právě v tom netečném silikonu, na kterém se nemnoží žádné bakterie, je to pro mě pořád lepší představa než tampon, nebo krev ve vložce, kde se už několik hodin bakterie pomnožují, než ji vyhodíš.

Holky, s tou krizí, myslím, že letošek bude ještě hroznej....to je taky dobrej start po mateřské, že vlezem rovnou do krize, co??? 😝 Se už vidim, jak někde vyrovnávám zboží do regálů, nebo uklízím a to budu ještě ráda, dovedu si představit i horší práce 😖. Spíš ale budu sedět doma na zadku, tak to vidím já ☹. Teď mi psala kamarádka z Austrálie, taky byli po Novém roce oba bez práce, tak jeli na měsíční dovolenou po Indii, s batůžkem na zádech, on prý našel práci hned po návratu z dovolené a ona sedí doma...prý je tam nezaměstnanost veliká a neexistuje tam pracák. Buďme rádi aspoň za to.

tak zdravim a páček, jdu vytvářet nějaký hodnoty.

cecil
22. dub 2009

Jo a ještě....pobavila mě velice blecha a malá blecha, faaaaaakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
22. dub 2009

janica: díky, malej ale snad útulnej 😀

cecil: stejně nevím jak to hodnotí, každej to má přece jinak, i ty tampóny mají lepší velikosti 😀
asi by mi nevadilo vymývat tu krev ale musela bych si zvyknout na to zavádění 😖 a jestli to trvá což tampón mám hned tak nevííím no, stejně to budu řešit až...

Zlatuš: jak jste dopadly u dr.? Včera jsem tě nechytla, na skypu byl Přema, psal že už jste odjeli k té Dr. doufám, že je Berunka na tom lépe, ten dnešek myslíš že ti vyjde? Šly bysme asi na letňák, jinak možnost zahrádka v centru ale Beruš by to nebavilo tak raději klouzajdy ne? 🙂 Moňa taky jde s malým.
No a kdyby tě to zajímalo, tak v červenci je v Novém Městě nad Metují speciální seminář orientálního tance pro těhulky a budoucí těhulky. Asi tam s kámoškou pojedem, tak jen kdyby náhodou, mají tam být zajímavosti jak doma cvičit a co vše je vhodné atd. tak si říkám že ty jsi jediná kterou to ještě trochu zajímá 😀

entik
22. dub 2009

Mala blecho😉 Slonik (manzel) te poznal podle fotek, ze jsi bydlela nekde blizko nich, ale ze pry zna lepe tvou segru.

evi, hodnoty 😀 , co jsi vytvorila?

Krize opravdu doleha, je to znat i v mem okoli, kluci, kteri by si loni mohli vybirat z x mist, maji potize sehnat praci☹

linn
22. dub 2009

Cauky,
tak v MC dneska jako obvykle moc fajn a Samik mi po ceste dokonce neusnul, tak chrupka ted 😉
Byla tam pani z centra, ktere nabizi hlidani deti v centru Olomouce, tady je adresa, kdybyste nekdy nekdo potreboval 🙂 http://www.backorka.wbs.cz/Uvod.html

No jsem zvedava, jak ta krize dlouho potrva, u M v praci je jich na oddeleni 16 a 5 budou ted propoustet, nastesti M to minulo, uz jsme zvazovali, co delat a si bych musela do prace ja, aspon zatim 😝
Ja se teda uprimne desim i tech podzimnich voleb a toho co bude potom, predstava Dratha znovu na MZ 😠 😲 😝 , to bych se mozna ani ja uz nemela kam vracet 😒

janica..
autor
22. dub 2009

JJ v MC bylo fajné 😎

Lindi dratha 😀 😀 😀 😀 no jo je to v čoudu, no Petráš se drží, ale kolik musel dávat vypovědí ani nemluvím, to chodil dom opravdu s výbornou náladkou 😒

linn
22. dub 2009

jani, jinak uz se mu mezi lekarnikama ani nerekne 😀 😀 😀 no teda prezident komory pro nej jeste jednou pouzil vyraz - ten, jehoz jmeno nehodlam vyslovit 😉 😀

bazalka
22. dub 2009

I nam se v MC libilo 😉

Jani, tak zitra bychom sli, kdyby bylo slusne

S tim propoustenim je to mazec .... predstava, ze by V prisel o praci ... nevim, co bychom delali 😔. Musela bych jit do prace ja, ale to bych nas neuzivila ☹

cecil
22. dub 2009

vytvořila jsem spokojený žaludek, útulný dětský pokoj a odsmradila kuchyň = vynesla koš a dala mýt myčku 😀...hodnoty který vydrží pár hodin 🙄...

bekul...no kalíšek je široký od 40 mm do 47 mm(záleží na výrobci), je schválně širší, aby ho poševní stěny obemkly a krev tak stíkala do něj a ne někde bokem...
A zavádění je nutné nacvičit, jde fakt jen o zručnost a chce to grif...tohodle jsem se nejvíc bála, ale fakt stačil jeden cyklus a podruhé už to bylo mnooohem lepší a už jsem ani neprotíkala...potřetí už to bylo šup šup 🙂 , myslím, že to netrvá o moc dýl než zavedení tamponu...já si to teda nestopuju,ale zabere to tak....asi... 4 vteřiny.(?)
Ale samozřejmě radši přeju aby se zadařilo a tohle jsi mohla řešit třeba až za rok a půl 🙂 .

A dnes jsem byla od naší madam poctěna hovnem do nočníku!!! A to hned zrána! 😕 😀, takže doufám, že už ji ten vrtoch přešel.....

pá, jdu věsit prádlo

janica..
autor
22. dub 2009

Ivi my by jsme byli taky včoudu 🙄 no radšik si to ani nepředstavovat 😝

LIndi 😀 😀 😀

prool
22. dub 2009

ahojky,
jak psala Janča, taky jsme měli absťák po MC 😉 Vašík doma odmítal vystoupit z auta a nejradši by tam byl celý den 😀
S prací to je špatný - představa, že si budu muset do roka něco sehnat a že místa nejsou ...hmm ... vracet se do Hradce, tak to teda nevím jak bychom to dělali...no nikdy neříkej nikdy
draht tak to je dobry 😎

cecil
22. dub 2009

stejně je to baby diskriminace, neříkejte mi že ne....když přijde chlap o práci, tak ho ženská neuživí 😖

kamarádka jde od rok a půl starýho děcka po odpoledních a víkendech sednout do pokladny do obchoďáku, protože chlap je na 60% a chybí jim peníze. Ona se bude honit dvůli pár tisícovkám co tam dostane a ještě skoro dva tisíce projede 🙄 ☹...je to fakt hrůza.

cecil
22. dub 2009

Sakryš jdu na to prádlo, dokud Emi chrní, včera zase přes den nespala a to je ten den s ní táááák dlouhej 😝

janica..
autor
22. dub 2009

Evi tak to je síla 🙄

tak tak diskriminace jak svina 😠

prool
22. dub 2009

jo a mořský koník je pro děti od 6 let 😠 a ještě musíte být pořád u VZP - ať jdou někam....

janica..
autor
22. dub 2009

Oli jakej mořský koník?

linn
22. dub 2009

Oli, tak to je fakt na nic, co? Treba uz v te dobe budete bez ekzemu 🙂 a VZP nebrat 😝

bazalka
22. dub 2009

To je ozdravny pobyt pro deti u more, porada to pojistovna VZP

prool
22. dub 2009

mořskej koník to je program pro děti, které maji astma, alergie, eksém - jezdí se k moři a pojišťovna to hradí.

Jinak nám jedna paní na Kanárech radila lázně Kynžvart (jsou od 2let) a koukala jsem teď na to a vypadá to dobře, ceny teda skoro jak u moře 😀 😝 no trošku přeháním a ještě jsem se teda dočetla, že pojišťovny hradí některé 1000 nebo 2000 Kč z prevence, tak to mě docela pobavilo😀 😀 😀 když týden vychází pro dítě a doprovod skoro na 8000 Kč a asi bychom potřebovali zas ty 3 týdny. Měli tam ukázky po 6 týdnech - to vypadalo dobře hmm. I stravu asi by zvládali - uváděli bezmléčnou bezvaječnou...
zdarec jdu na ten kopec nádobí - ať žije myčka na chodbě... 😠

bekulkamama
22. dub 2009

entik: 😀 jj přeci jen jsem mladší ročník než ségra a ona tam chodila i déle 🙂
to mi připomíná, vybavím-li si manžela, on je hodně pihovatý viď? i séra ale Evča není.... taky je blnd narozdíl od nich 🙂 já bydlela H. 37, hned vedle nich 🙂

cecil: to je hnusný to máš recht, taky mi přijde hnusný že chlap má uživot rodinu a co ženská a navíc když je samoživitelka třeba že jo?

cecil
23. dub 2009

ahoj,

tu musím apsoń něco ťuknout, už jsme na druhé stránce dole, kdo by to pak našel 😕 😀 .

zdarvím, u ná sprší a asi ještě pršet bude, musím jet koupit tchýni dárek k narozeninám a hrozně se mi nechce 🙄

janica..
autor
23. dub 2009

Dobré ránko,

hmm tak že by dnes zapršelo? sice jsme měly jiný plány, ale byla bych i ráda, pač jako nepršelo ani nepamatuju.......

konoupek
23. dub 2009

Ahojky,
u nás je taky po dešti a vůbec mi nevadilo,že sprchlo,bylo to potřeba,ale ted už by nemuselo 🙂 .

linn
23. dub 2009

Dobre rano, tak tady taky zaprselo 🙂
Jani, ty kalhoty Sebikovi jsou paradne, jeste jednou diky 😵
pekny den 😵

bekulkamama
23. dub 2009

ahojky holky,
Zlatuš: včera to bylo fajn, jen zas jakési krátké a letňák je holt lepší, příště ty bábovky využijem tam 😀
berunce to s culíkama děsně slušelo, Moňa mi přišla nějaká smutná ☹ nemyslíš?

holky: tchyně včera přišla taky o místo, je smutná 3 roky do důchodu, no děs, a to říkala jak je klidná že ona má dobrej flek za supr prachy a že je tam nejdéle a že si ji váží 😖 no tak to se bojme všechny teď že ☹

zlatka
23. dub 2009

JANI(KON.), PROČ JSTE NEPŘIŠLY DO CVIČKA? JSEM TI CHTĚLA DÁT TY PRACHY, TAK DOVEZU, JAK POJEDEME Z TANCOVÁNÍ-TAK PO PÁTÉ.

bEKUL, TO MI ANI MOŇA SMUTNÁ NEPŘIŠLA, JSMME PAK ŠLY SPOLU K AUTU A V POHO. jINAK TO BYLO I PRO MĚ MOC FAJN, DLOUHO JSME SE NEVIDĚLY. nO A JAKO CULÍČKY BYLY EXTRA VYROBENÝ KVŮLI TOBĚ, KDYŽ SE TI O TOM ZDÁLO... 🙂 JJ, TO JE NĚCO PRO TEBE, UŽ S ETĚŠÍM, AŽ BUDEŠ KMÍT HOLČIČKU, JAK BUDE SAMÁ SPONEČKA A ZDOBENÍ, CO?? 😀 jINAK MOC DÍK ZA SPONKY, URČITĚ VYUŽIJEME.A DOKDY JSTE JEŠTĚ POSEDĚLY?