Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
14. kvě 2009

Nam by ten ty od 25. taky sedel ... a klido i to dopo, vlakem se dopravime a radi ... dnes jsme byli opet na nadru a nas vlacek, kterym jezdime, mel opet vyluku 😠 ... tak slzy jak hrachy a jako naplast byla letak s Pendolinem a dokonce i Pendolino live 🙂

linn
14. kvě 2009

tak to byla urcite dostatecna naplast, co? 😉

bazalka
14. kvě 2009

I jo ... jeste jsem chtela koupit kalendar s vlakama za 30,- 😉 ... ale pani v infu nam ho nechtela prodat 😖 ... pry je kolegyne nemocna a ona nema cas ... nikdo tam nebyl a mela ho na pultiku 😠 😠 😠 ... at si ho vrazi ....

linn
14. kvě 2009

hmm, to me taky umi vytocit 😠 takova ochota 😠

linn
14. kvě 2009

A co Marta a postylka? Uz lepsi? A jakou vlastne mate? Tu borovici?

bazalka
14. kvě 2009

Lindi, ma tu borovici ... parada, myslim, ze se mu libi. Az na ten jeden pad. Jen to usinani je horsi ... z postylky nevylezl, z tehle vyleze 😅 ... ale lita jen po pokojiku, dal nejde, to stoji na prahu a vola 😀

bekulkamama
14. kvě 2009

tak jsem byla holky dneska zaplatit popelnice... ☹
492,- Kč to je hnus toto! Nejhorší je, že to platí i ty malý mimča, ikdyž chápu jednorázové plíny ale znám i lidi, co vážně perou ty klasické, to není fér...

janica..
autor
14. kvě 2009

Ivi a kam jezdíváte vláčkem? jj vláček staví kousíček od golfu, budete mít fajn výletek 😉 Tý jo a ta paní by mě teda jako fakt nasrala, ještě skrz malocha co? ten musel koukat, že mu něco slíbíš a pak nic 😠 😠 😠

Jéjej ještě popelnice cvaknout, tý jo to je furt něco, už mě to neba 😠

konoupek
14. kvě 2009

Ahoj holky,
tak kamošce se včera narodila holčička Helenka,sice teda to asi bylo drama,ale dobře to dopadlo a jsou obě v pořádku.Měla chuderka dvakrát omotanou pupeční šnůru kolem krčku a museli jí ven nakonec dostávat tou vakuovkou,nebo zvonem,nabo jak se to sakliš říká.Ale ,hl.že je to za nima 🙂 .

Ivi teda to by mě baba taky pěkně namíchla,aby se nepředřela 😠

Srázek bych dala taky rači odpo,až bude venku pěkně teplíčko a holky pak aspon nemusí hlídat čas návratu na oběd a na spaní 😉

konoupek
14. kvě 2009

Joooo Lindi,ještě vlastně u vás byla Evča,jsem to hlava děravá,ale i tak je to už dlouhoooooo,že 😝

linn
14. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
to je holcina z myho -Sebikova terminu, no fakt mazec, staci prvni dve stranky, snad v sobe fakt najde silu od takoveho hnupa odejit 😔

No u nas jsou popelnice o neco levnejsi, cca 350Kc,
no a k tem papirovkam, nekde jsem cetla, ze dite jich za dobu pouzivani vyprodukuje asi tunu 😒
(teda ne ze bysme je nepouzivali 😅 )

linn
14. kvě 2009

Jani k., tak hlavne, ze jsou v poradku, u Samika me to taky malem potkalo 😒

entik
14. kvě 2009

ahojky,
vsak me ty poplatky za popelnice stvaly u mateje, kdyz jednorazovky nepouzivame a stejne platil 😠

toho 25. myslite kvetna? nepostehla jsem to...

nejak vas ted nestiham, pripravujem akci v zoo, se znakovanim, tak je toho nad hlavu, mame to v sobotu, tak snad se pocasi umoudri!!

Lindi, uz se nedko ozval?

entik
14. kvě 2009

LIndi, ctu tu diskuzi, to je sila. Vubec ji to nezavidim ☹ chlap jeden nenapravitelnej!!

konoupek
14. kvě 2009

Ted jsem to o té holčině taky dočetla....mazec 😔

cecil
15. kvě 2009

Teď jsem dočetla to domácí násilí, fuj, tyran to je a manipulátor, nic jinýho. Už bych byla pryč desetkrát!

Jooo, u lindy to bylo taky fajn ....a hlavně tam dojedu sama, že? 😅 😀

Sraz druhej týden v červnu, teda? 13. odjíždíme na dovolenou, tak ať tonení ve čtvrtek nebo v pátek..to už budeme balit 😝 . No i když tak teď nad tím přemýšlím, možná že právě naopak poletíme do města něco na poslední chvíli nakoupit 😀 .

Ženský, včera jsme byli v Olmiku navečer podívat se na kolo Š. a na sedačky do obýváku. No a jak myslíte že to dopadlo? Skoukli sjem dvě kola, pak prý nakoupit, tak jsme skokli do Terna, pak sedíme v autě, jedeme dom a Petr povídá....toš pěkný byly ty sedačky, ne??? 😀 😀 😀 😀 Jsme na to zapomněli 😀. Ale stejně už bylo půl sedmé 😅.

Páček

konoupek
15. kvě 2009

Evi aspon jste si prohlídli sedačky v autě no 😀 😀 😀 .my taky byli včéra nakupovat a přijeli až kolem 3/4 na sedum,už jsem toho měla plný zuby 😝 .

zlatka
15. kvě 2009

JJ, holky, je to strašný, nejde o to najít síly a odejít, ale potom hlavně najít síly a v tom svým rozhodnutí vydržet a taky přečkat období, než ten despota pochopí, že se k němu žena už nevrátí, že je opravdu konec.A věřte, že dokáže i několik let znepříjemňovat život jak mamince tak dítěte-tenhle chlápek je úplnej učebnicovej příklad-už jak o ni bojoval, když s ní chtěl chodit(sledování, zjistil si, kde bydlí atd....) Nejdřív se to zkouší po dobrým-slibování atd. a už tohle mnohdy ženský nevydrží a vrátí se, ale tuhle fázi už má holčina za sebou. Ono to bývá pro ostatní nepochopitelný, ale já ji chápu. My to máme taky za sebou, a proto si taky od doby, co mi narostly zuby, koušu ty nehty, že 😀 😀 😀

Aspoň jste ušetřili, Evi, kolo je levnější než sedačka!!!

Peti, akci v Grygově odpoledne v týdnu od 25.května, mně by vyhovovalo úterý, středa a pak možná pátek, ale to už bývá víc lidí.

Beku, napíšu jí sms, je to moje spolužačka z vyšky a pak ti napíšu odkaz na její stránky, ju?Viděla jsi včera druhou šanci, jak se jí krásně díky tančení rodilo?

konoupek
15. kvě 2009

No nevim teda,Evi a ty by si to jako sama do Grygova autem zvládla?pro tebe by bylo lepší zase spíš u Linduš,že?

bekulkamama
15. kvě 2009

Zlatu: to budeš moc hodná, chceme tam s kámoškou na to jít, ty jo no osud asi, dívala jsem se, to víš že mě to zajímalo! Orient to je moje navíc paní těhu aten její příhěh no bulela jsem ☹ má krásnou holčičku a pěkný štěstí rodinku zas pohromadě a plno darů tak začně znovu 🙂 moc jí to přeju, škoda že paní je z prahy myslím jela bych klidně k ní 😀 jj taky budu doma trénovat ale opatrně! Snad to budu mít jak ona za hodinu 😀

bekulkamama
15. kvě 2009

Zlatuš: není to tahle?
http://www.faridah.cz/index1.php?zobraz=kurzy tu jsem našla na netu

janica..
autor
15. kvě 2009

Ahojky,

tak máme s Damíkem uklizeno a vaříme totok http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5889 tož jsem zvědavá jak to bude chutnat, s mladýho bude asik kuchař 😅

NO toho chlapa nebudu ani komentovat z toho témetu, fakt maso 😠

Tak holky to úterý 26týho? vyhovuje?

zlatka
15. kvě 2009

nene, už jsem jí napsala. A to bys tam jako dojížděla, není to trocha z ruky? Jiank myslím, že díky tomu včerejšímu pořadu bude mít tu taneční školu "Štefi" dobře rozjetou, dobrá propaganda to byla.Ale moc jí to přeju a máš pravdu, maličká byla nádherná!!!Víš, jak to říkal ten mudr, žádný pohyby dokola v těch prvních dvou trimestrech.

Však Evi dojede k Linduš i k do Grygova, ne? Ona je to holka šikovná!!!!!!!!!!!!!

zlatka
15. kvě 2009

Hmm, dobrej tip na oběd, Jani. A jaký jsi nám objednala na to úterý počasí? Akce se teda bude konat jen za dobrého počasí, ju?

bekulkamama
15. kvě 2009

zlatka jj a když tak jen velmi pomalé ví, no nevím tak třeba jednou aspoň něco vidět domluvit se, ještě nevím 🙂

janica..
autor
15. kvě 2009

Jj porod byl super, tak jsem bulela 😅

Evi 😀 😀 😀 to znám, u nás je to s nakupováním podobný 😅

janica..
autor
15. kvě 2009

JJ počassí jen za dobrého počasí, to by nemělo cenu 😒

zlatka
15. kvě 2009

nO, DĚCKA, ANI NEMLUVTE, ZROVNA PŘI TOM BERU ZAČALA Z POSTElE FŇUKAT, TAK JSEM MĚLA DILEMA-NECHAT JI ŘVÁT A DÍVAT SE NA POROD NEBO jít za ní? 😠 😠 😠 😠 Si taky umí vybrat čas, na to jsem čekala celej pořad...

janica..
autor
15. kvě 2009

JJ srázek jen za dobrého počasí, to by nemělo cenu 😒

zlatka
15. kvě 2009

Ona je, beku, strašně šikovná, má dvě děti a zvládá to i při nich, je do toho blázen,akorát teď strašně zhubla, si přibrala právě ještě tu salzu