Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
7. črc 2009

Ahoj holky!!!

Zlatus, jsem se nasmala ... ty jsi nejpoctiveji tancici (svicici) mamina 😀

O kolenach ani nemluvim .... snazim se Martovi davat trictvrtaky, at je nema tak dobity, ale moc to nepomaha

Jinak tyden v Brne ma fest nasledky ☹ ... Martas ma strach, ze ujedu a bude ho opet nekdo hlidat. V nedeli u nasich scenka ... byli jsme tam na obede a vubec bez nas nechtel jit spat a dnes dopo dorazil deda, no hruza ... ani na balkon jsem nemohla jit povesit pradlo ... Martas hrozne brecel az se zajikal ... venku uz to bylo lepsi, ale desne si me hlida. Zitra ma deda dopo chvilku hlidat, jdu cvicit ... tak jsem zvedava ... snad to brzo prejde

dali
7. črc 2009

Zlatuš, já myslela že jen nehty 😀 😀 😀 to zase bude fuška když i člověka 😀 😀

Ivčo tak to je na houby, snad to Martínka brzy přejde 😖

Konoupku vše nej....já mám ještě 2 roky čas, ale já se toho nějak moc nebojí,....tím že moji známí jsou skoro všichni nad 30 i 40 tak si pořád připadám mladá 😀 😀
I když teď jsme byly na zábavce a moc mladá jsem se tam necítila, byla jsem převážně se ségrou(23) a jejíma kamaráda zajíčkama a několikrát jsem chlapcům musela zdělit že jsem podle nich stará koza 😀 byla to fakt sranda

konoupek
7. črc 2009

Zdeni,takže je lepší se oblkopovat staršíma což 😀 😀 😀 😀

konoupek
7. črc 2009

Ivi doufám,že to Martínka brzo přejde já to vidím u naší Denuš,jak na Tomovi visí.Každé ráno se ted začala budit kolem páté a než otevře oči,už volá tatu,tak k ní musí jít,než odejde do práce a ona pak ještě na chvíli usne ..Když se po obědě vyspí,tak hned říká...tata pořád nejde....No a ted je to pár nocí zpět se normálně v noci ve tři vzbudila a sbalila se,že jde spát za tatou do obyváku.Než jsem se probrala a došla se podívat co jako dělá,už ležela u něj a skoro chrupala.Tak tak to má náš tatínek 😀 😀 😀 .Včera jel odvézt jednu známou s dětma do Olomouce a ona to obrečela neskutečně,ještě k tomu "jejím"autem 🙂 .Ale když jsme spolu samy,tak jinak v pohodě.

konoupek
7. črc 2009

K těm robitým kolenům....tak ty si Denuš poprvé robzila právě minulý týden,ale zase nic hroznýho no 😉 .

Taky přeji k narozená mimouška,jsem málem zapoměla 🙂

entik
7. črc 2009

ahojky holky,
zitra se chystame do krelova do pony klubu s MC Provazkem. sraz je v 9:15 na hlavnim nadru u zastavky 770. Tak jestli nebude prset, chceme s Matejem jet. pridate se?

Konoupku, take vse nejlepsi!!!! ja pristi rok 😉 ani mi to neprijde.

Karolinka je moc pekne jmeno. Renca byla asi za cisar rada. az bude mit podrobnosti at da vedet🙂 hlavne miminkovske fotky. at se rozneznim 😉

dobrou

konoupek
8. črc 2009

Dobré ráno,
peti to vám, to počasí na poníky moc nepřeje 😒

zlatka
8. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=R3LO1n6Xieg

tady je pohádkový les z týnce pro ty, co nebyli

entik
8. črc 2009

to nam pocasi opravdu nepreje☹

entik
8. črc 2009

ahojky,
tak my nakonec jeli, videli koniky, i kdyz matej na ne nechtel sednout, ale aspon si je pohladil. Za to pejska by si hladil porad i ovecku a z kohouta byl nadseny 🙂 podivali jsme se kolem pevnosti a meli i par malin. Jen jsem si, blbec, nevzala kocarek a matej mi na zpatecni ceste usnul a pekne se pronese, to jsem si dala a myslim, ze i miminko. Jsem z toho cela unavena, chjo.

cecil
8. črc 2009

Ahojda!

Máme nový počál, tak tatovi tvalo než to zprovoznil...

gratuluju miminku i mamince!!!!

Ženský, jsem se zdravě naštvala a konečně nežeru! 😀 Teda teprve dva dny, takže je ještě brzo, ale už konečně vydržím na nic se nevrhnout....no však to taky pondělek završil....sežrala jsem skoro celou bonbonieru sama! Fuj! 😝 😀

Jináč ženský dnes jsem jela z KOnice málem nás naboural nějakej debil v žlutým pick-upu...firemním, s červeným nápisem "střechy"- kdyby jste ho některá znala, že pozdravuju. CHtěl nás dvě auta předjíždět a neviděl za hroizont, naštěstí se stihl schovat, ale jen auto z protisměru odjelo, vyjel znova, znova v protisměru auto.....šlápl na to....idiot jeden! Dvakrát na sto metrech málem vyboural 4 auta! Nemám slušného slova...pak se nemám bát jezdit!!!!!!! 😠

Zdravím a příště Peti golfky sebou! 😉

cecil
8. črc 2009

A ještě Emča má skoro týden období naprosto hrozné, odpoledne nechce spávat, tak je umrčená, nesmím se od ní hnout na pár metrů, jinak ječí...... 😒 ....má taky trochu červené oči, tak nevím jestli na ni něco neleze. A Štěpánka má už třetí den teplotu, ale nic víc ji není anic ji nebolí....je to zvláštní...uvidíme co z toho vyleze.

A dnes mi zmokla koza! 😀 Dvakrát! 😀 Chudina 😅

A modřinový děcko mám taky.... a kde nemá modřiny, tam to vylepšila lihovým fixem černé barvy, že prej je indián! 😀

bazalka
8. črc 2009

Evko 😀 ... pry indian 😀. Tak toho blba neznam, co Vas predjizdel ... ale to je duvod, proc se i ja tak desne bojim jezdit 😔

Martas dnes zabodoval ... deda ho dopo hlidal a v poho, jen mlinko natahoval, kdyz jsem odchazela, ale pak i v poho usnul u nasich ... jeste pred dvema tydny to byla jasna vec, ale dnes jsem se toho i desila. Ale stale si me hodne hlida

Peti, to sis teda makla ... uz je poznat, ze prece jen v brisku nosis mimi, co?

linn
8. črc 2009

Zdarec,
dnes mi odjela navsteva, tak uz na vas budu mit konecne cas,
blahopreju Rence k miminku a Jance k narozkam, me to taky ceka do pul roku 😉

jakoubka
8. črc 2009

ahoj holky 🙂
Renatka mě pověřila ať jin dám do alba fotky Karolínečky ,tak kuky kuk 🙂

Je krááááásná,dnes jsme tam s Janinkou byly 😉

Janíííííííííííííííííííííííííííí,mám tvůj deštník 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

linn
8. črc 2009

Karolinka je krasnoucka 😵 a mamince to taky moc slusi 😵
dekujeme za fotecky

jakoubka
8. črc 2009

Lindi-jj Renča je kočka i po porodu 🙂

Vždy když za ní přijde návštěva ,tak většinou delegace Hujerovci 😀
Dnes nás tam bylo zaráz 8 😅

konoupek
9. črc 2009

Dobré ránko,

vstáváme ochrapové 😀 😀 😀

cecil
9. črc 2009

To je rychlost, mimčo už vidíme 🙂

mamince i Karolínce přejeme hlavně zdraví!

Konoupku, ještěže to není tak vymakaný,aby nás ten počál fakt vzbudil 😀, ty budíčku jeden! 😀 Tak stará a takový nápady! 😀 😀 😀 😀 😀...gratuluju k těm osmnáctinám, teda, včera jsem zapomněla 😉.

linn
9. črc 2009

Dobre rano,
no teda jeste kdyby me budil pocal 😝 me staci ti dva 😅 ja bych se tak hrooooozne rada nekdy vyspala treba do deviti... 😒

konoupek
9. črc 2009

Evi,mě Denuš dnes spala neuvěřitelně skoro do 7:45 což je pro mě svátek a už jsem se nudila 😀 😀 😀 .

Joooo sladkých osumnáct 😅 😵 😀

Miminko je krásný,jako všechny miminka 😉

bananek
9. črc 2009

Ahoj holky tak miminko je slaďoučké a maminka vypadá vpoho což je hlavní.Já měla včera sraz z kámoškama z práce tak to bylo úžasné i když jsem jela z dětma ale to mi celkem nevadí Toník pohlídá a ještě si obešly celé město a vzal si ještě od kamošky malou. 😀 😀 😀 Jinak co tu nového moc nepíšete já vím jsou prázdniny a dovoleny co 😀

janica..
autor
9. črc 2009

Ahojky,

mám chvulku čas, Petráš šel s malým ven......

Jé Marti na deštník jsem úplně zapomněla 😅 jj Hujeři hadra 😀 😀 😀 se myslím bude Renča těšit dom, že bude mít klídek 😀 😀 😀

No tak my dnes stavaly v 8,45 a to je brzo, pač včera v 9hod 😵

Včera jsme jely do Domašova nad Bystřicí, no prdel světa, ale projely jsme 4 tunely, mladej nadšenej 😎

Banánku a ty mě asik zabiješ, pač jsem si paragony za barvy nevzala, jsem si to uvědomila až doma 😔

jakoubka
9. črc 2009

jani-prej 8:45 😀 Co bychom za to dali.No je fakt,že my usínáme okolo deváté půl desáté a vy až bůhví 😉

Jani,vše nejlepší 🙂

janica..
autor
9. črc 2009

No jako včera mladej taky usl o půl desáté 😎

jakoubka
9. črc 2009

my včera v devět nula pět 😉 a ted už taky chrní 😵
Jako volám Kamile o půl 9 ráno,přijdi na kafe a ona,že jo ,jen že se probere a už je 12 a ona nikde 😠 😀

konoupek
9. črc 2009

jakoubku,tak ted jsem se fakt zasmála 😀 😀 😀

bazalka
9. črc 2009

Prosim, neprudit se spanim do deviti 😠 ... u nas dnes budik 5.57 😝 😝 😝 ... ale nestezuju si, kolem pul jedne chodi chrupat a kolem treti ho budim a spando je u nas vecer v osm, nejpozdeji o pul devate 🙂

Renca je fakt koca a mimi krasnyyyyyyy ... zas mam rozhozeny hormony 😉

Dnes jsem se vytocila v praci 😠 ... rano volam vrchni, jestli muzu v devet dojit peo jeden podpis a ona ze jasne. Dojdem tam a holky mi rekly, ze vrchni tam od osmi do edenacti neni 😠 😠 😠 ... me malem slahlo, to bych se tam nekulila s malym zbytecne. Tak tam musim pristi tyden znovu 😝. Ale snad jedna dobra zprava od nas ze salu ... rysuje se kratky uvazek ... ted jde o to, pro koho. Adept jsem ja a jeste jedna kolegyne, kt by mela po matersker nastoupit v lednu. Ale ja muzu uz od zari, jak potrebujou a ta Gabina ne, tak uvidime, co z toho vyleze. Zatim to neresim ... uz jsem to resila tolikrat a nic z toho nebylo, tak ted zustavam v klidu a vyckavam 😅

konoupek
9. črc 2009

ivi asi nemá cenu se s tou prací trápit,třeba budeš ještě příjemně překvapená 😉 .

Tak do devíti se u nás asi nikdy spaát nebude o tom si můžu nechat zdát tak do šesti 😝 🙂